Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady

Klub Malucha Fantazja, dzienna opieka nad dziećmi - stała i doraźna, duża sala zabaw, zajęcia językowe dla dzieci,zabawy dla dzieci, imprezy i zajęcia cykliczne oraz wiele innych.
Klub Malucha Fantazja
godziny pracy:
pn - pt: 7:00 - 17:00
Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony www.klubfantazja.com:

Podlinkuj stronę www.klubfantazja.com:

Klub Malucha Fantazja Poznań Winogrady

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 34 Odwiedziny googlebot 10

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha "Kolorowy Balonik" w Zgierzu »

  Klub Malucha w Zgierzu "Kolorowy Balonik" to kolorowe miejsce, gdzie możecie Państwo pozostawić pod opieką dzieci nawet na 1 godzię! Oferujemy także opieke stalą, w małych gupach do 15 osób. Zapewniamy profesjonalną opieką oraz wyżywienie. Przyjmujemy dzieci w wieku 3-6 lat. Więcej informacji na na stronie internetowej www.balonikzgierz.pl i pod numerem telefonu 606636011. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class »

  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 miesiąca do 5 roku życia do wspólnej, fantastycznej nauki i zabawy w naszej placówce w Warszawie - First Class. Placówka funkcjonuje jako przedszkole oraz żłobek.

  Zajęcia w naszym przedszkolu odbywają się w dwóch językach - polskim i angielskim. Pomaga to maluchom zapoznać się z językiem obcym od najmłodszych lat.
  Oprócz tego oferujemy różnorodne zajęcia dydaktyczne - taniec, rytmikę, zajęcia artystyczne, plastyczne pozwalające odkrywać ukryte talenty oraz wiele więcej.

  Dziećmi zajmuje się wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska która kocha dzieci.
  Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class czynne jest codziennie w godzinach 6.45 - 20.30 co jest znacznym udogodnieniem dla rodziców pracujących po południu.
  Nasz żłobek/przedszkole oferuje 4 pakiety MAXI, MIDI, MINI, MINI 2.
  Zapraszamy wszystkich rodziców i ich pociechy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ABC Wrocław »

  Z przyjemnością informujemy Państwa, iż od września 2010 swą działalność rozpoczęło nowe przedszkole niepubliczne (nie punkt przedszkolny) usytuowane w dzielnicy Krzyki. Piękny budynek o powierzchni 1000 m2 mieści 6 przestronnych sal dydaktycznych, 120-metrową salę wielofunkcyjną oraz profesjonalne zaplecze kuchenne. Przed budynkiem znajduje się duży teren zieleni z wygospodarowanym miejscem na plac zabaw dla dzieci.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-zlobek24.waw.pl »

  Katalog stron internetowych żłobków warszawskich. Lista żłobków z Warszawy i okolic uszeregowana w podziale na dzielnice. Darmowe dodawanie ofert i ogłoszeń. Niezbędnik każdej mamy planującej powrót do pracy.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Język angielski dla dzieci w Łodzi »

  Szkoła Baby English Center w Łodzi uczy dzieci języka angielskiego metodą Pingu's English. Pingwiny uczą i bawią. Metoda skuteczna i przyjazna dzieciom. Kurs opiera się o znaną i lubianą prze dzieci bajkę Pingu.

  Siedziba szkoły:
  28 Pułku Strzelców Kaniowskich 69
  90-558 Łódź
  Kontakt tel. 601-420-888
  www.babyenglishcenter.pl

  Zapraszamy na kurs języka angielskiego razem z Pingu :)

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  Zaczarowany Parasol to prywatny żłobek z siedzibą w Poznaniu, na Wildzie. Placówka zapewnia opiekę zgodnie z najwyższymi standardami, dzieciom do 3 roku życia. Personel złożony z profesjonalistów jest doskonale przygotowany do pracy i zapewnia maluchom najwyższe normy opieki i bezpieczeństwa. Dogodne położenie naszego żłobka daje możliwość szybkiego przejazdu z wielu dzielnic Poznania: Wilda, Górczyn, Rataje. Informacje dotyczące naboru znajdują się na stronie internetowej naszej placówki. Posiadamy godziny pracy dostosowane do potrzeb rodziców oraz korzystne abonamenty. Ciekawa oferta zajęciowa gwarantuje wszystkim pociechom czas spędzony na wspaniałej zabawie.

  Data dodania: 27 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przyjazny żłobek we Wrocławiu - Nasze Dzieci »

  Ośrodek został założony z myślą o bezpieczeństwie najmłodszych. Pod swoje skrzydła przyjmujemy maluch w wieku od 6 miesięcy do 3 lat. W kwestii posiłków można ustalić indywidualnie również dla dzieci alergicznych oraz na specjalnej diecie.

  Data dodania: 18 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • KONRADEK przedszkole białołęka »

  W Warszawie ma swoją siedzibę przedszkole prywatne Konradek. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy zaproponować najwyższy poziom kształcenia i podmiotowe podejście dla każdego dziecka. Zatrudniamy pedagogów z odpowiednim wykształceniem, dla których praca z dziećmi i dbanie o ich rozwój jest także pasją. Wykorzystują oni najnowsze metody, iżby dbać o rozwój dzieci i dopomagać im w stawianiu czoła problemom. Każdego dnia dzieci uczestniczą w zajęciach plastycznych, muzycznych oraz językowych, jakie są nie tylko nauką, ale przede wszystkim zabawą. Proponujemy również wiele zajęć dodatkowych. Wejdź na stronę internetową naszego przedszkola i dowiedz się więcej.

  Data dodania: 17 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • MalaKoala - Maty edukacyjne dla dzieci »

  Sklep MalaKoala to dystrybutor mat piankowych i mat edukacyjnych dla dzieci i niemowląt. Od ponad 3 lat handlujemy wysokiej jakości towarem [maty piankowe] który spełnia oczekiwania mam i ich pociech. W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo nie tylko maty edukacyjne dla dzieci ale również inne akcesoria, wózki dziecięce i zabawki. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu MalaKoala

  Data dodania: 04 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole i żłobek Akademia Talentów Wawer, Wesoła, Warszawa »

  Akademia Talentów znajduje się w dzielnicy Wawer w Warszawie, w bezpośrednim sąsiedztwie Wesołej. Opiekujemy się dziećmi od 12 miesiąca życia w oparciu o program Inteligencji Wielorakich. Nasza placówka znajduje się w pięknym domu, z dużym ogrodem i placem zabaw. Posiadamy władną kuchnię gdzie przygotowujemy pyszne i zdrowe posiłki.

  Każde dziecko jest indywidualnością. W Akademii Talentów dostosowujemy wymagania do możliwości dzieci, uwzględniamy ich zdolności i wrodzone predyspozycje. Staramy się poprzez proste ćwiczenia uaktywniać geniusz w dzieciach oraz tworzyć "genialną atmosferę", gdzie dzieci mogą uczyć się w atmosferze wolnej od krytycyzmu, porównań i nacisku do osiągania sukcesu. Nasi nauczyciele prowadzą zajęcia w różnorodny sposób przy użyciu muzyki, pracy w grupach, scenek, wykorzystując multimedia, wycieczki, dzięki czemu dzieci mogą wykazać się swoimi różnorakimi umiejętnościami. Teoria Inteligencji Wielorakich rozszerza nasze horyzonty o dostępne środki nauczania wykraczające poza słowne, tradycyjne metody. Decyzje dotyczące organizowania procesu nauczania są naszym świadomym wyborem w Akademii Talentów, a nie przypadkiem.

  Data dodania: 17 06 2015 · szczegóły wpisu »