Język angielski online - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Język angielski online

Nauka języka angielskiego online na podstawie repetytorium gramatycznego, gotowych wypracowań oraz słowniczka tematycznego.

Serwis angielski.nauczaj.com to kurs angielskiego od podstaw, w tym również materiały edukacyjne dla najmłodszych. Strona wzbogacona jest o forum językowe, na którym można uzyskać pomoc zarówno w zrozumieniu zawiłości języka angielskiego, jak i w sprawdzeniu prac domowych i wypracowań.

Szczegóły strony www.angielski.nauczaj.com:

Podlinkuj stronę www.angielski.nauczaj.com:

Język angielski online

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 178 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 260

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Informator o szkołach wyższych, policealnych i językowych »

  To witryna dla osób zastanawiających się co dalej począć ze swoją edukacją po zdaniu matury. Znajdziesz tu adresy szkół wyższych, informacje o rekrutacji, ranking uczelni oraz - ciekawostka - ilustrowane prezentacje kilkuset szkół z całej Polski.

  Data dodania: 18 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie »

  Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
  Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
  Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

  Data dodania: 13 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Perfect English Nowy Sącz »

  Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwersacje z native speakers. Co roku w wakacje organizujemy obóz językowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy w całej Polsce branżowe kursy językowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoł języków obcych w Bielsku-Białej. Nowoczesne kursy językowe »

  Szkoła języków obcych w Bielsku-Białej oferuje w atrakcyjnych cenach kursy językowe. W naszej ofercie: zajęcia z języka włoskiego, angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, kursy przygotowawcze, tłumaczenia językowe, kursy dla firm, dzieci i seniorów, wykłady z native speakers. Oferujemy zajęcia w małych grupach w miłej atmosferze. Wydajemy poszukiwane certyfikaty językowe.

  Data dodania: 12 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia na włoski »

  Strona internetowa przedstawia ofertę profesjonalnych tłumaczeń z języka włoskiego i na język włoski. Tłumaczenia wykonywane są przez zawodowych tłumaczy, posiadających odpowiednie wykształcenie i doświadczenie w przekładach tekstów specjalistycznych.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz techniczny języka włoskiego »

  Specjalistyczne tłumaczenia techniczne i handlowe z języka włoskiego i na język włoski, tłumaczenia pisemne i ustne(symultanieczne i konsekutywne) tłumaczenie konferencji,targów, negocjacji,tłumaczenia telekonferencji.
  Profesjonalnie i na czas.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • LanguageCafe »

  We speak english.
  Czy wiesz co to znaczy? Jeśli nie to koniecznie musisz się z nami spotkać. Dziś język angielski jest podstawą by znaleźć pracę lub wyjechać za granicę.
  Wraz z naszą szkołą, bardzo szybko i efektywnie nauczysz się zarówno angielskiego jak i czeskiego.
  Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Warmia Tłumaczenia »

  Oferta translatorska - tłumaczenia z języka rosyjskiego, języka litewskiego, języka angielskiego i wielu innych. Usługi tłumaczeń przysięgłych, ustnych, symultanicznych oraz konsekutywnych w bardzo korzystnych cenach.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Tłumaczeń - Original Solutions »

  Biuro tłumaczeń Original Solutions z Warszawy wykonuje szeroki zakres tłumaczeń. W swojej ofercie posiada tłumaczenia przysięgłe, tłumaczenia techniczne, tłumaczenia dokumentów, stron www. Wykonuje tłumaczenia zarówno słowne jak i pisemne. Od wielu lat działa na terenie Warszawy i charakteryzuje się wspaniałą opinią wśród swoich klientów.

  Data dodania: 20 03 2015 · szczegóły wpisu »