Język hiszpański - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Język hiszpański

Serwis edukacyjny oferujący naukę języka hiszpańskiego online. Wyróżnia się tym, iż oferuje darmowy kurs języka hiszpańskiego od podstaw, na który składają się lekcje hiszpańskiego w postaci plików nagrań mp3 oraz ćwiczeń i słowniczków. Strona zawiera również darmowe ogłoszenia o korepetycje z hiszpańskiego, przygotowanie do matury, arkusze maturalne z poprzednich lat, i wiele innych ciekawych artykułów. Serwis prowadzony przez nauczyciela języka hiszpańskiego

Szczegóły strony www.hiszpanski.uczsie.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.hiszpanski.uczsie.edu.pl:

Język hiszpański

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 196 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 34 Odwiedziny googlebot 439

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy językowe pomorskie »

  Prowadzenie kursów językowych, ukierunkowanych dla zawodowych kierowców. Szkolenia są bezpłatne i prowadzone są w ramach oraz współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego. W ramach kursu, przewidziane jest 75 godzin nauki języka angielskiego, co pozwoli na podstawowe porozumiewanie się kierowców, jeżdżących po drogach Europy. W woj. pomorskim jest to pierwsze szkolenie, skierowane do czynnych zawodowo kierowców. Szkolenie organizuje Pomorskie Stowarzyszenie Przewoźników Drogowych w Gdyni.

  Data dodania: 14 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski, niemiecki, francuski Warszawa, Kraków »

  Generationschool - szkoła językowa oferuje konwersacje w takich językach jak angielski, francuski, niemiecki na terenie miast Warszawa i Kraków. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia prowadzi native speaker francuski, niemiecki i angielski. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów, korepetycji i konwersacji.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe, maturalne, gimnazjalne Bydgoszcz »

  Oferujemy kursy językowe na każdym poziomie zaawansowania, w różnych trybach nauki,w grupach i indywidualnie, dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów i dla firm. Zapraszamy również na kursy gimnazjalne i maturalne. Przygotujemy Cię do matury z każdego przedmiotu.

  Data dodania: 13 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Brejniak - kursy, korepetycje, szkoła języków obcych »

  SZKOŁA BREJNIAK zaprasza Was do korzystania z naszej bogatej oferty korepetycji i kursów.nWysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna zapewni uczniom szybkie, efektywne oraz bezstresowe przyswojenie wiedzy, nadrobienie zaległości, przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów.nW ofercie BREJNIAKA znajdują się korepetycje i kursy dla uczniów:n-szkół podstawowych ;n-gimnazjów;n-szkół średnich;nBREJNIAK to także szkoła języków obcych. Prowadzimy kursy języka angielskiego i niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych.nDla najmłodszych przygotowaliśmy program BREJNIAK JUNIOR. Jest to nowatorski sposób nauki języka angielskiego i niemieckiego. Dzieci uczą się podczas zabawy w sposób naturalny.nŚWIETLICA BREJNIAKA została przygotowana dla dzieci, które mają problem odrabianiem zadań domowych. W naszej świetlicy z pomocą pedagoga uczniowie odrabiają lekcje, a rodzice mają czas wolny, który mogą spędzić np. robiąc zakupy w pobliskim centrum handlowym.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Interesy w Rosji, na Białorusi i Ukrainie - porady prawne. Tłumaczenia na rosyjski dla biznesu »

  Tłumaczenia na język rosyjski i informacje dotyczące wspierania przedsiębiorczości.
  Znajomość języków słowiańskich, a także wiedza z zakresu prawa niezbędna, jeśli Państwa działalność gospodarcza prowadzona jest na terenie Białorusi, Rosji lub Ukrainy:
  - współpraca z instytucjami rosyjskimi i białoruskimi, pomoc w napisaniu i złożeniu wniosków do urzędów rosyjskich;
  - tłumaczenie stron WWW na język rosyjski. Dobrze zredagowana rosyjska wersja językowa strony sprawi, że o Państwa produktach i usługach dowiedzą się setki tysięcy internautów korzystających z rosyjskich wyszukiwarek;
  - pomoc tłumacza rosyjskiego (native speakera) w nawiązaniu kontaktów z przedsiębiorcami rosyjskimi, białoruskimi, ukraińskimi.

  Data dodania: 22 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obozy 2013 »

  Zapraszamy na nową stronę obozów i kolonii językowych Lektora. Znajdą Państwo na niej szczegółową ofertę na wakacje 2013. Nasza propozycja na tegoroczne wakacje to obozy i kolonie językowe nad morzem i w górach. Poza tym oferujemy kursy językowe i obozy językowe za granicą. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Speakers' Avenue Centrum Językowo-szkoleniowe »

  Speakers' Avenue od 2004 roku skutecznie stosuje metodę komunikatywną w nauczaniu języka angielskiego, której głównym celem jest rozwijanie i udoskonalanie umiejętności mówienia. Prowadzimy kursy egzaminacyjne, kursy konwersacyjne, kursy Business English, specjalistyczne kursy językowe oraz szkolenia dla nauczycieli językowych

  Data dodania: 24 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Eduplaza Kalisz - Angielski biznesowy »

  Eduplaza to szkoła językowa z Kalisza specjalizująca się w przeprowadzaniu szkoleń biznesowych z języka angielskiego. Ich oferta jest skierowana w szczególności do firm chcących podnosić wiedzę swoich pracowników. Z pełną ofertą firmy Eduplaza mogą Państwo zapoznać się na oficjalnej witrynie internetowej firmy, serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW przysiegly-francuski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka francuskiego zrzeszeni w grupie tłumaczy MIW to grupa specjalistów, wykonująca usługi translacyjne na specjalistycznym poziomie. Tłumacze przysięgli należący do naszej grupy tłumaczy, posiadają kwalifikacje w tłumaczeniu różnych specjalistycznych tłumaczeń, dzięki czemu mamy możliwość dopasowania tłumacza do tekstu, na którego tłumaczenie otrzymujemy zlecenie. Dzięki możliwości współpracy z wieloma tłumaczami mamy pewność, że przekażemy tłumaczenie osobie, która specjalizuje się właśnie w tej tematyce. Zlecenia przyjmujemy zarówno osobiście poprzez Biuro Obsługi Klienta, które mieści się w Warszawie przy metrze Politechnika (Zebra Tower), a także mailowo oraz listownie. Każdy dokument, który spłynie do naszego biura wyceniamy bezpłatnie, dzięki czemu klient od razu wie, jakiej wysokości koszty poniesie podczas współpracy z grupą tłumaczy MIW. Wykonujemy zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe, konsekutywne, symultaniczne, a vista i liason. Wykonujemy również tłumaczenia dojazdowe, a także świadczymy tłumaczenia podczas ślubów z obcokrajowcami. Nie każdy tłumacz przysięgły języka francuskiego, który należy do grupy tłumaczy MIW, mieszka w Warszawie. Współpracujemy z tłumaczami zaprzysiężonymi w całej Polsce. Daje nam to możliwość wykonywania dla Państwa tłumaczeń w jak najszybszym czasie oraz dobór odpowiedniego specjalisty.

  Data dodania: 06 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW: www.przysiegly-litewski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka litewskiego zrzeszeni w ramach biura MIW wykonują tłumaczenia uwierzytelnione wszystkich typów dokumentów. Tłumaczenia poświadczone to jednak nie jedyny rodzaj przekładu, jakim się zajmują, wykonują bowiem tłumaczenia tekstów o różnorodnej tematyce. Dodatkowo, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów, tłumacze mogą dokonywać przekładu aż w trzech trybach – standardowym, przyśpieszonym i ekspresowym. W ofercie tłumaczy języka litewskiego znajdują się także tłumaczenia ustne, które są wykonywane na terenie całej Polski, mimo że główna siedziba MIW znajduje się w Warszawie. Do biura przy stacji Metro Centrum, można się zgłosić w celu wyceny tłumaczenia i jego odbioru. Klienci z całego kraju mają jednak możliwość przesłania dokumentów drogą mailową oraz przesłania wykonywanego tłumaczenia pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Gwarantujemy wiążącą wycenę w ciągu jednej godziny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »