Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace magisterskie »

  Pisanie prac przez inne osoby zdecydowanie ułatwia uczniowskie i studenckie życie pełne obowiązków, ale także kuszące możliwościami miłego spędzenia czasu. Warto jednak korzystać z usług osób, które przygotują dla nas pracę starannie, na zadany temat i wyczerpią tematykę, jaką jesteśmy zobowiązani podjąć w pracy. Należy znaleźć osoby solidne i profesjonalne. Zapraszamy na naszą stronę w celu zapoznania się ze szczegółową ofertą.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • World Usability Day »

  Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) jest eventem cyklicznym organizowanym co roku w różnych miejscach na całym świecie. Impreza o nazwie WUD Silesia organizowany jest przez firmę Future Processing przy współudziale organizacji społecznych i kulturalnych. Impreza co roku odbywa się pod innym hasłem przewodnim. W 2010 roku była to komunikacja, natomiast w tym roku jest to Edukacja. Światowy dzień użyteczności zazwyczja odbywa się w pierwszych dniach listopada.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prezentacji maturalnych z języka polskiego »

  Jestem polonistką z dwudziestoletnim stażem pracy. Oferuję Ci pomoc w przygotowaniu do matury ustnej z języka polskiego i w napisaniu prezentacji maturalnej. Pomagam każdemu oddzielnie, od podstaw. To nie jest anonimowe napisanie prezentacji ale raczej kompleksowe przygotowanie do matury ustnej. Jestem w kontakcie z uczniem przez cały czas, korespondujemy, uczeń może się ustosunkowywać, wyrażać wątpliwości, zadawać pytania itp., czyli na bieżąco monitoruje swoja pracę.

  Data dodania: 04 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia w domenie szkolenia.nf.pl to zdecydowanie największa i najbardziej aktualna baza szkoleń na rynku szkoleń, dostępnych w internecie. Szkolenia darmowe, szkolenia EFS, unijne, dla firm i użytkowników indywidualnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich żądnych wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notatkuj - prace z pedagogiki, psychologii i socjologii »

  Serwis Notatkuj jest autorskim projektem stworzonym przez magistra pomocy społecznej i socjoterapii oraz doświadczonego pedagoga. Na łamach bloga publikowane są wartościowe treści akademickie z zakresu nauk humanistycznych, tak jak pedagogika, psychologia, socjologia i pokrewne. Dominujące tematy to edukacja prozdrowotna, kultura techno oraz problemy młodzieży.

  Wszystkie artykuły publikowane w serwisie są jak najbardziej wiarygodne i zostały w większości sprawdzone przez wykładowców uniwersyteckich. Dzięki temu blog może stanowić doskonałe źródło wiedzy do prac zaliczeniowych, dyplomowych, prezentacji multimedialnych oraz konspektów.

  Autorka bloga proponuje ponadto profesjonalne pisanie prac na zlecenie. Zainteresowani proszenie są o kontakt drogą mailową w celu przekazania tematu pracy do wstępnej wyceny.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grecja last minute »

  Szukasz sprawdzonych i dobrych ofert turystycznych, które pozwolą Ci spędzić cudowne wakacje i wczasy w Grecji? Sprawdź nasze oferty na stronie http://wycieczki-grecja.pl. Staramy się optymalnie dobierać wszelkie last minute jak i first minute do Grecji, dostępne u polskich organizatorów. Ale prezentacja ofert last minute to nie wszystko, jak już zakupisz swojego "lasta" do Grecji, warto by było również dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat kraju do którego wybieramy się na wakacje. Specjalnie do tego celu, przygotowaliśmy mini poradnik w formie przewodnika po Grecji, który powinien przeczytać lub chociaż przeglądnąć każdy turysta wybierający się do Grecji. Serdecznie zapraszamy już teraz, wejdź na stronę wycieczki-grecja.pl, wybierz najlepszą ofertę last minute oraz przeczytaj porady i wskazówki dla podróżnych zawarte na stronie a spędzisz udane wakacje czy wczasy w tym pięknym kraju, jakim niewątpliwie jest Grecja.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole "WESOŁY BRZDĄC" Warszawa Bemowo, Warszawa Jelonki, Stare Babice »

  Niepubliczne Przedszkole "WESOŁY BRZDĄC" znajduje się w okolicach warszawskiego Bemowa, Starych Babic oraz Jelonek w miejscowości Blizne Jasińskiego. Nasze przedszkole gwarantuje profesjonalną opiekę nad dziećmi oraz wykwalifikowaną kadrę. Zapewniamy domową atmosferę w przyjaznym dla dziecka środowisku pod okiem doświadczonych opiekunów.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Gdyni »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski w Gdyni zaprasza na kursy prawa jazdy wszystkich kategorii. Jako jedna z nielicznych szkół posiadamy swój park maszyn wszystkich kategorii. Prowadzimy szkolenia na wózki widłowe i inne maszyny ADR. Szkolimy również osoby głuchonieme.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jezuici - Zakon apostolskii kościoła Katolickiego »

  Cała historia Jezuitów na jednej stronie. Wszystkie najważniejsze informacje o Towarzystwie Jezusowym. Kiedy i po co powstało, jaką religię wyznawało i jakich członków posiadało. Czym zakon zasłużył się dla społeczeństwa. Jak wybitni Jezuici pomogli w nauce i poznawaniu otaczającego nas świata. Wszystko o co musisz wiedzieć na temat Jezuitów znajdziesz na jednej stronie. Dowiesz się ile ważnych osób zakon dał Kościołowi np. 180 błogosławionych, 50 świętych, 252 biskupów i 83 arcybiskupów a także 5 patriarchów, 41 kardynałów i 1 papieża. Poznasz główne zasady zakonu np. Przyjmowanie osób do Zakonu odbywało się według ściśle określonych norm i wymagań papieży a także inteligencji i czystości umysłu jak i również wyjątkowo silnej i otwartej osobowości, Zawsze szli pierwsi na pomoc, stawali na wysokości zadania, kierowali w którym kierunku rozwija się Kościół. To tylko kilka z wielu zasad, które przyjęli Jezuici. Dowiesz się czym była kasata zakonu oraz śluby zakonne. Nie ominą Cię informacje na temat renesansu zakonu i współczesnych kardynałów. Znajdziesz informacje o Jezuitach w mediach, Jezuitach w Polsce oraz dowiesz się jak toczyło się życie Jezuitów po kasacie zakonu. Dowiesz się jakie były główne elementy charyzmatu Towarzystwa. Znajdziesz tu wiele informacji na temat kościołów, szkół czy szpitali zakładanych przez Jezuitów by pomagać i uczyć młode umysły bo miedzy innymi to właśnie nauka była najważniejsza dla zakonu i przykładali do niej dużą wagę.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Metro Ethernet »

  Strona o charakterze edukacyjnym mająca na celu przybliżenie aspektów Metro Ethernetu. Zawiera ona opis technologii stosowanej w Metro Ethernecie, zdefiniowane typu usług czy też producentów sprzętu i operatorów, których sieć oparta jest o Metro Ethernet. Opisuje ona takie usługi jak EPL (Ethernet Private Line), EVPL (Ethernet Virtual Private Line), ELAN (Ethernet LAN).

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »