Korepetycje z języka angielskiego w Toruniu i okolicach. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Korepetycje z języka angielskiego w Toruniu i okolicach.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą korepetycji na terenie Torunia, Łysomic, Ostaszewa, Lubicza i okolic. Oferuję niskie ceny, dojazd do ucznia lub nauka w moim lokalu. Gwarancja wysokich wyników w nauce. Dla dzieci i młodzieży.

Szczegóły strony korepetycje.magujato.pl:

Podlinkuj stronę korepetycje.magujato.pl:

Korepetycje z języka angielskiego w Toruniu i okolicach.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 200 Odwiedziny netsprint 54 Odwiedziny msnbot 44 Odwiedziny googlebot 401

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Sosnowiec »

  Szkoła językowa Rendar zaprasza na kursy języka angielskiego dla początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych. Prowadzimy kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego. Dla dzieci i młodzieży proponujemy doskonałe obozy letnie językowe, gdzie młodzież i dzieci uczą się języka poprzez aktywny wypoczynek i zabawę. Dla osób szukających tłumacza wykonujemy dokładne tłumaczenia tekstu angielskiego na język polski. Zapraszamy do przejrzenia oferty na stronie www.rendar.com.pl

  Data dodania: 19 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALMA - Szkoła Językowa w Łodzi z 20 letnim doświadczeniem »

  ALMA (z siedzibami Łódź Górna i Łódź Widzew) to szkoła językowa oferująca kursy języków obcych tj.: angielski, francuski, niemiecki i hiszpański. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci (6-12 lat), gimnazjalistów, licealistów, studentów, dorosłych i firm na wszystkich poziomach. Przygotowujemy słuchaczy do egzaminów (matura, FCE, CAE, CPE). Nasze zalety to: ciekawe lekcje, profesjonalni lektorzy, testy diagnozujące postęp słuchaczy, profesjonalnie wyposażone sale, oraz bezpłatne konwersacje i konsultacje.

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Języków Obcych - POP-IN »

  W ofercie znajdują się kursy autorskie oraz specjalistyczne dostosowane do wymogów klienta. Zajęcia odbywają się w malutkich grupkach, co zwiększa efektywność uczenia się. Lektorzy prowadzą indywidualną ocenę postępów naszych uczniów, co ułatwia zintensyfikować naukę. Wszystkie materiały używane na lekcjach są przygotowywane przez szkołę.
  Rodzaje kursów języka angielskiego
  a) przygotowywujące do matury
  b) grupy dyskusyjne – konwersacje
  c) zajęcia dla dorosłych oraz BUSINESS ENGLISH
  d) grupy dla dzieci poniżej 6 roku życia
  e) specjalne grupy wiekowe dla osób powyżej 40 roku życia
  f) specjalistyczne kursy przygotowujące do egzaminów
  - Cambridge : FCE, CAE, CPE
  - LCCI: EFB English for Business, ELSA, SEFIC, FTBE
  - ETS: TOEFL iBT, GMAT
  g) zajęcia indywidualne
  h) kursy prowadzone w firmach dostosowane do preferencji pracowników.
  Dostępne języki obce: Język angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski, francuski, włoski.
  Poleć nas nowej osobie a dostaniesz lekcję gratis. Każda osoba, która chciałaby rozpocząć naukę języka obcego może zgłosić się bez względu na miesiąc w roku. Kursy są organizowane na bieżąco. W każdym tygodniu organizowane są konsultacje, dla osób nieobecnych lub mających trudności z opanowaniem przerabianego materiału. W przypadku rezygnacji klient nie ponosi żadnych kosztów. W sobotę odbywają się spotkania tematyczne. Przyjdź pierwsze lekcje - gratis!!!

  Data dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego za granicą »

  Kursy językowe za granicą cieszą się dużą popularnością przede wszystkim ze względu na ich dużą skuteczność. Dzięki przebywaniu przez dłuższy czas w towarzystwie głównie obcokrajowców w naturalny sposób jesteśmy mobilizowani do przestawienia się na język obcy. Dodatkowo atrakcje turystyczne, nowe, międzynarodowe znajomości sprawiają, że kurs ten nauczy nas nie tylko języka, ale także kultury obcych nacji. Dlatego skorzystaj z oferty kursu angielskiego na Malcie i daj sobie możliwość przeżycia niezapomnianych chwil.

  Data dodania: 23 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego Sompolno »

  Live School of English - Szkoła Języka Angielskiego w Sompolnie to szkoła prowadzona przez wykwalifikowaną kadrę. Prowadzimy kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży, dorosłych i firm. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, BEC, TOEFL a także do egzaminu maturalnego i gimnazjalnego. W swojej ofercie mamy kursy ogólne, specjalistyczne, indywidualne, intensywne, a także letnie z udziałem native speakers.

  Data dodania: 02 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Aplauz - kursy intensywne »

  Przedstawiamy Państwu propozycję zaprezentowaną przez Centrum Edukacyjne Aplauz z siedzibą w Szczecinie. Proponujemy znaczny wybór szkoleń językowych obejmujących nauczanie z języka angielskiego i niemieckiego. Na kursy zapraszamy już nawet czteroletnie dzieci- dostosowujemy metody edukowania do ich wieku i możliwości- uczą się języka przez rozrywkę i właściwe gry. Oferujemy także szkolenia doskonalące dla osób dorosłych, możemy urządzić specjalistyczne kursy językowe na potrzeby przedsiębiorstw i innych placówek. W zależności od potrzeb, przeprowadzamy je w naszym biurze, lub we wskazanym przez Klienta położeniu. Podręczniki niezbędne do nauki można nabyć z upustem w naszej Księgarni Szkolnej. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdują się bliższe informacje na nasz temat.

  Data dodania: 10 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia zawodowe dla firm i osób indywidualnych »

  Zawodowe przygotowanie do pracy jest bardzo ważne i liczy się bardziej niż ukończone studia z tytułem magistra, dlatego w dzisiejszych czasach znaczna część społeczeństwa dokształca się właśnie na specjalistycznych kursach i szkoleniach.
  Także właściciele firm dostrzegli pożytek płynący z oddelegowywania swoich pracowników na szkolenia zawodowe, trend ten dotyczy również instytucji państwowych oraz najróżniejszych organizacji.
  Szkolenia, kursy, warsztaty odbywają się dosłownie w całej Polsce, dlatego jest w czym wybierać, a w serwisie szkolenia24h dodatkowo zostały skategoryzowane i opisane, tak, aby każdy użytkownik szybko mógł znaleźć interesujące go informacje.
  Zakłada się, że w dzisiejszych czasach każdy, kto myśli o zmianie zatrudnienia bądź o awansie czy założeniu własnej działalności przynajmniej raz skorzysta ze szkolenia dostępnego na rynku. Szkolenia kierowane są również do osób bezrobotnych bądź do seniorów, część z nich jest darmowa bądź dofinansowana z EFS. Warto przeglądać oferty regularnie, gdyż część z nich oferowana jest również w rabatowych cenach.
  Warto dokształcać się z pomocą najlepszego serwisu szkoleniowego w naszym kraju. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niemiecki tłumacz przysięgły Warszawa, Tłumaczenia niemiecki Warszawa »

  Jan Chylak posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego z języka niemieckiego. Posiada swoje biuro tłumaczeń z niemieckiego w Warszawie. Wykonuje każdego rodzaju tłumaczenia. Realizowane są ekspresowo i bezpiecznie. Zawsze dochowana jest tajemnica zawodowa, więc bez wahania można zaufać.
  Kupiłeś/łaś samochód z zagranicy? Potrzebujesz przysięgłego tłumaczenia?
  Zapraszamy również na naszą stronę www.tlumaczenia-niemiecki-warszawa.pl, gdzie znajdą Państwo więcej informacji.
  Zajmujemy się również tłumaczeniem dokumentów medycznych. Jesteśmy profesjonalistami. Cały czas się szkolimy i rozwijamy. Poradzimy sobie z każdym rodzajem tłumaczeń. Zawsze w miłej i sympatycznej atmosferze.
  Mogę Państwo śmiało Nam zaufać. Jesteśmy dla WAS!

  Data dodania: 29 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inspiro Language Academy »

  Szkoła języków obcych, kierująca swoją ofertę do wszystkich grup wiekowych. Zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego. Na życzenie organizowane są kursy innych języków obcych. Kursy grupowe oraz indywidualne. Zajęcia w małych grupach. Przyjazna, bezstresowa atmosfera zajęć sprzyjająca efektywnej nauce. Metody nauczania dostosowane są do wieku, indywidualnych potrzeb i wymagań uczniów. Zajęcia prowadzone są ze szczególną dbałością o wysoką jakość nauczania oraz podtrzymmywanie wysokiego poziomu motywacji do nauki. Współpraca z trenerem językowym pozwala na opracowanie indywidualnego programu rozwoju językowego, który pomaga w przygotowaniu do dowolnego egzaminu lub certyfikatu, a także w monitorowaniu postępów w nauce przez cały czas trwania kursu. W szkole organizowane są zajęcia General English, Business English, kursy konwersacyjne oraz specjalistyczne. Zapisy na kursy trwają cały rok.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Chcesz szybko i skutecznie nauczyć się języka obcego bez konieczności przepisywania i powtarzania wielu słówek? Skorzystaj z oferty Mobilelanguage. Oferujemy kursy z języka angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego i innych. Nasze metody nauczania są dostosowane do każdego ucznia.

  Data dodania: 11 07 2016 · szczegóły wpisu »