Korepetycje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Korepetycje

Pogotowie edukacyjne to serwis edukacyjny umożliwiający dodanie zupełnie za darmo ogłoszeń edukacyjnych, dotyczących pisania prac, tłumaczeń oraz oczywiście korepetycji.

Wszystkie ogłoszenia są moderowane.

Istnieje możliwość umieszczenia darmowej reklamy ośrodka szkoleniowego, firmy zajmującej się tłumaczeniami czy szkoły językowej.

Szczegóły strony www.pogotowie.uczsie.net:

Podlinkuj stronę www.pogotowie.uczsie.net:

Korepetycje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 200 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 26 Odwiedziny googlebot 197

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Park Zamków Jurajskich »

  Każdy kto w swoim życiu miał przyjemność zwiedzić ruiny zamków Jurajskich z pewnością zastanawiał się jak te potężne budowle mogły wyglądać za czasów swojej potęgi.

  Park Zamków Jurajskich, bo tak też nazywa się ten Park odpowiada nam na to pytanie! Zobaczyć w nim można miniaturowe rekonstrukcje wszystkich zamków i warowni Jurajskich odtworzonych z największą starannością o detale. Park Miniatur mieści się w samym centrum Jury Krakowsko-Częstochowskiej - Ogrodzieńcu.

  Makiety zamków prezentowanych w Parku zostały odtworzone zgodnie z ze źródłami historycznymi, a ich ostateczne wykonanie poprzedziły wielomiesięczne badania i opracowywania całej dokumentacji. Dzięki wysokim zdolnościom wszystkich makieciarzy ukończone już miniatury wyglądają niemal idealnie tak jak ich średniowieczne pierwowzory.


  Dodatkowymi atrakcjami Parku Zamków Jurajskich są machiny wojenne, przedstawiające sposób prowadzenia walk zbrojnych w czasach średniowiecza.

  Nie zapomniano także o najmłodszych członkach rodzin, specjalnie dla nich przygotowano ogromny plac zabaw, na którym dzieciaki znajdą takie atrakcje jak dmuchany zamek, królewską zjeżdżalnie, huśtawki oraz bujaki.


  Park Zamków Jurajskich - Ogrodzieniec
  Zaprasza!

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy, szkolenie kierowców - egzamin na prawo jazdy, »

  OSK prawo jazdy w osk to trafny wybór, dziesiątki wykwalifikowanych egzaminatorów. W naszym serwisie znajdziecie kurs na prawo jazdy oraz ośrodki kształcenia. U nas wszystkie oferty zebrane w jednym miejscu oszczędzą Ci czas, który możesz wykorzystać na dodatkową naukę kursów egzaminacyjnych. Z nami na pewno Ci się uda. Prawo jazdy w dzisiejszych czasach jest niezbędne, bez prawka komunikacja byłaby strasznie uciążliwa. Dzięki nam i naszych fachowcom Twoje życie ulegnie diametralnej zmianie.

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs Katowice »

  Certyfikat kompetencji zawodowych Katowice. Przewóz osób, rzeczy.
  Kurs rozpocznie się: Katowice 30.09 (wrzesień) do 03.10.2011 cztery dni!!!
  OD 19 listopada egzamin na nowych zasadach!!!
  Firma KOAL serdecznie zaprasza na szkolenie typowe pod zdanie ciężkiego 5-o godz. Egzaminu na certyfikat CKZ. Wszystkich chętnych zapraszamy z kalkulatorem i dowodem osobistym na kurs, zapewniamy wszystkie pomoce takie jak testy przykładowe i zadania problemowe które wspólnie rozwiązujemy na kursie. Po naszym kursie nie da się nie zdać
  Kurs szczególnie polecany osobom które nigdy nie pracowały w transporcie drogowym.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum-word »

  Nauka Jazdy Warszawa. Jazdy Doszkalające dla osób oczekujących na egzamin Państwowy,jak również dla osób posiadających prawo jazdy ale nie czujących się pewnie na ulicach Warszawy.
  Jazdy dla osób przed egzaminem odbywają się trasami egzaminacyjnymi następujących ośrodków:
  WORD OKĘCIE
  WORD BEMOWO
  WORD BRÓDNO
  Na jazdy umawiamy 7 dni w tygodniu, jesteśmy elastyczni pod kątem godzin jazd, jak również zawsze staramy się w miarę możliwości dostosować miejsce rozpoczęcia i zakończenia jazd.

  Data dodania: 20 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra »

  Studia społeczne podyplomowe w Warszawie - Nawigatorzy jutra to nowatorski, interdyscyplinarny kierunek, którego spójny program porusza najważniejsze wydarzenia i zjawiska ekonomiczno-społeczne. Celem nauczania jest wykształcenie ludzi myślących, wątpiących, nie bojących się zadawać pytania i podważać autorytety. Uruchomione w tym roku na Warszawskiej Szkole Zarządzania studia z przystępnym czesnym i doskonale przygotowanym zespołem wykładowców. To również możliwość rozwoju własnej świadomości, uczenie się wyznaczania nowych kierunków i celów, a także zdobywanie rzetelnej wiedzy o świecie. To jedne z nielicznych studiów podyplomowych bez sztywnego pakietu przekazywanej wiedzy, gdzie, zamiast tego, dostajemy możliwość realizacji wspólnych projektów, gromadzenia informacji nie przefiltrowanych przez media i dzielenia się nią z wykładowcami i innymi studentami. To przede wszystkim studia społeczne bazujące na edukacji podyplomowej dla ludzi zaangażowanych, aktywnych, chcących zmieniać i ulepszać świat.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Austriacki Instytut język niemiecki kursy weekendowe Wrocław »

  Uczymy języka niemieckiego zawodowo! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z kursów, które przygotował dla wszystkich grup wiekowych Österreich Institut Wrocław. Słyniemy z tego, iż uczymy efektywnie i na wszystkich poziomach. Nasi lektorzy, to wykwalifikowani fachowcy, którzy przystępnie i efektywnie przekazują wiedzę. Nasza placówka podlega Republice Austrii reprezentowanej przez Austryjackie Ministerstwo Spraw Europejskich i Międzynarodowych. Oprócz kursów organizujemy liczne imprezy oraz projekty tj. szkolenia dla lektorów, czy Międzynarodowy Konkurs Rowerowy. Szczegóły na naszej witrynie internetowej.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry dla dzieci online »

  Na stronie znajdziecie ponad 500 wyselekcjonoanych gier dla dzieci. Gry dla dziewczyn, dla chłopaków, gry na dwóch i wiele wiele innych kategorii. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Wszystkie gry na naszej stronie są zupełnie darmowe. Gry dla dzieci zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla Twojego malucha.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dzienne i zaoczne Policealne Studium Anieli Goc - Kosmetologia Poznań »

  Studium Kosmetyczne Anieli Goc zaprasza absolwentów liceów do skorzystania ze swojej oferty edukacyjnej. Doświadczona karda, wysoki poziom nauczania oraz możliwość udziału w licznych szkoleniach dodatkowych zapewnią kompleksową edukację i dobry start w zawodzie.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »