Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje

Od 1996 roku zajmujemy się prowadzeniem szkoleń komputerowych. Zapraszamy do nowego kameralnego StudiaCad mieszczącego się na Warszawskim Żoliborzu pry ulicy Włościańskiej. Niewątpliwie zaleta naszego studia jest prowadzenie szkoleń w bardzo małych grupach, możemy zacząć nawet od dwóch osób, dla najbardziej wymagających oferujemy szkolenia indywidualne. Oferujemy szkolenia na 4 poziomach zaawansowania. Dla firm zgłaszających grupę pracowników możemy przygotować specjalny program dostosowany do umiejętności i branży. Studenci moga bardzo szybko przygotowac się na naszych kursach do łatwego zaliczenia egzaminu. Zgłaszając grupę zapewniamy elestycznośc w terminach i godzinach zajęć. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową z projektorem multimedialnym. Doskonałą lokalizację pozwalającą dotrzeć do nas omijając korki i łatwo zaparkować a osoby korzystające z komunikacji mogą do nas dotrzeć metrem, autobusem i tramwajem. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy zadowolenie z odbytego szkolenia.

Szczegóły strony www.kursautocad.eu:

Podlinkuj stronę www.kursautocad.eu:

Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 144 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 24 Odwiedziny googlebot 286

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje »

  Darmowa internetowa baza danych korepetytorów, ogłoszenia korepetycji z różnych przedmiotów z całej Polski. Darmowa rejestracja, możliwość wyróżnienia na stronie głównej.
  Polecamy szczególnie korepetycje z matematyki.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pomoc przedmedyczna »

  Europejskie Centrum Pierwszej Pomocy Przedmedycznej ma na celu krzewienie świadomości i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, zarówno niemowlętom, dzieciom, jak i dorosłym. Naszym sukcesem są Twoje umiejętności i to że w chwili próby BĘDZIESZ WIEDZIEĆ CO ZROBIĆ!!! Pomyśl jak często zadajesz sobie pytanie: Czy w sytuacji zagrożenia życia, bliskiej mi osoby, potrafię udzielić pomocy? Czy potrafię uratować życie???

  Centrum uczy poprzez specjalistyczne szkolenia jak i obozy które utrwalają Twoje umiejętności. Szkolenie na którym zdobędziesz umiejętności ratowania życia i pomagania innym, może trwać ZALEDWIE JEDEN DZIEŃ!!! A cenna wiedza zostanie z Tobą na zawsze, już będziesz wiedział jak skutecznie i efektywnie przeprowadzić pomoc tym którzy będą w potrzebie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Portal o Przedszkolu »

  Portal o tematyce Przedszkolnej dla nauczycieli oraz rodziców. Gdzie można znaleźć scenariusze zajęć, kolorowanki, zestawy zabaw ruchowych, przykłady zajęć z dziećmi. Nauczyciele oraz Rodzice na pewno znajdą wiele wartościowych informacji.

  Data dodania: 30 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie »

  Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie. Znajdą tu Państwo artykułu na tematy: wychowanie dzieci, filozofowie o rodzinie, problemy z dziećmi, edukacja o rodzinie, porady o dzieciach, psychologia dziecka, psychologia rodziny. Ponadto zasięgną Państwo porady psychologa z zakresu funkcjonowanie rodziny. Artykuły są codziennie dodawane, więc ich baza będzie się stopniowo rozrastać. Na stronie można też zlecić pisanie artykułów tematycznych oraz prac służących do pisania prac naukowych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy niemieckiego »

  Szkoły języka niemieckiego Adler od długiego okresu czasu stawiają na wysoki poziom nauczania. Z tej przyczyny system poziomów nauczania został zaprojektowany i przygotowany naukowo. Dodatkowo określono i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy dobierani są ze względu na adekwatne wykształcenie, zdolności dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Wysoka jakość kształcenia wymaga stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod przewodnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za całościową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie kursów jezykowych odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, jednostkowych potrzeb oraz możliwości czasowych słuchaczy. Dla studentów również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, wyposażona w pomocne materiały dydaktyczne. Doskonałe okoliczności nauki w zestawieniu z nowoczesnymi metodami edukowania to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Audiobooki mp3, ebooki i gazety pdf »

  Cyfrowa księgarnia internetowa - zawiera szeroki asortyment publikacji w formacie mp3 oraz pdf do pobrania na komputer. Księgarnia zawiera m.in. kategorie: dokument, literatura faktu, reportaże, literatura piękna, podręczniki dla szkół podstawowych, gimnazjum i liceum, materiały do nauki języków obcych, czasopisma dla nauczycieli - np. geograficzne, historyczne, biologiczne, matematyczne, polonistyczne i inne, czasopisma dla dyrektorów szkół i przedszkoli, lektury i opracowania lektur szkolnych, audiobooki i ebooki anglojęzyczne. Wszyscy zarejestrowani Użytkownicy otrzymują stały rabat 5% na wszystkie publikacje. Księgarnia prowadzi również program lojalnościowy, w którym zebrane punkty można wymienić na wybrane przez siebie publikacje. Dla chętnych jest dostępny newsletter informujący o dodatkowych rabatach, konkursach i nowościach w księgarni.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plany nadzoru pedagogicznego: Nadzór-Pedagogiczny.pl »

  Nadzór-pedagogiczny – to przyjazny dla użytkowników portal udostępniający gotowe dokumenty do wykorzystania z zakresu nadzoru-pedagogicznego przeznaczone dla dyrektorów szkół oraz innych osób związanych z tym tematem w placówkach oświatowych.

  Data dodania: 24 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rad pedagogicznych »

  Witryna ta należy do firmy GoWork.pl, która zajmuje się organizacją kursów skierowanych do pracowników instytucji oświaty, w tym kadry pedagogicznej, administracyjnej i kierownictwa szkoły. Na portalu w przystępny sposób zaprezentowany został spis poszczególnych szkoleń razem z towarzyszącymi opisami. Znajdziemy tam informacje, do kogo konkretnie kierowane są poszczególne kursy, jakie zagadnienia są na nich poruszane, ile godzin zajmują, jak też jakie są koszty udziału. Nawet doświadczeni nauczyciele powinni przejrzeć ofertę GoWork.pl, zwłaszcza w sekcji nt. szkolenia rad pedagogicznych, ponieważ takie szkolenia pozwalają zaznajomić się ze zmianami w prawie odnośnie działalności szkół, czy z nowymi metodami wychowania. Omawiają też problemy, które mogą dotykać samych pedagogów np. mobbing. Podobnie istotnym tematem jest podnoszenie kwalifikacji dla pracowników administracji szkolnej, bowiem także te osoby mają wpływ na funkcjonowanie szkół. Zresztą, o swój rozwój muszą zadbać też osoby zarządzające działaniem całej placówki - warsztaty dla dyrektorów szkół to bardzo interesująca propozycja. Dyrektorzy mogą dzięki temu zgłębić kwestie związane z marketingiem, finansami czy przepisami, co na pewno przełoży się na optymalne działanie ich szkoły.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje rysunku i malarstwa w toruniu »

  Zajęcia w pracowni plastycznej Arcana są przeznaczone dla wszystkich bez względu na wiek. Dla dzieci mamy specjalne warsztaty plastyczne. Dla młodzieży zajęcia z projektowani graficznego oraz przedmioty przygotowywujące do egzaminów na akademie sztuk pięknych i architekturę. Natomiast dla dorosłych mamy profesjonalnie wyposażoną pracownię w najlepsze materiały artystyczne oraz pracownię komputerową.Pracownia Plastyczna Arcana to nie tylko miejsce gdzie nauczysz się rysować i malować to także profesjonalna pracownia komputerowa gdzie poznasz tajniki projektowania graficznego. W pracowni masz do wyboru mnóstwo różnych warsztatów i kursów z tradycyjnego rzemiosła artystycznego i grafiki komputerowej.Pracownię Plastyczną Arcana tworzą ludzie którzy robią to co jest ich pasją, nasi wykładowcy to profesjonalna kadra która przekazuje wiedzę na najwyższym poziomie z wielu różnych dyscyplin.Prowadzimy lekcje i kursy między innymi:Kurs rysunku w Toruniu,Kurs malarstwa w Toruniu,Akademia projektowania graficznego,Kurs projektowania stron www,Kurs postprodukcji video,kurs projektowania aplikacji,Szkolenie DTP,kurs Grafiki komputerowej w Toruniu,Kursy dla kandydatów na uczelnie wyższe,Kursy, lekcje i szkolenie dla firm,

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »