Jak zapamiętywać żeby pamiętać - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Baza praktycznych przykładów - jak zapamiętywać trudności pamięciowe.
Blog o rozwoju intelektualnym, pamięci, pamiętaniu o chorobach neurodegeneracyjnych,
recenzje różnego typu wydawnictw dot. rozbudowywania możliwości intelektualnych.
Zadania i ćwiczenia praktyczne do wykonania. Oferta firmy szkoleniowej BDB SZKOLENIA

Szczegóły strony jakzapamietac.pl:

Podlinkuj stronę jakzapamietac.pl:

Jak zapamiętywać żeby pamiętać

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Usługi bhp »

  Firma nasza świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.Prezentowane przez nas usługi zostały opracowane z myślą o jak najlepszym zaspokajaniu potrzeb naszych Wszystkich Klientów. Celem naszej działalności jest zdobycie uznania Zleceniodawców poprzez wysoką jakość świadczonych usług oraz przystępne ceny oraz terminowość .Chcemy dostarczać naszym Klientom profesjonalne usługi w oferowanych specjalnościach. Profesjonalność naszej firmy gwarantuje,że zlecone nam prace zostaną wykonane w sposób dokładny, szybki.

  Data dodania: 16 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkoleniowy Oświata »

  Kurs na wychowawców i kierowników kolonii oraz obozów.
  Organizujemy szkolenia dla osób chcących otrzymać uprawnienia wychowawcy kolonijnego jak również kierowników kolonii.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji nt. kursów oraz informacji kontaktowych.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • PSI SALON SZKOŁA STRZYŻNIA PSÓW Ewa Grabowska »

  Najwiekszy i najnowoczesniejszy salon pielęgnacji psów w Polsce oraz szkoła strzyżenia psów. Właścicielka firmy Ewa Grabowska ma na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych. Jest ekspertem w zakresie strzyżenia psów miesięcznika \"Mój Pies\" oraz portalu Wirtualna Polska. Jest autorką licznych publikacji oraz książki o tematyce groomingu. W naszej firmie przestrzegamy najwyższych światowych standartów zwiazanych z pielęgnacją zwierząt. Dlatego u nas możecie Państwo zarówno przygotować psa do wystawy jak i sprawić, że nawet kundelek będzie wygladał jak arystokrata. A wszystko to w komfortowych warunkach na powierzchni 130 metrow kwadratowych. Dysponujemy dwoma poczekalniami a także sala kinową dla włascicieli oczekujących na swoich podopiecznych. Nasz salon jest także wyposazony w 16 kamer, dzięki czemu własciciele mogą śledzić na monitorze przebieg wszystkich zabiegów.

  Data dodania: 03 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o. »

  Instytut Szkoleniowy A&D Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy kapitałowej Audyt i Doradztwo Pawlik, Modzelewski i Wspólnicy.

  Rzeczywistość nie jest czymś stałym, nasi Klienci ciągle się rozwijają a co za tym idzie mają nowe potrzeby i oczekiwania. Żeby je zaspokoić, trzeba oferować im nowe produkty, w tym nowoczesne szkolenia i kursy.

  Reagujemy jednak nie tylko na zgłaszane przez Klientów pytania, czy problemy, ale również dzięki naszym specjalistom, staramy się także je przewidzieć i zaproponować rozwiązania, które pozwolą na ich uniknięcie.

  Naszą pasję wkładamy zarówno w organizację jak i prowadzenie szkoleń.

  Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach:

  * księgowych
  * finansistów
  * kadrowych
  * menedżerów

  Organizujemy je w formule:

  * otwartej
  * stacjonarnej
  * wyjazdowej
  * wewnętrznej (zamkniętej)

  Oferujemy również kursy zawodowe pozwalające zdobyć nowe uprawnienia lub przygotować się do egzaminu państwowego:

  * samodzielny księgowy
  * główny księgowy
  * usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
  * doradca podatkowy
  * biegły rewident
  * kadry i płace

  oraz poszerzyć wiedzę:

  * międzynarodowe standardy rachunkowości
  * opodatkowanie spółki osobowej

  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 09 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trener Biznesu »

  Trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem w biznesie specjalizuje się w takich dziedzinach jak: sprzedaż B2B, negocjacje, zarządzanie czasem, firmy rodzinne. Prowadzi także coaching biznesowy i pracuje jako konsultant.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy Kurs Excela - MyExcel »

  MyExcel - pierwsza profesjonalna szkoła Excela online. Proponujemy szeroki zakres lekcji na trzech poziomach trudności. 475 opisanych funkcji Excela plus przykłady i powiązania z lekcjami. 460 trików użytkowych opisanych i przedstawionych w formie video. Nauka przez projekt umożliwiająca naukę podczas realizacji poszczególnych zadań które uwieńcza gotowe rozwiązanie. Testy po każdej zakończonej lekcji sprawdzą nabytą wiedzę oraz wskażą elementy do poprawy.Forum i rozbudowany system pomocy sprawdzi się w najtrudniejszych kłopotach z Excelem.Funkcje społecznościowe w MyExcel.pl zapewniają wymianę informacji między użytkownikami serwisu oraz pomagają rozwiązywać problemy wraz z znajomymi. Do funkcji społecznościowych należą : wiadomości, znajomi, forum, współdzielenie, profile użytkowników, tablica postów. Użytkownik zbierając punkty nauki wpływające na level, poziom użytkownika. MyExcel to kursy Excela dla początkujących, średnio zaawansowanych jak i zaawansowanych użytkowników. Zapraszamy do kurs Excela online

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gdańska Akademia Umiejętności Menedżerskich »

  Od wielu lat zajmujemy się prowadzeniem efektywnych szkoleń, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Naszym największym atutem jest doświadczona i wyspecjalizowana kadra, która zapewni Państwu najwyższy poziom szkoleń.

  Aby uzyskać optymalne efekty nauki, zawsze proponujemy klientom konsultacje, dzięki którym możemy poznać potrzeby szkoleniowe i przygotować program szkolenia tak, by było maksymalnie efektywne i przynosiło wymierne korzyści.

  Oprócz szkoleń, zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem biznesowym, pomagając naszym klientom w tworzeniu nowych strategii dla ich działalności. Doradzamy skutecznie, wskazując firmom nowe ścieżki rozwoju, dzięki którym mogą zwiększyć przewagę nad konkurencją.

  Proponujemy również skuteczny coaching, który znacznie usprawni działanie firmy, pozwoli pracownikom podnosić kwalifikacje, a także zwiększy efektywność wydatków marketingowych czy sprzedażowych.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Na naszej stronie znajdą Państwo wszystkie aktualnie dostępne szkolenia wraz z terminami i programem kursu oraz informacje o naszych trenerach. W razie pytań służymy pomocą.

  Data dodania: 28 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Nurkowania NitroxDivers Katowice »

  Oferujemy programy dla początkujących, szkolenia podstawowe i zaawansowane, warsztaty doskonalące umiejętności. Posiadamy pełne wyposażenie sprzętowe do prowadzonych zajęć. Dajemy gwarancję świetnej zabawy w doskonałym towarzystwie oraz bezpieczeństwo, które pod wodą jest najważniejsze. Z nami poznasz świat, którego odkrywanie dane jest tylko nielicznym. Nurkujemy na wodach Polskich jak i światowych, nieobce są nam kamieniołomy Czech czy Niemiec, jak też ciepłe i bajecznie kolorowe wody Egiptu czy Australii. Podróżujemy do bliższych i dalszych zakątków naszego kraju i świata – wszędzie, gdzie jest woda, jest coś ciekawego. Teraz i Ty możesz to z nami zobaczyć! nnProwadzimy kursy na wszystkie rekreacyjne stopnie nurkowe: podstawowy (Open Water Diver), ponadpodstawowy (Adventure Diver), zaawansowany (Advanced Open Water Diver), Nurek ratownik (Rescue Diver), Mistrz nurkowy (Master Scuba Diver), przygotowanie do pierwszego stopnia zawodowego – Divemastera. nnSpecjalizacje - Nurkowanie na wysokości, Nurkowanie z łodzi, Nurkowanie ze skuterem, Nurkowanie w prądzie, Nurkowanie w suchym skafandrze, Nurkowanie na wzbogaconym powietrzu (nitrox), Specjalista sprzętowy, Nurkowanie wielopoziomowe i z komputerem, Nurkowanie nocne, Doskonała pływalność, Podwodny przyrodnik, Podwodna nawigacja, Podwodna fotografia, Podwodne filmowanie, Nurkowanie wrakowe, Nurkowanie głębokie, Nurkowanie pod lodem, Nurkowanie jaskiniowe, Poszukiwanie i wydobywanie, Nurkowanie na Hollis Explorer Rebreather.

  Data dodania: 05 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego na Malcie »

  Szkoła języka angielskiego Maltalingua jest jedną z niewielu szkół językowych na wyspie, które znajdują się w brytyjskim posiadaniu i oferuje program dla dorosłych, dla młodzieży oraz dla rodzin. Szkoła mieści się w niedawno odnowionym, zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s i basenem oraz kawiarnią na dachu. Maltalingua jest w pełni akredytowanym członkiem EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), prestiżowej organizacji, która ocenia szkoły językowe za osiągnięcia w nauczaniu języków obcych. Szkoła oferuje kompletny pakiet zajęć pozalekcyjnych oraz szeroki wybór opcji zakwaterowania. Kursy odbywają się przez cały rok.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne szablony CV i LM do edycji w Wordzie »

  Nowoczesne, eleganckie, proste, klasyczne, oryginalne, kreatywne, kolorowe wzory CV - który szablon CV najlepiej pasuje do stanowiska, na które aplikujesz? Profesjonalne szablony CV są edytowalne w Wordzie. Wystarczy podstawowa znajomość programu by w prosty sposób uzupełnić wzór CV i przystosować do własnych potrzeb. Sprawdź również jak napisać CV, jak uzupełnić CV wartościową treścią gdy brak Ci doświadczenia, jakich błędów w CV unikać by otrzymać zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną. Jeśli chcesz podwyższyć kwalifikacje sprawdź nasze zestawienie najlepszych darmowych szkoleń online po polsku z certyfikatami. Przykładowe szablony CV pomogą zdobyć Ci pracę, o której marzysz. Daj się zauważyć w tłumie kandydatów!

  Data dodania: 11 08 2016 · szczegóły wpisu »