Język angielski online - bezpłatny kurs angielskiego eSlownik.com - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Język angielski online - bezpłatny kurs angielskiego eSlownik.com

Kurs online jest przeznaczony zarówno dla osób początkujących jak i średniozaawansowanych. Zapewniamy możliwość nauki języka od podstaw jak również rozwinięcia dotychczasowych zdolności. Eslownik.com jest podzielony na poziomy i lekcje, w skład których wchodzą część teoretyczna oraz praktyczna. W celu uprzyjemnienia nauki angielskiego, część praktyczna została stworzona w formie łamigłówek i zabaw. Pierwsze dwa poziomy oferujemy bezpłatnie, mając na celu zachęcenie do kontynuacji nauki i możliwości bliższego zapoznania się z kursem. Ze względu na trwający proces tworzenia kursu aktualnie dostępny jest pierwszy poziom. Serdecznie zapraszamy do rejestracji w celu założenia prywatnego konta, które daje możliwości nauki języka, jak i również odkrywania ciekawostek zawartych w samym kursie.

Szczegóły strony www.eslownik.com:

Podlinkuj stronę www.eslownik.com:

Język angielski online - bezpłatny kurs angielskiego eSlownik.com

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 204 Odwiedziny netsprint 50 Odwiedziny msnbot 58 Odwiedziny googlebot 1256

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • E-learning i coachig - Szkolenia Kreatywne »

  Grupa Kreatywna to profesjonalne szkolenia kierowane do menadżerów zarządzających zasobami ludzkimi, handlowców oraz coaching i szkolenia e-learningowe.
  Coaching to nowoczesna metoda szkoleniowa zorientowana na przygotowanie do osiągania jasnych celów określonych na początku przez klienta. Trenerzy z Grupy Kreatywnej pomagają w ich wyznaczeniu i realizacji ścieżek prowadzących do tych celów.
  E-learning to wygodne szkolenia prowadzone zdalnie z wykorzystaniem sieci Internet. Pozwalają obniżyć koszty szkoleń oraz czas jaki pracownik poświęca na edukację w czasie pracy.

  Postaw na rozwój siebie i swoich pracowników- sprawdź szkolenia w Grupie Kreatywnej!

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywne testy gimnazjalne on-line - Egzamin gimnazjalny »

  Testy humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze oraz z języka obcego nowożytnego do egzaminu gimnazjalnego. Generator losowych testów interaktywnych on-line do rozwiązywania. Przykładowe pytania, zadania, arkusze i klucze odpowiedzi dla gimnazjalistów. Wyniki egzaminu po gimnazjum. Egzamin w trzeciej klasie gimnazjum z polskiego, matematyki, angielskiego, niemieckiego, francuskiego.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs barmański - praktyczne porady »

  www.kurs-barmanski.pl to strona z praktycznymi poradami barmana, popartymi wieloletnią praktyką. Jeśli chcesz zostać profesjonalnym barmanem, interesują Cię szkolenia barmańskie lub też chcesz się przygotować na kurs barmański, to na tej stronie znajdziesz darmowe porady na bardzo wiele tematów związanych z codzienną pracą barmana.

  Dwie główne kategorie porad to przygotowywanie drinków i ich serwowanie. Nie piszemy o przepisach na koktajle, lecz o sposobach ich podania, udekorowania i wszelkich zasadach obowiązujących profesjonalnego barmana.

  Poznaj porady barmana, dla którego praca za barem jest wieloletnią pasją, tworzenie koktajli prawdziwą sztuką, a misją życiową jest polepszenie standardów w polskiej gastronomii.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadania z fizyki z video rozwiązaniami »

  Serwis e-learningowy zawierający zadania z fizyki wraz z video rozwiązaniami dla uczniów, maturzystów i studentów.

  Serwis zawiera wszystkie zadania z arkuszy maturalnych z fizyki dla poziomu podstawowego i rozszerzonego oraz setki innych zadań z każdego działu. Na stronie także tabele wzorów przedstawiające analogie między polem elektrostatycznym a polem grawitacyjnym oraz analogie między ruchem postępowym a obrotowym.

  Dla uczniów dostępne także aplikacje pomocne przy rozwiązywaniu zadań, w tym aplikacja on-line do rysowania wykresów oraz aplikacja do wyznaczania przyspieszenie i sił naciągu nici w maszynie Atwooda.

  Rozwiązuj zadania z fizyki z takich działów jak kinematyka, dynamika, termodynamika, prąd stały czy pole magnetyczne. Jeśli potrzebujesz zadania z optyki, fizyki kwantowej czy jądrowej, to też takie tutaj znajdziesz. Ucz się fizyki za darmo i poznawaj prawa rządzące przyrodą!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Darmowy kurs HTML 5 i CSS 3 »

  Strony WWW są nader istotnym elementem naszego życia.Stworzenie atrakcyjnej i nowoczesnej strony internetowej jest bardzo czasochłonne oraz wymaga specjalistycznej wiedzy.Wobec tego utworzony został bezpłatny kurs z CSS3 oraz HTML5, którego autor stara się w łatwy i zrozumiały sposób przedstawić problematykę tych języków. Rozpoczynając od tego czym są te języki, oraz kończąc na działaniu poszczególnych elementów.Bezpłatny kurs z CSS3 i HTML5 został stworzony zgodnie z najnowszymi standardami dotyczącymi tych języków.Mnóstwo różnych spraw dotyczących HTML 5 i CSS 3, znajdziesz na tym darmowym kursie.

  Data dodania: 27 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Łódź »

  Każda strona internetowa, choćby była najpiękniejsza i wykonana przez najlepszych grafików nie spełni swojego zadania jeśli nie będzie widoczna w wyszukiwarce. Co zatem zrobić aby nasz nowy serwis pojawiał się wysoko w wynikach poszukiwań Internautów. Na to pytanie znajdziemy odpowiedź w serwisie poświęconym w całości zagadnieniu zwanym pozycjonowaniem stron. A cóż to takiego to pozycjonowanie? Otóż są to pewne procesy oraz zagadnienia, dzięki którym roboty sieciowe przeglądające setki tysięcy innych serwisów dostrzegą również naszą stronę WWW. Warto poczytać na ten temat więcej i poznać tajniki, dzięki którym uda nam się sprawić, że strona zostanie zauważona przez duże grono użytkowników. Projektując serwis powinniśmy mieć już pewną wiedzę na temat pozycjonowania, a zatem zapraszamy do lektury na stronę.

  Data dodania: 05 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin do rad nadzorczych »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta innowacyjnego kurs przygotowującego do egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek z udziałem Skarbu Państwa.Oprócz płatnej oferty szkolenia do rad nadzorczych na stronie umieściliśmy wiele informacji o egzaminie do rad nadzorczych, pytań i odpowiedzi o kurs i egzamin a także bezpłatne materiały i referencje wystawione nam przez naszych klientów, którzy są już po egzaminie dla członków rad nadzorczych.Dzięki innowacyjnemu i efektywnemu opracowanemu przez nas sposobie nauki, skuteczność przygotowania jest kilkukrotnie wyższa niż na tradycyjnym kursie, zdawalność naszych klientów za pierwszym podejściem wynosi ponad 95 %. Zdawalność za pierwszym podejściem po tradycyjnym kursie stacjonarnym to tylko 20%.Egzamin składa się z pisemnego testu wielokrotnego wyboru. Na teście jest 150 pytań, a czas na odpowiedzi to 150 minut. Za prawidłową odpowiedź otrzymujemy 1 punkt, za błędną odpowiedź bądź jej brak 0 punków. W ciągu 1-2 godzin po skończeniu testu ogłaszane są wyniki. Test zalicza osoba, która uzyskała co najmniej 100 punktów.Osoba która zaliczyła część testową uprawniona jest do przystąpienia do części ustnej, na której jest sprawdzana wiedza i predyspozycja. Część ustna składa się zazwyczaj z 3-4 pytań przed 3 osobową komisją i odbywa się w ten sam dzień co część testowa.

  Data dodania: 04 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskiego online »

  Nauka obcego języka jest teraz wyjątkowo prosta. Dla wszystkich szukających prostego sposobu na przyswojenie angielskiego i hiszpańskiego stworzyliśmy ilang.pl - interaktywną platformę do swobodnej nauki. Oferujemy możliwość zdobycia komunikatywności w danym języku w bardzo krótkim okresie czasu. Nasz program wykorzystuje nowoczesne metody przekazywania wiedzy na każdym poziomie. Ilang.pl ma również rabaty i specjalne promocje dla swoich użytkowników. Wejdź na nasz portal jeszcze dziś.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Lektor u Ciebie »

  Lektor u Ciebie to mobilna szkoła językowa. Uczymy języka angielskiego na terenie Oświęcimia i okolic. W naszej ofercie znajdziesz zarówno zajęcia indywidualne jak i grupowe. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i specjalistyczne. Dla osób z poza naszego obszaru działania polecamy lekcje online przez Skype.

  Data dodania: 11 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet »

  Terapia logopedyczna przez komunikator internetowy Skype. Oferta terapeutyczna obejmuje korektę wad wymowy u dzieci dwujęzycznych oraz ćwiczenie dysleksji. Na terapię logopedyczną przez internet mogą także uczęszczać dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Terapia z logopedą online przez Skype jest także pomocna dla dzieci cierpiących na autyzm oraz zespół Aspergera. Terapia z logopedą przez internet jest równie skuteczna jak tradycyjna wizyta w gabinecie logopedy. Zapraszam. Katarzyna Czyżycka.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »