Klub Maluszka Tuptuś - opieka nad dziećmi - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Klub Maluszka Tuptuś - opieka nad dziećmi

Klub Maluszka TUPTUŚ zaprasza wszystkie dzieci w wieku od 6 miesiąca do 3 lat. Jest to placówka prywatną i sprawuje funkcję opiekuńczo-wychowawczą oraz edukacyjną przez prowadzenie zajęć zabawowych. Naszym celem jest zapewnienie Dziecku jak najlepszej opieki pielęgnacyjnej w ciepłej, bezpiecznej i domowej atmosferze. Przyjmujemy dzieci codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 7.00 - 17.00n Oferujemy opiekę w systemie całodziennym, jak również "na godziny "
Oferta główna - abonamenty karnety godzinowe - 10 h, 50 h, 100 h
Placówka zlokalizowana jest w Bydgoszczy - Osowa Góra, w domku jednorodzinnym.

Szczegóły strony klubmaluszkatuptus.pl:

Podlinkuj stronę klubmaluszkatuptus.pl:

Klub Maluszka Tuptuś - opieka nad dziećmi

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 86 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 152

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • HAPPY ŚWIAT - Przedszkole Niepubliczne Szczecin. »

  Happy Świat - Świat Szczęśliwych Dzieci. Przedszkola Szczecin, żłobek szczecin, organizacja imprez dla dzieci, świetlica przedszkolaka, przedszkole na godziny, weekendowa opieka nad dziećmi, zajęcia dodatkowe - ul. Iwaszkiewicza 88 Osiedle Majowe Szczecin.

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Oktawia Kubiak Blog »

  blog, blogowanie, blogowisko, o zyciu, slubie, milosci, zaufaniu, auta, zabawa, gry, dziecko, porady, sugestie, spacer, zdjecia, czas, wolny, lask, łask, częstochowa, łódź, warszawa, katwice,dziecko,choroby,pielęgnacja,ubranka,zabawki,jedzenie,kosmetyki,sklepy dla dzieci,markety,artykuły,allegro,informacje,reklama,zarobki,wydatki

  Data dodania: 02 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Poznań »

  Wyjątkowy żłobek i przedszkole dla dzieci z Poznania i okolic. Nasz Klub Malucha to szansa na wszechstronny rozwój dla Twojego dziecka. Prowadzimy zajęcia rytmiczne, naukę języka angielskiego, zajęcia z logopedii, a także warsztaty zdrowego jedzenia. Sprawdź szczegóły naszej oferty na stronie www i zapisz swoją pociechę do naszego Żłobka bądź Przedszkola już dziś. Wykwalifikowana kadra zajmie się nim i zadba o prawidłowy rozwój w dobrym środowisku.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole rzeszów »

  "Tęczowa Kraina" to prywatne przedszkole, które ma swoje placówki w Rzeszowie oraz w Krośnie. Placówka w Rzeszowie jest nową placówką. Na stronie internetowej znajdą Państwo wszystkie niezbędne informacje o naszych placówkach. Zapewniamy dzieciom wysoki poziom bezpieczeństwa stosując system monitoringu przedszkola, kartę dostępu, która umożliwia dostanie się do przedszkola. Dbamy również o prawidłowy rozwój dzieci organizując okresowe badania wad postawy oraz wizyty stomatologiczne. Oprócz tego oferujemy zajęcia dodatkowe takie jak: język angielski, logopedia, rytmika, balet, religia, zajęcia na basenie, zajęcia teatralne. To wszystko zostało opisane na naszej stronie internetowej na którą zapraszamy.

  Data dodania: 31 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Miludy Wrocław »

  Pragniesz zorganizować swojemu Dziecku niezapomniane przyjęcie urodzinowe? A może Twój Maluszek wybiera się po raz pierwszy do przedszkola i chcesz przygotować go na tę szczególnie emocjonującą sytuację? Miludy to miejsce, które nie tylko organizuje wspaniałe zabawy dla dzieci w wieku od 2-11 lat. Prowadzimy tu również wakacyjne zajęcia adaptacyjne dla idących do przedszkola 2-3 latków pod hasłem Akademia Rozwoju Maluszka. Odbywają się one w formie półkoloni tematycznych, podczas których dziecko adaptując się w grupie równolatków jest przygotowywane do bycia przedszkolakiem.
  W Miludach prowadzone są również zajęcia taneczne dla dzieci 4-6 letnich. W trakcie zabaw ruchowych maluchy mają szansę poznać najważniejsze style taneczne zaczynając od baletu po hip hop. To wspaniała forma aktywności, podczas której dzieci zapamiętują proste choreografie, a tym samym rozwijają swoją wyobraźnię i talenty.
  U nas każda dziecięca impreza przebiega według ustalonego scenariusza. Pomysł urodzinowego przyjęcia powstaje indywidualnie przy współpracy z Rodzicami. To właśnie oni dostarczają nam wielu kluczowych informacji o swoich pociechach. Podpowiadają nam co ich Dziecko lubi, czym się inspiruje itp. Dzięki temu możemy tak przygotować urodzinowy dzień, by mały Jubilat czuł się naprawdę wyjątkowo i czerpał z tego wydarzenia mnóstwo frajdy! W Miludy największą popularnością cieszą się urodziny tematyczne, które możemy przygotować również w dni weekendowe.

  Data dodania: 30 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole »

  Nasza strona to innowacyjny portal – wyszukiwarka przedszkoli z Warszawy. Strona ma na celu zebranie w jednym miejscu wszystkich warszawskich przedszkoli zarówno tych publicznych jak i niepublicznych, żłobków, klubów malucha i punktów przedszkolnych. Takie rozwiązanie połączone z możliwością natychmiastowego porównania placówek ze sobą daje rodzicom przedszkolaków ogromne ułatwienie w znalezieniu placówki dla pociechy. Na stronie placówki zostały podzielone na dzielnice co zdecydowanie ułatwia odnalezienie najbliższej miejsca zamieszkania czy pracy placówki. Kolejna kategoria to typ placówki, zajęcia dodatkowe jakie oferuje dane przedszkole swoim podopiecznym i ostatnia z kategorii to godziny otwarcia, jest to niezmiernie ważne w wypadku rodziców, którzy pracują do późna.Prezentacje poszczególnym placówek zawierają szczegółowe dane kontaktowe, takie jak numer telefonu czy adres e-mail, zdjęcia oraz filmy z placówki, czy z udziałem dzieci i ich opiekunów. Do każdego wpisu dołączona jest mapa z zaznaczonym punktem, gdzie znajduje się opisywane przedszkole. Na stronie oprócz wyszukiwarki przedszkoli znajduje się mapa wszystkich warszawskich przedszkoli, z zaznaczonymi przedszkolami, po kliknięciu na daną placówkę przenoszeni jesteśmy na podstroję z opisem przedszkola. Ostatnim udogodnieniem dla rodziców jest zakładka aktualności, w której znajdą przydatne wiadomości, porady czy po prostu aktualności ze świata przedszkolaków.

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • MojaBOBOstrona.pl »

  Mojabobostrona.pl to miejsce dla wszystkich pozytywnie zakręconych rodziców.
  Bo cały Świat kręci się wokół dziecka.

  Społecznościowy portal parentingowy skierowany do rodziców małych dzieci oraz ich najbliższych krewnych i przyjaciół.

  Serwis powstał z myślą o tych wszystkich rodzinach (zwłaszcza rodzicach i dziadkach), które z racji zamieszkania w różnych częściach kraju czy świata, nie mogą wspólnie cieszyć się bliskością nowo narodzonego dziecka i obserwować na bieżąco, jak się rozwija, rośnie, jak zdobywa nowe umiejętności.

  Data dodania: 04 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • AkademiaTAD Szczecin - przedszkole i złobek oraz opieka nad dziećmi »

  Akademia Twórczej Aktywności Dziecka w Szczecinie/Mierzynie to najlepsze miejsce dla aktywnego i twórczego rozwoju umiejętności Twojego dziecka. Akademia TAD zapewnia doskonałe warunki w nowoczesnym budynku, w pełni przyjaznym dzieciom pod kątem bezpieczeństwa i użyteczności.

  Akademia TAD prowadzi również złobek dla najmłodszych pociech. Zapewniamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę przedszkolną podchodzącą do swojej pracy z pełnym zaangażowaniem i pasją.

  W Akademii oferowana jest również opiek na dziećmi na godziny, co pozwala na uelastycznienie planu dnia rodzicom chcącym samodzielnie wychowywać w domu dzieci.

  W Akademii TAD realizowany jest nowoczesny, opatentowany program pod nazwą "key to learning", który zapewnia efektywny i atrakcyjny dla dzieci proces ich rozwoju.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Językowy »

  Kajtusie Białołęka, Nowodwory - niepubliczny żłobek dwujęzyczny i artystyczny. Nasza oferta to dzienna opieka nad dziećmi do 3 lat. Prywatny żłobek językowy o profilu artystycznym posługujący się językiem polskim i angielskim. W żłobku zajęcia plastyczne, muzyczne i ruchowe. Żłobki Tarchomin, Białołęka, Warszawa.

  Data dodania: 30 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Mistrzowie Zabawy Łódź »

  Kronika wydarzeń w przedszkolu i żłobku uzupełniona o zdjęcia i niezbędne dla rodziców materiały informacyjne. Opisuje wydarzenia z przedszkola, zabawy, spotkania z ciekawymi gośćmi oraz organizowane uroczystości. Strona umożliwia wymianę opinii między rodzicami, informuje o aktualnościach i menu na bieżący tydzień.

  Data dodania: 13 11 2014 · szczegóły wpisu »