Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 137 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 540

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadane.pl - Nowy wymiar zadania domowego. »

  Największa baza zadań domowych. Pomagamy sobie wzajemnie w ramach każdego przedmiotu szkolnego od podstawówki aż do matury. Poszerzaj wiedzę, rywalizuj w rankingach oraz zdobywaj wspaniałe nagrody. Dodaj swoje zadanie domowe a my pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie.

  Data dodania: 25 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Curriculum Vitae »

  W serwisie informacje jak poprawnie przygotować dokumenty które posłużą do poszukiwania pracy. Na stronie znajdują się darmowe próbki dokumentów takich jak gotowe podania o pracę, wzory Curriculum Vitae, i przykładowe listy motywacyjne. Wszystkie dokumenty sformatowane i zapisane do popularnego formatu DOC. Dokumenty tak przygotowane umożliwiają szybką edycję na domowym komputerze. Dodatkowo - porady jakich programów powinniśmy używać podczas pisania różnego rodzaju dokumentów które wymagają formatowania tekstu. Na stronie przebieg rozmowy o pracę, czyli rozmowa kwalifikacyjna, pytania i odpowiedzi padające podczas takiego spotkania.

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP. »

  BHP-Sułkowski to firma, która świadczy fachowe usługi w dziedzinie szkoleń BHP, PPOŻ oraz Pierwszej Pomocy dla wszystkich grup zawodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo: obsługi BHP firmy w ramach stałej umowy, tworzenie wymaganej prawem dokumentacji, szkolenia BHP, PPOŻ, prowadzenie postępowań powypadkowych. Tak więc, wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolno na Mazowszu, Cyfrowe Archiwum Ziemi Kolneńskiej »

  KolnoTeka to przedsięwzięcie non-profit, projekt Cyfrowego Archiwum Ziemi Kolneńskiej, pierwszego ogólnodostępnego i bezpłatnego zbioru źródeł historycznych: zdjęć, dokumentów, nagrań audio, które dotyczą historii miasta Kolno i jego najbliższych okolic.

  Na stronie, która rozwija się od kilku miesięcy, znajdziemy mnóstwo materiałów interesujących nie tylko dla mieszkańców Kolna i powiatu. To często unikalne fotografie, historyczne dokumenty, mapy z dawnych lat, ale także nagrane wspomnienia mieszkańców z zesłania. Wszystko skatalogowane i dokładnie opisane.

  Nie jest to zwyczajne archiwum, dodatkowo znajdziemy tu m.in. wirtualną listę zabytków kolneńszczyzny (na interaktywnej mapie on-line), tematyczne trasy wycieczkowe (historyczne, przyrodnicze i inne), a także opracowania o historii lokalnej społeczności rosyjskiej i niemieckiej oraz żydowskiej.

  W pomoc przy tworzeniu tego niezwykle pożytecznego projektu włączyły się już: Miejska Biblioteka Publiczna w Kolnie, Muzeum Historii Żydów Polskich i Towarzystwo „Jan z Kolna”.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Czarnobyl »

  Co naprawdę wydarzyło się kwietniowej nocy roku 1986 w Czarnobylu? Jak doszło do katastrofy, jakie były jej następstwa? Odpowiedzi na te pytania udziela strona czarnobyl.c10.pl będąca swoistym kompendium wiedzy na temat Czarnobyla.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Gdynia »

  Zapraszamy na strony internetowe gdyńskiej szkoły nauki jazdy OSK Jędrek w Gdyni. Położenie Ośrodka Szkolenia kierowców OSK Jędrek obiektywnie intensyfikuje perspektywę na uzyskanie prawa jazdy, bo posiadamy kompetentną załogę szkoleniowców która poprowadzi Was krótką drogą po prawo jazdy. Już pierwsze jazdy kursu praktycznego zaczynają się na infrastrukturze drogowej, gdzie następnie mają miejsce egzaminy państwowe a fakt bezpośredniego i częstego uczestnictwa w ruchu drogowym z autami egzaminacyjnymi podnoszą pewność siebie kursantów. W naszej szkole jest do wyboru instruktor, pojazd także godziny jazdy. Klienci naszej szkoły jazdy sami decydują, z kim chcą brać lekcje, jakim samochodem i o jakiej porze. W naszej szkole korzystamy z aut Fiat Grande Punto.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac dyplomowych »

  Pisaniem prac zajmujemy się już od ponad 10 lat. Specjalnie dla was zatrudniamy profesjonalistów z olbrzymim doświadczeniem, odpowiednimi tytułami naukowymi a także przeszłość naukową. Dlatego dajemy Państwu gwarancję najwyższej jakości napisanych prac. W firmie Pisanie na 5 szybkość i rzetelność to dla nas priorytet. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu na www.pisaniena5.pl.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne: technik farmaceutyczny, masażysta - Edukator Bydgoszcz »

  Oferta dydaktyczna szkoły policealnej Edukator jest bardzo bogata. Centrum zaprasza na zajęcia z różnych specjalizacji, m.in.: technika masażysty i technika farmaceutycznego, a także opiekuna medycznego. W zlokalizowanej w Bydgoszczy placówce odbywają się również kursy masażu.

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »