Korepetycje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Korepetycje

Darmowa internetowa baza danych korepetytorów, ogłoszenia korepetycji z różnych przedmiotów z całej Polski. Darmowa rejestracja, możliwość wyróżnienia na stronie głównej.
Polecamy szczególnie korepetycje z matematyki.

Szczegóły strony korepetycje.szkola.pl:

Podlinkuj stronę korepetycje.szkola.pl:

Korepetycje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 174 Odwiedziny netsprint 48 Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 255

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace magisterskie »

  Masz kłopoty z napisaniem pracy pisemnej w szkole lub na studiach? Zwróć się o pomoc do naszych specjalistów. Dzięki naszej stronie internetowej zaoszczędzisz czas i uzyskasz bardzo dobrą ocenę. Tanio i solidnie przygotujemy dokładnie taką pracę dyplomową lub zaliczeniową, jaką potrzebujesz, a Ty możesz zająć się zupełnie innymi sprawami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin i zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 12 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czytanie ze zrozumieniem »

  Skuteczne metody przyswajania wszechobecnej informacji - naucz się szybkiego uczenia się. W tym serwisie postanowiłem ukazać Wam sposoby na bardzo szybkie zapamiętywanie, tworzenie mapy myśli oraz sposoby biegłej nauki. W tych czasach proces czytania, gromadzenia, segregowania i znajdowywania artykułów, jest niemalże podstawowym procesem pozwalającym na funkcjonowanie w społeczeństwie. Szybkie operowanie informacją, bardzo mocno ujawnia możliwości jakie daje Internet, który jest prawdziwą kopalnią wiedzy. Odwiedź w tej chwili naszą stronę, poznaj skuteczne ćwiczenia na szybkie czytanie, zapoznaj się z zebranymi materiałami i artykułami. Zapraszam

  Data dodania: 20 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Podstawy inwestycji w fundusze inwestycyjne »

  Wszystko co musisz wiedzieć o funduszach inwestycyjnych, zanim zaczniesz inwestować, czyli na czym to polega, koszty, decyzja, analiza, zalety i wady, podział, dlaczego inwestować, jak wybrać. Fundusze Inwestycyjne to podmioty zarządzające środkami finansowymi pochodzącymi od wielu inwestorów indywidualnych. Inwestowanie w fundusze nie wymaga specjalistycznego wykształcenia, ani konieczności przeprowadzania skomplikowanych analiz, ani też dużych kwot pieniędzy. Inwestowanie w fundusze jest bardzo bezpieczne.Jedną z najważniejszych zasad inwestowania jest zrozumienie relacji zysku i ryzyka. Podobną zasadą jest zależność zysku i czasu. Każdy inwestor powinien pamiętać również o dywersyfikacji i rozumieć potrzebę przeprowadzenia analizy funduszy. Funkcjonowanie Funduszy Inwestycyjnych opiera się na bardzo precyzyjnych regulacjach oraz systemie partnerów, którymi są Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych (TFI), depozytariusz, dystrybutor i agent transferowy. Każdy z tych pomiotów jest ściśle nadzorowany przez Komisję Nadzoru Finansowego (KNF). Fundusze inwestycyjne w Polsce można podzielić na trzy typy funduszy: fundusze inwestycyjne otwarte (FIO), specjalistyczne fundusze inwestycyjne otwarte (SFIO), fundusze inwestycyjne zamknięte (FIZ). Niniejsza witryna jest poświęcona głównie funduszom inwestycyjnym otwartym, które dzielą się na fundusze bezpieczne, fundusze mieszane (hybrydowe) i fundusze agresywne.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów (MSBiS) »

  Kurs barmański, kurs sommeliera, kurs barista - wszystko w Międzynarodowej Szkole Barmanów i Sommelierów (MSBiS). Pierwszej i do dziś jedynej tego typu Szkole w Polsce oraz największej (zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby Absolwentów) w Europie. Misją MSBiS jest przygotowanie ludzi do nowego zawodu i pomoc im w znalezieniu pracy. Celem prowadzonych Szkoleń jest dostarczanie na rynek pracy tak rzadko obecnie spotykanych profesjonalnych pracowników sektora usług gastronomicznych.
  MSBIS zaprasza na kurs barmański, kurs sommeliera, kurs kelnerski, kurs barista oraz inne szkolenia.

  Data dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Testy maturalne online »

  Testy maturalne do rozwiązywania na stronie (online). Próbne matury i przykładowe arkusze maturalne. Matura z języka polskiego, matematyki, historii, wosu, geografii, biologi. Przykładowe pytania, zadania i klucze odpowiedzi dla maturzystów. Po rozwiązaniu testu maturalnego od razu obliczany jest wynik (ilość zdobytych punktów i ich procentowy udział) oraz wyświetlane są prawidłowe odpowiedzi do pytań i klucze oceniania. Umożliwia to łatwe, szybkie i wygodne powtórzenie materiału ze szkoły średniej. Możesz też losować testy mieszane składające się z pytań z kilku różnych egzaminów maturalnych.
  Takie pytania lub podobne mogą wystąpić na prawdziwej lub próbnej maturze. Znajomość tych pytań znacznie zwiększa twoje szanse na lepszy wynik na maturze. Przygotuj się już teraz.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prognozowanie i symulacje »

  Oferujemy Państwu wsparcie w zakresie tematyki związanej z przedmiotami ścisłymi na etapie uczelni wyższych.
  Prognozowanie i symulacje są obszarem nauki z którym spotykają się studenci zarządzania na wielu szkołach wyższych. Rachunki oraz metody prognozowania i zadania są źródłem kłopotu ze względu na zawikłane procedury rachunkowe takie jak np. stosowane w modelach trendu pełzającego, modelach ARMA lub modelach ARIMA. Prognozowanie i symulacje określają nam zarówno zagadnienia teorii prognozowania jak i ich dokładność czyli obliczenia ich błędów ex-post i ex-ante co pozwala na ocenę modelu jako poprawnego lub złego narzędzia prognostycznego. Innym trudnym tematem jest prognozowanie ekonometryczne polegające na budowie modeli ekonometrycznych czyli estymacji ich równania, następnie weryfikacji i wyliczenia z ich użyciem prognoz na następne okresy. Proces ten jest złożony ze względu na konieczność użycia specjalistycznego oprogramowania ja np. Microfit, Statgraf lub zręcznego posługiwania się Excelem.
  Inne metody prognozowania które określone są przez przedmiot prognozowanie i symulacje i które napotykają studenci w trakcie roku akademickiego to najczęściej: metoda Browna, Holta, Wintersa, trendu liniowego, średniej ruchomej prostej oraz metody naiwne. . Metody prognozowania wygodnie opracować można w Excelu wstawiając w komórki odpowiednie formuły lub implementując wbudowane w tą aplikację funkcje statystyczne.

  Data dodania: 27 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bębny »

  Szkoła nauki gry na bębnach KLICK&DRUM to jedna z pierwszych szkół w Polsce. Swoją tradycję kontynuujemy nieprzerwanie od 1999 roku działając na terenie Warszawy. W naszej ofercie znajduje się nauka gry na bębnach i djembe, warsztaty bębniarskie Drum Circle dla firm i instytucji, a także zajęcia dla dzieci. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy naukę gry na instrumentach perkusyjnych na różnych stopniach zaawansowania.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Tarnów »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w zajmuje się organizacją kursów i szkoleń na operatorów koparkoładowarek i innych maszyn drogowych.

  Posiadamy własną bazę sprzętową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i terminowość organizowanych kursów. Zaplecze sprzętowe to nie wszystko – posiadamy również własne sale wykładowe – wyposażone w odpowiedni sprzęt.

  Posiadamy wpis do Rejestru instytucji szkoleniowych wydanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

  Prowadzimy działalnosć szkoleniową umożliwiającą uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wymienionych maszyn w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia audyt wewnętrzny oferuje SEMPER centrum szkoleniowe. »

  SEMPER to firma zajmująca się przeprowadzaniem szkoleń dla urzędników, biznesmenów oraz ich pracowników. Naszą główną zaletą jest kompleksowość działania. Na naszych warsztatach aktywny udział biorą wszyscy zebrani, dzięki temu każdy ma możliwość przećwiczenia lub zbadania pewnych zjawisk w praktyce. Poza tym możemy pochwalić się doskonałą kadrą złożoną z praktyków mających spore doświadczenie w biznesie. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące poszerzać swoje horyzonty i umiejętności.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »