Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 157 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 550

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • L.szkoła.pl kurs prawa jazdy kat. B »

  E-fektywny kurs prawa jazdy kat. B. Oferujemy teorię przez Internet i naukę jazdy z nawigacją GPS. Profesjonalne zajęcia z ratownikiem medycznym. Możliwość uczestniczenia w zajęciach (teoretycznych i praktycznych) jako obserwator przed wykupieniem kursu! Dojazd do kursanta!

  Data dodania: 23 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadane.pl - Nowy wymiar zadania domowego. »

  Największa baza zadań domowych. Pomagamy sobie wzajemnie w ramach każdego przedmiotu szkolnego od podstawówki aż do matury. Poszerzaj wiedzę, rywalizuj w rankingach oraz zdobywaj wspaniałe nagrody. Dodaj swoje zadanie domowe a my pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Na Gwareckiej - Nauka Jazdy Wrocław »

  Szkolimy przyszłych kierowców.nZ nami zrobisz kurs prawo jazdy na kat. A i B.nnOFERUJEMY:nn* kursy prawo jazdy kat. A i Bn* naukę w języku angielskimn* naukę w języku niemieckimn* bezstresowe, profesjonalne szkolenien* płatność za kurs w dogodnych nie oprocentowanych ratachn* materiały szkoleniowen* badania lekarskie na miejscun* dużą zdawalność po naszych kursach!nnKursy:nn* Kursy tygodniowenZajęcia odbywają sie dwa razy w tygodniu, we wtorki i czwartki w godzinach popołudniowych.n* Kursy indywidualnenMożliwość indywidualnych wykładów z teorii kursant ustala sam dni i godziny spotkań z wykładowcą-instruktorem prawa jazdy. Rozpoczęcie kursu indywidualnego także ustala kursant.n* Kursy weekendowenZajęcia odbywają się w sobote i niedziele.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy niemieckiego »

  Szkoły języka niemieckiego Adler od długiego okresu czasu stawiają na wysoki poziom nauczania. Z tej przyczyny system poziomów nauczania został zaprojektowany i przygotowany naukowo. Dodatkowo określono i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy dobierani są ze względu na adekwatne wykształcenie, zdolności dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Wysoka jakość kształcenia wymaga stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod przewodnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za całościową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie kursów jezykowych odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, jednostkowych potrzeb oraz możliwości czasowych słuchaczy. Dla studentów również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, wyposażona w pomocne materiały dydaktyczne. Doskonałe okoliczności nauki w zestawieniu z nowoczesnymi metodami edukowania to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Rojewscy Opole »

  Nauka Jazdy „Rojewscy”, to nowoczesny ośrodek zajmujący się szkoleniem kierowców w zakresie prawa jazdy kategorii B od 2003 roku. Siłą napędową naszej firmy jest dążenie do perfekcji. Stawiamy sobie wysokie wymagania, dążąc do zaspokojenia oczekiwań naszych kursantów, gdyż to oni tworzą atmosferę naszego ośrodka. Każdy z naszych klientów traktowany jest podmiotowo i indywidualnie.

  Naszym atutem są cierpliwi, doskonale wyszkoleni instruktorzy, dla których nauka to nie tylko praca, lecz także pasja. Wykłady prowadzone są w przyjaznej atmosferze, solidnie i rzetelnie, bez zbędnego stresu. Największym naszym sukcesem jest to, że większość naszych kursantów, to osoby, które przyszły do nas z polecenia innych.

  Gwarantujemy 100 % zadowolenia z kursu w naszej szkole. Przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy wymaga wiele pracy i wysiłku ze strony zarówno kursanta jak również instruktora. Polecamy jazdy doszkalające w naszym ośrodku! Ze swojej strony zapewniamy dobre przygotowanie do zdania egzaminu państwowego na prawo jazdy za pierwszym podejściem, gdyż sukcesy naszych kursantów są nie tylko, lecz przede wszystkim naszymi sukcesami.

  Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby wynik egzaminu był pozytywny. Doskonale znamy najczęściej realizowane w Opolu trasy egzaminacyjne. Jazdy można rozpocząć także pod dworcem PKP, jak również w innym dogodnym dla kursanta miejscu w Opolu.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • TERAPIE SŁOWEM * SAMOLECZENIE ŚWIADOMOŚCIĄ * ROZWÓJ »

  Każdy może znaleźć praprzyczynę swoich problemów oraz usunąć ją ze swojego życia.. Trzeba 'tylko' znać skuteczną metodę i stosując ją odnaleźć oraz 'wykasować' źródło problemu/choroby/niespełnienia, a później obserwować pozytywne zmiany w swoim codziennym życiu!!

  Warto też nauczyć się jak w życiu codziennym radzić sobie z przeciwnościami w taki sposób, aby nie tworzyć nowych problemów i dzięki temu żyć tak jak chcemy.

  Wielu naszym klientom życie odmieniło się na lepsze, czasem wręcz nabrało zupełnie nowej jakości..

  Jeśli chcesz coś zmienić w swoim życiu, ale jeszcze nie wiesz jak..
  ZAPRASZAMY DO NAS!!

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Twoja idealna sylwetka w Befit.pl »

  Szukasz porady dotyczących zdrowia, odchudzania, treningu czy fitness? Dobrze trafiłeś, bo nasi specjaliści udzielili mnóstwo porad na ten temat. Dzięki nam nareszcie uda Ci się zgubić zbędne kilogramy i zabłysnąć swoją sylwetką nad basenem w wakacje. Zmień swoje ciało już dziś!

  Data dodania: 11 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Polska w Liczbach »

  Statystyka nie musi być nudna i nieczytelna. Polska w Liczbach gromadzi olbrzymi zbiór danych o polskich miastach, powiatach, województwach i całym kraju. Liczne wykresy i porównania, pozwalają na łatwe - wizualne porównanie danego regionu z resztą kraju. Serwis w czytelny sposób prezentuje demograficzne dane na temat mieszkańców - od tych ogólnych do najbardziej szczegółowych. Ponadto pozwala szczegółowo poznać statystyki związane z rynkiem pracy, rynkiem nieruchomości, szkolnictwem i służbą zdrowia. Posiadamy aktualną i obszerną bazę teleadresową ośrodków edukacyjnych i medycznych oraz wszelkiego typu urzędów. Wszystko zaprezentowane w przystępnej formie z możliwością wyszukiwania, filtrowania, czy sprawdzenia lokalizacji na mapie. Dużo uwagi zwróciliśmy na responsywny design serwisu tak aby wszystkie statystyki były czytelne zarówno na komputerach stacjonarnych jak i tabletach i telefonach komórkowych.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka liceum - Edukeo.pl »

  Edukeo to społecznościowa platforma komunikacyjna, która powstała z myślą zarówno o uczniach jak i nauczycielach. Obie grupy mogą dodawać tutaj swoje ogłoszenia i z pewnością każda z nich będzie zadowolona. Nauczyciele mogą sprawdzać, jakich specjalistów potrzebują uczniowie, a uczniowie mogą dodawać własne zapytania.

  Data dodania: 26 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prime Star Ariana Fazel Centrum Języka Angielskiego »

  Prime Star Język Angielski Kursy i Korepetycje. Zapraszam do nauki języka angielskiego dzieci, młodzież i dorosłych. Nauka w małych grupach lub indywidualnie. Poczekalnia dla dojeżdżających klientów, bardzo dobrze wyposażona sala dydaktyczna.

  Data dodania: 10 10 2015 · szczegóły wpisu »