Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 161 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 550

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Krzysztof Kolumb »

  Krzysztof Kolumb to jeden z najbardziej znanych odkrywców. Już od maleńkości interesował się żeglarstwem i swoje pierwsze wyprawy morskie odbył w wieku kilkunastu lat. Jego największym osiągnięciem było odkrycie Ameryki.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cięcie laserem »

  Cięcie laserem to w dobie dynamicznego rozwoju nowoczesnych technologii jedna z podstawowych technologii dzielenia materiałów. Ale nie jedyna. Serwis ciecielaserem.info to zbiór informacji na temat szeroko pojętego procesu CIĘCIA różnych materiałów (w aspekcie technologicznym), jego klasyfikacji, specyfikacji danego procesu, historii danej technologii itp. Oprócz informacji o cięciu laserem, w serwisie znajdziemy również wiadomości o cięciu wodą, cięciu mechanicznym (brzeszczotami, tarczami, łańcuchami) plastycznym, cięciu przecinakami w kuźni, cięciu gazami / plazmą, zbiór ciekawostek o procesach, ich historii i wynalazcach oraz wiele bardzo przydatnych informacji o charakterze technicznym.

  Data dodania: 28 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Tłumaczenia stron www czy tłumaczenia tekstów biznesowych lub ekonomicznych- tym właśnie między innymi zajmuje się firma Ftl Translations. Firma dzięki doświadczonym pracownikom z szeroką wiedzą może świadczyć najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe wszelkiego rodzaju tekstów- od tekstów ekonomicznych, marketingowych, przez teksty humanistyczne, tłumaczenia książek po szeroko pojętą technologię informacyjną. Atrakcyjne ceny i przede wszystkim terminowość i gwarancja zawsze dokładnych tłumaczeń.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek opole »

  Jeżeli jesteś rodzicem, często i długo pracujesz, a podczas gdy realizujesz się w swojej pracy nie możesz zapewnić odpowiedniej opieki swojemu dziecku, skorzystaj z oferty niepublicznego żłobka w Opolu. Placówka powstała w 2009 roku i od tego czasu stale i sukcesywnie inwestuje w nowy sprzęt i przyczynia się do rozwoju swoich podopiecznych. Dzięki pobytowi w Żłobku Kangurek dziecko uczy się kreatywnego myślenia, rozwija wyobraźnię i poznaje świat nauki oraz zabawy. Zapewnia opiekę dzieciom między piątym miesiącem, a trzecim rokiem życia.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Częstochowa »

  Nie ważne czy dopiero zaczynasz naukę swojego wymarzonego języka obcego, znasz podstawowe aspekty i pragniesz głebszej wiedzy czy też potrzebujesz jedynie szlifować swe umiejętności – zapraszamy. W szkole językowej College nauczysz się niemieckiego, angielskiego i hiszpańskiego. Oferujemy między innymi metodę nauki Callana. Polega ona na ciągłym dialogu z lektorem, co jest najefektywniejszą formą doskonalenia swojego językowego kunsztu. Z nami nauka języków staje się przyjemnością – Centrum kształcenia języków obcych College na www.

  Data dodania: 30 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Społeczne Szkoły Muzyczne w Szczecinie »

  Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych nauki gry na instrumentach: pianino, skrzypce, gitara, a także śpiewu solowego. Zajęcia mają charakter nauki indywidualnej.Mamy wieloletnie doświadczenie.Prowadzimy Społeczną Szkołę Muzyczną I stopnia (podstawową) i Społeczną Szkołę Muzyczną II stopnia (średnią). Program realizowany w tych szkołach jest według siatki godzin szkół publicznych. W Szkole Muzyki realizujemy program dowolny, dostosowany do możliwości każdego ucznia. Uczymy najmłodsze dzieci muzykowania na instrumentach, podstaw teorii muzycznej, rytmiki oraz tańca. Przygotowujemy 5 latki do nauki w szkole muzycznej. Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną kadrę pedagogiczną według autorskich programów nauczania. W naszych szkołach panuje miła atmosfera. Zajęcia odbywają się w godzinach popołudniowych e przystosowanych salach. W budynku jest sala kameralna w której odbywają się koncerty naszych uczniów.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku dla mieszkańców miasta Wrocław w szkole Pracownia Otwarta. »

  Nowoczesna pracownia plastyczna jednocząca uczniów z całego kraju? To możliwe! Szkoła Pracownia Otwarta oferuje różnorodne kursy dla osób w każdym wieku z Wrocławia i okolic oraz on-line dzięki aplikacji Skype dla wszystkich mieszkających poza miastem. Dzięki takim zdobyczom nowoczesności jak komputer i kamera internetowa możemy dotrzeć również do tych kursantów, którzy z różnych powodów nie mogą wychodzić z domu i prowadzić ich krok po kroku przez zagadnienia związane ze sztuką. Dostarczamy też materiały.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • IOError - programowanie i nie tylko… »

  Znajdziesz tutaj informacje związane z programowaniem, bazami danych, konfiguracją programów, usług a także systemów operacyjnych Linux i Android. Nie braknie także opisów ciekawych i użytecznych stron www, programów oraz nowych technologii.
  W skrócie ta strona to ciekawostki ze świata IT i nie tylko…

  Data dodania: 09 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych w Rzeszowie »

  Masterschool to renomowana szkoła języków obcych z siedzibą w Rzeszowie. Nasza oferta edukacyjna obejmuje najważniejsze języki europejskie: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski oraz rosyjski. Zajęcia prowadzone są w małych grupach przez doświadczonych lektorów, którzy potrafią się dostosować do poziomu językowego każdego z uczestników kursu. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2014 · szczegóły wpisu »