Jak zapamiętywać żeby pamiętać - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Baza praktycznych przykładów - jak zapamiętywać trudności pamięciowe.
Blog o rozwoju intelektualnym, pamięci, pamiętaniu o chorobach neurodegeneracyjnych,
recenzje różnego typu wydawnictw dot. rozbudowywania możliwości intelektualnych.
Zadania i ćwiczenia praktyczne do wykonania. Oferta firmy szkoleniowej BDB SZKOLENIA

Szczegóły strony jakzapamietac.pl:

Podlinkuj stronę jakzapamietac.pl:

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • CENTRUM POMOCY PSYCHOLOGICZNEJ "INTEGRATYWNI" W SOCHACZEWIE »

  Przedstawienie oferty zespołu psychologów i psychoterapeutów pracujących w podejściu integratywnym na bazie psychologii humanistycznej. Poradnictwo psychologiczne, diagnostyka, wsparcie w kryzysie, psychoterapia indywidualna i par. Psychoedukacja, szkolenia i warsztaty. Centrum oferuje także badania psychologiczne do pozwolenia na broń. Centrum działa w Sochaczewie oraz Warszawie.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • KANN Kursy na operatorów dźwigów »

  Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku firma P.U.P. KANN® Sp. z o.o. z Poznania przygotowała dla Państwa specjalną propozycję szkoleń z dziedziny obsługi urządzeń technicznych, szkoleń UDT, obsługi maszyn do prac ziemnych i drogowych oraz szkoleń z obszaru BHP i energetycznych. Jej pracownicy to kadra wykwalifikowanych wykładowców i instruktorów, która chętnie i ciekawie przekaże Państwu zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną. Na potrzeby prowadzonych zajęć P.U.P. KANN® Sp. z o.o. przygotowała profesjonalną bazę wyposażoną w nowoczesne sale wykładowe, park maszyn i poligon do zajęć praktycznych. Dla przyjezdnych natomiast czekają tanie noclegi oraz wyżywienie. Oprócz szkoleń propozycja firmy zawiera opracowania i aktualizacje dokumentacji BHP, instrukcji, rejestrów, regulaminów, a także ocenę ryzyka zawodowego. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 12 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psie przedszkole »

  Masz psa, który sprawia problemy wychowawcze: niszczy sprzęt, zachowuje się agresywnie, bądź nie reaguje na polecenia? Przyjdź na naszej szkoły dla psów. Proponujemy profesjonalne szkolenia dla psów, które pomogą Ci lepiej skomunikować się z pupilem, poznać jego reakcje i sprawią, że staniecie się najlepszymi przyjaciółmi. Oferujemy szkolenia indywidualne, grupowe, a także teoretyczne dla właścicieli. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie czasem »

  Na stronie znajdziesz artykuły poświęcone tematyce zarządzanie czasem i szeroko pojętej efektywności osobistej, obejmujące takie zagadnienia jak motywacja czy radzenie sobie ze stresem.
  Na prowadzonej przez Mirosława Brejwo stronie można też znaleźć aktualnie proponowane przez niego szkolenia z zarządzania czasem między innymi dla pracowników administracyjno-biurowych.

  Data dodania: 31 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Szkolenia Access Kraków »

  Współcześnie możliwość podnoszenia kompetencji i wzrost oczekiwań pracodawców zmuszają nas do ciągłego rozwijania nowych umiejętności. Właściciele firm niechętnie zgadzają się na kupno drogich programów komputerowych. Co zatem może być rozwiązaniem? Często zamiast decydować się na kupno drogich programów komputerowych, bardziej opłaca się dokładniej przyjrzeć się darmowemu pakietowi Office. Oferta szkoleń z Pakietu MS Office na rynku jest bardzo duża – możemy zdecydować się na szkolenie MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, szkolenie MS Access, szkolenie VBA lub szkolenie PowerPoint. Dla kogo skierowane są te szkolenia i kiedy powinniśmy się zdecydować, na któryś z nich?


  Kurs Access podstawowy pokaże Ci jak korzystać z podstawowych narzędzi programu Access, dowiesz się też jak stworzyć i zaprojektować nieskomplikowaną bazę danych, odpowiednio wprowadzić dane, ustawić relacje między tabelami, tworzyć i korzystać z prostych kwerend, tworzyć raporty i formularze oraz je drukować.

  Jeśli znamy już trochę program Ms Access warto zastanowić się nad udziałem w kursie Access Zaawansowany. W jego trakcie słuchacze dowiedzą się m.in. jak korzystać z zaawansowanych narzędzi programu Ms Access, tworzyć zaawansowane kwerendy, (również korzystając języka SQL), przygotować bazę dla zewnętrznych użytkowników, przygotować złożone raporty i formularze z wykresami, zabezpieczyć dane i nadawać uprawnienia.

  Data dodania: 05 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy turystyczne i porady »

  Branża turystyczna musi stale podnosić swoje kwalifikacje, gdyż w tym temacie liczy się świeże spojrzenie na panujące trendy w obsłudze klienta. Mając na uwadze powyższe powstała platforma wakacyjne.szkolenia24h, gdzie prezentowane są kursy turystyczne, poradniki dla hotelarzy i touroperatorów, szkolenia dla zainteresowanych tematyką sportową i turystyczną oraz oferty pracy dla branży turystycznej.

  Data dodania: 15 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  Poznaj bogata ofertę stuiów dostępnych w warszawskiej SGH. Szkoła Główna Handlowa powstała w 1906 roku. Ponad sto lat doświadczenia to prestiż, który może przyczynić się do sukcesu Twojej kariery zawodowej. W ofercie uczelni znajdują się studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, MBA, doktoranckie, a także kursy i szkolenia.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gry windykacyjne - SZKOLENIA WINDYKACYJNE »

  Wciągające szkolenia windykacyjne dla wszystkich zajmujących się odzyskiwaniem należności przez telefon lub bezpośrednio. Pierwsze w Polsce szkolenia z windykacji wykorzystujące elementy grywalizacji.

  Data dodania: 21 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pasją - jakość potwierdzona referencjami »

  Szkolenie VBA od podstaw w HintMine gwarantuje satysfakcję.

  • realizujemy szkolenia VBA od 2005 roku
  • jest to nasza główna specjalizacja
  • mamy tysiące zadowolonych klientów
  • nasze kompetencje potwierdzają dziesiątki pisemnych referencji
  • dopasowujemy zagadnienia do potrzeb uczestników
  • zajęcia realizujemy na dowolnym poziomie zaawansowania
  • możliwość pracy na plikach i przykładach uczestników
  • zapewniamy 6 miesięczne darmowe wsparcie mailowe po szkoleniu
  • każdy uczestnik otrzymuje książkę związaną z tematyką szkolenia i PenDrive (8 GB) z dodatkowymi materiałami
  • po ukończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują certyfikaty w języku polskim i angielskim

  Najpopularniejsze szkolenia w naszej ofercie to:

  - szkolenie VBA podstawy
  - szkolenie VBA dla analityków
  - szkolenie VBA średnio zaawansowane
  - szkolenie VBA dla zaawansowanych

  Zapraszamy na www.hintmine.com

  Data dodania: 11 03 2017 · szczegóły wpisu »