Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 134 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 537

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • L.szkoła.pl kurs prawa jazdy kat. B »

  E-fektywny kurs prawa jazdy kat. B. Oferujemy teorię przez Internet i naukę jazdy z nawigacją GPS. Profesjonalne zajęcia z ratownikiem medycznym. Możliwość uczestniczenia w zajęciach (teoretycznych i praktycznych) jako obserwator przed wykupieniem kursu! Dojazd do kursanta!

  Data dodania: 23 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Strona artystki Małgorzaty Brzozowskiej-Nowak »

  Prezentacja prac artystki zajmującej się sztuką współczesną tworzącą obiekty malarskie,dźwiękowe,wideo, poezje wizualną,grafiką cyfrową,fotografie.W swojej twórczości przedstawia indywidualne postrzeganie współczesnego świata, poprzez formy abstrakcyjne, wyimaginowane połączoną z graficznym znakiem.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne ZaSiedmioGóroGród »

  Oferta przedszkola artystycznego z oddziałami integracyjnymi w Bydgoszczy. Stymulując wszechstronny rozwój dziecka, jako przedszkole artystyczne, realizować będziemy programy wychowania przez sztukę (m.in. H. Read’a). W codziennej pracy wychowawczo – dydaktycznej wykorzystamy metody wielostronnego kontaktu z muzyką, tańcem, teatrem, malarstwem, dzięki czemu zainspirujemy dziecko do działania, doświadczania i przeżywania, a tym samym budowania własnego systemu wartości.

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka - pisanie prac »

  Kłopot z przygotowywaniem pracy licencjackiej ma coraz to większa liczba żaków i można się zastanawiać, skąd one się zaczynają. Natomiast okazuje się, że niektóre osoby generalnie nie mają dobrych możliwości, żeby pisać obszerne i dość skomplikowane opracowania, takie jak właśnie prace licencjackie i prace dyplomowe. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by wybrać się po pomoc do osób mających doświadczenie w temacie pisania tekstów magisterskich i innych prac. Polecamy odwiedzenie naszej firmy, proponujemy pomoce z wielu kierunków, porada w zagadnieniu pisanie prac, profesjonalna konsultacja do pracy w każdym momencie pisania.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac - ogłoszenia »

  W serwisie umieszczone są ogłoszenia pisania prac magisterskich, licencjackich czy inżynierskich. Serwis skupia oferty wielu zespołów pomagających studentom. Istnieje także możliwość umieszczenie ogłoszenia sprzedaży gotowych prac dyplomowych.

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • WordList - wyszukiwarka wyrazów oraz anagramów do gier słownych »

  WordList.eu to bardzo obszerna baza słów języka polskiego. Większość wpisów zawiera poprawne odmiany fleksyjne w zależności od przypadków, czasów i funkcji pełnionej w zdaniach. Można znaleźć tutaj między innymi informacje o odmianie rzeczowników pospolitych, ale także przymiotników, czasowników, liczebników, zaimków, nazw geograficznych i imion. Poza tym dostępna jest szczegółowa analiza znaków, palindromy, typograficzny podział na sylaby, punktacja w Scrabble, sumy kontrolne wyrazów, kod w alfabecie Morse'a.
  Zaawansowana wyszukiwarka ułatwia odnalezienie słów spełniających różne kryteria, np. składające się z konkretnych liter, o podanej długości, rozpoczynające się lub kończące na wybraną literę. Dzięki niej poznasz hasła do gier słownych typu literaki, scrabble oraz krzyżówki i szarady.
  Anagramator umożliwia układanie poprawnych wyrazów z dowolnych liter. Wyniki mogą być grupowane po długości słów lub ilości punktów w Scrabble.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Anglojęzyczne Przedszkole Stokrotka - przedszkole Słupsk »

  Strona internetowa Stokrotka Anglojęzyczne Przedszkole - Słupsk.
  Nasze przedszkole jest zlokalizowane w spokojnej dzielnicy, przy ul. Hubalczyków 12, naprzeciwko Nowego Szpitala Wojewódzkiego w sąsiedztwie łąk i lasów. W pogodne dni korzystamy z dużego placu zabaw. Przedszkole powstało z myślą o dzieciach, aby wspomagać i ukierunkowywać ich rozwój, zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami. Zapewniamy pełną opiekę i bezpieczeństwo. Stwarzamy optymalne warunki naszym wychowankom. W naszej placówce zapewniamy dzieciom pomoc logopedyczną, jak również współpracujemy z poradnią psychologiczno - pedagogiczną w Słupsku. Cały personel ma na uwadze, to że dziecko poznaje świat przez doświadczanie.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kwiaty z bibuły »

  Szukasz informacji na temat tworzenia przepięknych bukietów z bibuły? Sprawdź już teraz nasze porady i wskazówki na ten temat. Jeśli jesteś zainteresowana florystyką w troszkę innym wydaniu, interesuje Cię Ikebana oraz chcesz pogłębić swoje florystyczne umiejętności - techniką tworzenia kwiatów z bibuły i papieru - koniecznie wejdź na moją stronę http://kwiaty-z-bibuly.net.pl - serdecznie zapraszam!

  Data dodania: 21 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Neurostacja - Instytut Rozwoju Funkcji Psychologicznych »

  Instytut Rozwoju Funkcji Psychologicznych oferuje serię warsztatów wspomagających leczenie różnego rodzaju zaburzeń. Zajmujemy się zwalczaniem stresu, migren, ADHD oraz stresu. Prowadzimy również treningi panowania nad emocjami i podnoszenia pewności siebie.

  Data dodania: 13 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • ICM Pogoda »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu POGODA ICM. Na naszej stronie znajdziecie państwo dokładną prognozę pogody icm. Jest przygotowywana przez naukowców Uniwerytetu Warszawskiego poprzez modelowanie złożonych układów i procesów w obszarze nauk matematycznych oraz przyrodniczych.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »