Internetowy kurs na Kierownika Kolonii - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Internetowy kurs na Kierownika Kolonii

Kierownik Kolonii - Kurs na Kierownika Kolonii online. Bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom Kierownika Kolonii. Kierownik Kolonii - kurs, dyplom Kierownika Kolonii

Szczegóły strony www.KierownikKolonii.pl:

Podlinkuj stronę www.KierownikKolonii.pl:

Internetowy kurs na Kierownika Kolonii

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 161 Odwiedziny netsprint 6 Odwiedziny msnbot 16 Odwiedziny googlebot 298

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zoologia Platforma Edukacyjna »

  Serwis Zoologia.edu.pl jest poświęcony edukacji studentów nauk biologicznych o specjalności zoologia. Można to znaleźć przykładowe testy z dziedzin zoologi, jak również biologi. Wspólnota serwisu może korzystać z forum, w którym uczestniczą doktorzy i profesorowie biologii, można zadawać pytania i stawiać ciekawe tezy, które nie pozostaną bez odpowiedzi .Zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego »

  Blc4u to platforma do nauki języka angielskiego przez Internet oferująca możliwość przejścia kursu języka angielskiego bez wychodzenia z domu.

  Dlaczego angielski właśnie w Blc4u? Jesteśmy częścią holdingu edukacyjnego BLC, na który składa się sieć szkół językowych BLC, międzynarodowy ośrodek egzaminacyjny oraz ośrodek organizujący wyjazdy językowe do szkół z ponad 100 krajów.

  Angielski w Blc4u łączy tradycyjny kurs językowy, na który składa się mówienie, rozumienie ze słuchu, czytanie, konwersacja i gramatyka z możliwościami jakie daje Internet. Kursant Blc4u może dowolnie ukształtować swoje szkolenie języka angielskiego i uczyć się w dowolnym, wybranym przez siebie miejscu i czasie.

  Blc4u daje swoim słuchaczom internetowych kursów językowych gwarancję zdania dowolnego egzaminu językowego na poziomie B1 (angielski według europejskiej skali poziomów) lub zwraca pieniądze za taki egzamin.

  Nauka języka angielskiego przez Internet to nie tylko ćwiczenia, czytanki i gramatyka ale także grupowe konwersacje online z native speakerami przy pomocy najpopularniejszego komunikatora internetowego. W dowolnym momencie nauki języka angielskiego przez Internet słuchacz ma możliwość dokupić konwersacje z native speakerami w pakietach jedno lub kilku godzinowych.

  Blc4u oferuje obecnie internetowe kursy angielskiego online na 6 poziomach zaawansowania, od poziomu podstawowego do poziomu zaawansowanego.

  Data dodania: 18 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EMINUS Knowledge Management Sp. z o.o. »

  Jesteśmy dostawcą dedykowanych szkoleń e-learningowych oraz zaawansowanych
  systemów do zarządzania informacją tworzonych na zamówienie.

  Tworzymy dowolne ”szyte na miarę” szkolenia e-learningowe między innymi z zakresu:
  * sprzedaży i obsługi klientów,
  * wewnętrznego regulaminu i procedur,
  * wprowadzanych na rynek produktów i usług,
  * szkolenia informatyczno-techniczne,
  * szkolenia kompetencyjne

  Data dodania: 05 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-Ankieta online. Największy darmowy serwis ankietowy »

  Moje-Ankiety.pl to dopracowany serwis ankietowy z akademickim rodowodem o największych możliwościach na polskim rynku. Bardzo bogata oferta darmowa bez ograniczeń na liczbę pytań, respondentów czy czas trwania ankiety. Serwis posiada tak zaawansowane możliwości jak pytania filtrujące w technologii "show logic", wsparcie dla warunków badawczych, automatyczny pomiar czasu odpowiedzi dla poszczególnych pytań oraz zliczanie przypisanych punktów (możliwość budowy testów). Jako jedyny pozwala na pełną edycję ankiety po jej opublikowaniu bez ryzyka utraty danych. Dodatkowym atutem jest wsparcie dla wielojęzyczności. Możliwe jest również przystąpienie do panelu płatnych ankiet i zarabianie na wypełnianiu ankiet.

  Data dodania: 25 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Najlepsi korepetytorzy w Twojej okolicy »

  Korepetycje.edu.pl to serwis gromadzący ogłoszenia korepetycji, które za darmo mogą dodawać zarówno korepetytorzy, jak i uczniowie. W portalu korepetycje.edu.pl korepetytorzy tworzą profile, w których prezentują swoje wykształcenie oraz umiejętności. Osoby, które szukają korepetycji np. z matematyki lub angielskiego mogą dodać ogłoszenie lub przeglądać profile korepetytorów. Serwis korepetycje.edu.pl jest łatwy w obsłudze, korzystając z możliwości zawężenia przedmiotowego szybko znajdziecie korepetycje z przedmiotów ścisłych tj. matematyka, chemia fizyka, przedmiotów humanistycznych lub języków obcych. Z serwisem korepetycje.edu.pl przygotowanie do egzaminów i matury będzie dużo prostsze.

  Data dodania: 18 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Autoryzowany dystrybutor Solidworks »

  CNS Solutions, autoryzowany dystrybutor oprogramowania SolidWorks oferuje pełen pakiet licencji na programy z rodziny SolidWorks. Dodatkowo w ofercie firmy znajduje się pełen wachlarz usług, szkoleń oraz materiałów dotyczących projektowania CAD a w szczególności oprogramowania SolidWorks

  Data dodania: 09 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ekorepetycje »

  Co można zrobić, by rozwiązać problem z nauką fizyki? Trudne zadania tekstowe śnią Ci się po nocach i nadal nie umiesz ich rozwiązać a egzamin blisko? Poszukaj korepetytora jest to prosty i niedrogi sposób na rozwiązania Twojego problemu z fizyką. Fizyka na pewno nie jest łatwym przedmiotem. Korepetycji udzielają najczęściej studenci, ale nie brak też wśród korepetytorów doświadczonych pedagogów. Jeśli szukasz korepetytora wystarczy codzienna gazeta i dział z ogłoszeniami. Tam na pewno znajdziesz kogoś, kto będzie umiał Ci pomóc. Korepetycje nie są drogie choć należy liczyć się z pewnym wydatkiem. Korepetytor może uczyć Cię Twoim w domu, ale też i w każdym innym wspólnie ustalonym miejscu. Dla posiadających komputer i dostęp do internetu mamy inną ofertę- ekorepetycje. Jest to doskonałe rozwiązanie dla tych wszystkich uczniów, którzy dysponują niewielką ilością wolnego czasu. Ekorki zawsze odbywają się w domu, nigdzie nie trzeba wychodzić, by z nich skorzystać. Ekorepetycje są znacznie tańsze od tradycyjnych, ponieważ nikt nie ponosi dodatkowych kosztów na przykład związanych z dojazdem. Jak widać zawsze jest wyjście z trudnej szkolnej sytuacji. Fizyka wcale nie musi być koszmarem, wystarczy poprosić o pomoc korepetytora i problem przestaje istnieć. Wystarczy tylko zadzwonić.

  Data dodania: 25 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs maturalny z matematyki w Lublinie »

  Oferujemy kurs maturalny z matematyki, który organizujemy w naszej szkole w Lublinie. W związku z wprowadzoną reformą edukacyjną od 2010 r. każdy maturzysta musi przystąpić do obowiązkowego egzaminu z matematyki na poziomie podstawowym. Aby uzyskać wynik pozytywny należy, podobnie jak w przypadku innych egzaminów, zdobyć co najmniej 30 % wszystkich punktów.
  Kursy maturalne z matematyki organizujemy w grupach maksymalnie 6-osobowych. Każdy uczestnik kursu otrzymuje bezpłatny dostęp do naszej bazy materiałów e-learningowych. Zarówno kurs maturalny jak i kurs gimnazjalny z matematyki podzielony jest na 15 działów tematycznych. Każdy działów zakończony jest testem online, który uczeń wypełnia przed ekranem swojego komputera. Kurs maturalny na poziomie podstawowym oraz kurs gimnazjalny z matematyki trwa 15 tygodni oraz liczy 60 godzin lekcyjnych. Kurs maturalny na poziomie rozszerzonym trwa 19 tygodni i trwa 75 godzin lekcyjnych. Zainteresowane osoby mogą znaleźć więcej informacji na naszej stronie internetowej www.Matematyka-Online.pl lub w naszym biurze w Lublinie. Zapraszamy serdecznie.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskich słówek za pomocą zestawów zawierających wymowę native speakera i obrazki »

  lingmax.eu to serwis wspomagający szybkie poznawanie, powtarzanie i zapamiętywanie angielskiego słownictwa online i offline. Nauka angielskich słówek odbywa się poprzez tworzenie własnych, indywidualnych zestawów słówek oraz korzystanie z dostępnych w serwisie gotowych zestawów tematycznych. Każdy z ponad 350 zestawów zawiera wymowę native speakera (mp3) i obrazki ilustrujące słówka. Nauka odbywa się w trybie krok po kroku lub pokaz slajdów. Uczący się może ściągnąć do offline wybrane zestawy i wstawić do nich własną grafikę, co wzmocni proces kojarzenia i zapamiętywania angielskich słówek. Z zawartości pobranej do pracy w trybie offline Użytkownik może korzystać dożywotnio. Ponadto w serwisie znajdują się specjalnie przygotowane skojarzenia, czyli "małe historie", które pomagają w zapamiętaniu przedstawianego słówka.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzie ułatwiające pracę w Internecie - BLOG »

  Blog opisujący przydatne narzędzie ułatwiające i skracające codzienną pracę przy komputerze oraz Internecie
  Szczegółowo opisane dodatki do przeglądarek internetowych. Wykaz przydatnych wtyczek oraz sporo informacji na temat systemu do tworzenia stron WordPress.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »