Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz

Przedsiębiorstwo Roman Bąk z siedzibą w Nowym Sączu oferuje szkolenia i kursy zawodowe. Oferujemy szkolenia BHP, kursy na wózek widłowy, kursy na żuraw, usługi BHP oraz wiele więcej. Zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły strony www.romanbak.pl:

Podlinkuj stronę www.romanbak.pl:

Kursy i szkolenia - Roman Bąk Nowy Sącz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kult Paznokcia - Kursy stylizacji paznokci, manicure, pedicure - Szczecin »

  Oferujemy w pełni profesjonalną i fachową obsługę w zakresie kosmetyki dłoni i stóp. Nasze wysokie kwalifikacje zawodowe, znajomość branży kosmetycznej oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia kursów i usług kosmetycznych dla dłoni i stóp pozwoliło nam uzyskać uznanie i zadowolenie wielu klientów.

  Nasza oferta obejmuje prowadzenie:
  - kursów kosmetyki dłoni i stóp
  - usług manicure, pedicure i stylizacji paznokci
  - sprzedaży profesjonalnych kosmetyków
  - profesjonalnego doradztwa w zakresie kosmetyki paznokcia

  Zasięg działania: Szczecin, Stargard Szczeciński i okolice

  Adres:
  Kult Paznokcia
  Profesjonalna kosmetyka dłoni i stóp
  ul. Jasna 15/32D
  (pasaż handlowy)
  70-777 Szczecin

  tel. 508841120
  www.kult-paznokcia.pl
  kult.paznokcia@op.pl
  GG: #89021

  Jakość prowadzonych usług jest dla nas sprawą priorytetową dlatego gwarantujemy, że korzystając z naszych usług każdy klient będzie usatysfakcjonowany i zapewne powróci do nas w niedługim czasie.

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia, kursy BHP Kraków »

  Podejmując pracę w którejkolwiek spółce, musisz pozostać uświadomiony z regułami Bezpieczeństwa i higieny pracy. Analogicznie jeżeli jesteś pracodawcą, Państwo narzuca na Ciebie ustawowy obowiązek odpowiedzialności za troskę o pracobiorcę na terenie warsztatu pracy. W takim przypadku nie powinno się potraktować zdawkowo warunków pracy - wystarczy pojedyncza kontrola Państwojej Inspekcji Pracy, żeby wyszukać pojedyncze niedociągnięcia. Dlatego dobrze zostaje ukończyć szkolenia BHP. Kraków to aglomeracja miejska mnóstwa instytucji, jakie się tym zajmują. Tutaj chcę polecić jednostkę Jezierski. Aranżujemy zawodowe kursy BHP. Kraków jest podstawowym obszar naszej firmy. Decydując się na kolaborację z nami możesz przewidywać zupełne i zawodowe poparcie w najmniejszej wątpliwości zespolonej z medycyną pracy i BHP. Asystujemy także projektować systemy ewakuacyjne na obszarach rozlicznych obiektów. Aby zapoznać się z naszą rozległą propozycją, zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Każdy dzisiaj dobrze wie, że są kierunki szczególnie popularne, takie, jak zarządzanie i dlatego niemal wszystkie uczelnie starają się go zaoferować swoim przyszłym i obecnym studentom. Poza tym dzisiaj szczególnie popularnym kierunkiem jest także turystyka i rekreacja. A dla osób, które nie mogą z jakichś powodów pracować, świetnym rozwiązaniem stają się szkolenia, które nasza uczelnia też organizuje. Poza nich profilem naszej działalności są studia podyplomowe. Ich bogaty wybór kierunków sprawia, że dzisiaj coraz więcej osób podejmuje u nas studia, także na kierunku stosunki międzynarodowe. W ostatnim czasie bardzo popularna stała się także pedagogika a dla osób, które szybko chciałyby podnieść swoje kwalifikacje, oferujemy kursy podwyższające kwalifikacje. Jak więc widzicie, wszystko znajdziecie w naszej jednej uczelni.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Warszawa »

  Szkolenia okresowe BHP, szkolenia wstępne BHP oraz szkolenia stanowiskowe BHP dla pracowników wszystkich rodzajów profesji na terenie miasta Warszawa. Szkolenia dostarczamy na miejsce wraz z pełnym wyposażeniem, materiałami i wykwalifikowaną kadrą trenerską. Prowadzimy także szkolenia z zakresu pierwszej pomocy w razie wypadków. Oferta nasza idzie dalej, bo prowadzimy pełną obsługę BHP firm. Począwszy od obowiązków służb BHP w zakładzie pracy po analizy, audit i prowadzenie i sporządzanie dokumentacji BHP oraz dordztwo i konsulting prawny.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Szkoleniowa B&O Navigator »

  B&O Navigator Firma Szkoleniowa powstała w 2001 roku. Działalność rozpoczęła jako spółka cywilna, która w połowie 2003 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Specjalizujemy się w szkoleniach z następujących obszarów tematycznych:
  Szeroko pojętej problematyki sprzedaży - począwszy od technik sprzedaży i negocjacji, a skończywszy na zarządzaniu sprzedażą.

  Marketingu - proponujemy unikalne programy szkoleniowe np. Marketing Usług, Marketing Ceny i wiele innych.

  Zarządzania zasobami ludzkimi - to głównie tematy dotyczące zagadnień związanych z motywowaniem, rekrutacją, szkoleniem pracowników oraz doskonaleniem umiejętności menedżerskich.

  Prawa gospodarczego - prowadzimy szereg szkoleń związanych ze zmianami w polskim prawodawstwie gospodarczym i finansowym oraz problematyką prawa unijnego.

  Logistyki - oferujemy szkolenia skierowane do firm, które chcą doskonalić umiejętności pracowników w zakresie gospodarki magazynowej, planowania i zarządzania produkcją itp.

  Do prowadzenia szkoleń zapraszamy tylko Trenerów - Praktyków, aktywnych zawodowo menedżerów posiadających unikalną wiedzę, doświadczenie i umiejętności w swojej dziedzinie. Wśród nich znajdują się Prezesi, Dyrektorzy Sprzedaży i Marketingu, Menedżerowie Personalni.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • E-BeHaP-szkolenia bhp przez internet »

  Efektywne szkolenia bhp online skierowane do wszystkich grup zawodowych. Oferta obejmuje także stacjonarne szkolenia bhp bezpośrednio w firmie klienta, jak i kompleksową obsługę BHP, dokumentację powypadkową,ocenę ryzyka zawodowego. Profesjonale działania wsparte skutecznymi metodami, wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia Wrocław »

  Nasz firma oferuje Państwu profesjonalne usługi BHP. Prowadzimy szkolenia dla pracowników z zasad bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP), oferujemy przygotowanie dokumentacji powypadkowej a także oferujemy znakowanie budynków i ocenę ryzyka zawodowego. Szkolenia przeprowadzamy u siebie lub u Zleceniodawcy.
  Poza usługami bhp oferujemy szkolenia z konserwacji maszyn budowlanych i ich obsługi. U nas nauczysz się konserwować i obsługiwać takie maszyny jak: hds, wózek widłowy, podest samojezdzny, żuraw samojezdzny, ładowarka teleskopowa czy koparka. Zapraszamy na naszą stronę gdzie można zapoznać się z pełną ofertą.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Excel, szkolenia Excel VBA w całej Polsce »

  Oferujemy profesjonalne kursy Excel dla firm, instytucji i osób indywidualnych. Szkolenia Excel prowadzimy w całej Polsce na naszym sprzęcie i oprogramowaniu lub na sprzęcie klienta.Kurs Excel a stacjonarny realizujemy w Krakowie w naszych salach lub w Warszawie. Szkolenia Excel obejmują wszystkie grupy zawodowe i poziomy Excela. Kurs zaawansowany i podstawowy są realizowane przez cały rok przez doświadczonych trenerów z wyjątkowymi referencjami.

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Altus Training - szkolenia w Bydgoszczy »

  AltusTraining proponuje doskonalenie osobiste zarówno dla mniejszych firm jak i tych dużych. Ogniskujemy się zwłaszcza na rozwoju osobistym. Pragniemy wesprzeć kadry w rozwijaniu charakteru, zwiększaniu potencjału ludzi. Zajmujemy się również szkoleniem osób indywidualnych, są to warsztaty stałe i osobiste. Do naszych coachingów przywiązujemy nieustannie ogromną atencję i zaangażowanie. Zdajemy sobie sprawę z tego jak istotna jest ekspozycja wiadomości w inspirowaniu do nauki, dlatego przykładamy ogromną uwagę do formy. Zapraszamy - zespół trenerski AltusTraining z Bydgoszczy.

  Data dodania: 16 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia dla spółdzielni »

  Firma organizuje szkolenia dla spółdzielni mieszkaniowych z zakresu:
  - podatek vat w spółdzielni
  - wkłady w spółdzielni
  - udziały w spółdzielni mieszkaniowej
  - wpisowe w spółdzielni mieszkaniowej
  - rachunkowość w spółdzielni mieszkaniowej
  - prawo spółdzielcze

  Dodatkowo nasz firma zajmuje się:
  - pozyskiwaniem kredytów dla spółdzielni
  - analizy finansowe do wfośigw
  - tworzenie polityki rachunkowości dla spółdzielni mieszkaniowych
  - pisanie statutu dla spółdzielni mieszkaniowej
  - pisanie opinii prawnych dla spółdzielni

  Data dodania: 29 05 2017 · szczegóły wpisu »