Podkategoria: Gimnazja - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Gimnazja Podkategoria: Gimnazja

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Szkoła Matematyki | Adam Spandel »

  Szkoła Matematyki oferuje profesjonalne kursy dostosowane do każdego ucznia. Dzięki elastycznym godzinom zajęć, każdy klient może swobodnie planować sobie swoją ścieżkę nauki. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy w jasny sposób prezentują dany materiał. Doskonale przygotujemy Cię do matury czy testu gimnazjalnego. Sprawimy, że matematyka nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Szkoła posiada już kilka placówek i ciągle pojawiają się nowe. Chcesz wiedzieć czy jesteśmy w Twoim mieście? Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam sprawdzisz gdzie znajduje się nasza najbliższa placówka!

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy Gimnazjalne »

  Program ABC Testy Gimnazjalne to potężne narzędzie zawierające blisko 600 rozwiązanych zadań z egzaminów gimnazjalnych. Program stanowi świetny środek dydaktyczny dla gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu gimnazjalnego. Nauka odbywa się poprzez przeglądanie i rozwiązywanie zadań gimnazjalnych z matematyki, chemii, fizyki, biologii i geografii. Wszystkie zadania pochodzą z wcześniejszych egzaminów gimnazjalnych.

  Data dodania: 09 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne. »

  Strona zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki, fizyki i chemii: bezpłatne programy (program do rysowania wykresów funkcji, rozwiązywania układów równań, liczenia wyznaczników macierzy, liczenia mas molowych związków chemicznych, program do przeliczania jednostek fizycznych i inne), wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami, forum matematyczne, chemiczne i fizyczne, wzory strukturalne i sumaryczne, twierdzenia matematyczne, tablice matematyczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne »

  Strona Liceum Niepublicznego nr 29 im Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona Gimnazjum Niepublicznego nr 7 im Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona o jednej z najstarszych szkół w Warszawie prowadzonej przez dyrektor Bożenę Krysztoforską, bezpieczna szkoła z małymi kameralnymi klasami, atrakcyjne warunki rekrutacji, indywidualne podejście do każdego ucznia.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • FOCUS Szkoła Języków Obcych »

  FOCUS W IZABELINIE. ANGIELSKI, HISZPAŃSKI, ROSYJSKI, NIEMIECKI, WŁOSKI. Nauka dla młodzieży, zajęcia dla dzieci, kursy dla dorosłych. Zapraszamy do FOCUS Szkoła Języków Obcych - www.focus-szkola.pl; Izabelin C k. Warszawy, ul. 3-go Maja 70, tel. 603 659 603; kontakt@focus-szkola.pl

  Data dodania: 11 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywne testy gimnazjalne on-line - Egzamin gimnazjalny »

  Testy humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze oraz z języka obcego nowożytnego do egzaminu gimnazjalnego. Generator losowych testów interaktywnych on-line do rozwiązywania. Przykładowe pytania, zadania, arkusze i klucze odpowiedzi dla gimnazjalistów. Wyniki egzaminu po gimnazjum. Egzamin w trzeciej klasie gimnazjum z polskiego, matematyki, angielskiego, niemieckiego, francuskiego.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Maturalne »

  Centrum edukacyjne zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z bardzo bogatej oferty kursów przygotowujących do matury. W naszej bogatej ofercie znajdziecie m.in. kursy dla gimnazjalistów oraz szóstoklasistów. Dołącz do grona naszych stałych i zadowolonych klientów, przekonaj się sam że warto inwestować w swoje wykształcenie. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi referencjami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna strona Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego »

  Strona zawiera informacje na temat Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego,patrona szkoły - bł Augusta Czartoryskiego, krypty rodziny Czartoryskich mieszczącej się w sieniawskim kościele, historii szkoły, działalności MBK i PTTK oraz wszystkich projektów realizowanych w naszym gimnazjum. Na niej znajdziecie również wiele zdjęc zmieszczonych w galerii szkolnej

  Data dodania: 06 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ksiegarnia Styl Studencki »

  Szeroki wybór specjalistycznej literatury m.in.szybkich kursów językowych, poradników,fizyki, geologii, biologii, ekonomii, informatyki i prawa– wartościowe uzupełnienie podręczników szkolnych i akademickich– niezastąpiona w codziennej pracy i samodzielnej nauce.

  Data dodania: 09 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza danych korepetycji »

  Serwis poświęcony tematyce korepetycji. Znajdują się tu liczne ogłoszenia osób oferujących korepetycje z wielu dziedzin nauki. Zapraszamy do odwiedzin strony. Na pewno znajdziesz tu korepetycje dla siebie.

  Data dodania: 13 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Academio »

  Academio to nowoczesna placówka, w której doświadczeni pedagodzy zadbają o edukację i rozwój uczniów na każdym etapie kształcenia.

  Academio oferuje:
  - Korepetycje z wszystkich przedmiotów obowiązujących w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej
  - Kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury
  - Odrabianie lekcji dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej.

  W ramach kompleksowej pomocy specjalistów Academio oferuje pomoc:
  - Psychologa
  - Logopedy
  - Pedagoga
  - Doradcy zawodowego

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oficjalna Strona Zespołu Szkół w Kątach »

  Oficjalna Strona Zespołu Szkół w Kątach.nSrona dla uczniów nauczycieli i rodziców . Wywiadówki, plan lekcji, kadra.
  ..................................................................................................................................................................................

  Data dodania: 23 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Australijskie Labradoodle »

  Włochata Pasja jest pierwszą w Polsce hodowlą Australijskich Labradoodli. Została ona założona już w roku 2008 kiedy to do Polski przyleciał pierwszy pies o którym było głośno wszędzie - Caramel Passion

  Psy Włochatej Pasji pochodzą z Australii od jednego z głównych twórców rasy.

  Psy są zarejestrowane w organizacji ALFA EU i posiadają rodowody tejże organizacji.

  Organizacja narzuca bardzo rygorystyczne kody etyczne, które wiążą się z wieloma wymogami które muszą spełniać hodowcy zarejestrowani w tej organizacji.

  Każdy jeden szczeniak przechodzi specjalny program socjalizacyjny, o którym szerzej na stronie
  www.wlochata-pasja.com.pl
  www.labradoodle.com.pl

  Programy są budowane przez behawiorystę zwierzęcego
  Zobacz sam jak socjalizowane są szczenięta aby zapewnić im prawidłowy rozwój psychiczny.

  Twój pupil to nasza pasja - możesz być tego pewien.

  Psy włochatej pasji to również sprawdzeni psi terapeuci, którzy już pracują pomagając osobom niepełnosprawnym.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej
  Elzbieta Gajewska

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Brejniak - kursy, korepetycje, szkoła języków obcych »

  SZKOŁA BREJNIAK zaprasza Was do korzystania z naszej bogatej oferty korepetycji i kursów.nWysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni uczniom szybkie, efektywne oraz bezstresowe przyswojenie wiedzy, nadrobienie zaległości, przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów.nW ofercie BREJNIAKA znajdują się korepetycje i kursy dla uczniów:n-szkół podstawowych ;n-gimnazjów;n-szkół średnich;nBREJNIAK to także szkoła języków obcych. Prowadzimy kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.nDla najmłodszych przygotowaliśmy program BREJNIAK JUNIOR. Jest to nowatorski sposób nauki języka angielskiego i niemieckiego. Dzieci uczą się podczas zabawy w sposób naturalny.nŚWIETLICA BREJNIAKA została przygotowana dla dzieci, które mają problem odrabianiem zadań domowych. W naszej świetlicy z pomocą pedagoga uczniowie odrabiają lekcje, a rodzice mają czas wolny, który mogą spędzić np. robiąc zakupy w pobliskim centrum handlowym.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie »

  Jeśli nie masz pomysłu na pracę pisemną zajrzyj na naszą stronę. Wypracowanie.net to wypracowania szkolne, streszczenia lektur, interpretacje wierszy oraz analizy utworów literackich i plastycznych. U nas znajdziesz oryginalne, dotychczas niepublikowane prace z Języka polskiego, Języka angielskiego, Historii sztuki, Historii i Filozofii. Są to prace pisemne z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Baza tekstów na razie jest niewielka, ale będzie powoli rozbudowywana. Jeśli szukasz inspiracji lub chcesz zobaczyć jak prawidłowo napisać analizę dzieła literackiego lub plastycznego trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jest to nowy serwis dlatego też prawdopodobieństwo, że trafi tu Twój kolega czy koleżanka poszukujący podobnego tematu jest znikome. Na stronie wypracowanie.net zamieszczamy tylko materiały na najwyższym poziomie merytorycznym. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie je wykorzystać twórczo i z pożytkiem.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dyplomy »

  Strona www.dyplomy.edu.pl to mini agregator darmowych wzorów dyplomów. W zasobach naszego serwisu znajdziesz m.in. dyplomy szkolne, dyplomy dedykowane dla dzieci, dyplomy o tematyce sportowej oraz śmieszne dyplomy na różne okazje takiej jak: osiemnastki czy też urodziny znajomych. Wszystkie wzory dostępna w naszym serwisie są udostępniane bezodpłatnie, tzn., że możesz je pobrać, wyedytować a następnie wydrukować i wręczyć dowolnej osobie. Wiele firm oferuje usługi drukowania dyplomów na zamówienie, jednak często koszt jednego dyplomy jest zdecydowanie za wysoki. Jeśli chcesz zaoszczędzić to pobierz wzory naszych dyplomów i wydrukuj je na swojej drukarce!

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje Szczecin »

  Strona Arysto to propozycja kursów i korepetycji dla młodzieży. Witryna zawiera ofertę pomocy w nauce języka polskiego, historii, matematyki, fizyki, chemii, geografii, biologii, a nawet Informatyki. Działamy w 6 miastach na terenie Polski: Szczecin, Warszawa, Łódź, Kraków, Białystok, Tarnów.

  Na stronie znajdziesz opis naszej metodyki, cennik i kontakt do poszczególnych oddziałów. Zapraszamy!

  Data dodania: 26 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja w Polsce »

  Masz zamiar znaleźć najwłaściwsze szkoły w twoim województwie? W takim wypadku już w tym momencie przeglądnij nasz serwis internetowy. Wyłącznie u nas możesz wytypować dla siebie dobrą szkołę. Jedynie z nami masz szansę na najodpowiedniejsze wyedukowanie swojej pociechy. Od wykształcenia jest uzależnione otrzymanie intratnej posady. Nie ważne czy poszukujemy szkół prywatnych. Wszystkie je możemy szybko odnaleźć.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego »

  ABC AKCENT oferuje kursy przygotowujące do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Nasza kadra to grupa nauczycieli-pasjonatów języka angielskiego, przeszkolonych przez Okręgową Komisję Edukacyjną do sprawdzania egzaminów maturalnych i gimnazjalnych, pracujących na co dzień w warszawskich liceach i gimnazjach. Jako osoby najbliżej związane z edukacją zawsze jesteśmy na bieżąco
  z aktualnymi wymaganiami maturalnymi i gimnazjalnymi oraz zmianami wprowadzanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o szkołach w Kędzierzynie-Koźlu »

  Opinie o szkołach w Kędzierzynie-Koźlu to strona na której możesz ocenić każde przedszkole, gimnazjum, liceum, technikum i inne szkoły z Kędzierzyna-Koźla.
  Znajdziesz tutaj również szkoły językowe, policealne, dla dorosłych oraz szkoły nauki jazdy, kursy zawodowe, tańca i inne szkolenia.
  Jeżeli nie wiesz jak wybrać szkołę w Kędzierzynie-Koźlu - zobacz jakie oceny i opinie wystawili jej inni Kędzierzanie - uczniowie, wychowankowie, rodzice, kursanci i klienci.

  Strona z opiniami powstała po to, aby uczniowie, rodzice, kursanci i klienci mogli wyrazić swoją opinię na temat jakości nauki w szkole.nW naszej bazie znajdują się publiczne i niepubliczne szkoły i instytucje edukacyjne i szkoleniowe z Kędzierzyna-Koźla.
  Sprawdzisz opinie na temat I, II czy III LO, Technikum Nr 3 lub szkoły dla Dorosłych WZDZ a także wielu innych.
  Każde przedszkole z Kędzierzyna-Koźla ma tu swoją wizytówkę – Publiczne Przedszkole Nr 10, 5 lub Nr 7 oraz inne miejskie przedszkola z Kędzierzyna-Koźla.nRównież nauka jazdy - Speed, I-KAR, OSK F1, Auto Fux, JAGODA, Kodeks i wiele innych ośrodków szkolenia kierowców, w których każdy może ocenić zdawalność egzaminu, przygotowanie instruktorów, cenę czy stan samochodów na kursie prawa jazdy.

  Wejdź i poznaj oceny i opinie innych mieszkańców Kędzierzyna-Koźla, albo dodaj własny komentarz i ocenę szkoły którą znasz! Dzięki wielu opiniom które znajdują się w naszym serwisie Twój wybór będzie łatwiejszy! Zapraszamy!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Gimnazja

Gimnazja - nowa strona:

Adres: