Korepetycje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Korepetycje

Korepetycje.Edukacyjny.info to najpopularniejszy serwis z ogłoszeniami o korepetycje i pisanie prac. Serwis wyróżnia się swoją tematycznością, nastawiliśmy się tylko i wyłącznie na ogłoszenia edukacyjne. Przeznaczony jest dla uczniów i nauczycieli i oferuje możliwość dodania darmowych ogłoszeń o korepetycje oraz pisanie prac. Oczywiście można również dodać ogłoszenie o kupno sprzedaż podręcznik, materiałów edukacyjnych, itd

Szczegóły strony www.korepetycje.edukacyjny.info:

Podlinkuj stronę www.korepetycje.edukacyjny.info:

Korepetycje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 190 Odwiedziny netsprint 55 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 308

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, osobiste, Kursy | www.pad-szkolenia.pl »

  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne ( osobiste ), osobiste. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Viessmann - Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych »

  Szkoła Policealna Nowoczesnych Technik Grzewczych Akademii Viessmann kształci słuchaczy w zawodzie technik urządzeń sanitarnych w specjalizacji wyposażenie budynków w nowoczesne instalacje grzewcze w oparciu o program Ministerstwa Edukacji Narodowej. Jest to jedyna szkoła w Polsce o tym profilu prowadzona przez producenta branży grzewczej - firmę Viessmann, która specjalizuje się w zaawansowanych technologiach branży grzewczej i jest obecna w ponad 30 krajach świata. Jest to zarazem jedyna szkoła policealna firmy Viessmann na świecie. Szkoła posiada pełne uprawnienia szkoły publicznej, zaś nauka trwa 2 lata w trybie zaocznym. Nauka obejmuje między innymi 700 godzin lekcyjnych oraz 2 miesiące praktyki zawodowej w trakcie nauki. Od września 2008 roku część zajęć teoretycznych prowadzona jest w formie nauki przez internet za pomocą platformy e learningowej. Ukończenie szkoły gwarantuje doskonałe perespektywy zawodowe dla absolwentów. Z firmą Viessmann współpracuje ponad 1000 Firm Partnerskich z całej Polski. Po ukończeniu nauki i zdaniu egzaminów słuchacz otrzymuje:Świadectwo państwowe ukończenia szkoły policealnej, Dyplom zawodowy, Dyplom zawodowy Europass uznawany w krajach Unii Europejskiej, Indeks słuchacza szkoły, Paszport specjalistyczny formy Viessmann.

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Gliwice »

  Na stronie mobile ENGLISH Gliwice znajduje się opis oferty szkoły językowej. W ramach usług mobile English znajdują się kursy z angielskiego i innych popularnych języków. Lekcje odbywają się w domu klienta, gdzie lektor przyjeżdża z potrzebnymi materiałami. Szkołą oferuje zajęcia dla biznesmenów, jak i uczniów gimnazjum, czy liceum.

  Data dodania: 26 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa - Trainers Team »

  Firma Trainers Team powstała w 2010 roku.
  Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pomoc w podnoszeniu kwalifikacji. Naszą misją jest odkrywanie możliwości, uruchomienia nowych przedsięwzięć, lub poprawy istniejących, zapewniając wydajne rozwiązania biznesowe.

  Nasze szkolenia, to szkolenia biznesowe z zakresu:
  - Szkolenia z etykiety biznesowej
  - Szkolenia z E-marketingu
  - Szkolenia IT
  - Szkolenia z zarządzania
  - Szkolenia z obsługi Klienta
  - Szkolenia z obsługi reklamacji
  - Szkolenia prawne
  - Szkolenia sprzedażowe
  - Szkolenia z umiejętności interpersonalnych

  Motto naszej Firmy to : „Najdroższy kapitał – to Człowiek”
  Wykorzystaj naszą pasję dla swojego sukcesu.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę
  Trainers Team

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kursy IT- szybka nauka w domu »

  Oferujemy profesjonalne kursy IT z obsługi przeróżnych programów, dzięki czemu klienci mają możliwość zdobycia wiedzy w sposób łatwy i przyjemny nie wychodząc z domu i w czasie jaki im odpowiada. Najpopularniejsze kursy prowadzone przez nas obejmują obsługę np. Joomla, Wordpress, Photoshop, InDesign, HTML5, CSS3, cięcie i kodowanie psd i wiele innych.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoce dydaktyczne, szkolne - EduSklep »

  Sklep internetowy EduSklep oferuje bogaty wybór pomocy naukowych, dydaktycznych i szkolnych, a także wyposażenie szkół i przedszkoli. Oferuje asortyment do wszystkich typów zajęć dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich i wyższych.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal Księgowy Rachunkowość Podatki Aktualności Szkolenia Online »

  Na naszym Portalu znajdziesz Aktualności z dziedziny rachunkowości i podatków. Możesz też skorzystać z Bezpłatnych Szkoleń Online. E-Szkolenia zostały przygotowane zgodnie z najlepszymi standardami e-learningu. Wszystkie treści w Portalu są nieodpłatne.

  Data dodania: 24 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Portal - równania i nierówności »

  Portal edukacyjną powstał z myślą o uczniach szkół ponadgimnazjalnych, którzy w "pigułce" potrzebują uzyskać wiedzę z zakresu jednego w najważniejszych działów matematyki.
  Na portalu zamieszcone zostały podstawowe informacje niezbędne do rozwiązywania zadań z zakresu równań i nierówności.
  Poruszana tematyka obejmuje wszystkie zagadnienia niezbędne do zdania egzaminu maturalnego z następujących dziedzin: równania liniowe i kwadratowe, nierówności kwadratowe oraz równania wielowymiarowe i wymierne.
  Najważniejszym elementem jest jednak pokazanie metod rozwiązywania zadań z tego zakresu oraz umieszczenie zadań samodzielnego rozwiązania.
  Portal zawiera również dział poświęcony wymaganiom stawianym uczniom na egzaminie maturalnym. Wymagania te zostały opracowane na podstawie informacji przekazywanych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
  Zapraszamy do odwiedzenia portalu.

  Data dodania: 17 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda online przez Skype i internet »

  Terapia logopedyczna przez komunikator internetowy Skype. Oferta terapeutyczna obejmuje korektę wad wymowy u dzieci dwujęzycznych oraz ćwiczenie dysleksji. Na terapię logopedyczną przez internet mogą także uczęszczać dzieci z opóźnionym rozwojem mowy. Terapia z logopedą online przez Skype jest także pomocna dla dzieci cierpiących na autyzm oraz zespół Aspergera. Terapia z logopedą przez internet jest równie skuteczna jak tradycyjna wizyta w gabinecie logopedy. Zapraszam. Katarzyna Czyżycka.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Multiselect »

  Każdy kandydat na policjanta musi wstępnie podejść do szeregu testów psychologicznych – pozwalają one określić, czy dana osoba będzie w stanie znieść różne trudy właściwe dla tego zawodu. Choć są one bardzo trudne, dzięki naszej pomocy i różnym materiałom dostępnym na stronie będziesz mógł przygotować się do nich we właściwy sposób.

  Data dodania: 19 05 2017 · szczegóły wpisu »