Gwiazdolandia BEATA WÓJCIK opieka nad dzieckiem gliwice - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Gwiazdolandia BEATA WÓJCIK opieka nad dzieckiem gliwice

Klub Maluszka Gwiazdolandia powstał z myślą o zapewnieniu szkrabom czułej opieki połączonej z rozwijaniem pasji i miłym spędzeniu czasu, w czasie gdy ich rodzice będą wykonywać pracę lub po prostu zamarzą o "chwili wytchnienia". Nasze Gwiazdki spędzają z nami zarówno całe dnie, jak i godzinę bądź kilka w tygodniu, słowem - tyle, ile Państwo będą pożądali, abyśmy zapewnili im opiekę. My nie pracujemy, a oddajemy się pasji. Zadbamy o to, aby maluchy czuły się z nami bezpiecznie i sielankowo spędziły czas. Organizujemy zabawy, bale, pieczemy ciasteczka dbając o to, aby żadne dziecko się nie nudziło. Posiadamy dwa oddziały w Gliwicach. Więcej na stronie internetowej.

Szczegóły strony gwiazdolandia.pl:

Podlinkuj stronę gwiazdolandia.pl:

Gwiazdolandia BEATA WÓJCIK opieka nad dzieckiem gliwice

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 26 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Żłobek gdańsk »

  Całodzienna opieka nad dziećmi w wieku od 1 do 4 lat (działamy jak żłobek).

  Mieścimy się w Domu Kultury “Młyniec” w Gdańsku - Zaspie. Dysponujemy świetnymi pomieszczeniami (gruntownie wyremontowanymi i dostosowanymi do potrzeb dzieci m.in. z niezależnym wejściem, odpowiednio dostosowaną łazienką, itp.).

  Zapewniamy indywidualne podejście do naszych Milusińskich: w rozmowie z rodzicami staramy się poznać nawyki czy przyzwyczajenia dziecka, dziecko kładzie się spać wtedy gdy ma taką potrzebę a nie w ściśle określonym czasie, itp..

  Oferujemy wiele zajęć dodatkowych, które mają korzystny wpływ na rozwój dziecka (Jeśli zajęcia wymagają specjalistycznej sali lub odpowiednio dostosowanych pomieszczeń – możemy liczyć na pomoc DK).

  Istnieje możliwość opieki “na godziny” – czasami trzeba coś załatwić w urzędzie, czy iść na zakupy – wtedy również jesteśmy do Waszej dyspozycji.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego Klubu codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00

  Każde dziecko, aby mogło się wszechstronnie rozwijać i odkrywać swoje talenty, powinno otrzymywać dużo różnorodnych bodźców, które będą stymulować różne obszary jego umysłu.

  Właśnie dlatego w naszym żłobku (Klubie Wesołego Smyka) staramy się wprowadzać bardzo zróżnicowane zabawy i zajęcia, np. ćwiczenia edukacyjne, prace manualne, słuchanie bajek, wspólne śpiewanie czy spacery.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny Żłobek Zaczarowana Kraina »

  Zaczarowaną Krainę z Mikołówa wyróżnia przede wszystkim indywidualne podejście, domowa atmosfera i kameralny wystrój wnętrza. Praca w kilkuosobowych grupach pozwala łatwiej dostrzec indywidualne potrzeby każdego dziecka i pozytywnie wpłynąć na jego rozwój. Ciepło i zrozumienie sprawiają, iż dziecko łatwiej odnajduje się w nowej sytuacji. Natomiast brak rywalizacji i pośpiechu sprawiają, iż każdy Maluszek pracuje, rozwija i bawi się we własnym tempie.nnW trosce o wszechstronny rozwój każdego Malucha, wykorzystujemy różnego rodzaju metody pracy z dzieckiem. Do kluczowych należą zabawy fundamentalne oraz metoda ruchu rozwijającego Weroniki Sherborne. Nie zapominamy również, o tak ważnych z punktu widzenia rozwoju dziecka elementach gimnastyki mózgu Paula Dennisona, programie nauki czytania Glenna Domana, czy też metodzie aktywnego słuchania muzyki Bati Strauss. Akademia ma być jednak miejscem tworzącym idealne warunki dla rozwoju dziecka, w związku z tym bardzo ważną rolę odgrywać będą także zabawy muzyczno-ruchowe w języku angielskim oraz Bajkoterapia. Poniżej przedstawimy szczegóły dotyczące wykorzystywanych metod.nW Naszej ofercie znajduje się także szereg zajęć dodatkowych, organizowanych dla dzieci różnych grup wiekowych. Należą do nich przede wszystkim zajęcia plastyczne i muzyczne, a także zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne oraz język angielski. Akademia zajmuje się organizacją przyjęć urodzinowych.nZapraszamy dzieci z Orzesza, Mikołowa, Wyr, Łazisk, Tychów, Ornontowic

  Data dodania: 25 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na zabawę »

  pomysły na zabawę - strona rozwijająca zdolności u dzieci poprzez gry i zabawę, pobudzająca kreatywność plastyczną, ruchową, rehablitację niepełnosprawnych dzieci, zabawiająca niemowlaków, przedszkolaków i dzieci starsze, organizująca im wolny czas, ukazująca zabawy na różne pory roku i święta, zachęcająca rodziców do zabawy z dzieckiem.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek Sosnowiec jest miejscem gdzie Dzieci nie będą miały czasu na nudę, będą aktywizowane i zachęcane do różnorodnych form działalności. Gwarantujemy, że nie będą chciały wychodzić ze żłobka, że będzie im tu bardzo dobrze. Oferujemy opiekę nad dziećmi od 6:00 do 18:00 Prywatny niepubliczny żłobek Sosnowiec prowadzi zajęcia dla Dzieci dopasowane do ich indywidualnych potrzeb wiekowych, z uwzględnieniem potrzeby snu, przebywania na świeżym powietrzu, zajęć ogólnorozwojowych oraz zabaw z wychowawcą. Nad rozwojem Państwa dzieci będzie czuwała wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nasz personel dopełnia również pielęgniarka, która codziennie czuwa nad zdrowiem naszych podopiecznych. Ponad to współpracujemy z pediatrą, logopedą, stomatologiem oraz fizjoterapeutą, którzy raz w miesiącu odwiedzają naszą placówkę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza całościową ofertą.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niania wrocław »

  Niania Ania to opieka nad dziećmi w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat we Wrocławiu. Opieka odbywa się w kameralnej, spokojnej i rodzinne atmosferze wśród różnego rodzaju zabawek, zabaw, gier i wesołych piosenek dzięki czemu maluch nie odczuwa tęsknoty za rodzicami w najmniejszym stopniu. Niania Ani to troskliwe i czujne oko doświadczonego opiekuna, który doskonale wie o potrzebach najmłodszych i zna wszelkie metody jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Wysokiej jakości opieka we Wrocławiu.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • PLACE ZABAW JONEX SPORT »

  Firma Jonex Sport Krzysztof Olszewski jest Producentem Certyfikowanych, bezpiecznych dla dzieci i użytkowania placów zabaw. Wykonujemy kompleksowe Place Zabaw łącznie z projektem położeniem nawierzchni (bezpieczna kostka, trawa, poliuretan) montażem wyprodukowanego sprzętu. Nasze produkty spełniają najostrzejsze wymagania jakościowe i bezpieczeństwa. Posiadamy odpowiednie certyfikaty na produkowany sprzęt zabawowy. Dodatkowow wykonujemy całe zestawy zestawy sprawnościowe, linaria, piaskownice, karuzele, bujaki, sprężynowce, huśtawki, elementy architektury takie jak ławki, kosze na śmieci, ogrodzenia, tablice regulaminu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Integracyjny Małe Misie »

  Małe Misie to przedsięwzięcie, które w swoim założeniu ma pomóc rodzicom w pierwszych latach opieki nad dzieckiem. Oferujemy profesjonalną opiekę pedagogiczną dla maluchów w naszych nowoczesnych i przystosowanych do standardów europejskich żłobkach. W każdej naszej placówce Państwa dzieckiem zajmą się z troską i czułością wykwalifikowane nianie z dużym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Podkowa Leśna »

  Mała Panda to jedyny żłobek położony na terenie Podkowy Leśnej. Działamy zgodnie z warunkami jakie narzuca ustawa. Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku do lat trzech w różnych wariantach czasowych. Może to być opieka całodzienna wykupiona na cały miesiąc bądź też opieka jedynie na godziny lub dni, w których będziecie Państwo tego potrzebowali. Jesteśmy otwarci na różne propozycje, które będą gwarantowały Państwu najwyższą wygodę w momencie, kiedy potrzebować będziecie dobrej opieki nad waszą pociechą.

  Data dodania: 27 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • KONRADEK przedszkole białołęka »

  W Warszawie ma swoją siedzibę przedszkole prywatne Konradek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować najwyższy poziom kształcenia i podmiotowe podejście dla każdego dziecka. Zatrudniamy pedagogów z odpowiednim wykształceniem, dla których praca z dziećmi i dbanie o ich rozwój jest także pasją. Wykorzystują oni najnowsze metody, iżby dbać o rozwój dzieci i dopomagać im w stawianiu czoła problemom. Każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz językowych, jakie są nie tylko nauką, ale przede wszystkim zabawą. Proponujemy również wiele zajęć dodatkowych. Wejdź na stronę internetową naszego przedszkola i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzowie Zabawy Łódź »

  Kronika wydarzeń w przedszkolu i żłobku uzupełniona o zdjęcia i niezbędne dla rodziców materiały informacyjne. Opisuje wydarzenia z przedszkola, zabawy, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz organizowane uroczystości. Strona umożliwia wymianę opinii między rodzicami, informuje o aktualnościach i menu na bieżący tydzień.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »