Język hiszpański - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Język hiszpański

Serwis edukacyjny oferujący naukę języka hiszpańskiego online. Wyróżnia się tym, iż oferuje darmowy kurs języka hiszpańskiego od podstaw, na który składają się lekcje hiszpańskiego w postaci plików nagrań mp3 oraz ćwiczeń i słowniczków. Strona zawiera również darmowe ogłoszenia o korepetycje z hiszpańskiego, przygotowanie do matury, arkusze maturalne z poprzednich lat, i wiele innych ciekawych artykułów. Serwis prowadzony przez nauczyciela języka hiszpańskiego

Szczegóły strony www.hiszpanski.uczsie.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.hiszpanski.uczsie.edu.pl:

Język hiszpański

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 197 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 439

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • KOREPETYCJE TŁUMACZENIA FRANCUSKI WŁOSKI TORUŃ »

  Nazywam się Barbara Michaluk.Udzielam korepetycji z jezykow francuskiego i wloskiego. Mam TYTUŁ DOKTORA NAUK HUMANISTYCZNYCH. Ukończyłam Studia Doktoranckie na UMK w zakresie językoznawstwa francuskiego. Mam za sobą FILOLOGIĘ WŁOSKĄ I FRANCUSKĄ. Przygotowuję na różne egzaminy czy z włoskiego czy z francuskiego. Dokonuję TŁUMACZEŃ W TYCH JĘZYKACH. Moja strona http://www.korepetycje-torun.pl

  Data dodania: 12 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka francuskiego - Traduire.pl »

  tłumacz przysięgły z języka francuskiego, tłumaczenia prawne (prawo karne i cywilne), dokumenty urzędowe, tłumaczenie dyplomu, tłumaczenie umów z francuskiego; Tłumaczenia tekstów finansowych i ekonomicznych

  Data dodania: 07 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia językowe w Warszawie »

  Speakout to nowoczesną firma prowadząca szkolenia językowe dla firm i instytucji. Organizujemy profesjonalne szkolenia w siedzibie firmy, indywidualnie lub w grupach podzielonych według poziomu zaawansowania, z częstotliwością zajęć dostosowaną do czasu pracowników, w dowolnych godzinach: przed, w trakcie lub po pracy. Wieloletnie doświadczenie daje nam tytuł jednej z najlepszych firm w branży.

  Data dodania: 01 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs angielskiego - Szkoła Angielskiego Online - DobraZuza.pl »

  Dlaczego warto wybrać kurs językowy na DobraZuza.pl?

  1. Kursy odbywają się przez internet - więc uczestnicy nie muszą dojeżdżać na szkolenia.
  2. Minimalne wymogi techniczne - wystarczy mieć dostęp do internetu i komputer ze sprawnym głośnikiem.
  3. Oferujemy dogodne dni i godziny zajęć - zajęcia odbywają się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. W zajęciach można uczestniczyć codziennie, co drugi dzień czy raz w tygodniu. Dziennie można spędzić na platformie dowolną ilość godzin. Jedną lekcję można powtarzać kilkakrotnie. Wolno także wracać do lekcji poprzednich.

  - Lekcje są w postaci łatwych do nauczenia, przydatnych rozmówek.
  - Setki zabawnych zdań, gotowych do użycia w czasie konwersacji.
  - Instrukcje do zadań są krótkie i przejrzyste, zrozumiałe dla każdego.
  - Nie ma nudnych regułek, wszystkiego uczysz się intuicyjnie dzięki specjalnie opracowanym, nowoczesnym technikom nauczania.
  - Gramatyki nauczysz się z łatwością na przykładach.

  4. Opłaty za zajęcia są niskie - dzięki temu, że platforma jest współfinansowana ze środków Unijnych.
  5. W zajęciach mogą wziąć udział osoby indywidualne, firmy i instytucje.

  Data dodania: 26 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • T&L Language School »

  T&L jest szkołą językową oferującą kurs języka angielskiego na każdym poziomie. Prowadzimy indywidualne i grupowe zajęcia na żywo przez internet korzystając z najnowszych technologii jak chociażby wirtualna tablica. Kurs zostanie dostosowany w pełni do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystaj z darmowego spotkania próbnego podczas którego zobaczysz czym jest profesjonalna nauka online.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mobile English Łódź »

  Szkoła językowa Mobile English ma swoją siedzibę w Łodzi. Firma reprezentuje innowacyjne podejście do klienta, oferując lekcje języka angielskiego z dojazdem do klienta. W ofercie znajdują się kursy oraz korepetycje dla klientów indywidualnych, dostępne są także szkolenia dla firm, czy też kursy typu business english. Oprócz nauki języka angielskiego, klienci mogą też skorzystać z nauki takich języków, jak hiszpański, niemiecki, czy też włoski.

  Data dodania: 22 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia językowa ettoi.pl - wydawnictwo ELI i LA SPIGA »

  Internetowa księgarnia językowa wydawnictwa ET TOI - przedstawiciela grupy wydawniczej ELI Publishing & La Spiga w Polsce zaprasza do zapoznania się z katalogiem publikacji edukacyjnych do nauki języków obcych: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, włoskiego, portugalskiego, rosyjskiego i łaciny. Na naszych półkach czeka na Ciebie szeroki wachlarz materiałów dydaktycznych takich jak gry językowe, publikacje do swobodnego kopiowania, multimedia, czasopisma obcojęzyczne, uproszczone lektury językowe, materiały na tablice interaktywne, piosenki angielskie karaoke i plakaty do nauki słówek. Księgarnia naszego wydawnictwa jest współorganizatorem i uczestnikiem wydarzeń i warsztatów związanych z promocją nauki języków obcych poprzez gry i zabawy oraz czytelnictwo lektur i literatury o uproszczonym stopniu trudności. Nauczyciele języków mogą u nas liczyć na fachowe porady i materiały metodyczne ułatwiające pracę z publikacjami wydawnictwa ELI, LA SPIGA i ET TOI. Jesteśmy wydawcą polskich adaptacji podręczników Flash on English, gier językowych, posterów do nauki słownictwa, układanek językowych, lektur przygotowujących do formuły sprawdzianu szóstoklasisty i testu gimnazjalnego, serii do nauki angielskiego poprzez piosenki i materiałów do nauki rosyjskiego. Nasze publikacje edukacyjne skierowane są do przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko Biała »

  Portal niekomercyjny Angielski Bielsko Biała ma na celu promowanie nauki języka angielskiego dla osób mieszkających w Bielsku-Białej. Portal przedstawia artykuły o Anglii, gramatykę angielską, zwyczaje itd. To angielski jest dominującym językiem biznesu, dyplomacji czy internetu. Można już mówić o nim jako o międzynarodowym czy też globalnym języku.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze z MIW: przysiegly-turecki-miw.pl »

  Biuro tłumaczeń MIW oferuje tłumaczenia z i na język turecki. W ofercie posiadamy przekłady pisemne oraz ustne. Przekłady pisemne realizujemy w jednym z trzech wybranych trybów czasowych: normalnym, przyspieszonym lub zwykłym. O ile wycena tłumaczenia pisemnego jest dość prosta tak cena tłumaczenia ustnego zależeć będzie od daty i miejsca spotkania, czasu jego trwania i rodzaju wykonywanego tłumaczenia. Prosimy o przesłanie tych danych w zapytaniu dotyczącym tłumaczenia ustnego, odpowiemy w przeciągu jednej godziny. Tłumaczenia pisemne w zależności od ich rodzaju (poświadczone bądź nie) to odpowiednio: 1125 znaków ze spacjami odpowiadające jednej stronie przeliczeniowej i 1800 'zzs' w przypadku tłumaczenia zwykłego. Ceny podane na naszej stronie internetowej dotyczą 1 strony przeliczeniowej, a wycena tłumaczenia dokumentu jest bezpłatna. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce mimo iż siedziba biura znajduje się w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 83 na drugim piętrze kamienicy w lokalu nr 57, niedaleko stacji Metro Centrum. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »