Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Roman Bąk z siedzibą w Nowym Sączu oferuje szkolenia i kursy zawodowe. Oferujemy szkolenia BHP, kursy na wózek widłowy, kursy na żuraw, usługi BHP oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.romanbak.pl:

Podlinkuj stronę www.romanbak.pl:

Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Maryia - Salon Kosmetyczny, Trójmiasto, Gdańsk »

  Salon kosmetyczny MARYIA w Gdańsku oferuje szeroką gamę zabiegów kosmetycznych ciała i twarzy. Zapewniamy najlepszą opiekę ze strony wykwalifikowanych kosmetologów. Prowadzimy kursy i szkolenia kosmetyczne. Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie kosmetyków i urządzeń renomowanych firm. Podnosimy nasze kwalifikacje i polepszamy jakość świadzonych przez nas usług.

  Data dodania: 02 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • BHP Sosnowiec »

  Nasza firma kompleksowo zajmuje się obsługą i doradztwem w zakresie BHP i P.POŻ. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, pierwszej pomocy przedmedycznej, ochrony przeciwpożarowej, higieny żywności (byłe Minimum Sanitarne). Świadczymy usługi opracowywania m.in.: Oceny Ryzyka Zawodowego, Instrukcji Ochrony Przeciwpożarowej Budynków, Dokumentacji HACCP, GHM, GMP, GMP Plus dla przedsiębiorstw sektora spożywczego i paszowego.

  Oferujemy doraźną lub stałą współpracę na zasadach zewnętrznego nadzoru BHP. Działamy głównie na Śląsku i Zagłębiu (Sosnowiec, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Czeladź, Jaworzno, Chorzów, Tychy, Siemianowice Śląskie, Mikołów, Olkusz). Usługi szkoleniowe jesteśmy w stanie prowadzić w naszej sali szkoleniowej lub w Państwa Zakładzie Pracy.

  Szkolenia prowadzone przez naszą firmę sprawią, że przestaną być "przykrym obowiązkiem", a staną się ciekawym elementem pracy oraz podniosą Państwa świadomość w omawianym zakresie. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra szkoleniowa zapewni Państwu wysoki poziom oferowanych usług.

  Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy na www.behapeks.pl lub pod numerem telefonu 513-279-797. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy wokalne Warszawa - Vocal Master Key »

  Kursy śpiewu prowadzone według autorskiego programu nauczania. n Głównym założeniem programu jest synteza tradycji i nowoczesności - tradycji w rozumieniu estetyki i założeń Dawnej Włoskiej Szkoły \"bel canto\" oraz współczesnego repertuaru muzyki rozrywkowej. n Wiąże się to także z budowaniem świadomości i szacunku dla aparatu głosowego zarówno w śpiewie jak i w mowie oraz dbałością o higienę głosu. n Osobom zainteresowanym zawodową karierą wokalisty program ten umożliwia zdobycie solidnych podstaw w zakresie emisji głosu, techniki wokalnej, a także wiedzy ogólnomuzycznej.n Po więcej informacji ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszej strony!!!

  Data dodania: 04 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sea Adventure - Szkolenia i kursy żeglarskie, rejsy i czartery jachtów, imprezy dla firm »

  Firma Sea Adventure oferuje usługi związane z żeglarstwem morskim i śródlądowym. Jednym z profili działalności sa szkolenia zeglarskie na wszystkie stopnie PZZ, ale takze szkolenia w systemach ISSA i na Chorwacki patent Voditelj Brodice. W przypadku czarterów jachtów morskich atutem Sea Adventure jest możliwość skorzystania z rad fachowców, którzy od wielu lat plywaja po praktycznie wszystkich wodach żeglarsko - turystycznych Swiata. Przed decyzja o wyborze jachtu warto skontaktować się z nami, a na pewno rozmowa pomoże wyjaśnić wiele niuansów czarterowych i tych związanych bezpośrednio z żeglugą na tropikalnym akwenie. Nowym profilem działalności firmy są imprezy firmowe, motywacyjne dla firm na żaglowcach na pokładach polskich i zagranicznych statów.

  Data dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Nowy Sącz »

  Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w sferze BHP, KADR i innych, na zasadzie outsourcingu.
  Usługi obejmują między innymi: szkolenia BHP, wykonywanie zadań służby BHP, sporządzanie dokumentacji BHP, prowadzenie postępowań powypadkowych, szkolenia z pierwszej pomocy, prowadzenie dokumentacji pracowniczej / kadrowej, inne usługi biurowe na zlecenie klienta. Nowoczesne przedsiębiorstwo aby móc skupić się na prowadzeniu własnej działalności boryka się z wieloma problemami dotyczącymi prowadzenia dokumentacji pracowniczej jak również BHP. Świadczone przeze mnie usługi mają na celu ułatwić małym i średnim przedsiębiorcom funkcjonowanie na rynku.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lechaa - bezpłatne szkolenia ekologiczne w Lublinie »

  Oferta szkoleń z zakresu ochrony środowiska i odnawialnych źródeł energii, w tym szkolenia kompetencji społecznych. Szkolenia o tematyce pozyskiwania energii słonecznej, instalacji kolektorów słonecznych, biomasy, biopaliwa, biogazu, a także pozyskiwanie energii wiatrowej wraz z budową i serwisem urządzeń wiatrowych. Projektowanie systemów grzewczych i elektronicznych, sprzyjających efektywnemu wykorzystaniu energii. Efektywne wykorzystanie energii z systemów grzewczych i elektrycznych jaki i również energooszczędne biuro i nowoczesne trendy ekologiczne w budownictwie. Organizowane szkolenia zawierają naukę komunikacji interpersonalnej, technik negocjacyjnych, ćwiczenie asertywności i kreatywności, co przełoży się na kontakty z klientem oraz pracę w grupie. Szkolenia w ramach projektu odbywać się będą w Lublinie lub innych miejscowościach, w zależności od zebrania wymaganej liczby zgłoszonych osób. Pod uwagę brane będzie miejsce pracy/zamieszkania uczestników oraz informacje, jakie przedstawią oni w kartach zgłoszeniowych. Łącznie zorganizowanych zostanie 18 grup szkoleniowych, po 10 osób w grupie. Zajęcia będą się odbywały poza godzinami pracy, min. 5 h dziennie, od poniedziałku do piątku lub w weekendy, w zależności od możliwości uczestników i ich pracodawców. Zapewniamy uczestnikom, materiały i gadżety szkoleniowe, ubezpieczenie, wyżywienie, zwrot kosztów dojazdu oraz zaświadczenie o ukończeniu kursu potwierdzający zdobyte kompetencje i kwalifikacje.

  Data dodania: 03 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • MARTINUS POLSKA - centrum bezpieczeństwa maszyn, centrum szkoleń »

  Nasza firma specjalizuje się w zadaniach zawiązanych z zastosowaniem ergonomicznych rozwiązań w firmach. W ramach naszej oferty zapewniamy kompleksowe wsparcie. Do naszej oferty zalicza się budowa maszyn oraz tworzenie ergonomicznych stanowisk pracy, przeglądy maszyn, oraz szkolenia. Wszystkie nasze usługi oraz produkty są opracowywane w sposób indywidualny, dostosowany do potrzeb odbiorców. Nasze rozwiązania oraz usługi zapewnią Państwu możliwość automatyzacji wielu procesów produkcyjnych. W ramach naszej firmy działa biuro prawno techniczne, dzięki któremu jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą jakość obsługi naszym klientom oraz wspomóc ich w procesie decyzyjnym. Projektowanie maszyn, które wykonujemy na zlecenie firm, opiera się na indywidualnym podejściu do potrzeb odbiorców. Doświadczona kadra inżynierów jest w stanie zaoferować stworzenie rozwiązań doskonale dopasowanych do specyfiki każdego zakładu oraz zapewnić ich ekonomiczną opłacalność. Wykonujemy również modernizację istniejących urządzeń, dzięki czemu mają one szansę zyskać oznakowanie CE. Nasze usługi zyskują na popularności, głównie dzięki zaangażowaniu całego zespołu w wykonywaną pracę. Najlepszą wizytówką naszej firmy są zadowoleni klienci, którzy dzięki naszym rozwiązaniom mają szansę odnieść sukces w swojej dziedzinie działalności. To staje się gwarantem tego, że zawsze dokładamy wszelkich starań w celu zaspokojenia Waszych oczekiwań.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Słowikon - pracownia ikon i tkactwa gobelinowego »

  Ikony na zamówienie wg tradycyjnych wzorów oraz autorskie projekty, malarstwo sakralne, gobeliny, malarstwo na tkaninie. Organizowanie i prowadzenie warsztatów ikonopisarstwa i tkactwa gobelinowego. Kursy pisania ikon i tkania gobelinów. Galeria ikon, galeria gobelinów.

  Data dodania: 06 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Http://www.mediartinstytut.pl/ - Medycyna Estetyczna Poznań »

  Medycyna, stomatologia i ginekologia estetyczna. Właśnie na tych obszarach skupiamy się w MediArt – poznańskiej klinice medycyny estetycznej, w której oferujemy szereg bezpiecznych i skutecznych zabiegów. Nasza oferta obejmuje między innymi: powiększanie piersi, usuwanie zmarszczek, korony pełnoceramiczne, powiększanie punktu G oraz szereg innych zabiegów.

  Data dodania: 05 04 2017 · szczegóły wpisu »