Kult Paznokcia - Kursy stylizacji paznokci, manicure, pedicure - Szczecin - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kult Paznokcia - Kursy stylizacji paznokci, manicure, pedicure - Szczecin

Oferujemy w pełni profesjonalną i fachową obsługę w zakresie kosmetyki dłoni i stóp. Nasze wysokie kwalifikacje zawodowe, znajomość branży kosmetycznej oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów i usług kosmetycznych dla dłoni i stóp pozwoliło nam uzyskać uznanie i zadowolenie wielu klientów.

Nasza oferta obejmuje prowadzenie:
- kursów kosmetyki dłoni i stóp
- usług manicure, pedicure i stylizacji paznokci
- sprzedaży profesjonalnych kosmetyków
- profesjonalnego doradztwa w zakresie kosmetyki paznokcia

Zasięg działania: Szczecin, Stargard Szczeciński i okolice

Adres:
Kult Paznokcia
Profesjonalna kosmetyka dłoni i stóp
ul. Jasna 15/32D
(pasaż handlowy)
70-777 Szczecin

tel. 508841120
www.kult-paznokcia.pl
kult.paznokcia@op.pl
GG: #89021

Jakość prowadzonych usług jest dla nas sprawą priorytetową dlatego gwarantujemy, że korzystając z naszych usług każdy klient będzie usatysfakcjonowany i zapewne powróci do nas w niedługim czasie.

Szczegóły strony www.kult-paznokcia.pl:

Podlinkuj stronę www.kult-paznokcia.pl:

Kult Paznokcia - Kursy stylizacji paznokci, manicure, pedicure - Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 119 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 128

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkolenia prawo »

  Nasza firma organizuje szkolenia otwarte oraz zamknięte dla biznesu. Współpracują z nami najlepsi trenerzy, eksperci w swojej tematyce. Proponujemy szkolenia z zakresu m.in. prawa, podatków, sprzedaży. Organizujemy kursy dla sekretarek. Dzięki nam twoja firma będzie pracować dużo bardziej efektywniej oraz wydajnej. Wyszkolony pracownik to największa wartość każdej firmy, na szkoleniach nie warto oszczędzać. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na stronie internetowej. Warto z nami współpracować

  Data dodania: 09 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla kobiet »

  Specjalizujemy się w dwóch dziedzinach: doradztwie personalnym oraz treningach i warsztatach wspomagających rozwój zawodowy i osobisty kobiet.

  Dodatkowo realizujemy:
  usługi szkoleniowe,
  coaching,
  usługi rekrutacji i doradztwo

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła lotnicza Salt Aviation »

  Nasze przedsiębiorstwo oferuje pełną gamę usług związanych z samolotami oraz helikopterami – posiadamy własną flotę oraz przeszkolonych pilotów do tego, aby świadczyć loty czarterowe dla naszych klientów, loty widokowe, patrole, także zajmujemy się robieniem fotografii lotniczych oraz świadczymy usługi związane z profesjonalnym zarządzaniem flotą czy też szkoleniami na pilotów zawodowych i wieloma innymi. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej po więcej informacji!

  Data dodania: 11 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia Ratownik Medyczny »

  W Polsce za ojca ratownictwa medycznego uważa się doktora Zawadzkiego, dzięki któremu w XX wieku zaczyna się rozwój tego zawodu. W Polsce studia ratownictwa medycznego stały się możliwe od niedawna. Wyższe studia ratownik medyczny kończy z tytułem licencjata, magisterskich studiów na razie nie uruchomiono. Na kierunku ratownictwo medyczne studia licencjackie trwają 3 lata.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Leszno. »

  Nasza firma prowadzi szkolenia w Lesznie indywidualne i grupowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą oraz do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasza oferta skierowana jest do firm i do osób prywatnych.

  Data dodania: 06 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia Business Intelligence »

  Nasza strona internetowa przeznaczona jest dla specjalnej grupy odbiorców. Jako, że szkolenia Business Intelligence to zaawansowane techniki analizy danych i przekształcania ich w użyteczne informacje, szkolenia z tej dziedziny przeznaczone są dla przedsiębiorców pragnących dynamicznie zwiększać konkurencyjność własnego biznesu. Szkolenia tego typu są również doskonałe dla kadry zarządzającej w przedsiębiorstwie. W ofercie szkoleń Business Intelligence znajdą się m.in. raportowanie standardowe, wizualizacja danych, a także eksplorowanie danych. Zachęcamy do zapoznania się z planem szkoleń oraz do wnikliwego zaznajomienia się z problematyką BI. Naprawdę warto. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia psychodynamiczna Kraków »

  Psycholog w centrum Krakowa, psychoterapeuta Aneta Fudała przyjmuje osoby dorosłe, pary oraz młodzież. Specjalizuje się w psychoterapii psychodynamicznej oraz szkoleniach z zakresu umiejętności interpersonalnych.

  Data dodania: 30 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Otspaw.com.pl »

  Ośrodek Techniki Spawalniczej to renomowana szkoła nauki zawodu spawacza. Nie tylko szkoli w tym kierunku, uwzględniając aktualne potrzeby rynku, ale również zapewnia zatrudnienie dla najlepszych absolwentów. Firma współpracuje z przedsiębiorstwami na terenie całego kraju. Przyjmuje nabór indywidualny, jak również ze skierowania od konkretnego zakładu pracy. Ośrodek zajmuje się także diagnostyką laboratoryjną i analizą techniczną materiałów oraz złączy spawanych. Prowadzi również nadzory spawalnicze w zakładach produkcyjnych.

  Data dodania: 13 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Notatnik programisty »

  Blog programisty
  Robert Olechowski blog
  - Analiza ciekawych zadań rekrutacyjnych
  - Ciekawostki i triki programistyczne
  - Pułapki w kodzie
  - Mikro projekty

  Znaczna cześć bloga to analiza różnych możliwych rozwiązań do zadań jakie pojawiają się na rekrutacjach programistycznych.

  Ponadto, opis przemyśleń autora odnośnie wykorzystywanych bibliotek i narzędzi.

  Zebrane doświadczenia oraz przemyślenia.

  Data dodania: 22 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla lekarzy i lekarzy stomatologów MedicusHumanus.pl »

  Medicus Humanus oferuje szkolenia dla lekarzy oraz szkolenia dla lekarzy stomatologów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroką gamę szkoleń, m. in. asertywność w pracy, komunikacja z pacjentem, szkolenia z coachingu narzędziowego, rozwojowego, coaching menadżerski, komunikacja z trudnym pacjentem. Oferujemy także szkolenia dla pielęgniarek oraz szkolenia dla szefów, którzy chcą podnieść swoje kompetencje związane z motywowaniem pracowników (w tym motywowaniem poza finansowym), umiejętności liderskie. Właścicielem firmy jest Elżbieta Kowalska.

  Data dodania: 29 03 2017 · szczegóły wpisu »