Inspiro Language Academy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Inspiro Language Academy

Szkoła języków obcych, kierująca swoją ofertę do wszystkich grup wiekowych. Zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego. Na życzenie organizowane są kursy innych języków obcych. Kursy grupowe oraz indywidualne. Zajęcia w małych grupach. Przyjazna, bezstresowa atmosfera zajęć sprzyjająca efektywnej nauce. Metody nauczania dostosowane są do wieku, indywidualnych potrzeb i wymagań uczniów. Zajęcia prowadzone są ze szczególną dbałością o wysoką jakość nauczania oraz podtrzymmywanie wysokiego poziomu motywacji do nauki. Współpraca z trenerem językowym pozwala na opracowanie indywidualnego programu rozwoju językowego, który pomaga w przygotowaniu do dowolnego egzaminu lub certyfikatu, a także w monitorowaniu postępów w nauce przez cały czas trwania kursu. W szkole organizowane są zajęcia General English, Business English, kursy konwersacyjne oraz specjalistyczne. Zapisy na kursy trwają cały rok.

Szczegóły strony inspiroacademy.pl:

Podlinkuj stronę inspiroacademy.pl:

Inspiro Language Academy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 47 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tłumacz polsko niemiecki, niemiecko polski. Biuro Tłumaczeń Conversio-German »

  Globalizacja gospodarki światowej, zwiększa ciągle zapotrzebowanie na fachowe tłumaczenia.
  Biuro Tłumaczeń Conversio-German jest wiarygodnym Partnerem służącym pomocą w Państwa międzynarodowych kontaktach oraz międzynarodowej działalności gospodarczej.
  Naszą kompetencją jest tłumaczenie i adoptacja tekstów z wszystkich dziedzin techniki, budownictwa, prawa i finansów.
  Dokładność, wysoka jakość, terminowość, efektywność i poufność to nasze nadrzędne dewizy.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • LanguageCafe »

  We speak english.
  Czy wiesz co to znaczy? Jeśli nie to koniecznie musisz się z nami spotkać. Dziś język angielski jest podstawą by znaleźć pracę lub wyjechać za granicę.
  Wraz z naszą szkołą, bardzo szybko i efektywnie nauczysz się zarówno angielskiego jak i czeskiego.
  Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Edukacyjne Maximus »

  Kursy językowe i nie tylko.Naszymi słuchaczami są dzieci już od 4 roku życia, młodzież i dorośli. Prowadzimy nauczanie na wszystkich poziomach zaawansowania,przygotowujemy do egzaminu maturalnego, FCE. "Akademia Malucha" czy specjalistyczne kursy "Business English" są dowodem na ciągłe wzbogacanie naszej oferty. Staramy się utrzymać swój indywidualny sposób nauczania. Wykorzystując różne metody edukacyjne każdy z lektorów dobiera do danej grupy taką, która zapewni osiągnięcie sukcesu każdemu słuchaczowi w zależności od jego możliwości percepcyjnych. Szeroka oferta: Kursy językowe, Przygotowania do matury (WOS, HISTORIA, ANGIELSKI)Logopedia. Referencje - Zaufało nam wiele osób i firm. Sprawdź dlaczego jesteśmy najlepsi!

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia przysięgłe »

  Tłumaczenia przysięgłe wykonuje biuro tłumaczeń MIW z Warszawy. Oferta biura zawiera 38 języków i odnosi się do klientów z całej Polski. MIW posiada dwa biura w Warszawie. Osoby z tych biuro delegują tłumaczenia do tłumacza przysięgłego danego języka, który mieszka najbliżej zleceniodawcy. MIW prócz tłumaczeń przysięgłych pisemnych również organizuje tłumaczenia przysięgłe ustne. Tłumacze ustni zawsze stawiają się terminowo na ślub czy na odczytanie dokumentów u notariusza.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje, zajęcia dodatkowe »

  Portal eduexplorer.pl jest nowoczesną platformą, skupiającą nauczycieli, instruktorów, trenerów i innych specjalistów oraz osoby, które mogą być ich potencjalnymi uczniami. Pozwala w łatwy, intuicyjny sposób znaleźć korepetytora w danym mieście. Wystarczy wybrać z wyszukiwarki na stronie przedmiot oraz miasto, aby uzyskać wszelkie, interesujące nas wyniki – pełną listę nauczycieli. W ten sposób znaleźć można m.in. korepetycje z języków obcych, matematyki, chemii, fizyki oraz innych popularnych przedmiotów szkolnych, jak również mniej sztampowe zajęcia, np. nauka tenisa czy gra na instrumentach. Na eduexplorer.pl rejestrują się także trenerzy fitness. Przy każdym specjaliście znajduje się jego życiorys, cennik oraz wolne terminy lekcji. Można zapoznać się z jego doświadczeniem zawodowym i wykształceniem. Poprzez portal, skontaktujesz się z korepetytorem online i umówisz na dogodną godzinę. Korepetycje jeszcze nigdy nie były tak przyjemne!

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego, symultaniczny oferuje Elżbieta Gajdel z miasta Warszawa »

  Zapraszamy do skorzystania z usług profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego. Wieloletnie doświadczenie w przekładach zarówno tekstów specjalistycznych, beletrystycznych jak również tłumaczenia ustne pozwalają mi niezwykle elastycznie dopasowywać się do potrzeb klientów. Jestem tłumaczem przysięgłym przez co moi klienci mają pewność najwyższej jakości tłumaczeń. Zapraszam po więcej informacji oraz do zapoznania się z moim portfolio. W razie pytań chętnie wszystko wytłumaczę. Zapraszam do kontaktu.

  Data dodania: 13 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-grecki-miw.pl »

  Biuro zrzeszające większość z 10 tłumaczy języka greckiego występujących w całej Polsce to MIW. Tłumacze przysięgli języka greckiego wykonują, za pośrednictwem MIW-u, tłumaczenie wszelkich dokumentów mających pochodzenie cypryjskie lub greckie. Tłumacze prócz przysięgłych tłumaczeń pisemnych uczestniczą również na rozprawach sądowych czy wizytach notarialnych wykonując tłumaczenia ustne. Biuro tłumaczeń MIW wykonuje każdemu Klientowi darmowej wyceny dokumentu bazując na rozporządzeniu ministerialnym, mówiącym że strona tłumaczenia to 1.125 znaków ze spacjami. Dzięki współpracy kilku tłumaczy, MIW oferuje tłumaczenia terminowo oraz z możliwością odbioru osobistego lub wysyłki tłumaczenia pocztą.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz MIW: przysiegly-arabski-miw.pl »

  Zespół tłumaczy arabskiego MIW to firma zrzeszająca tłumaczy języka arabskiego na terenie całej Polski. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe, jak i ekspresowe, włączając wszystkie typy tłumaczeń pisemnych i ustnych. Nasi tłumacze specjalizują się w różnych tłumaczeniach, m.in. technicznych, prawniczych i biznesowych. Tłumacz przysięgły języka arabskiego pracujący w MIW-ie, może również dojechać do miejsca spotkania, w którym potrzebne jest tłumaczenie z lub na język arabski. Każde tłumaczenie jest bezpłatnie wyceniane, a także od razu podany zostaje czas realizacji zamówionego tłumaczenia, aby klient miał pewność, że wykonane tłumaczenie dotrze do niego na czas. Istnieje kilka możliwości odbioru wykonanego przekładu, od poniedziałku do piątku osobiście w Centrum Warszawy (w wieżowcu Zebra Tower), poprzez kuriera, który dostarczy tłumaczenie do Państwa domu, a także w weekendy przy Alejach Wyścigowych. Każdy tłumacz przysięgły języka arabskiego jest przez nas dokładnie sprawdzany, zanim dołączy do grona naszych tłumaczy, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że wykonywane przez nas tłumaczenia są na wysokim poziomie.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW przysiegly-francuski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka francuskiego zrzeszeni w grupie tłumaczy MIW to grupa specjalistów, wykonująca usługi translacyjne na specjalistycznym poziomie. Tłumacze przysięgli należący do naszej grupy tłumaczy, posiadają kwalifikacje w tłumaczeniu różnych specjalistycznych tłumaczeń, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania tłumacza do tekstu, na którego tłumaczenie otrzymujemy zlecenie. Dzięki możliwości współpracy z wieloma tłumaczami mamy pewność, że przekażemy tłumaczenie osobie, która specjalizuje się właśnie w tej tematyce. Zlecenia przyjmujemy zarówno osobiście poprzez Biuro Obsługi Klienta, które mieści się w Warszawie przy metrze Politechnika (Zebra Tower), a także mailowo oraz listownie. Każdy dokument, który spłynie do naszego biura wyceniamy bezpłatnie, dzięki czemu klient od razu wie, jakiej wysokości koszty poniesie podczas współpracy z grupą tłumaczy MIW. Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe, konsekutywne, symultaniczne, a vista i liason. Wykonujemy również tłumaczenia dojazdowe, a także świadczymy tłumaczenia podczas ślubów z obcokrajowcami. Nie każdy tłumacz przysięgły języka francuskiego, który należy do grupy tłumaczy MIW, mieszka w Warszawie. Współpracujemy z tłumaczami zaprzysiężonymi w całej Polsce. Daje nam to możliwość wykonywania dla Państwa tłumaczeń w jak najszybszym czasie oraz dobór odpowiedniego specjalisty.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ambasada Języka »

  Zapraszamy dorosłych, którym zależy na poprawieniu swoich umiejętności językowych do zainteresowania się ofertą kursów angielskiego proponowanych przez Ambasadę Języka. Zainteresowani otrzymają możliwość nauki języka angielskiego - wygodny sposób nauki za pośrednictwem skype pozwala na uczenie się bez konieczności wychodzenia z domu i w godzinach dopasowanych do naszych potrzeb i możliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Ambasady Języka.

  Data dodania: 04 10 2017 · szczegóły wpisu »