Korepetycje przez internet - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Korepetycje przez internet

Rozwiązania zada domowych oraz darmowe korepetycje. Pomagaj innym rozwiązywać zadania domowe i otrzymuj za nie nagrody.Masz problem z zadaniem - poproś innych o pomoc. Dodatkowo baza korepetytorów z całek Polski.

Szczegóły strony www.trudne.pl:

Podlinkuj stronę www.trudne.pl:

Korepetycje przez internet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 182 Odwiedziny netsprint 49 Odwiedziny msnbot 33 Odwiedziny googlebot 305

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Arachnographics - studio grafiki i animacji »

  Studio graficzne o wieloletnim, międzynarodowym doświadczeniu, specjalizująca się w tworzeniu animacji, m.in. internetowych, na DVD, multimedialnych produkcji edukacyjnych dla najmłodszych i czołówek telewizyjnych. Studio zajmuje się również szeroko pojętą grafiką komputerową, dlatego w portfolio znajdą Państwo również liczne przykłady innych projektów graficznych, takich jak kreacje flashowe, prezentacje interaktywne, ilustracje, kursy e-learningowe a także materiały drukowane. Firma tworzy również aplikacje na iPhona.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Językó Obcych English Best »

  ENGLISH BEST to dynamicznie rozwijająca się, nowocześnie zarządzana i przyjazna kursantom szkoła językowa.Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana i przystępna cenowo, przede wszystkim jednak nasze kursy są SKUTECZNE

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Viessmann - Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych »

  Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann kształci słuchaczy w zawodzie technik urządzeń sanitarnych w specjalizacji wyposażenie budynków w nowoczesne instalacje grzewcze w oparciu o program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to jedyna szkoła w Polsce o tym profilu prowadzona przez producenta branży grzewczej - firmę Viessmann, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach branży grzewczej i jest obecna w ponad 30 krajach świata. Jest to zarazem jedyna szkoła policealna firmy Viessmann na świecie. Szkoła posiada pełne uprawnienia szkoły publicznej, zaś nauka trwa 2 lata w trybie zaocznym. Nauka obejmuje między innymi 700 godzin lekcyjnych oraz 2 miesiące praktyki zawodowej w trakcie nauki. Od września 2008 roku część zajęć teoretycznych prowadzona jest w formie nauki przez internet za pomocą platformy e learningowej. Ukończenie szkoły gwarantuje doskonałe perespektywy zawodowe dla absolwentów. Z firmą Viessmann współpracuje ponad 1000 Firm Partnerskich z całej Polski. Po ukończeniu nauki i zdaniu egzaminów słuchacz otrzymuje:Świadectwo państwowe ukończenia szkoły policealnej, Dyplom zawodowy, Dyplom zawodowy Europass uznawany w krajach Unii Europejskiej, Indeks słuchacza szkoły, Paszport specjalistyczny formy Viessmann.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje »

  Aplicatio.pl to serwis umożliwiający naukę poprzez rozwiązywanie testów prawniczych on-line. Testy prawnicze są najczęściej wybieraną formą weryfikacji wiedzy, zarówno na studiach prawniczych, jak i na różnego typu egzaminach. Formę testu ma także egzamin na aplikację adwokacką, egzamin na aplikację radcowską, egzamin na aplikację notarialną, egzamin na aplikację komorniczą czy egzamin na aplikację ogólną. Również egzaminy zawodowe mają postać testu (np egzamin adwokacki).

  Przygotowanie się do egzaminu mającego formę testu powinno polegać również na rozwiązywaniu testów, tak by wykształcić umiejętność ich rozwiązywania. Testy na aplikacje on-line umożliwiają maksymalnie efektywne rozwiązywanie testów, przejawiające się w tym, że osoba rozwiązująca testy nie musi zapisywać na kartce odpowiedzi, sprawdzać ich poprawności, szukać podstawy prawnej, itd. Niezwłocznie po udzieleniu odpowiedzi system sam wskazuje, czy odpowiedź jest prawidłowa i jaka jest podstawa prawna. Dzięki temu nauka przebiega sprawnie i przede wszystkim przyjemnie.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy internetowe - netAkademia »

  Portal internetowy netAkademia.pl specjalizuje się w kursach i szkoleniach online, takich jak szkolenia biznesowe, personalne, językowe, NLP, pierwszej pomocy, coaching, negocjacyjne, asertywności, obsługi klienta i wiele innych.

  Data dodania: 20 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • CHELSEA - szkoła językowa Opoczno »

  Szkoła językowa CHELSEA zaprasza na kursy języków obcych do swojej siedziby w Opocznie przy ulicy Piotrkowskiej 70. W ofercie szkoły języków obcych CHELSEA znajdziesz naukę języka angielskiego dla dzieci, szkolenia językowe dla dorosłych (w tym: język angielski, włoski, hiszpański), a także egzaminy językowe i konwersacje z native speakerem. Nauczamy ludzi w każdym wieku, a osoby zainteresowane znajdą u nas także kursy języka rosyjskiego, niemieckiego i włoskiego. Teren naszej działalności to nie tylko Opoczno, ale i także nowo-otwarte placówki w miejscowościach Przysucha, Końskie i Drzewica. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą na stronie językowej, oraz uczestnictwa w kursach językowych.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Muzyczny Portal Edukacyjny www.e-kamerton.pl »

  Muzyczny Portal Edukacyjny e-kamerton.pl to miejsce, w którym znajdziesz mnóstwo ciekawych treści dotyczących nauki gry na instrumentach i śpiewu. Lekcje wideo gry na gitarze, basie, skrzypcach, klarnecie, lekcje śpiewu oraz aranżacji i kompozycji. Zadasz pytanie lutnikowi, oraz zobaczysz fotorelacje z ciekawych imprez muzycznych. Naszymi wykładowcami są znani muzycy pracujący już od wielu lat na polskiej i nie tylko scenie muzycznej: Aleksander Maliszewski, Roman Puchowski, Aleksandra Sozańska-Kut, Katarzyna Maliszewska. Kadrę uzupełniają młodz muzycy: Adam Janicki, Marcin Gromnicki, Gerard Szczepański, Przemysław Iżycki, Eliasz Gramont, Marta Gniadek i Weronika Nowak. Portal zawiera autorskie lekcji gry na instrumentach, oraz spory dział artykułów dotyczących teorii muzyki. Materiały są dostępne w wersji standard - za darmo po rejestracji, oraz w wersji PREMIUM. Za niewielką opłatą można uzyskać dostęp do materiałów dodatkowych, oglądać lekcje bez reklam i w doskonałej jakości fullHD 1080p.

  Data dodania: 21 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Matma jest łatwa »

  Serwis poświęcony zagadnieniom z matematyki. Objaśnione krok po kroku wszelkie definicje matematyczne, wyprowadzone wzory, rozwiązane zadania z różnych dziedzin matematyki. W przystępny sposób można zgłębić wiedzę z danego działu matematycznego. Serwis przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i uczelni wyższych.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Usługi BHP i PPOŻ DAN-MAR »

  Firma DAN-MAR świadczy szeroki zakres usług z zakresu BHP i PPOŻ. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie usługinjakn-szkolenia BHPn-szkolenia PPOŻn-szkolenia okresowen-oceny ryzyka zawodowegon-outsourcing BHP i PPOŻn n Działamy w miastach Warszawa Łódż i Żyrardów oraz w ich najbliższych okolicach. Więcej informacji w tym cennik znajdziecie Państwo na naszej stronie http://www.uslugibhp-ppoz.pl/

  Data dodania: 14 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Swift 2 - Tworzenie aplikacji mobilnych na platformę iOS »

  Kurs Swift 2 jest to portal internetowy poświęcony nauce programowania aplikacji mobilnych w języku Swift 2 od firmy Apple na platformę iOS. Wszystkie lekcje wchodzące w skład kursu są całkowicie darmowe. Tutorial prowadzony jest od podstaw.

  Data dodania: 17 04 2016 · szczegóły wpisu »