Jak zapamiętywać żeby pamiętać - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Baza praktycznych przykładów - jak zapamiętywać trudności pamięciowe.
Blog o rozwoju intelektualnym, pamięci, pamiętaniu o chorobach neurodegeneracyjnych,
recenzje różnego typu wydawnictw dot. rozbudowywania możliwości intelektualnych.
Zadania i ćwiczenia praktyczne do wykonania. Oferta firmy szkoleniowej BDB SZKOLENIA

Szczegóły strony jakzapamietac.pl:

Podlinkuj stronę jakzapamietac.pl:

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje Poznań - Darmowe Ogłoszenia »

  Portal z darmowymi ogłoszeniami. Dodaj swoje własne ogłoszenie lub znajdź korepetytora w twojej okolicy. Zasięg: Poznań. Przedmioty: język polski, matematyka, język angielski, niemiecki, rosyjski i inne, chemia, biologia, historia, fizyka.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe - gdzie są najlepsze kursy językowe »

  Serwis poświęcony tematyce szkół językowych, zawiera porady na jakie kursy i szkolenia językowe warto się zapisać, jaka szkoła językowa je oferuje, jakimi kryteriami należy kierować się przy jej wyborze, gdzie można szybko i tanio zrobić kurs angielskiego oraz wiele innych przydatnych informacji. Sprawdź to!

  Data dodania: 22 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Policealne Studium Reklamy Promocja »

  Policealna szkoła, szkoląca przyszłych specjalistów z reklamy, grafiki, animacji, projektowania stron www oraz z fotografii. Nauka zakończona jest przyznaniem tytułu technika z danej dziedziny. Szkoła zapewnia słuchaczom praktyki w renomowanych Wrocławskich firmach.

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • SAS - Szkolenia lotniczne, szkolenie pilotów »

  Szkoła Lotnicza Smart Aero Service zlokalizowana jest na malowniczo położonym lotnisku w okolicy Kielc. Powstanie zawdzięcza prawie trzydziestoletniemu doświadczeniu w lotnictwie i kontynuacji rodzinnej tradycji jej założycieli, Andrzeja i Tomasza Malec. Na co dzień wykonują oni zawód Pilota liniowego, a od lat są również czynnymi instruktorami samolotowymi. Teraz połączyli siły, by stworzyć miejsce, w którym podzielą się swą pasją z nowymi adeptami sztuki latania.

  Prowadzimy szkolenia lotnicze:
  - Licencja turystyczna PPL(A)
  - Licencja zawodowa CPL(A)
  - Licencja liniowa ATPL(A)
  - Uprawnienie do lotów według przyrządów IR(A)
  - Przestrzeń kontrolowana VFR
  - Loty nocne
  - Uprawnienie do lotów na samolotach wielosilnikowych MEP(L)

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji 2014 - podręcznik kandydata »

  Gwarantujemy profesjonalną pomoc w rekrutacji do Policji. Oprócz
  podstawowych informacji dotyczących przebiegu procedury kwalifikacyjnej,
  zasad i trybu przyjęć, specyfiki pracy i zarobków, znajdziesz u nas
  porady, które pomogą Ci zdać egzaminy policyjne.

  Oferujemy również fachowe podręczniki dla kandydatów:
  "Testy do Policji" Tomasz Bidermann (nagrodzony przez Magazyn Policyjny
  i Centrum Szkolenia Służb Mundurowych) i "Test Multiselect - pytania i
  odpowiedzi" Tomasz Bidermann.

  Tylko w bieżącym roku do służby w Policji zostanie przyjętych prawie
  6000 funkcjonariuszy.
  Zostań jednym z nich. Zapraszamy na strony naszego portalu.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Analytics - Szkolenie z Google Analytics »

  Inwestuj w trafne działania online na podstawie solidnych danych wyciąganych z darmowego narzędzia statystycznego jakim jest Google Analytics. Zapisz się na oficjalne szkolenia z analityki internetowej z wykorzystaniem Google Analytics. Pomnóż zyski ze swojej strony internetowej!

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ewa Adamska-Drgas - zarządzanie czasem »

  Doświadczony coach zaprasza na sesje treningu osobistego w Bydgoszczy. Nie wiesz, co to jest coaching? Nic nie szkodzi! Dzięki treningowi osobistemu osiągniesz cele, które przed sobą postawiłeś i zapoznasz swoje silne strony, jakie możesz wykorzystać w codziennym życiu i pracy. Pomogę Ci odnaleźć w sobie siłę do zrealizowania w Twoim życiu zmian na lepsze, chociażby radykalnych. Nauczysz się gospodarować swoim czasem oraz nie poddawać się działaniu stresu. Razem wypracujemy ciężką sztukę asertywności oraz bycia szczęśliwym oraz spełnionym w pracy i życiu osobistym. Masz w sobie wielki potencjał, z jakiego możesz samowolnie korzystać. Pokażę Ci, jak go uwolnić oraz gdzie warto skierować swoje wysiłki zmierzające do samodoskonalenia. Aby zdobyć więcej wiadomości, zajrzyj na moja stronę internetową.

  Data dodania: 06 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Creator.net.pl - Kursy i szkolenia »

  Firma Creator prowadzi profesjonalne kursy, które objęte są patronatem medialnym. Przeznaczone są zarówno dla osób które nigdy nie zajmowały się tą dziedziną jak również w formie zaawansowanej dla osób które już tę tematykę znają.

  W ofercie znajdują się kursy kreacji - stylizacji wnętrza, projektowania wnętrz, remodelingu budynków, projektowania ogrodów, oraz poszczególne kursy w stopniu zaawansowanym.

  Prowadzimy również autorskie szkolenia oparte na wieloletnim doświadczeniu dzięki czemu jesteśmy wyjątkowi w branży i jako pierwsi i jedyni organizujemy i oferujemy zaproszenia na spotkania branżowe i warsztaty.

  Jako Niepubliczna Placówka Oświatowa, posiadająca wpis do ewidencji Niepublicznych Placówek Oświatowych Biura Edukacji podlegamy nadzorowi i kontroli Kuratorium Oświaty. Posiadamy też wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy.

  Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 17 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Kurs Excela - MyExcel »

  MyExcel - pierwsza profesjonalna szkoła Excela online. Proponujemy szeroki zakres lekcji na trzech poziomach trudności. 475 opisanych funkcji Excela plus przykłady i powiązania z lekcjami. 460 trików użytkowych opisanych i przedstawionych w formie video. Nauka przez projekt umożliwiająca naukę podczas realizacji poszczególnych zadań które uwieńcza gotowe rozwiązanie. Testy po każdej zakończonej lekcji sprawdzą nabytą wiedzę oraz wskażą elementy do poprawy.Forum i rozbudowany system pomocy sprawdzi się w najtrudniejszych kłopotach z Excelem.Funkcje społecznościowe w MyExcel.pl zapewniają wymianę informacji między użytkownikami serwisu oraz pomagają rozwiązywać problemy wraz z znajomymi. Do funkcji społecznościowych należą : wiadomości, znajomi, forum, współdzielenie, profile użytkowników, tablica postów. Użytkownik zbierając punkty nauki wpływające na level, poziom użytkownika. MyExcel to kursy Excela dla początkujących, średnio zaawansowanych jak i zaawansowanych użytkowników. Zapraszamy do kurs Excela online

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »