Podkategoria: ELearning - strona 8 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

ELearning Podkategoria: ELearning

« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Oferujemy pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich oraz naukowych. Ponadto chętnie przyjmiemy zlecenie na różnego typu opracowania w języku angielskich, francuskim i rosyjskim.

  Jeśli chodzi o pomoc w pisaniu prac magisterskich polecamy się szczególnie osobom, które mają mało czasu lub trudności z zaczęciem pisania pracy.

  Instytutu Rozwoju Nauki jest zarejestrowaną działalnością dzięki czemu mogą państwo być pewni dobrze napisanej pracy.

  Posiadamy doświadczony i rzetelny zespół, który napiszę pracę z dowolnej dziedziny. Napisane pisane przez nas prace mogą stanowić bazę wyjściową do pisania własnej pracy.

  Zainteresowanych współpracą z nami zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, na której znajdą państwo więcej informacji oraz kontakt.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum szkolenia kursy on-line »

  Izy Work to kursy i szkolenia e-leringowe, na odległość, dla nauczycieli, kadry kierowniczej. BHP, kwalifikacyjne dla opiekunki, opiekuna dziecka seniora osoby starszej fryzjerów, sprzedawców, florystów.Doskonalenie zawodowe.Z nami zdobędziesz zawód i pracę. Praca dla absolwentów kursów, nauczycieli, trenerów. Organizujemy szkolenia dla Firm. U nas dowiesz się co to coaching, zarządzanie,muda, jak wygląda obsługa biura. Organizujemy szkolenia dla Biznesmenów walczących ze stresem, którzy chcą ukończyć kurs, pokonać stres.Tanio, on-line. Wydajemy zaświadczenia zgodne z wymaganiami MEN.Po naszych szkoleniach profesjonalna niania, opiekunka do dziecka, opiekun opiekunka osób starszych.Praca czeka na absolwentów naszych szkoleń.Nasze kursy kończą po liceum, po gimnazjum.Szkoły policealne polecają nasze kursy i szkolenia.Kursy kwalifikacyjne dla tych którzy chcą pracować jako fryzjer, fryzjerka, kwiaciarka, florysta, bukieciarz.Organizujemy kurs wizażu, kosmetyczny.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Testy maturalne online »

  Testy maturalne do rozwiązywania na stronie (online). Próbne matury i przykładowe arkusze maturalne. Matura z języka polskiego, matematyki, historii, wosu, geografii, biologi. Przykładowe pytania, zadania i klucze odpowiedzi dla maturzystów. Po rozwiązaniu testu maturalnego od razu obliczany jest wynik (ilość zdobytych punktów i ich procentowy udział) oraz wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi do pytań i klucze oceniania. Umożliwia to łatwe, szybkie i wygodne powtórzenie materiału ze szkoły średniej. Możesz też losować testy mieszane składające się z pytań z kilku różnych egzaminów maturalnych.
  Takie pytania lub podobne mogą wystąpić na prawdziwej lub próbnej maturze. Znajomość tych pytań znacznie zwiększa twoje szanse na lepszy wynik na maturze. Przygotuj się już teraz.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs maturalny z matematyki w Lublinie »

  Oferujemy kurs maturalny z matematyki, który organizujemy w naszej szkole w Lublinie. W związku z wprowadzoną reformą edukacyjną od 2010 r. każdy maturzysta musi przystąpić do obowiązkowego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Aby uzyskać wynik pozytywny należy, podobnie jak w przypadku innych egzaminów, zdobyć co najmniej 30 % wszystkich punktów.
  Kursy maturalne z matematyki organizujemy w grupach maksymalnie 6-osobowych. Każdy uczestnik kursu otrzymuje bezpłatny dostęp do naszej bazy materiałów e-learningowych. Zarówno kurs maturalny jak i kurs gimnazjalny z matematyki podzielony jest na 15 działów tematycznych. Każdy działów zakończony jest testem online, który uczeń wypełnia przed ekranem swojego komputera. Kurs maturalny na poziomie podstawowym oraz kurs gimnazjalny z matematyki trwa 15 tygodni oraz liczy 60 godzin lekcyjnych. Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym trwa 19 tygodni i trwa 75 godzin lekcyjnych. Zainteresowane osoby mogą znaleźć więcej informacji na naszej stronie internetowej www.Matematyka-Online.pl lub w naszym biurze w Lublinie. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Immigrants English- nauka języka dla każdego »

  Samodzielna nauka angielskiego i alfabet angielski sprawiają ci sporo problemów? Najwyższy czas opanować dobrze ten język, aby móc komunikować się w nim bez najmniejszego problemu. Dzięki unikalnemu systemowi nauki Immigrants English będziesz mógł szybko poznać podstawowe zwroty angielskie, a także przeprowadzić prostą konwersację na żywo!

  Data dodania: 15 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • ESE-Tours »

  Elite School of English oferuje kursy angielskiego oraz wyjazdy dla dzieci i młodzieży na kolonie językowe w Wielkiej Brytanii prowadzone przez szkołę PLUS. Szkoła PLUS jest akredytowana przez Britsh Council oraz ABLS.
  ESE-Tours oferuje letnie kursy nauki języka angielskiego z pełnym zakwaterowaniem u rodzin angielskich lub w domach studenckich. Organizacją wyjazdów zajmuje się licencjonowany organizator turystyki z wieloletnią praktyką.
  Wyjazd młodzieży na wakacyjny kurs do Wielkiej Brytanii to najbardziej efektywny sposób nauki. Uczniowie nie tylko studiują język angielski podczas zajęć lekcyjnych, ale również mają nie powtarzalną okazję, aby nie tylko rozmawiać po angielsku ze swoimi nowymi kolegami z klasy pochodzącymi z różnych stron świata, ale także okazję, aby praktycznie użyć język angielski w codziennych sytuacjach będąc otoczony przez rodowitych Anglików.
  Pobyt na kursach letnich to również wiele okazji, aby poznać lepiej kulturę, historię i zwyczaje Anglii. Nasi koordynatorzy to rodowici Anglicy i będąc z uczniami przez większość czasu wolnego pokażą i przekażą uczniom to, co jest zbyt aktualne o życiu w Anglii, aby się mogło znaleźć w obecnych podręcznikach.
  W czasie wolnym uczniowie maja też możliwość poznania nowych kroków tanecznych na zajęciach z instruktorami tańca lub też nowych sportów na zajęciach z trenerami sportowymi.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Nowy Sącz »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w sferze BHP, KADR i innych, na zasadzie outsourcingu.
  Usługi obejmują między innymi: szkolenia BHP, wykonywanie zadań służby BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, prowadzenie postępowań powypadkowych, szkolenia z pierwszej pomocy, prowadzenie dokumentacji pracowniczej / kadrowej, inne usługi biurowe na zlecenie klienta. Nowoczesne przedsiębiorstwo aby móc skupić się na prowadzeniu własnej działalności boryka się z wieloma problemami dotyczącymi prowadzenia dokumentacji pracowniczej jak również BHP. Świadczone przeze mnie usługi mają na celu ułatwić małym i średnim przedsiębiorcom funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językowa Blue Pencil »

  Szkoła Językowa Blue Pencil prowadzi kursy językowe w tym wakacyjne kursy angielskiego w Warszawie. Mieścimy się na Bemowie. Naszym celem jest osiągnięcie najwyższych standardów nowoczesnej edukacji.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum korepetycji Delta Plus »

  Jeśli masz problem z matematyką, nie wahaj się, zadzwoń do nas i przekonaj się, że matematyka nie jest trudna, a dobrze zdana matura jest na wyciągnięcie ręki…

  OFERUJEMY:

  Korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach nauczania tj. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne, a także materiał z analizy matematycznej, czy algebry, na studiach zarówno technicznych, jak i ekonomicznych.
  Przygotowanie do egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.
  Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego.
  Przygotowanie do egzaminu 6-klasisty.
  Możliwość przygotowania do matury międzynarodowej w języku angielskim (International Baccalaureate – IB), zarówno na poziomie SL (standard level) jak i HL (higher level).
  Rozwiązanie określonych zadań.
  Sprawdzenie projektów pod katem poprawności obliczeń.
  Możliwość sporządzenia opisu toku rozumowania do rozwiązanych zadań, w celu lepszego ich zrozumienia.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Deltapark - matura z matematyki »

  Ćwicz na dziesiątkach tysięcy zadań maturalnych z podpowiedziami i rozwiązaniami krok po kroku. Korzystaj z przejrzyście i dokładnie napisanej teorii. Decyduj, które działy chcesz na bieżąco ćwiczyć. Śledź swoje przygotowanie do matury.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sekrety randek internetowych »

  Sekrety randek internetowych to poradnik, o tym jak na znaleźć dziewczynę, żonę lub kochankę za pomocą internetu. Jeśli jesteś facetem i szukasz dziewczyny lub po prostu korzystałeś z serwisów randkowych, ale nie udało ci się poznać tam żadnej kobiety, wtedy warto, żebyś zajrzał na tą stronę.Ma ona pomóc mężczyznom w tym jak poznać i poderwać dziewczynę na serwisie randkowym.Najważniejsze rzeczy, jakie facet musi wiedzieć, żeby poderwać dziewczynę w internecie:Jaką stronę randkową wybrać, by poznać fajną kobietę a jakimi nie warto zawracać sobie głowy.Kiedy już zarejestrujesz się na odpowiednim serwisie dowiesz się w jaki sposób przygotować profil randkowy, by dziewczyny się tobą interesowałyJakie zdjęcie zrobi dobre wrażenie na kobiecie a jakie może dziewczynę wystraszyć. Przekonasz się, że wielu facetów ma w profilu właśnie takie zdjęcia i przez to nie mogą nikogo poznaćCzemu dziewczyny z portali randkowych nie odpisują na wiadomości i co facet może zrobić, żeby zaczęły odpowiadać. Jaką pierwszą wiadomość kobieta chce otrzymać od ciebie. I na jakie szczegóły zwraca w niej uwagę. Na przykład pisanie komplementów, zbyt długi list czy pisanie, „co u Ciebie”, może być przez nią źle odebrane. Co możesz napisać dziewczynie, jeśli nie odpowiedziała na twoją wiadomość.Jak zaprosić dziewczynę na randkęDowiesz się, jakich błędów unikać, dlaczego kobiety nie odpisują na wiadomości. Co możesz zrobić, żeby nie tylko odpisywały, ale chętnie szły z tobą na randkę.

  Data dodania: 27 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum treści elektronicznych »

  Serwis CyberDoc jest internetowym centrum materiałów elektronicznych. Możesz znaleźć u nas publikacje elektroniczne, oprogramowanie, wzory pism i umów, interaktywne deklaracje podatkowe, aplikacje mobilne, elektroniczne wersje książek i czasopism, materiały edukacyjne. Wszystkie materiały są podzielone na kategorie i dostawców, są opisane słowami kluczowymi.W ramach programu partnerskiego możesz także przystąpić do współpracy w roli dostawcy materiałów lub sprzedawcy - przez uruchomienie na swojej stronie punktu sprzedaży.

  Data dodania: 13 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace Magisterskie - przykładowe wzory prac. »

  Katalog gotowych wzorów i przykładowych prac. Na stronie wiele tematów prac dyplomowych magisterskich wraz z spisami treści i planami prac.

  Serwis Prace-Magisterskie.org.pl powstał dla studentów poszukujących pomocy naukowych w tym głównie prac magisterskich. Każdy kto ma trudności w pisaniu pracy magisterskiej lub chciałby skrócić ten proces znajdzie tutaj wszelkie niezbędne pomoce i wskazówki. Nasza oferta skierowana jest do osób pragnących zapoznać się z wybraną tematyką i stworzyć własną, autorską pracę magisterską. Zgodnie z prawem ułatwiamy pisanie własnych prac magisterskich, nie wyręczając w tym studentów.

  Data dodania: 14 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace Licencjackie »

  Serwis Prace-Licencjackie.edu.pl specjalizuje się w pisaniu prac licencjackich z różnych kierunków. Posiadamy bardzo szeroką kadrę oferującą swoje usługi w takich zakresach jak pedagogika, socjologia, resocjalizacja, ale także logistyka zarządzanie czy prawo.
  Specjalizujemy się w pisaniu prac licencjackich (także badawczymi pracami licencjackimi). Dzięki wąskiej specjalizacji możemy zaoferować bardzo niskie ceny i krótkie terminy przy zachowaniu wysokiej jakości

  Data dodania: 21 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa - Trainers Team »

  Firma Trainers Team powstała w 2010 roku.
  Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pomoc w podnoszeniu kwalifikacji. Naszą misją jest odkrywanie możliwości, uruchomienia nowych przedsięwzięć, lub poprawy istniejących, zapewniając wydajne rozwiązania biznesowe.

  Nasze szkolenia, to szkolenia biznesowe z zakresu:
  - Szkolenia z etykiety biznesowej
  - Szkolenia z E-marketingu
  - Szkolenia IT
  - Szkolenia z zarządzania
  - Szkolenia z obsługi Klienta
  - Szkolenia z obsługi reklamacji
  - Szkolenia prawne
  - Szkolenia sprzedażowe
  - Szkolenia z umiejętności interpersonalnych

  Motto naszej Firmy to : „Najdroższy kapitał – to Człowiek”
  Wykorzystaj naszą pasję dla swojego sukcesu.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę
  Trainers Team

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace Licencjackie i Magisterskie - przykładowe prace. »

  Największy serwis Gotowych Prac Dyplomowych - kilka tysięcy przykładowych i wzorcowych prac w jednym miejscu.

  Na stronie można przeczytać tematy, spisy treści i plany prac.

  W serwisie znajdują się prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe, inżynierskie, podyplomowe i semestralne.

  Dzięki naszej pomocy możesz zaoszczędzić przede wszystkim czas. Oferowane prace stanowią esencję interesującego Cię tematu. Uzyskujesz gotową pracę naukową poruszającą w obszerny sposób problematykę Twojej pracy. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy:
  - praca magisterska,
  - praca licencjacka,
  - praca inżynierska,
  - praca dyplomowa i inne.

  Masz możliwość przejrzenia planu pracy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że materiał będzie pokrywał się z tematem Twojej pracy. Istnieje również możliwość zamawiania prac w ratach, wówczas możesz ocenić jakość i przydatność przekazywanego Ci materiału. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy magisterskiej, licencjackiej czy dyplomowej. Dzięki temu możesz zobaczyć jak napisać wstęp, zakończenie, konspekt, badania, jak należy konstruować plan pracy, formatować tekst, tabele, rysunki, wykresy czy przypisy. Dzięki naszej pomocy oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy e-learningowe »

  Firma ABC Learning istnieje na rynku od 2010 roku. Posiada zatem za sobą 2 lata skutecznej pracy i doświadczenia. ABC Learning powstała z myślą o osobach, dla których ważna jest wiedza, a które nie mają możliwości kształcenia w trybie stacjonarnych. W ramach najnowszych rozwiązań, ABC Learning zbudowało bazę, na której można uczyć się za pomocą sieci internetowej. Jak oświadczają właściciele, takie centra e-learning powstały po to, aby umożliwić łatwy i błyskawiczny dostęp do kształcenia społeczeństwa w różnym wieku.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia Biznesu | e-Biznes | Marketing | Branding | PR »

  Encyklopedia nowoczesnego biznesu: hasła z zakresu e-Biznesu, Marketingu, Brandingu i Public Relations

  Celem serwisu Encyklopedia Biznesu (http://EncyklopediaBiznesu.pl) jest przybliżenie Internautom wiedzy z zakresu e-Biznesu, marketingu oraz Public Relations. Witryna ta ma ułatwić, szczególnie tym mniej obeznanym z siecią Internet, wyrównanie asymetrii wiedzy w zakresie wspomnianych dziedzin ekonomii.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ORGANIZER POLSKA - Zarządzanie Czasem i Pracą, Kalendarze Książkowe »

  ORGANIZER POLSKA - System Zarządzania Czasem... teraz może być stosowany w życiu osobistym i w Państwa Firmie przy pomocy innowacyjnego i nowoczesnego narzędzia! dwujęzyczny – polsko-angielski. Organizer 2013 zarządzaj swoją firmą terminowo i nie zapominaj o żadnym spotkaniu czy ważnym wydarzeniu. Już teraz możesz mieć zawsze wszystko pod ręką dzięki swojemu Organizerowi. Zapoznaj się dodatkowo z naszymi skzoleniami z zarządzania czasem.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ebooki na Kindla, Androida i iPada | Legimi »

  Sklep legimi.com oferuje oprogramowanie na urządzenia mobilne do czytania ebooków. Android, iPad, Kindle. Szeroki wybór ebooków, wypróbuj 7 dni za darmo, tysiące darmowych ebooków. Pełną ofertę można naleźć na stronie.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: ELearning

ELearning - nowa strona:

Adres: