Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady

Klub Malucha Fantazja, dzienna opieka nad dziećmi - stała i doraźna, duża sala zabaw, zajęcia językowe dla dzieci,zabawy dla dzieci, imprezy i zajęcia cykliczne oraz wiele innych.
Klub Malucha Fantazja
godziny pracy:
pn - pt: 7:00 - 17:00
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony www.klubfantazja.com:

Podlinkuj stronę www.klubfantazja.com:

Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 33 Odwiedziny googlebot 8

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alphanova Bebe - ekologiczne kosmetyki dla dzieci i niemowląt »

  Alphanova Bebe - ekologiczne, naturalne kosmetyki dla dzieci i niemowląt od pierwszych dni życia.
  Certyfikowane przez Cosmebio oraz Ecocert.

  * zawierają min. 99% składników naturalnych oraz składniki organiczne
  * wolne od parabenów, fenyloksyetanolu oraz triclosanu
  * nie testowane na zwierzętach
  * nie zawierają ekstraktów roślinnych z roślin modyfikowanych genetycznie
  * są słodkie, nie zawierają mydła, Sodium Laureth sulphate ani składników agresywnych
  * nie zawierają barwników
  * bez składników pochodzenia zwierzęcego
  * używają składników zapachowych wolnych od alergenów
  * nie zawierają phtalates
  * nie zawierają olejków eterycznych, gdyż olejki te często uczulają
  * są pakowane w ekologiczne opakowania


  !! OD PIERWSZYCH DNI ŻYCIA !!

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Krokodylek - Ursus »

  Niepubliczne (prywatne) przedszkole przyrodniczo-sportowe Krokodylek powstało z myślą o dzieciach ciekawych otaczającego je świata. To przytulny, ciepły, bezpieczny świat, w którym doświadcza tego, co dobre i uczy się tego, co mądre.

  Naszą misją jest wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dziecka. Pragniemy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka radosnym wspomnieniem. 

  Jak to robimy? By się dowiedzieć - serdecznie zapraszamy na nasze strony.

  Przedszkole Krokodylek zapewnia:
  - opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 6 lat,
  - zajęcia przez 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 18.00,
  - rozwój umysłowy i fizyczny powierzonych nam pociech,
  - profesjonalną, wykształconą i troskliwą kadrę,
  - przemyślany program edukacyjny ukierunkowany na aspekty przyrodnicze i sportowe,
  - duże, przestronne, świetnie doświetlone sale (każda sala powyżej 40 m2),
  - piękny ogród wraz ze wspaniałym placem zabaw (ponad 400 m2),
  - wycieczki i imprezy przedszkolne.

  Zapraszamy dzieci z okolic: Ursus, Pruszków, Reguły, Michałowice, Skorosze, Warszawa.. i nie tylko. Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok!

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub Dziecięcy Mali Pasjonaci »

  Klub Dziecięcy „MALI PASJONACI” w godzinach 7:00 - 18:00 prowadzi działalność opiekuńczą oraz wychowawczą dla dzieci od 8 miesiąca życia do 5 lat.
  W klubie zapewniamy opiekę w ciepłej domowej atmosferze pod okiem wykwalifikowanej kadry. Wspieramy naturalny rozwój dziecka, zapewniamy zajęcia manualne, muzyczne, plastyczne, ruchowe i intelektualne dla naszych podopiecznych.

  Data dodania: 05 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek w Gdańsku »

  Każde dziecko jest wyjątkowe w dodatku czerpie jedyną w swoim stylu rozrywka z poznawania świata, a my mamy przyjemność mu w tym pomagać. Radość prowadzona także w języku angielskim metodą Musical Babies. Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo interesująca oprócz tego dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach także zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. Też dzieci posiadają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów a także piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma edukacji języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej sugestie, ani usiłować zrozumieć napisów.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Poznań »

  Klub malucha Poznań - Akademia Malucha to forma przejściowa między domem a przedszkolem. Bogaty i urozmaicony program odpowiednio przygotuje dziecko, aby w pełni mogło skorzystać ze stymulującej roli przedszkola oraz wkroczyć w ten nowy okres bez stresu i lęku. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prywatny niepubliczny żłobek sosnowiec »

  Prywatny niepubliczny żłobek Sosnowiec jest miejscem gdzie Dzieci nie będą miały czasu na nudę, będą aktywizowane i zachęcane do różnorodnych form działalności. Gwarantujemy, że nie będą chciały wychodzić ze żłobka, że będzie im tu bardzo dobrze. Oferujemy opiekę nad dziećmi od 6:00 do 18:00 Prywatny niepubliczny żłobek Sosnowiec prowadzi zajęcia dla Dzieci dopasowane do ich indywidualnych potrzeb wiekowych, z uwzględnieniem potrzeby snu, przebywania na świeżym powietrzu, zajęć ogólnorozwojowych oraz zabaw z wychowawcą. Nad rozwojem Państwa dzieci będzie czuwała wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna. Nasz personel dopełnia również pielęgniarka, która codziennie czuwa nad zdrowiem naszych podopiecznych. Ponad to współpracujemy z pediatrą, logopedą, stomatologiem oraz fizjoterapeutą, którzy raz w miesiącu odwiedzają naszą placówkę. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z nasza całościową ofertą.

  Data dodania: 01 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki Warszawa »

  Firma Remi proponuje swoim klientom mnóstwo różnych artykułów dla dzieci. Można tam dostać tradycyjne zabawki, zabawki ogrodowe, akcesoria plastyczne, pomoce dydaktyczne, meble dziecięce itd. Gry edukacyjne przykładowo zadbają o rozwój sprawności umysłowej dziecka, wózki i lalki pomogą dzieciom w przyswojeniu zachowań społecznych, produkty z serii „Wady postawy” znacząco wesprą w rehabilitacji zaistniałych problemów zdrowotnych. Każdy rodzic znajdzie w sklepie, który jest do usług w rzeczywistości oraz przez Internet, coś pięknego dla swojego dziecka.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Białystok »

  Zapraszamy serdecznie do nowatorskiego przedszkola "Mali podróżnicy". Nasze przedszkole mieści się w Białymstoku w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy TBS.

  To co nas wyróżnia to nowatorskie podejście do dzieci. Oprócz oferowanych przez nas standardowych świadczeń, wychowujemy maluchy bawiąc i ucząc poprzez poznawanie nowych kultur. Pozwala to na bogaty rozwój, tolerancje i świadome pojmowanie otaczającego nas świata.

  Posiadamy umiejętności i predyspozycje do wychowywania dzieci autystycznych. Na naszej stronie, rodzice mogą dowiedzieć się co aktualnie dzieje się w naszym przedszkolu i jakie prowadzone są zajęcia. By jeszcze lepiej spełniać zasady wychowania, opracowaliśmy metody pracy z pociechami po przez pedagogikę zabawy, gimnastykę twórczą, bajkoterapię, metody relaksacji, żywego słowa czy też metodę Dennisona.

  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową naszego przedszkola, gdzie w zaciszu domowym dowiedzą się Państwo więcej szczegółów.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole integracyjne Domek Przedszkolaka »

  Niepubliczne przedszkole integracyjne o profilu matematyczno-konstruktorskim w Ursusie zaprasza dzieci od pół roku do 6 lat. Jesteśmy placówką oświatową działającą zgodnie z ustawą o systemie oświaty. Domek Przedszkolaka realizuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.Profilem specjalnym w grupach żłobkowych to rozwijanie w dzieciach poczucia piękna i relaksu poprzez zajęcia muzyczne.Profilem specjalnym w przedszkolu jest wyzwalanie i kształcenie zdolności matematyczno-konstruktorskich u dzieci.Kadrę tworzy zespół nauczycieli z odpowiednimi kwalifikacjami zawodowymi. W trosce o zapewnienie odpowiedniej jakości opieki oraz indywidualnego podejścia wychowawców do każdego dziecka zapewniamy małą liczebność grup wiekowych. Każda z grup prowadzona jest przez dwóch nauczycieli oraz pomoc.

  Data dodania: 07 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski - Swarzędz Gruszczyn »

  Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski znajduję się w okolicy Swarzędza (Gruszczyn), szybki dojazd z okolic Poznania, Kobylnicy, Pobiedzisk i Kostrzyna.
  Cele i zadania:
  - zagwarantowanie Dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej, wychowawczej oraz edukacyjnej, odpowiedniej do ich potrzeb,
  - stymulowanie wszechstronnego rozwoju Dzieci,- kształtowanie i rozwijanie aktywności Dzieci,
  - przygotowanie Żłobkowiczów do aktywności przedszkolnej oraz Przedszkolaczków do podjęcia nauki szkolnej,
  - umożliwianie Dzieciom podtrzymywania poczucia tożsamości narodowej, etnicznej, językowej i religijnej,
  - dbanie o bezpieczeństwo Dzieci podczas ich pobytu w Żłobku i w Przedszkolu, w tym także podczas zajęć oraz zabaw prowadzonych poza placówką.
  - zatrudnienie odpowiedniej kadry oraz dbałość o rozwój i podnoszenie kwalifikacji personelu z uwzględnieniem korzyści, jakie mogą z tego wyniknąć dla Dzieci.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »