Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 169 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 114 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła jazdy AutoFinał z Koniecpola »

  AutoFinał szkoła jazdy z Koniecpola. Zapraszamy zainteresowane nauką jazdy samochodem osoby oraz tych, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności prowadzenia auta do odwiedzenia naszej strony. Jeździć uczymy na samochodach Nissan Micra.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kolorujmy.pl - kolorowanki, malowanki, gry i zabawy dla dzieci »

  W portalu kolorujmy.pl można znaleźć ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla dzieci. Kolorowanki przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Rodzice mogą znaleźć dla swoich pociech również zabawy: połącz kropki, labirynty, rebusy i ciekawe pomysły do wspólnego spędzania czasu. Kolorujmy.pl to świetna zabawa edukacyjna dla dzieci w każdym wieku.
  Nasze kolorowanki i malowanki są unikalne - takich nie znajdziesz nigdzie indziej!
  Obrazki są darmowe - możesz je ściągać i drukować.
  Labirynty, połącz kropki i inne zabawy mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka.
  Kolorowanki w kategoriach: cyfry, litery, pory roku, zwierzęta - to również doskonały materiał dydaktyczny.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • PISANIE PRAC, PRACA MAGISTERSKA, PISANIE PRAC MAGISTERSKICH, POMOC W PISANIU ! »

  Pisanie prac, Prace magisterskie, praca magisterska. Witaj w serwisie ePisanie - pomoc w pisaniu prac. W ofercie najlepsze prace, atrakcyjne ceny! Nasz serwis zajmuje się kompleksowym przygotowywaniem materiałów i opracowań niezbędnych do wszelkiego rodzaju pisemnych zaliczeń. Zapraszamy Wszystkich, którzy gubią się w arkanach sztuki pisania prac magisterskich, licencjackich czy dyplomowych.

  Data dodania: 24 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Pasłęk Elbląg P.Poż OŚ »

  BHP OCHRONA ŚRODOWISKA P.POŻ w Pasłęku, Elblągu, Ornecie, Rychlikach, Morągu, OlsztynienPRACODAWCO!nnRyzyko zawodowenntylkonn100 złnn nnBHP CENTRUM PASŁĘKnntel: 697-769-410nn nn ZAPEWNIMY TWOJEJ FIRMIE:nn nnBezstresowe kontrole Państwowej Inspekcji Pracyni Inspekcji SanitarnejnPomoc nw wprowadzeniu rozwiązań podnoszących stan bezpieczeństwani higieny pracynw twojej firmienTerminowe zorganizowanieni przeprowadzenie multimedialnych szkoleń bhp w twojej firmienFachowe i zgodnenz obowiązującymi przepisami przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy w twojej firmienTerminowość i bezpieczeństwo:nBierzemy odpowiedzialność za usługi świadczone Twojej firmie.nJesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem co znacząco wpływa na bardzo wysoki poziom usług jakie oferujemynJesteśmy najlepszą firmą w regionie pod względem cena/jakośćn n nnUsługi w zakresie bhp:nnprzeprowadzanie oceny ryzyka zawodowego i sporządzanie odpowiedniej dokumentacji,nmultimedialne szkolenia pracowników w zakresie bhp,nsporządzanie dokumentacji powypadkowej i prowadzenie rejestrów wypadków przy pracy,nopracowywanie szczegółowych instrukcji dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy na poszczególnych stanowiskach pracy.nkontrola warunków pracy,nsporządzanie okresowej analizy stanu bhpnbieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,nprowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadkó

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Poznań »

  Klub malucha Poznań - Akademia Malucha to forma przejściowa między domem a przedszkolem. Bogaty i urozmaicony program odpowiednio przygotuje dziecko, aby w pełni mogło skorzystać ze stymulującej roli przedszkola oraz wkroczyć w ten nowy okres bez stresu i lęku. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 11 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów, szkolenia menadżerskie, coaching - Kontrakt OSH »

  Kontrakt OSH to profesjonalna szkoła trenerów oferująca szkolenia menadżerskie i dla trenerów. Fachowa kadra nauczająca prowadzi kurs coachingu zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. W ofercie również warsztaty i szkolenia otwarte, a także projekty dla firm.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  100 Agencja Tłumaczeń to miejsce, gdzie wyselekcjonowani tłumacze z wysokimi kwalifikacjami i doświadczeniem przetłumaczą praktycznie każdy rodzaj tekstu z prawie wszystkich języków świata. Tłumaczenia naukowe, ekonomiczne, informatyczne, prawnicze, techniczne, budowlane, turystyczne, popularno-naukowe, medyczne, farmaceutyczne oraz inne. Kompleksowe usługi skutecznych i doskonałej jakości tłumaczeń zapewniają tłumacze, którzy mają wieloletnie doświadczenie i zapewnią najwyższą jakość tłumaczeń.

  Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki do szkoły »

  Jeśli szukają Państwo podręczników, zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy. W ramach naszej oferty mogą Państwo kupić podręczniki od liceów, gimnazjów oraz podręczniki akademickie. Posiadamy szeroki asortyment lektur szkolnych, słowników i materiałów do nauki języków. W naszej ofercie znajdują się materiały dla nauczycieli, pomoce do egzaminów. Posiadamy atrakcyjne i konkurencyjne ceny. W ramach naszej oferty znajdą Państwo tanie książki. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Unikaj ognia - blog o bezpieczeństwie przeciwpożarowym »

  Wiedza przeciwpożarowa winna być podstawowym elementem wykształcenia każdego rozważnie podchodzącego do życia człowieka. Taka wiedza to zespół wiadomości dzięki któremu w chwili zagrożenia zachowasz zimną krew, oszacujesz skale żywiołu oraz przeprowadzisz efektywną i bezpieczną akcje ratowniczą. Na naszym portalu odkryjesz informacje, dzięki którym staniesz się profesjonalistą w sprawach przeciwpożarowych. Dowiesz się jak dławić poszczególne rodzaje pożarów. Nie zawsze efektywna jest piana czy proszek gaśniczy. To bezcenna wiedza, która znacznie pomoże okiełznaniu żywiołu. Zapraszamy do skorzystania z informacji zawartych na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »