Http://przedszkolekrakow.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Http://przedszkolekrakow.pl

Niepubliczne przedszkole Kraków serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkie dzieci i rodziców, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego ośrodka dla swoich pociech. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie przybywać w komfortowych warunkach, to zgłoś się do nas. Zatrudniamy doświadczoną kadrę i mamy mnóstwo ciekawych pomysłów.

Szczegóły strony przedszkolekrakow.pl:

Podlinkuj stronę przedszkolekrakow.pl:

Http://przedszkolekrakow.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole niepubliczne Krokodylek - Ursus »

  Niepubliczne (prywatne) przedszkole przyrodniczo-sportowe Krokodylek powstało z myślą o dzieciach ciekawych otaczającego je świata. To przytulny, ciepły, bezpieczny świat, w którym doświadcza tego, co dobre i uczy się tego, co mądre.

  Naszą misją jest wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dziecka. Pragniemy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka radosnym wspomnieniem. 

  Jak to robimy? By się dowiedzieć - serdecznie zapraszamy na nasze strony.

  Przedszkole Krokodylek zapewnia:
  - opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 6 lat,
  - zajęcia przez 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 18.00,
  - rozwój umysłowy i fizyczny powierzonych nam pociech,
  - profesjonalną, wykształconą i troskliwą kadrę,
  - przemyślany program edukacyjny ukierunkowany na aspekty przyrodnicze i sportowe,
  - duże, przestronne, świetnie doświetlone sale (każda sala powyżej 40 m2),
  - piękny ogród wraz ze wspaniałym placem zabaw (ponad 400 m2),
  - wycieczki i imprezy przedszkolne.

  Zapraszamy dzieci z okolic: Ursus, Pruszków, Reguły, Michałowice, Skorosze, Warszawa.. i nie tylko. Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok!

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tygryski - przedszkole Warszawa »

  Tygryski - żłobek i przedszkole w Warszawie - zapewnia ciepłą i profesjonalną opiekę nad niemowlakami i starszymi dziećmi. Nasze Dzieci spędzają tu czas radośnie i bezpiecznie. Nasze przedszkole Warszawa to miejsce gdzie dzieci przebywają w kameralnej atmosferze i rozwijają swoje umiejętności, biorą udział w różnorodnych zajęciach i zabawach dydaktycznych. Przedszkole Tygryski to instytucja, która oferuje profesjonalne usługi z zakresu opieki nad dziećmi, pełne wyżywienie oraz nadzór pedagogiczny i lekarski. Naszym atutem jest lokalizacja z dala od hałaśliwych ulic. Prywatny żłobek i przedszkole to najlepszy wybór dla niemowlaków, które potrzebują miejsca, gdzie mogą czuć się bezpiecznie, a także bawić się z rówieśnikami, zdobywając nowe zarówno praktyczne jak i społeczne umiejętności.

  Data dodania: 28 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kamerkids – Monitoring domowy z myślą o dziecku »

  Budujemy zaufanie rodziców do niań. Miej dziecko na oku, gdziekolwiek jesteś.

  KamerKids to system monitoringu służący do zachowania stałego podglądu na to, co dzieje się w domu podczas naszej nieobecności. W każdej chwili można zerknąć do domu, a jeśli nie mamy na to czasu, można w dowolnym momencie odtworzyć nagrany wcześniej film. Obsługa systemu jest szybka i wygodna, a w razie problemów nasi pracownicy służą pomocą.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Radom Opieka nad dziećmi Opiekunka Niania w Radomiu »

  Niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku 2 do 6 lat w Radomiu zaprasza do obejrzenia swojej oferty edukacyjnej dla najmłodszych. Potrzebna opiekunka do dziecka, niania dla najmłodszych? A może Klub Malucha opieka nad dziećmi na godziny w Punkcie Przedszkolnym czy tzw. Klubie malucha? Może lepiej skorzystać z normalnego przedszkola w Radomiu. Czy to prywatny Punkt przedszkolny czy Państwowe przedszkole, prywatne czy płatne, zawsze warto powierzyć opiekę nad swoimi pociechami profesjonalistom. Nasze Wesołe przedszkole jak Bajka Niezapominajka niczym Słoneczna kraina gdzie fruwa Wróbelek Elemelek, jawi się naszym milusińskim. Celem naszego przedszkola jest dobre rozwijanie zainteresowań zdolności wyobraźni naszych wychowanków. Wykwalifikowana kadra nauczycieli sprawia że nasi wychowankowie czują się u nas bezpiecznie, radośnie i szczęśliwie. Dbamy o dobry rozwój intelektualny i fizyczny naszych pociech. W tym celu, w procesie wychowawczo-dydaktycznym, organizujemy zajęcia otwarte dla rodziców oraz kontakty indywidualne, współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Zapewniamy opiekę nauczycieli zapewniającym poczucie bezpieczeństwa i działającym na dzieci wyciszająco plus ciepła i życzliwa atmosfera, której wzmocnieniem jest klimat wnętrza i wystroju sal: pastelowa kolorystyka, naturalne tkaniny, robione ręcznie zabawki z naturalnych tworzyw. Wszystko to sprawia, że nasze dzieci czują się tutaj jak w domu. Zapraszamy do naszego przedszkola w Radomiu

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Karuzela »

  Działający na terenie Krakowa niepubliczny żłobek. Profesjonalna kadra pedagogiczna zapewnia opiekę nad dziećmi do lat 3.
  To właśnie w Klubie Malucha Karuzela nawiążą się pierwsze znajomości, przyjaźnie a wasze pociechy rozwiną swoje skrywane zdolności intelektualne, manualne i muzyczne.

  Data dodania: 05 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady »

  Klub Malucha Fantazja, dzienna opieka nad dziećmi - stała i doraźna, duża sala zabaw, zajęcia językowe dla dzieci,zabawy dla dzieci, imprezy i zajęcia cykliczne oraz wiele innych.
  Klub Malucha Fantazja
  godziny pracy:
  pn - pt: 7:00 - 17:00
  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Urlop ojcowski »

  Wszystko o zasadach korzystania z urlopu ojcowskiego w Polsce, jak również kwestiach związanych z wychowaniem dziecka. Z nami łatwiej przejdziecie przez formalności i będziecie mogli sprawować opiekę nad swoją pociechą!

  Data dodania: 09 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zajęcia dodatkowe w żłobku »

  Bajeczna Kraina to żłobek zlokalizowany na warszawskim Tarchominie, w którym obok zwykłych zajęć dla podopiecznych, organizowane są również zajęcia dodatkowe. Mają one na celu nie tylko zaangażowanie dzieci i uatrakcyjnienie ich czasu spędzanego w żłobku, ale również wspieranie ich indywidualnego rozwoju.

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • MISIEK Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Nowy Sącz »

  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek to prywatny obiekt wyposażony we własną kuchnie i plac zabaw, oferujący opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 6 lat. W przedszkolu Misiek organizowane są zajęcia dodatkowe takie jak warsztaty wokalno-muzyczne, językowe, teatralne a także warsztaty robotyki i automatyki.

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Elmo na poznańskim Strzeszynie »

  Mały kameralny żłobek na Strzeszynie zapewnia rodzinną atmosferę, duży ogród i wykwalifikowany personel. Dobrze dobrane zabawki i zajęcia uczą dzieci poprzez zabawę.
  Przyjmujemy dzieci od 1 roku życia. W ramach zajęć oferujemy rytmikę i hiszpański bez dodatkowych opłat.
  Zapraszamy do odwiedzin.

  Data dodania: 02 02 2017 · szczegóły wpisu »