Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje

Od 1996 roku zajmujemy się prowadzeniem szkoleń komputerowych. Zapraszamy do nowego kameralnego StudiaCad mieszczącego się na Warszawskim Żoliborzu pry ulicy Włościańskiej. Niewątpliwie zaleta naszego studia jest prowadzenie szkoleń w bardzo małych grupach, możemy zacząć nawet od dwóch osób, dla najbardziej wymagających oferujemy szkolenia indywidualne. Oferujemy szkolenia na 4 poziomach zaawansowania. Dla firm zgłaszających grupę pracowników możemy przygotować specjalny program dostosowany do umiejętności i branży. Studenci moga bardzo szybko przygotowac się na naszych kursach do łatwego zaliczenia egzaminu. Zgłaszając grupę zapewniamy elestycznośc w terminach i godzinach zajęć. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową z projektorem multimedialnym. Doskonałą lokalizację pozwalającą dotrzeć do nas omijając korki i łatwo zaparkować a osoby korzystające z komunikacji mogą do nas dotrzeć metrem, autobusem i tramwajem. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy zadowolenie z odbytego szkolenia.

Szczegóły strony www.kursautocad.eu:

Podlinkuj stronę www.kursautocad.eu:

Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 145 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 24 Odwiedziny googlebot 287

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Neocenter - centrum edukacyjne »

  Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
  W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pomoc przedmedyczna »

  Europejskie Centrum Pierwszej Pomocy Przedmedycznej ma na celu krzewienie świadomości i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, zarówno niemowlętom, dzieciom, jak i dorosłym. Naszym sukcesem są Twoje umiejętności i to że w chwili próby BĘDZIESZ WIEDZIEĆ CO ZROBIĆ!!! Pomyśl jak często zadajesz sobie pytanie: Czy w sytuacji zagrożenia życia, bliskiej mi osoby, potrafię udzielić pomocy? Czy potrafię uratować życie???

  Centrum uczy poprzez specjalistyczne szkolenia jak i obozy które utrwalają Twoje umiejętności. Szkolenie na którym zdobędziesz umiejętności ratowania życia i pomagania innym, może trwać ZALEDWIE JEDEN DZIEŃ!!! A cenna wiedza zostanie z Tobą na zawsze, już będziesz wiedział jak skutecznie i efektywnie przeprowadzić pomoc tym którzy będą w potrzebie.

  Data dodania: 18 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Powiat lęborski na drodze usprawnień i udoskonalenia oświaty »

  Projekt powstał z myślą o podniesieniu standardu szkolnictwa ponadgimnazjalnego w Powiecie Lęborskim. Dzięki wdrożeniu nowych rozwiązań i form komunikacji ułatwiających między innymi proces wymiany informacji na linii szkoła – rodzice, umożliwić ma dostosowanie szkół do wymogów nowoczesnego społeczeństwa informacyjnego, opartego na wiedzy.

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nowela Sp. z o.o. »

  Nowela powstała we wrześniu 1991 roku.Obecnie zatrudniamy blisko 20 osób i prowadzimy działalność wydawniczo-dystrybutorską w księgarni i hurtowni i biurach na terenie Poznania o łącznej powierzchni użytkowej ok. 900 m2.Księgarnia językowa Nowela, Poznań, ul. Taczaka 12Hurtownia materiałów obcojęzycznych Nowela, Poznań, ul. Junikowska 64Wydawnictwo Nowela, Poznań, ul. Junikowska 64DZIAŁALNOŚĆ WYDAWNICZA:Ściśle współpracujemy z wieloma czołowymi wydawcami europejskimi, opracowując wraz z nimi polskie wersje najnowocześniejszych i najbardziej skutecznych metod nauczania języków obcych. Dzięki naszym staraniom, z roku na rok poszerza się zakres podręczników do nauki języków obcych dopuszczonych do użytku szkolnego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. We współpracy z wydawnictwem Assimil wydajemy także kursy do samodzielnej nauki języków obcych dla dzieci i dorosłych oraz stale powiększającą się serię rozmówek, w tym z językami egzotycznymi.DZIAŁALNOŚĆ DYSTRYBUTORSKA:Jesteśmy największym importerem książek francuskich w Polsce. Posiadamy kilkuset odbiorców w całej Polsce, w tym biblioteki i szkoły wszystkich szczebli.Współpracujemy z takimi wydawnictwami jak:FRANCJA - Cle International, Hatier/Didier, Assimil, Le Robert, Presses Universitaires de Grenoble, De Boeck/Duculot, Larousse, Nathan, Gallimard, HachetteISZPANIA - Edinumen, Edelsa, SGEL, SM, Espasa, Santillana, Gredos, Anaya, Difusion, VoxWŁOCHY - EdiLingua, Le Monnier, Alma EdizioniPORTUGALIA - Lidel, Porto

  Data dodania: 30 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla rad pedagogicznych »

  Witryna ta należy do firmy GoWork.pl, która zajmuje się organizacją kursów skierowanych do pracowników instytucji oświaty, w tym kadry pedagogicznej, administracyjnej i kierownictwa szkoły. Na portalu w przystępny sposób zaprezentowany został spis poszczególnych szkoleń razem z towarzyszącymi opisami. Znajdziemy tam informacje, do kogo konkretnie kierowane są poszczególne kursy, jakie zagadnienia są na nich poruszane, ile godzin zajmują, jak też jakie są koszty udziału. Nawet doświadczeni nauczyciele powinni przejrzeć ofertę GoWork.pl, zwłaszcza w sekcji nt. szkolenia rad pedagogicznych, ponieważ takie szkolenia pozwalają zaznajomić się ze zmianami w prawie odnośnie działalności szkół, czy z nowymi metodami wychowania. Omawiają też problemy, które mogą dotykać samych pedagogów np. mobbing. Podobnie istotnym tematem jest podnoszenie kwalifikacji dla pracowników administracji szkolnej, bowiem także te osoby mają wpływ na funkcjonowanie szkół. Zresztą, o swój rozwój muszą zadbać też osoby zarządzające działaniem całej placówki - warsztaty dla dyrektorów szkół to bardzo interesująca propozycja. Dyrektorzy mogą dzięki temu zgłębić kwestie związane z marketingiem, finansami czy przepisami, co na pewno przełoży się na optymalne działanie ich szkoły.

  Data dodania: 13 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel, szkolenia Excel VBA w całej Polsce »

  Oferujemy profesjonalne kursy Excel dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Szkolenia Excel prowadzimy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na sprzęcie klienta.Kurs Excel a stacjonarny realizujemy w Krakowie w naszych salach lub w Warszawie. Szkolenia Excel obejmują wszystkie grupy zawodowe i poziomy Excela. Kurs zaawansowany i podstawowy są realizowane przez cały rok przez doświadczonych trenerów z wyjątkowymi referencjami.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Perspektywy S.C. - Szkolenia dla firm »

  Perspektywy S.C. to rodzinna firma szkoleniowa prowadzona przez Tomasza Wojciechowskiego i Annę Wojciechowską działająca od 2005 roku w Krakowie. Polem działania firmy jest rozwijanie kompetencji społecznych pracowników i klientów firm, organizacji pozarządowych i jednostek samorządu terytorialnego.

  Szkolenia prowadzone przez trenerów Perspektywy S.C. to bogata oferta dla specjalistów w zakresie pracy z ludźmi. W ofercie odnaleźć można szkolenia dla psychologów, szkolenia dla trenerów, szkolenia dla coachów, szkolenia dla oświaty, szkolenia dla pracowników socjalnych, szkolenia biznesowe oraz liczne szkolenia dla firm. Nasza firma posiada również ofertę specjalną, kursy trenerskie skierowane dla osób ubiegających się o posadę trenera oraz dla tych trenerów, którzy pragną rozwinąć swoje kompetencje o systemowe rozumienie zjawisk w grupach i umiejętności interpersonalne. Szkoła trenerów STER jest ciekawą propozycją dla coachów, edukatorów, pedagogów i psychologów, a także innych pracujących z ludźmi.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczniezyc.pl szkolenia bhp »

  Szkolenia bhp, ppoż w nowej formule. Edukacja dla dzieci i dorosłych z zagadnień bezpieczeństwa i higieny. E-learning dla pracowników szkół, przedszkoli, żłobków, sektora medycznego. Ocena ryzyka zawodowego dla wszystkich stanowisk, instrukcje stanowiskowe, ewakuacji i postępowania w sytuacjach zagrożeń. Postępowanie powypadkowe. Stała współpraca.
  Realizujemy zlecenia bhp w takich miastach jak Poznań, Swarzędz, Szamotuły, Gniezno, Kalisz, Leszno, Śrem, Czarnków. Projekty szkoleń e-learningowych dla organizacji tworzymy i wykonujemy w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp.

  Data dodania: 29 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy dla logopedów »

  Zapraszam wszystkich logopedów, psychologów, pedagogów oraz innych terapeutów do udziału w szkoleniach, warsztatach oraz kursach logopedycznych organizowanych w Gdańsku oraz Gdyni. Organizujemy szkolenia z takich zagadnień jak dysfagia, terapia sygmatyzmu międzyzębowego, wspomaganie rozwoju mowy i komunikacji z wykorzystaniem elementów metody werbo-tonalnej, logopedyczna diagnoza i terapia
  zaburzeń układu ruchowego narządu żucia czy rehabilitacja zaburzeń głosu. Organizujemy także szkolenia na zamówienie dla firm, instytucji oraz grup zorganizowanych z takich zagadnień jak emisja głosu, kultura żywego słowa, logopedia medialna i artystyczna oraz warsztaty blw.

  Data dodania: 15 02 2017 · szczegóły wpisu »