Elementy resocjalizacji - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Elementy resocjalizacji

Opracowanie zawiera skondensowaną treść zagadnień związanych z pedagogiką resocjalizacyjną zajmującą się sprawami wychowania jednostek niedostosowanych społecznie - terminologia( niedostosowanie społeczne, nieprzystosowanie, wykolejenie społeczne), objawy społecznego niedostosowanie, metodyka oddziaływania resocjalizacyjnego wg Ottona Lipkowskiego, Czesława Czapówa i Stanisława Jedlewskiego - zasady, procedury resocjalizacyjne, diagnostyka oraz systemy resocjalizacyjne.

Szczegóły strony emkr.republika.pl:

Podlinkuj stronę emkr.republika.pl:

Elementy resocjalizacji

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 126 Odwiedziny googlebot 200

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prawo jazdy Gdynia »

  Zapraszamy na strony internetowe gdyńskiej szkoły nauki jazdy OSK Jędrek w Gdyni. Położenie Ośrodka Szkolenia kierowców OSK Jędrek obiektywnie intensyfikuje perspektywę na uzyskanie prawa jazdy, bo posiadamy kompetentną załogę szkoleniowców która poprowadzi Was krótką drogą po prawo jazdy. Już pierwsze jazdy kursu praktycznego zaczynają się na infrastrukturze drogowej, gdzie następnie mają miejsce egzaminy państwowe a fakt bezpośredniego i częstego uczestnictwa w ruchu drogowym z autami egzaminacyjnymi podnoszą pewność siebie kursantów. W naszej szkole jest do wyboru instruktor, pojazd także godziny jazdy. Klienci naszej szkoły jazdy sami decydują, z kim chcą brać lekcje, jakim samochodem i o jakiej porze. W naszej szkole korzystamy z aut Fiat Grande Punto.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Pisanie prac na studiach to jeden ze stałych elementów uczenia sie i często warunek ukończenia bądź konkretnego etapu studiów, bądź jakiegoś etapu przejściowego, np. semestru. ci, którzy mają trudności z pisaniem oryginalnych dzieł mogą nawiązać współpracę z profesjonalną firmą, która specjalizuje się w pisaniu prac semestralnych, magisterskich, licencjackich. W ofercie takiej firmy jest również wykonywanie prezentacji na dany temat. Możliwości i zakres tematycznych prac jest ogromny i dotyczy zarówno nauk humanistycznych, jak i ścisłych. Czas wykonania takiej pracy to już dwa tygodnie.

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum-word »

  Nauka Jazdy Warszawa. Jazdy Doszkalające dla osób oczekujących na egzamin Państwowy,jak również dla osób posiadających prawo jazdy ale nie czujących się pewnie na ulicach Warszawy.
  Jazdy dla osób przed egzaminem odbywają się trasami egzaminacyjnymi następujących ośrodków:
  WORD OKĘCIE
  WORD BEMOWO
  WORD BRÓDNO
  Na jazdy umawiamy 7 dni w tygodniu, jesteśmy elastyczni pod kątem godzin jazd, jak również zawsze staramy się w miarę możliwości dostosować miejsce rozpoczęcia i zakończenia jazd.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO we Wrocławiu »

  Strona internetowa Autorskiej Szkoły Muzyki ALLEGRETTO we Wrocławiu - nauka gry na instrumentach, nauka śpiewu oraz zajęcia rozwijające zdolności muzyczne dzieci już od pierwszego miesiąca życia! Ponadto na stronie można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące zdolności muzycznych i talentów dzieci.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • OSK Pegaz – prawo jazdy Poznań »

  Sprawdź dokładnie ofertę poznańskiego Ośrodka Szkolenia Kierowców Pegaz. Jeżeli szukasz miejsca idealnego do nauki jazdy i liczysz na zdanie egzaminu to koniecznie sprawdzaj co przygotowali dla Ciebie w OSK Pegaz. Niskie ceny, wysoki profesjonalizm i oczywiście komfortowe warunki nauki

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • PROfesja - szkolenie excel, szkolenie word, szkolenie powerpoint »

  PROfesja — to firma specjalizująca się w profesjonalnych szkoleniach z programów MS Excel, Word, PowerPoint, Access, Visio, Outlook. Naszą misją jest wspomaganie rozwoju i doskonalenia umiejętności posługiwania się nowoczesnymi technologiami internetowymi.

  Oferowane przez nas szkolenia otwarte organizowane są w takich miastach jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Katowice, Kielce, Wrocław, Poznań, Rzeszów, Lublin, Tarnów, Bydgoszcz.


  Oczywiście możemy też przeprowadzić szkolenie zamknięte dla Państwa w dowolnym miejscu Polski. Korzystamy z usług sympatycznych wykładowców z wysoką kulturą osobistą i bogatym doświadczeniem, poświadczonym pisemnymi referencjami oraz certyfikatami. Nasi trenerzy są bardzo mobilni, mogą przyjechać do Państwa do firmy i przeprowadzić szkolenie indywidualne (zamknięte) lub konsultacje. W takim wypadku zarówno termin szkolenia jak i zestaw zagadnień - program kursu mogą Państwo dopasować do własnych potrzeb.

  Data dodania: 17 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria "Kasator" - adwokat Jan Puchalski »

  Kancelaria Rewizyjno-Kasacyjna "Kasator" - adwokat Jan Lech Puchalski. Kancelaria specjalizuje się w sporządzaniu skarg kasacyjnych i kasacji oraz reprezentacji przed Sądem Najwyższym. Nadto, świadczy usługi z zakresu pomocy prawnej, sporządzania opinii prawnych, projektów umów oraz prowadzenia spraw sądowych. Kancelaria oferuje porady prawne on-line.

  Data dodania: 28 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne dla dzieci, klocki drewniane, układanki, pomoce edukacyjne. Oliwka sklep online »

  W sklepie internetowym Oliwka znajdziesz wyjątkowe zabawki edukacyjne. Powstały w odpowiedzi na potrzeby rozwojowe dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Stymulują rozwój funkcji poznawczych, aktywizują półkule mózgowe, pobudzają współpracę między nimi. Oliwka to jednocześnie nazwa marki naszych zabawek edukacyjnych. Zabawki Oliwki są produkowane w Polsce z materiałów ekologicznych, przede wszystkim z polskiego drewna – bukowego I gatunku. Malowane są atestowanymi nietoksycznymi lakierami lub farbami – bezpieczne dla dzieci. Nasze zabawki edukacyjne działają jak precyzyjne narzędzia dopasowane do potrzeb rozwojowych dzieci. Wydatnie pomagają w wyścigu z czasem w przypadku dzieci z deficytami rozwojowymi. Wzbudzają ogromne zainteresowanie, kiedy się ich tylko dotknie. Dzieci mają wielką uciechę z zabawy, angażują się w nią bez reszty. Chcą pożyczać zabawki Oliwki do domu. Rodzice też widzą, jak wiele dobrego niosą ze sobą zabawki Oliwki, podobnie jak inni terapeuci. W ich opiniach przewija się uczucie radości i szczęścia z ich korzystania. Dlatego mówimy, że Oliwka niesie satysfakcję, radość i szczęście. Pomysł zabawek edukacyjnych Oliwka zrodził się w umyśle Izabeli Spychał, terapeutki z Poznania, która od ponad 20 lat zajmuje się terapią komunikacji. Zaprojektowała je, przygotowała prototypy i przetestowała w pracy z dziećmi. Znalazła polskich producentów, którzy dbają o jak najlepszą jakość zabawek marki Oliwka. Zapraszamy do sklepu Oliwka: oliwka.edu.pl.

  Data dodania: 28 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Mistrzów Futbolu »

  Akademia Mistrzów Futbolu to Akademia Piłkarska w Szczecinie kształcąca młode osoby w elementach umiejętności piłkarskich. Szkółka piłkarska dla dzieci oferuje dobrze zorganizowany system szkolenia oraz profesjonalnych trenerów, którzy pomagają wydobyć z dzieci pełny piłkarski potencjał. Szkółka piłkarska AMF to treningi oraz mecze, które dzieci rozgrywają z pełnym zaangażowaniem. Piłka nożna dla dzieci pozwala na rozwój nie tylko pod względem fizycznym, ale również uczy taktyki i myślenia na boisku. Zajęcia ruchowe sprawiają natomiast, że dziecko będąc cały czas w ruchu dba o swoje zdrowie i poprawia kondycję fizyczną. Zajęcia sportowe dla dzieci w mieście Szczecin, organizowana przez AMF to duża ilość zabawy połączona z poważnym podejściem do obowiązków młodego piłkarza. Dodatkowym atutem Akademii Mistrzów Futbolu są obozy piłkarskie organizowane w różnych terminach. Akademia Mistrzów Futbolu to profesjonalna Akademia Piłkarska w Szczecinie w której odnajdzie się każdy młody fan piłki nożnej. Organizowane przez AMF obozy piłkarskie uczą dzieci samodzielności. Piłka nożna dla dzieci to niepowtarzalna okazja aby młody fan piłki nożnej mógł przemienić się sportowca, rozwijającego swoje zdolności i osiągającego sukcesy na boisku. Akademia Mistrzów Futbolu to szkółka piłkarska dla dzieci, która posiada odpowiednie zaplecze aby każdego początkującego piłkarza przemienić w prawdziwą gwiazdę boisk. Szkółka piłkarska AMF zaprasza na zajęcia ruchowe oraz zajęcia sportowe dla dzieci.

  Data dodania: 14 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Polska w Liczbach »

  Statystyka nie musi być nudna i nieczytelna. Polska w Liczbach gromadzi olbrzymi zbiór danych o polskich miastach, powiatach, województwach i całym kraju. Liczne wykresy i porównania, pozwalają na łatwe - wizualne porównanie danego regionu z resztą kraju. Serwis w czytelny sposób prezentuje demograficzne dane na temat mieszkańców - od tych ogólnych do najbardziej szczegółowych. Ponadto pozwala szczegółowo poznać statystyki związane z rynkiem pracy, rynkiem nieruchomości, szkolnictwem i służbą zdrowia. Posiadamy aktualną i obszerną bazę teleadresową ośrodków edukacyjnych i medycznych oraz wszelkiego typu urzędów. Wszystko zaprezentowane w przystępnej formie z możliwością wyszukiwania, filtrowania, czy sprawdzenia lokalizacji na mapie. Dużo uwagi zwróciliśmy na responsywny design serwisu tak aby wszystkie statystyki były czytelne zarówno na komputerach stacjonarnych jak i tabletach i telefonach komórkowych.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »