Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 169 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 114 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisanie prac »

  Nasz serwis oferuje pomoc w pisaniu prac dyplomowych takich jak: prace doktorskie, prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie oraz prace zaliczeniowe, referaty, wypracowania, streszczenia, przemówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kolorujmy.pl - kolorowanki, malowanki, gry i zabawy dla dzieci »

  W portalu kolorujmy.pl można znaleźć ogromny wybór kolorowanek i malowanek dla dzieci. Kolorowanki przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Rodzice mogą znaleźć dla swoich pociech również zabawy: połącz kropki, labirynty, rebusy i ciekawe pomysły do wspólnego spędzania czasu. Kolorujmy.pl to świetna zabawa edukacyjna dla dzieci w każdym wieku.
  Nasze kolorowanki i malowanki są unikalne - takich nie znajdziesz nigdzie indziej!
  Obrazki są darmowe - możesz je ściągać i drukować.
  Labirynty, połącz kropki i inne zabawy mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka.
  Kolorowanki w kategoriach: cyfry, litery, pory roku, zwierzęta - to również doskonały materiał dydaktyczny.

  Data dodania: 04 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje Maturalne z języka polskiego na najwyższym poziomie. »

  Portal poświęcony został tematyce prezentacji maturalnych z języka polskiego. Maturzyści odszukają tutaj porady i wskazówki jaki temat wybrać, jak stworzyć literaturę podmiotu i przedmiotu, bibliografię czy konspekt.
  Posiadamy bogatą ofertę handlową, jednocześnie stale poszerzamy asortyment, Realizujemy typowe i nietypowe zamówienia. Cechą charakterystyczną naszej firmy jest zespół specjalistów w danej dziedzinie.  Zaopatrujemy naszych klientów w :
  - gotowe prezentacje maturalne,
  - pisane na zlecenie prezentacje,
  - pomoce dydaktyczne przydatne podczas pisania własnej prezentacji gratis,
  -szybki czas realizacji,
  -możliwość płacenia w ratach

  Data dodania: 16 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio tańca Fantom Toruń »

  Studio Tańca FANTOM zaprasza Młodzież i Dorosłych na Kursy i lekcje tańca: towarzyskiego, salsy solo i w parach, oryginalnego tanga argentyńskiego oraz tańca orientalnego, na wszystkich poziomach nauczania ("od pierwszego kroku" do tzw. Hobby Class).
  Najlepsi nauczyciele oraz profesjonalne warunki (trzy sale z parkietem i lustrami, szatnia, pomieszczenia klubowe i kącik kawowy), sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe zarówno dla pasjonatów tańca, jak i dla osób, które spotkanie z tańcem traktują incydentalnie.
  Specjalna oferta dla par narzeczonych!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na architekturę kreaKtywni - Gliwice, Bytom, Katowice »

  Kurs rozwijający zdolności architektoniczne potrzebne do zdania egzaminu na studia.
  Program obejmuje zasady działania aksonometrii, perspektywy, kompozycji i światłocienia. Oprócz rysunku na kursie poznasz podstawy projektowania oraz zasady i metody modelowania kompozycji przestrzennych. Poza ćwiczeniami odtwórczymi bardzo duży nacisk kładziemy na tematy projektowe aby rozwijać kreatywność oraz myślenie architektoniczne.
  Zajęcia prowadzone są w małych grupach i trwają cztery godziny. Ponieważ zależy nam na Waszych dobrych wynikach wymagamy wysokiej frekwencji oraz systematycznej pracy w domu.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka - pisanie prac »

  Kłopot z przygotowywaniem pracy licencjackiej ma coraz to większa liczba żaków i można się zastanawiać, skąd one się zaczynają. Natomiast okazuje się, że niektóre osoby generalnie nie mają dobrych możliwości, żeby pisać obszerne i dość skomplikowane opracowania, takie jak właśnie prace licencjackie i prace dyplomowe. Nic nie stoi zatem na przeszkodzie, by wybrać się po pomoc do osób mających doświadczenie w temacie pisania tekstów magisterskich i innych prac. Polecamy odwiedzenie naszej firmy, proponujemy pomoce z wielu kierunków, porada w zagadnieniu pisanie prac, profesjonalna konsultacja do pracy w każdym momencie pisania.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Speedy.org.pl Ksero, druk, skan, wyplot od A5 do A0 »

  Specjalizujemy się w drukowaniu, kopiowaniu oraz skanowaniu mało i wielkoformatowym. Indywidualne negocjacje ze stałymi klientami. Materiały do wydruku przyjmujemy: • dostarczone przez klienta, • na email, • na serwer FTP.Istnieje możliwość odbioru materiałów z siedziby klienta. Wydruki dostarczymy w wyznaczone miejsce.Drukowanie i kopiowanie dokumentów od formatu A5 do A3 - kolorowych i czarno-białych, wydruki pełno kolorowe jedno- i dwustronne, o gramaturze papieru od 80g/m2 do 280g/m2 oraz innych nośnikach folii, kalce, papierze samoprzylepnym.Drukowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych do szerokości rolki 914 mm na papierze o gramaturze papieru od 80g/m2 do 120g/m2oraz folii i kalce. Skanowanie kolorowych i czarno-białych dokumentów małoformatowych oraz wielkoformatowych (max. szerokości 914 mm) Skanowanie dokumentów w formatach jpg, tif, pdf: Skanowanie dokumentów o max. szerokości 914 mm, max. grubości 15 mm i max. długości 15 m.Poprawianie jakości zeskanowanego dokumentu względem oryginałuSkalowanie rysunków od 10% do 1000% (A6 do A0), lustrzane odbicie.Bindowanie, grupowanie, sortowanie, zszywanie dokumentacji oraz łączenie kilku dokumentów pdf w jeden dokument pdf.wykorzystywanych przez plotery jedno- lub dwukrotnie do formatu 190 mm i 210 mm z zakładką lub bez.Laminowanie wydruków do A3.Wykonujemy wydruki z pakietu Office, WinKalk, MikroMap, AutoCad, Gimp, CorelDRAW, itp.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grecja last minute »

  Szukasz sprawdzonych i dobrych ofert turystycznych, które pozwolą Ci spędzić cudowne wakacje i wczasy w Grecji? Sprawdź nasze oferty na stronie http://wycieczki-grecja.pl. Staramy się optymalnie dobierać wszelkie last minute jak i first minute do Grecji, dostępne u polskich organizatorów. Ale prezentacja ofert last minute to nie wszystko, jak już zakupisz swojego "lasta" do Grecji, warto by było również dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat kraju do którego wybieramy się na wakacje. Specjalnie do tego celu, przygotowaliśmy mini poradnik w formie przewodnika po Grecji, który powinien przeczytać lub chociaż przeglądnąć każdy turysta wybierający się do Grecji. Serdecznie zapraszamy już teraz, wejdź na stronę wycieczki-grecja.pl, wybierz najlepszą ofertę last minute oraz przeczytaj porady i wskazówki dla podróżnych zawarte na stronie a spędzisz udane wakacje czy wczasy w tym pięknym kraju, jakim niewątpliwie jest Grecja.

  Data dodania: 02 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Klub malucha Zgagula »

  Klub malucha zGaGuLa to miejsce, w którym zdajemy sobie sprawę jak ważny jest prawidłowy rozwój dziecka już od najmłodszych lat. To właśnie z myślą o maluchach przygotowujemy nasze zajęcia ruchowe, logopedyczne i muzyczne. Charakter naszych zajęć jest odpowiednio dostosowany do wieku i potrzeb każdego naszego podopiecznego. Staramy się poświęcać każdemu z uczestników tyle czasu i uwagi ile potrzebują. Aby było to możliwe każde zajęcia prowadzone są w małych, kameralnych grupach. Udział w naszych zajęciach pozwoli dziecku zdobyć nowe cenne umiejętności, nauczy pracy w grupie i nawiązywania kontaktów z rówieśnikami, a także ułatwi start w przedszkolu. Pracujemy w oparciu o najnowsze rozwiązania edukacyjne. Dzięki temu udział w naszych zajęciach ruchowych dla dzieci procentuje ich korzystniejszym rozwojem. Zapraszamy do poznania się z naszą ofertą i zachęcamy do zapisywania swoich pociech.

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • List motywacyjny - wzory »

  Na stronie listycv.pl można znaleźć wiele przydatnych informacji na temat pisania CV i listów motywacyjnych. Są tam też umieszczone przykładowe wzory listów w języku polskim jak i angielskim. Dobre porady z pewnością pozwolą na napisanie porządnego listu cv.

  Data dodania: 21 08 2014 · szczegóły wpisu »