Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 143 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 543

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Baza CNC - Forum CNC »

  U nas znajdziesz wszystko, czego jeszcze nie wiesz o CNC - informacje branżowe, szkolenia CNC, praca CNC, forum cnc oraz możliwość konsultacji z ekspertem.

  Szkolenia CNC szansą Twojego rozwoju!
  Dzisiejszy rynek pracy, tak ściśle związany z aktualnymi uwarunkowaniami dotyczącymi stanu gospodarki i funkcjonowania przedsiębiorstw, stawia coraz to nowe zadania przed każdym kto planuje swój zawodowy progres.

  W branży CNC szkolenia są elementem kluczowym. Rynek maszyn sterowanych numerycznie jest dziś jednym z podstawowych filarów nowoczesnego przemysłu. Implikacją tego jest potrzeba permanentnego rozwijania ludzkich umiejętności, co gwarantować ma efektywność produkcyjną.Na przeciw rynkowym oczekiwaniom wychodzą firmy szkoleniowe dostosowujące swe oferty zarówno do podstawowych wymogów kadrowych małych firm, jak i do skomplikowanych i ściśle określonych potrzeb dużych przedsiębiorstw chcących zatrudniać znakomicie wykwalifikowaną kadrę techniczną.
  Wziąwszy pod uwagę dostępne oferty szkoleń spełniających powyższe kryteria, ważne miejsce na rynku zajmuje firma STARTCNC organizująca szkolenia na terenie całej Polski.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Start CNC !

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Stettiner80 przedstawia »

  Witam i zapraszam do oglądania. Rozsiądź się mój Miły Gościu i wybierz coś dla siebie z mojej kolekcji.

  Usiądź wygodnie z ulubioną herbatą, ulubioną kawą lub ulubionym piwem przy wybranym przez Ciebie mój Miły Gościu filmie i obejrzyj film nie tylko o gościnnym Pomorzu Zachodnim.

  Miłego oglądania mój Miły Gościu i zapraszam ponownie

  Data dodania: 07 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak znaleźć dobrą pracę. »

  Serwis o szukaniu i sposobach znajdywania dobrej pracy. Znajdziesz odpowiedzi jak napisać dobre CV i list motywacyjny, jak przygotować się do testów i jakich pytać się spodziewać podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra »

  Studia społeczne podyplomowe w Warszawie - Nawigatorzy jutra to nowatorski, interdyscyplinarny kierunek, którego spójny program porusza najważniejsze wydarzenia i zjawiska ekonomiczno-społeczne. Celem nauczania jest wykształcenie ludzi myślących, wątpiących, nie bojących się zadawać pytania i podważać autorytety. Uruchomione w tym roku na Warszawskiej Szkole Zarządzania studia z przystępnym czesnym i doskonale przygotowanym zespołem wykładowców. To również możliwość rozwoju własnej świadomości, uczenie się wyznaczania nowych kierunków i celów, a także zdobywanie rzetelnej wiedzy o świecie. To jedne z nielicznych studiów podyplomowych bez sztywnego pakietu przekazywanej wiedzy, gdzie, zamiast tego, dostajemy możliwość realizacji wspólnych projektów, gromadzenia informacji nie przefiltrowanych przez media i dzielenia się nią z wykładowcami i innymi studentami. To przede wszystkim studia społeczne bazujące na edukacji podyplomowej dla ludzi zaangażowanych, aktywnych, chcących zmieniać i ulepszać świat.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Galeria sztuki, czyli obrazy impresjonistów, wszystko zgromadzone w jednym miejscu, tworzy wspaniałe muzeum wirtualne, dla miłośników malarstwa. Oferujemy wirtualne portfolia impresjonistów wielkiego formatu. Słynne obrazy jak: Olimpia, Klasa Tańca czy Huśtawka Augusta Renoira już teraz w zasięgu twojego monitora. Impresjonizm to jeden z najbardziej legendarnych stylów w malarstwie, dlatego też nasza strona w całości oddana jest obrazom impresjonistów oraz samym impresjonistom. Pejzaże, scenki rodzajowe, martwa natura, a wszystko to sporządzone impresjonistycznym pędzlem, gdzie liczył się subiektywizm i uwiecznienie krótkiej, przelotnej chwili, umożliwiamy niezwykłą podróż po świecie impresjonizmu.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Angielskiego British English »

  Techniki i metody nauki angielskiego w naszej szkole dostosowywane są do Twoich indywidualnych potrzeb. Szkoła Języka Angielskiego British English pozwala na wybór kiedy i jak długo chcesz się uczyć.Kładziemy szczególny nacisk na kształcenie sprawności mówienia przy równoczesnym rozwijaniu pozostałych umiejętności.

  Data dodania: 03 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konto dla młodych »

  Kontadladzieci.pl to portal nie tylko o produktach bankowych dla najmłodszych. Znajdziesz u nas szeroką paletę propozycji, które pozwolą Ci podjąć najlepszą decyzję jak oszczędzać. A może chcesz żeby Twoje dziecko zaczęło dorosłe życie z okrągłym milionem na koncie? Nie musisz być bogaty i nie ma w tym ani trochę demagogii – matematyka nie kłamie! Sprawdź możliwości, zobacz jak zbudować bezpieczny i zyskowny portfel inwestycyjny, by ułatwić życiowy start swojej pociechy. W naszym portalu wszystkie informacje na temat oszczędzania.

  Data dodania: 25 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekt unijny Gminy Kozienice »

  Portal powstały w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Gminę Kozienice "Mój własny e-learning - uczmy się na najwyższym poziomie".
  W ramach projektu uczniowie szkół gimnazjalnych uczestniczyli w zajęciach z matematyki i języka angielskiego. Zajęcia prowadzone były metodą warsztatową i projektową.
  Najlepsi uczniowie pojechali na tygodniową wycieczkę do Anglii.
  Ważnym elementem projektu była platforma elearningowa, z której korzystali wszyscy uczestnicy.
  Na zakończenie projektu odbył się piknik naukowy, w którym wzięła udział młodzież z różnych szkół z tereny gminy Kozienice.
  Projekt współfinansowany był ze środków UE.
  Zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddolne tworzenie kultury. Projekt badawczy »

  Skąd bierze się „kultura”? Jak się ją tworzy? I kto ją tworzy? Odpowiedzi na pytania znaleźć można na stronie antropologicznego projektu badawczego „Oddolne tworzenie kultury. Wielostanowiskowe studium porównawcze”. Projekt ten realizowany jest w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2013-2015. Wykorzystywane metody badawcze takie jak obserwacja uczestnicząca i wywiad etnograficzny umożliwią wytworzenie bogatych materiałów badawczych. Analiza tych materiałów pozwoli wyjaśnić, jak tworzone są złożone działania kulturowe: jaką rolę odgrywają w tym procesie czynniki oddolne i instytucjonalne.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »