Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Roman Bąk z siedzibą w Nowym Sączu oferuje szkolenia i kursy zawodowe. Oferujemy szkolenia BHP, kursy na wózek widłowy, kursy na żuraw, usługi BHP oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.romanbak.pl:

Podlinkuj stronę www.romanbak.pl:

Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Sklep ze sprzętem ochronnym i bhp do pracy na wysokości »

  Sklep ze sprzętem ochronnym i bhp do pracy na wysokości prowadzony przez Biuro Ochrony Pracy Marcin Chodkiewicz w Lublinien20-488 Lublin ul. Olechnowicza 4/3n+48 603-163-025nsklep@bhpnawysokosci.plnnPomagamy w doborze sprzętu do pracy na wysokości zgodnie z przepisami bhp.nProwadzimy szkolenia wysokościowe z obsługą sprzętu ochronnego do pracy na wysokości. Prowadzimy szkolenia bhp do pracy na budowach.nProdukty i usługi:n• szkolenia wysokościowe,n• szelki bezpieczeństwa, n• urządzenia samozaciskowe,n• urządzenia samohamowne,n• amortyzatory bezpieczeństwa,n• szkolenia bhp,n• zestawy asekuracyjne do pracy na wysokości,n• urządzenia do nadawania pozycji przy pracy,n• hełmy przemysłowe,n• linki bezpieczeństwa,n• poziome liny kotwiczące,n• urządzenia kotwiczące,n• zatrzaśniki,n• drabiny, podesty, rusztowania,

  Data dodania: 06 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Etta - Doradztwo i Szkolenia dla Biznesu »

  Strona - wizytówka - firmy oferującej szkolenia w zakresie kompetencji menadżerskich, wielokulturowych i coachingu. Odwiedzający znajdzie tu informacje o zakresie działalności firmy a także dane kontaktowe.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Ksztalcenia Ruslan, kursy jezykowe, niemiecki, angielski, rosyjski, korepetycje, wroclaw »

  Ruslan.pl organizuje kursy jezykowe ( jezyk angielski, niemiecki, rosyjski) oraz korepetycje (jezyk polski, matematyka, historia, biologia, geografia, chemia, fizyka). Przygotowujemy do egzaminu maturalnego, gimnazjalnego oraz egzaminu szostoklasisty. Oferujemy kursy firmowe i kursy jezyka specjalistycznego. Zajecia prowadzone są przez doswiadczonych wykladowcow w dogodnym dla Panstwa czasie i miejscu . http://www.ruslan.pl Wroclawi okolice. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Grzesiak TV- nlp, szkolenia nlp »

  Pierwsza w Polsce telewizja szkoleniowa online. Fragmenty szkoleń, wywiady i odpowiedzi na pytania, które sam zadajesz. Możliwość wygodnej nauki na najwyższym poziomie gdziekolwiek się znajdujesz. Skorzystaj jeśli pragniesz zainwestować w rozwój osobisty i zdobyć nowe umiejętności.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Analytics - Szkolenie z Google Analytics »

  Inwestuj w trafne działania online na podstawie solidnych danych wyciąganych z darmowego narzędzia statystycznego jakim jest Google Analytics. Zapisz się na oficjalne szkolenia z analityki internetowej z wykorzystaniem Google Analytics. Pomnóż zyski ze swojej strony internetowej!

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje naukowe »

  Konferencje naukowe, seminaria, wykłady i sympozja. Serwis www.konferencjenaukowe.edu.pl to miejsce, w którym każdy czytelnik znajdzie informacje o aktualnych konferencjach naukowych, seminariach naukowych, a także wykładach i sympozjach. Tematyka serwisu informacyjnego to nie tylko inicjatywy organizowane przez uczelnie wyższe, ale także przez firmy, stowarzyszenia i organizacje.

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs tańca Poznań »

  Nasza szkoła tańca oferuje swoim klientom możliwość nauki najpopularniejszych tańców towarzyskich, które można spotkać na parkietach całego świata. Dzięki przyjemnej atmosferze oraz łatwemu dojazdowi nasz kurs tańca cieszy się zainteresowaniem wielu młodych ludzi, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje. Nasz kurs tańca odbywa się w najlepszych warunkach. Profesjonalnie przygotowana sala sprawi, że jeszcze łatwiej będzie nam osiągać kolejne stopnie wtajemniczenia. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia windykacja Architekci Windykacji »

  Zajmujemy się wyłącznie szkoleniami dla osób odzyskujących należności przez telefon, bezpośrednio oraz listownie. Uczymy tylko sprawdzonych technik: negocjacji, perswazji czy argumentacji zwiększających skuteczność i pozwalających zachować relacje z Klientem. Dodatkowo pomagamy układać procesy windykacyjne, tak aby wspierały Windykatorów i pomagały realizować cele firmy. Prowadzimy również audyty jakości rozmów windykacyjnych i służymy konsultacjami. Szkolimy na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania: od początkujących po ekspercki. Wśród naszych Klientów mamy zarówno banki, firmy windykacyjne, Chwilówki, kancelarie komornicze oraz duże firmy z sektora B2B. Z windykacją związani jesteśmy o ponad 8 lat. Przez ten czas spędziliśmy ponad 4000h na salach szkoleniowych trenując zawodowych windykatorów.

  Data dodania: 01 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia-gw.pl »

  Ostatnie lata to okres, w którym zarówno kursy instruktorskie, jak i te, które organizuje się z myślą o trenerach, cieszą się wyjątkowo dużą popularnością. Osoby, które decydują się na skorzystanie z możliwości stwarzanych przez kursy instruktorskie muszą liczyć się z tym, że będą musiały wykonywać ćwiczenia wspólnie z grupą swoich podopiecznych. Jeśli instruktor dba tak o swoją renomę, jak i o prawidłowe relacje z innymi uczestnikami kursu, nawet nie przychodzi mu do głowy to, że mógłby unikać ćwiczeń. Takie podejście nie tylko wpływa korzystnie na jego autorytet, ale również jest znakomitym sposobem na motywację uczestników zajęć, którym bardziej zależy wówczas na tym, aby zaprezentować się z jak najlepszej strony. Oczywiście, zainteresowanie kursami instruktorskimi przyczynia się również do tego, że mamy do czynienia z zawodem, w którym panuje coraz większa konkurencja. Należy więc mieć świadomość tego, że kurs podstawowy jest traktowany przede wszystkim jako zajęcia wstępne, zwykle nie daje bowiem większych szans na zatrudnienie. Jeśli zatem chcemy zarabiać, a do tego chcemy zarabiać coraz więcej, możliwie jak najwcześniej powinniśmy zacząć myśleć o dodatkowych specjalizacjach. Dziś mamy już zresztą do czynienia z imponującą liczbą kursów instruktorskich. Oferta jest rozległa, a to sprawia, że możemy dostosowywać kursy do naszych potrzeb. Mądrze kierując swoją karierą możemy mieć pewność, że nie będziemy żałować podjętych przez siebie decyzji.

  Data dodania: 03 02 2017 · szczegóły wpisu »