Jak zapamiętywać żeby pamiętać - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Baza praktycznych przykładów - jak zapamiętywać trudności pamięciowe.
Blog o rozwoju intelektualnym, pamięci, pamiętaniu o chorobach neurodegeneracyjnych,
recenzje różnego typu wydawnictw dot. rozbudowywania możliwości intelektualnych.
Zadania i ćwiczenia praktyczne do wykonania. Oferta firmy szkoleniowej BDB SZKOLENIA

Szczegóły strony jakzapamietac.pl:

Podlinkuj stronę jakzapamietac.pl:

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Odbycie szkolenia z pierwszej pomocy nie tylko daje ogromną korzyść w razie zaistnienia wypadku, ale jest też wymogiem prawnym. Wszyscy uczestnicy kursów prawa jazdy są zobligowani do odbycia szkolenia, tak jak i pracodawca ma zapewnić na każdej zmianie obecność przynajmniej jednego pracownika przeszkolonego w ratowaniu życia.
  Poradnik szkoleniapp.pl został stworzony na bazie wieloletnich doświadczeń instruktorów - ratowników medycznych w celu ułatwienia pracodawcom wyboru odpowiedniej jednostki szkolącej. Na stronie znajdują się informacje o tym kto może i powinien prowadzić szkolenia z pierwszej pomocy, jakie pomoce dydaktyczne muszą być na nich wykorzystane oraz jaką najkorzystniejszą formę powinny przybrać, aby efekt nauczania był jak najlepszy.

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Jazdy Elbląg »

  Szkoła Nauki Jazdy w Elblągu SchoolCar.pl - profesjonalny ośrodek szkolenia kierowców z wykwalifikowaną kadrą instruktorów. Nowocześnie wyposażone zaplecze edukacyjne, zapewnienie materiałów reklamowych oraz możliwość opłaty za kurs prawa jazdy w ratach.

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Platforma Testów »

  Profesjonalne testy psychologiczne dla biznesu: działów HR, firm szkoleniowych, psychologów, trenerów, coachów, szkoleniowców. Testy psychologiczne opracowane przez zespół psychologów-psychometrów pod superwizją naukową Kierownika Specjalizacji Psychometria Stosowana Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego przy współudziale ekspertów-praktyków biznesu -Dyrektorów HR. Dla klientów biznesowych oferujemy narzędzie psychometryczne-Psychometrica, a dla klientów indywidualnych testy online.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Zapraszamy maturzystów do odwiedzin naszej strony, w ramach oferty pomoc w pisaniu prezentacji maturalnych. Przygotujemy wzorcowe prezentacje maturalne, które mogą stanowić podstawę do napisania własnej pracy maturalnej. Każdy uczeń który napisał własną pracę maturalną, jest świadomy jak dużo czasu wymaga jej wykonanie. Powinniśmy rozpocząć od znalezienia pasujących publikacji literatury jakie wstawimy do literatury podmiotu, którą muszą posiadać gotowe prace maturalne. W następnej kolejności czeka nas wizyta w czytelni w celu dopasowania książek do spisu literatury przedmiotu. Zależnie od tego czy planujemy wykonanie prezentacji multimedialnej, musimy również dobrać załączniki, które ubogacą wystąpienie na maturze.

  Data dodania: 13 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • OSK Jazda »

  Pragniesz poczuć komfort i niezależność? Uwielbiasz podróżować? A może po prostu chcesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy? Zdobądź prawo jazdy kategorii B z Ośrodkiem Szkolenia Kierowców JAZDA. Główne atuty naszej oferty to kursy przyspieszone (15 i 30 dniowe) oraz najtańsze we Wrocławiu godziny doszkalające. Wszystkim kursantom proponujemy skuteczny program szkolenia, poprzez współpracę z wykwalifikowanymi instruktorami i wykładowcami oraz indywidualne podejście do każdego przyszłego kierowcy. JAZDA to ośrodek mieszczący się w samym sercu strefy egzaminacyjnej, co z pewnością jest naszym ważnym walorem. Lata doświadczeń sprawiły, że bardzo dobrze poznaliśmy oczekiwania oraz wymagania osób, które do nas przychodzą. Do swojej pracy podchodzimy z życzliwością oraz determinacją. Uczymy z pasją, a wysoka jakość naszych usług sprawia, że każdy kursant ma poczucie dobrze wykonanego zadania podczas kilkudziesięciu godzin przygotowań do egzaminu. Z czasem także odkrywa on w sobie prawdziwą radość z jazdy samochodem. Prawo jazdy to nie tylko dokument. Z nami pokochasz bycie kierowcą!
  OSK Jazda
  ul. Ciepła 15/50
  50-524 Wrocław
  Tel. 609 225 040

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLDENT SP. Z O.O. WARSZAWA wyposażenie gabinetów stomatologicznych »

  Umiejscowione w Warszawie, wypróbowane przedsiębiorstwo POLDENT zajmuje się zarówno wytwarzaniem, jak też dystrybucją materiałów czy narzędzi dentystycznych. Za pomocą placówki dostępne są m.in. specjalistyczne urządzenia i materiały do endodoncji, płyny do płukania oraz dezynfekcji kanałów korzeniowych a także środki higieniczne bądź laboratoryjne włókna szklane. Po całą ofertę usług oraz towarów oraz budulców dentystycznych dostępnych w jednostce „POLDENT” (razem ze detalicznym wykazem naszych Partnerów Handlowych, u których na obszarze całego kraju można zdobyć nasze towary) zapraszamy na stronę internetową.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Psychologiczno Szkoleniowe »

  Psycholog to nie tylko wyuczony zawód, ale również powołanie. Jako zespół zaangażowanych w swoją pracę psychologów i psychoterapeutów, pragniemy zagwarantować naszym pacjentom najwyższy poziom usług. Pracują w naszym zespole przede wszystkim certyfikowani psychoterapeuci. Chcąc sprostać temu wyzwaniu, stale poszerzamy swoją wiedzę i podnosimy swoje kwalifikacje

  Data dodania: 20 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  Poznaj bogata ofertę stuiów dostępnych w warszawskiej SGH. Szkoła Główna Handlowa powstała w 1906 roku. Ponad sto lat doświadczenia to prestiż, który może przyczynić się do sukcesu Twojej kariery zawodowej. W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, doktoranckie, a także kursy i szkolenia.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ciągi liczbowe »

  Portal edukacyjny skierowany do młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, przygotowujących się do egzaminu maturalnego. Na portalu znajdują się zagadnienia teoretyczne dotyczące ciągów geometrycznych i arytmetycznych, które niezbędne są do prawidłowego rozwiązywania zadań.
  W dalszej części znajdują się przykładowo rozwiązane zadania różnego typu. Są tutaj również zadania do samodzielnego rozwiązania.
  Na portalu znajdują się również wymagania egzaminacyjne dotyczące ciągów obowiązujące na maturze.

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »