Http://przedszkolekrakow.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Http://przedszkolekrakow.pl

Niepubliczne przedszkole Kraków serdecznie zaprasza w swoje progi wszystkie dzieci i rodziców, którzy szukają bezpiecznego i sprawdzonego ośrodka dla swoich pociech. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie przybywać w komfortowych warunkach, to zgłoś się do nas. Zatrudniamy doświadczoną kadrę i mamy mnóstwo ciekawych pomysłów.

Szczegóły strony przedszkolekrakow.pl:

Podlinkuj stronę przedszkolekrakow.pl:

Http://przedszkolekrakow.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha "Kubusiowy Raj" Warszawa/Targówek »

  KUBUSIOWY RAJ to miejsce przeznaczone dla dzieci od 4 miesiąca życia do 3 lat,zorganizowane jak prywatny żłobek i przedszkole.
  Jest miejscem gdzie można zostawić dziecko pod opieką wykwalifikowanych opiekunek na kilka godzin w ciągu dnia lub na całe dni. Nasza placówka znajduje się w prywatnej willi o powierzchni 300 m.kw. w tym 250 m.kw. plus ogródek jest przeznaczone wyłącznie na potrzeby naszych Maluchów.
  Unikalną cechą "Kubusiowego Raju", której nie zapewniają publiczne żłobki i przedszkola jest kameralna atmosfera - dzieci bawią się i odpoczywają w małych grupach. Staramy się aby dla najmłodszych "Kubusiowy Raj" był przedłużeniem domu, a dla starszych dzieci miejscem, które oferuje atrakcje, zabawę i radosne spędzanie czasu.

  Data dodania: 29 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek i Przedszkole Harmonia Legnica »

  Harmonia to wykwalifikowana i kompetentna kadra pedagogiczna profesjonalna opieka nad dziećmi indywidualne podejście do naszego wychowanka zajęcia i zabawy prowadzone zgodnie z programem MEN atmosfera życzliwości serdeczności, wzajemnego zaufania.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek - Klub Malucha Kraków »

  Żłobek MamDaisy zaprasza do jednej z dwóch jednostek położonych na terenie Krakowa. Kompetentna piecza nad dzieckiem to wybitnie wymagające zadanie, jakie wymaga wielkiej wiedzy i odpowiedzialności. Nasza jednostka to bezpieczne i atrakcyjne miejsce dla Twojego dziecka, w jakim będzie ono wesołe. Prócz gier i zabaw, prowadzimy dodatkowo lekcje dydaktyczne, które pomagającą ukonstytuować w wciąż bardzo młodym człowieku umiejętności poznawcze. Nasz żłobek to idealny wybór, o ile chce się powierzyć komuś opiekę nad swoim dzieckiem.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowy domek - klub malucha Tarnowskie Góry »

  Tęczowy domek Tarnowskie Góry to klub malucha - alternatywa dla przedszkola. Zajęcia plastyczne, zajęcia muzyczne, zajęcia z angielskiego - to tylko część oferty naszego mini przedszkola. Zajęcia prowadzone przez sprawdzonych profesjonalnych pedagogów szkolnych.

  Data dodania: 13 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liberi-Artykuły dla dzieci, akcesoria do wózków dziecięcych, wzornictwo, indywidualne projekty »

  Produkujemy artykuły dla dzieci i akcesoria do wózków takie jak pościel dla dzieci, śpiwory, mufki, moskitiery, torby do wózków, rożki dla dzieci, fartuszki. Szyjemy tylko z atestowanych materiałów. Zapraszamy.

  Data dodania: 28 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria małych artystów »

  MUMKA to Internetowa galeria prac które tworzy Twoje dziecko. Prac które zachowasz na lata. Dla siebie, rodziny oraz znajomych. Jeśli prac jest tak dużo że nie ma już miejsca aby je chować na półkach. Możesz po prostu, umieścić wszystkie prace w internetowej galerii. Twoje prace dodasz telefonem lub korzystając z komputera a to wszystko ZA DARMO :).

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Wrocław i Klub Malucha - Wesołe Smyki »

  Na dzielnicy Psie Pole we Wrocławiu powstał żłobek razem z klubem malucha. Jest to wyjątkowe miejsce dla dzieci, których rodzice liczą na stałą i profesjonalną opiekę pedagogów. Na stronie informacje o działalności edukacyjnej i wychowawczej oraz galeria zdjęć żłobka. Żłobek We Wrocławiu Wesołe Smyki to placówka stworzona dla dzieci oraz rodziców, którzy dbają o prawidłowy rozwój własnych dzieci. Zajęcia w Klubie Malucha Wrocław prowadzone są codziennie w godzinach od 7 do 17 we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole od Poniedziałku do Piątku. Żłobek Wrocław „Wesołe Smyki” zatrudnia tylko i wyłącznie najlepszych pedagogów do opieki nad dziećmi.

  Data dodania: 02 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dziecka »

  Strona prowadzona przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Codzienne sytuacje i trudne zachowanie dzieci oraz podpowiedzi jak się zachować by w przyszłości podobne sytuację się nie powtarzały.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Olsztyn Jaroty »

  Żłobek Dom Rozwoju Malucha to najlepsze miejsce dla Twojej pociechy. W naszym Żłobku w Olsztynie rozwijamy wiele cech dzieci, np rysowanie.Rysowanie, podobnie jak pisanie, nie polega wyłącznie na prawidłowym trzymaniu ołówka i rysowaniu ładnych literek i wzorków. Właściwy rozwój tych umiejętności jest zależny od prawidłowego ćwiczenia zdolności manualnych, koordynacji wzrokowo – ruchowej oraz słuchowo – wzrokowo – ruchowej, a także koncentracji. Zdarza się, że niektóre dzieci nie są zainteresowane tego typu zajęciami, a zadaniem rodzica jest znalezienie takiego sposoby, by pobudzić wszystkie wymienione ośrodki do działania.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • MISIEK Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Nowy Sącz »

  Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Misiek to prywatny obiekt wyposażony we własną kuchnie i plac zabaw, oferujący opiekę nad dziećmi w wieku od 5 miesięcy do 6 lat. W przedszkolu Misiek organizowane są zajęcia dodatkowe takie jak warsztaty wokalno-muzyczne, językowe, teatralne a także warsztaty robotyki i automatyki.

  Data dodania: 04 05 2016 · szczegóły wpisu »