Język angielski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Język angielski

Forum języka angielskiego etranslator powstało w kwietniu 2008 roku i od tamtego czasu pomogliśmy ponad dwóm tysiącom osób. Dzięki nam dla wielu osób język angielski przestał być tak trudny. Zarejestruj się jeżeli masz problemy z angielskim i chcesz żeby ktoś wytłumaczył ci na czym polegają Twoje błędy i co robisz źle.

Szczegóły strony www.etranslator.com.pl:

Podlinkuj stronę www.etranslator.com.pl:

Język angielski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 185 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 22 Odwiedziny googlebot 263

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zoologia Platforma Edukacyjna »

  Serwis Zoologia.edu.pl jest poświęcony edukacji studentów nauk biologicznych o specjalności zoologia. Można to znaleźć przykładowe testy z dziedzin zoologi, jak również biologi. Wspólnota serwisu może korzystać z forum, w którym uczestniczą doktorzy i profesorowie biologii, można zadawać pytania i stawiać ciekawe tezy, które nie pozostaną bez odpowiedzi .Zapraszamy do serwisu.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal przyrodniczy »

  Nowy Portal przyrodniczy, który prężnie się rozwiją i nie traci czasu na zbędne trele-lele.Jesteśmy grupą znających się ludzi, który umieją pomagać i nie zbyt wiele. Nasza strona oferuje Wam przygotowanie do zdania matury z Biologii,Chemii,Fizyki i dostać się na studia medyczne, które w tych czasach są dostępne dla ludzi. Aktualnie posiadamy system ekopunktów, które są bardzo popularne w naszym serwisie,oferujemy za punkty nagrody (e-mail,doładowania a NAWET KSIĄŻKI!!).

  Nasza strona może Wam wiele pomóc, gdyż mamy kontakt z licznymi księgarniami i czasami rozdajemy kody na 70% UPUSTY!!
  Zapraszamy!

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • E-dziennik WEB 3.0 »

  Zaawansowany dziennik elektroniczny umożliwiający wprowadzanie ocen, wpisywanie tematów zajęć oraz rozliczenia płatności na rzecz szkoły za pomocą internetu.

  Szkoły coraz częściej korzystają z e-dzienników ( dzienników elektronicznych / internetowych dzienników lekcyjnych), które zastępują tradycyjne, papierowe dzienniki lekcyjne. Również platforma WEB 3.0. zawiera w sobie moduł "dziennik elektroniczny", który upraszcza pracę nauczycieli, ułatwia kontakt rodziców ze szkołą i umożliwia lepszą kontrolę dyrekcji nad pracą nauczycieli.

  Platforma Web 3.0. to jednak więcej niż dziennik elektroniczny. Ideą jest integracja szkoły i wszystkich jej uczestników tak, aby wszystkie, niezbędne dla poszczególnych użytkowników informacje znalazły się w jednym miejscu. Dlatego znalazły się tam również inne moduły takie jak chociażby moduł "płatności" umożliwiający rozliczenia z działem księgowości w szkole. Teraz każdy rodzic będzie miał możliwość podejrzenia swoich rozliczeń ze szkołą a dyrekcja pełną kontrolę nad płatnościami na rzecz szkoły.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum korepetycji Delta Plus »

  Jeśli masz problem z matematyką, nie wahaj się, zadzwoń do nas i przekonaj się, że matematyka nie jest trudna, a dobrze zdana matura jest na wyciągnięcie ręki…

  OFERUJEMY:

  Korepetycje z matematyki na wszystkich poziomach nauczania tj. szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne, a także materiał z analizy matematycznej, czy algebry, na studiach zarówno technicznych, jak i ekonomicznych.
  Przygotowanie do egzaminów maturalnych zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.
  Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego.
  Przygotowanie do egzaminu 6-klasisty.
  Możliwość przygotowania do matury międzynarodowej w języku angielskim (International Baccalaureate – IB), zarówno na poziomie SL (standard level) jak i HL (higher level).
  Rozwiązanie określonych zadań.
  Sprawdzenie projektów pod katem poprawności obliczeń.
  Możliwość sporządzenia opisu toku rozumowania do rozwiązanych zadań, w celu lepszego ich zrozumienia.

  Data dodania: 14 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online »

  Angielski przez Skype z wirtualną tablicą- bez wychodzenia z domu! Pierwsza lekcja gratis!


  Korepetycje to zdecydowanie najszybsza metoda nauki.​ Prowadzenie ich przez Internet pozwala uczniowi czuć się bardziej zrelaksowanym, dzięki przebywaniu we własnym domu. To dodatkowo podnosi skuteczność uczenia się.​

  Nasza platforma e-learningowa znacznie wzbogaca naukę: pozwala uczniowi pracować nad jednym ćwiczeniem wspólnie z nauczycielem, czy razem oglądać film. Obsługą zajmuje się w całości nauczyciel.

  Większość ludzi obawia się nauki przez Internet, ale szybko zmienia zdanie- prawie 100% uczniów którzy odbywają darmową lekcję kontynuuje naukę!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Blog matematyczny Minor »

  Ciekawe zadania matematyczne z pełnymi rozwiązaniami, w tym zadania maturalne na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Matematyka jest skarbcem bankiera i jest ciekawa bo wszystko można opisać matematycznie. Blog matematyczny ukazujący matematyczny świat wokół nas oraz nietypowe zadania z jakimi nie spotykamy się na co dzień w szkole.

  Data dodania: 08 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e-learning »

  Platforma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań e-learningowych, które służą do skutecznego i efektywnego nauczania. Firma oferuje szkolenia, wideokonferencje, multimedia, edytory szkoleń oraz specjalnie tworzone systemy dedykowane. Dodatkowo prowadzi tradycyjne szkolenia w zakresie metodologii szkoleń oraz aplikacji firmy GroMar. Platformie e-learningowej między innymi zaufało TESCO Polska Sp. z o.o., Kredyt Bank S.A. oraz wydawnictwo PWN.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geometria analityczna »

  Geometria analityczna jest podstawowym działem matematyki zawartym w programach nauczania szkół ponadgimnazjalnych, a zadania tego typu często występują na egzaminie maturalnym.
  Na portalu zamieszczone zostały zagadnienia teoretyczne w "pigułce" oraz przykłady zadań wraz z poprawnymi rozwiązaniami. Dla uczniów, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę zostały zamieszczone zadania do samodzielnego rozwiązania.
  Osobny dział poświęcony został wymaganiom maturalnym z geometrii obowiązującym na maturze.
  Zapraszany do odwiedzenia naszego portalu!

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ingless.pl - język angielski dla każdego »

  Serwis Ingless.pl to ciekawa propozycja dla osób, które uczą się języka angielskiego i są znudzone tradycyjnym modelem nauki. Strona pozwala użytkownikowi korzystać z artykułów i ćwiczeń podzielonych według umiejętności, potrzebnych każdego do sprawnego porozumiewania się w języku angielskim. Znajdziesz tu materiały z zakresu gramatyki języka angielskiego, poznawania nowego słownictwa, praktyki słuchania oraz mówienia w języki angielskim. Dodatkowo poznasz najpopularniejsze formy pisemne, jakimi są CV, rozprawka czy streszczenie w języku angielskim. Znajdziesz też ciekawe quizy, których rozwiązanie pozwoli Ci powtórzyć przyswojony materiał. Strona oferuje również najbogatszy w polskim Internecie słownik wyrażeń idiomatycznych, który pozwoli każdego rozwinąć zasób słownictwa w języku angielskim.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowania z angielskiego »

  5zanglika.pl to strona internetowa, na której można zamówić stworzenie lub sprawdzenie gotowego wypracowania z angielskiego. Zlecenie wykonują doświadczeni pracownicy dydaktyczni pracujący na co dzień w szkołach językowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »