Podkategoria: Licea - strona 1 - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Licea Podkategoria: Licea

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »
 • Sobieski Festiwal Filmowy SFF - II Liceum w Krakowie »

  Po Festiwalu Małych Form Teatralnych FMFT największa impreza kulturalna II Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie - www.sobieski.krakow.pl. Okazja zaprezentowania własnej twórczości filmowej, dodatkowo konkursy filmowe i pokazy filmów.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Strona została stworzona, aby uprościić maturzystom sporządzenie prezentacji maturalnej z języka polskiego. W portalu możece znaleźć plan ramowy, bibliografię, omówienia motywów literackich. Na stronie znajduje się także przykładowa prezentacja maturalna oraz szczegółowe wskazówki jak napisać prezentację na konkretny temat. Istnieje również możliwość zamówienia autorskiego wzoru prezentacji maturalnej. Dzięki Nam Wasze prezentacje maturalne stają się coraz lepsze.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Matematyki | Adam Spandel »

  Szkoła Matematyki oferuje profesjonalne kursy dostosowane do każdego ucznia. Dzięki elastycznym godzinom zajęć, każdy klient może swobodnie planować sobie swoją ścieżkę nauki. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, którzy w jasny sposób prezentują dany materiał. Doskonale przygotujemy Cię do matury czy testu gimnazjalnego. Sprawimy, że matematyka nie będzie dla Ciebie żadnym problemem. Szkoła posiada już kilka placówek i ciągle pojawiają się nowe. Chcesz wiedzieć czy jesteśmy w Twoim mieście? Zapraszamy na naszą stronę internetową, tam sprawdzisz gdzie znajduje się nasza najbliższa placówka!

  Data dodania: 30 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny »

  Drogi Artysto, drogi Widzu! Znajdziesz tu wszystkie potrzebne Ci informacje. W razie pytań zapraszamy do działu Kontakt!

  9 kwietnia 2010 (piątek) w LXIV LO im. St. I. Witkiewicza odbędzie się jedyny w swoim rodzaju festiwal.

  S O F A
  Teatr
  Muzyka
  Film
  Fotografia
  Malarstwo
  Rzeźba
  Zapraszamy was wszystkich, w roli zarówno artystów jak i widzów.

  Jakby nie było, nie co dzień ma się okazje wystąpić na sofie!

  Dwie sceny, sale kinowe, wystawy.
  Dyskusje i komentarze.
  Konkursy.
  Kawiarnia.

  Data dodania: 01 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka »

  Serwis Matematyka Video to portal edukacyjny zawierający filmy z zakresu szkoły gimnazjalnej, szkoły średniej oraz studiów. W serwisie Matematyka Video znajdują się materiały teoretyczne z zakresu wymienionych szkół w postaci filmów edukacyjnych oraz są tam zadania z dokładnym omówieniem. Z pomocą serwisu bez problemu można zaliczyć kartkówkę sprawdzian oraz przygotować się do matury czy nawet do egzaminu na studiach.

  Data dodania: 11 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura - prace i egzaminy »

  Matura to bardzo ważny egzamin w życiu młodego człowieka, nazywany egzaminem dojrzałości. Niestety prace maturalne są bardzo trudną sprawą i zdawalność wcale nie jest taka wysoka. Dlatego też młodzi ludzie coraz częściej sięgają po szablony maturalne oraz śledzą wszystkie przecieki, aby zwiększyć swoje szanse na sukces edukacyjny

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja i Biznes, Oświata, Szkoła XXI wieku »

  Produkty interaktywne dla oświaty i biznesu. Kompleksowa obsługa szkoły, szkół, uczelni każdego typu oraz biur i innych placówek szkoleniowych - oświatowych. Wyposażenie w pomoce dydaktyczne, meble, programy i systemy CMS CRM. Dzienniki elektroniczne, internetowe

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ściąga »

  Zbiór materiałów edukacyjnych - ściąg, wypracowań, prezentacji maturalnych, konspektów, referatów, rozprawek oraz multimedialnych prac maturalnych. W serwisie również kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz szereg innych przydatnych porad.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne. »

  Strona zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki, fizyki i chemii: bezpłatne programy (program do rysowania wykresów funkcji, rozwiązywania układów równań, liczenia wyznaczników macierzy, liczenia mas molowych związków chemicznych, program do przeliczania jednostek fizycznych i inne), wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami, forum matematyczne, chemiczne i fizyczne, wzory strukturalne i sumaryczne, twierdzenia matematyczne, tablice matematyczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • OSK RANDAL »

  Licencję o numerze 01090663 upoważniającą nas do założenia własnego ośrodka szkolenia kierowców otrzymaliśmy dnia 04.10.2006r.
  Od tego dnia dajemy wszystkim, którzy obdarzą nas zaufaniem, szansę na odbycie kursu dla kandydatów na prawo jazdy kat. B oraz zdobycie upragnionego prawa jazdy.Jesteśmy szkołą, w której na co dzień pracują starannie dobrani najlepsi instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem.Wiemy jak bardzo chcecie jeździć i jednocześnie zdajemy sobie sprawę jak stesujące są dla Was pierwsze kroki za kierownicą. Każdy z nas był kiedyś w Waszej sytuacji.Rozumiemy to, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby doprowadzić Was do zdania egzaminu państwowego w sposób jak najmniej dla Was stresujący.

  Data dodania: 26 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne »

  Strona Liceum Niepublicznego nr 29 im Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona Gimnazjum Niepublicznego nr 7 im Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona o jednej z najstarszych szkół w Warszawie prowadzonej przez dyrektor Bożenę Krysztoforską, bezpieczna szkoła z małymi kameralnymi klasami, atrakcyjne warunki rekrutacji, indywidualne podejście do każdego ucznia.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Katowice - sto.katowice.pl »

  Społeczne Towarzystwo Oświatowe jest organizacją zrzeszającą wszystkich zainteresowanych kondycją polskiej oświaty i tworzeniem jej nowych, alternatywnych form. Należą do niego przede wszystkim rodzice i nauczyciele. Naczelnym zadaniem Towarzystwa jest prowadzenie wszechstronnych działań na rzecz poprawy możliwości edukacji dzieci i młodzieży, na rzecz uspołecznienia polskiego systemu oświatowego oraz stworzenia możliwości wyboru różnych dróg kształcenia i wychowywania. Oferta edukacyjna zapewnia uczniom możliwość dokonywania wyboru z zakresu przedmiotów, w ramach których chcą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności. Organem założycielskim Szkoły jest Samodzielne Koło Terenowe nr 28 Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Katowicach, które od 18 lat prowadzi nasz Zespół Szkół. Przez te lata szkoła stosując nowatorskie metody edukacyjne wypracowała system nauczania, dzięki któremu zajmuje czołowe miejsca w rankingach ogólnopolskich opartych na wynikach zewnętrznych egzaminów w szkole podstawowej i gimnazjum oraz liceum.

  Data dodania: 29 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły dla dorosłych im. M. Twaina, kursy maturalne »

  Liceum im. Marka Twaina, jest prywatną szkołą dla dorosłych, która została utworzona w 1998 roku. Placówka od początku istnienia posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratorium Oświaty oraz realizuje programy w oparciu o podstawy programowe MEN. W ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo:

  - Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych (dwuletnie - 4 semestry),
  - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (trzyletnie - 6 semestrów).

  Nauka w liceach odbywa się w systemie Wieczorowym i Zaocznym. Szkoła poza typową realizacją programu organizuje dla Słuchaczy nieodpłatne szkolenia i warsztaty, a także prowadzi fakultety w semestrach programowo najwyższych. Dbając o komfort naszych podopiecznych proponujemy całą gamę usług m.in.: ubezpieczenia, pomoc w poszukiwaniu pracy, wsparcie psychologiczne, system stypendialny. Priorytetem w naszej działalności jest nie tylko odpowiedzialne przekazanie wiedzy przez doświadczonych pedagogów, ale również indywidualne podejście i budowanie przyjaznej, niekrępującej atmosfery wśród uczących się osób.

  Absolwentom innych szkół pomagamy przygotować się do matury - zapraszamy wszystkich chętnych na kursy maturalne.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski, niemiecki, francuski Warszawa, Kraków »

  Generationschool - szkoła językowa oferuje konwersacje w takich językach jak angielski, francuski, niemiecki na terenie miast Warszawa i Kraków. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia prowadzi native speaker francuski, niemiecki i angielski. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów, korepetycji i konwersacji.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura dla dorosłych, jakie studia wybrać, kursy maturalne »

  Abiturienci.com to portal na temat edukacji, o maturze i o wyborze studiów.

  Portal tworzony jest we współpracy z firmą Kursy maturalne Abiturient.

  Zdajesz maturę? Stoisz przed ciężkim wyborem kierunku studiów? Ten portal jest dla Ciebie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zespół Szkół Medycznych w Legnicy »

  Zespół Szkół Medycznych kontynuuje tradycje Liceum Medycznego w Legnicy - szkoły, której kilka tysięcy absolwentów pracuje w różnych zawodach związanych z ochroną zdrowia. Obecnie w skład Zespołu wchodzą trzy szkoły: V Liceum Profilowane, Technikum Nr 2 i Szkoła Policealna Nr 5. Szkoły te oferują młodym ludziom rzetelną wiedzę i solidne przygotowanie do przyszłego zawodu.

  Łączymy przekazywanie uczniom wiedzy z kształceniem praktycznych umiejętności pozwalających na znalezienie atrakcyjnej pracy. Dokładamy starań, by przygotować naszych absolwentów do samodzielnego życia. Uczymy ich odpowiedzialności za własny los oraz wrażliwości na los innych ludzi.

  Data dodania: 07 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy przygotowujące do egzaminów z matematyki »

  Uczymy matematyki w Bydgoszczy na każdym poziomie. Dla chętnych organizowane są także kursy ze statystyki oraz z programowania.
  Potrafimy wyłożyć przejrzyście każdy materiał. Nieważne czy tematem zajęć są działania na ułamkach, czy też całkowanie odwzorowań określonych na torusie.
  Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnego
  i maturalnego. Na żądanie możemy zorganizować kurs przygotowujący do dowolnego egzaminu z matematyki. Jeśli jesteś studentem - ucieszy Cię, że wreszcie znalazłeś w Bydgoszczy takie miejsce, gdzie nauczysz się algebry, analizy różniczkowej, statystyki opisowej i matematycznej.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne na 20 punktów »

  Prezentacja maturalna to nic trudnego! Zajrzyj na stronę 20.punktow.pl i przekonaj się jak łatwo znaleźć wzór swojej pracy maturalnej. W wyszukiwaniu pomoże ci lista haseł i motywów literackich powiązanych z wybranym tematem. Ponadto przy każdym wystąpieniu zamieszczona jest literatura podmiotowa, co jeszcze bardziej ułatwia decyzję.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje i Kursy Maturalne z Matematyki w Warszawie »

  Skuteczne Korepetycje i Kursy Maturalne z Matematyki w Warszawie dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjum, liceum i studentów. Pomogę Zdać Egzamin, Klasówkę, Poprawić Oceny z Matematyki, Dostać się na Wymarzone Studia. Moją specjalnością jest Przygotowywanie do Matury - moją skuteczność potwierdzają liczne referencje dostępne na stronie. Zainwestuj w Swoją Przyszłość. Zapraszam!

  Data dodania: 01 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie maturalne - prezentacje maturalne 29 zł »

  Matura to wyzwanie dla każdego ucznia. Kończy ona okres obowiązkowej nauki, a od jej wyników zależy przyszłość każdego maturzysty. Dlatego tak ważne jest solidne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Dla wielu największym wyzwaniem jest przygotowanie prezentacji maturalnej z obowiązkowego przedmiotu – języka polskiego.

  Z myślą o takich licealistach powstał serwis pogotowiematuralne.pl. W swej przejrzystej strukturze zawiera kilkaset prezentacji maturalny na wiele popularnych i mniej popularnych tematów występujących na listach prac maturalnych szkół położonych w rożnych regionach Polski. Każda z nich zawiera pełną bibliografię, czyli literaturę przedmiotową i podmiotową, ramowy plan wypowiedzi oraz właściwą treść wystąpienia z tezą. Kolejne argumenty przedstawione są w konsekwentny i przejrzysty sposób, dlatego odpowiednie wystąpienie znajdzie tu zarówno ambitny maturzysta, jak i przeciętny uczeń, któremu zależy na pozytywnym wyniku z matury. Prace maturalne podzielono według odpowiadających im motywów literackich i haseł, dlatego odnalezienie właściwiej prezentacji maturalnej nie sprawia problemu.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Licea

Licea - nowa strona:

Adres: