Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 150 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 546

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania do wynajęcia, mieszkania dla studentów, stancje. »

  Na stronie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń z akademiki, mieszkaniami i pokojami do wynajęcia. Możliwość zamieszczenia płatnych ogłoszeń promowanych. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń w naszym serwisie.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Intelekt- korepetycje i kursy językowe z dojazdem »

  Oferujemy korepetycje dla osób prywatnych i kursy językowe dla firm z przedmiotów: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski, włoski, matematyka, biologia, chemia, geografia, historia, oraz kursy językowe dla firm z dojazdem do Klienta. Korepetycje i kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak zbudować dom autonomiczny? »

  Dom autonomiczny to skuteczna, choć droga recepta na bezpieczeństwo energetyczne. Pozwala przetrwać nawet najdłuższy kataklizm i odłączenie od sieci elektroenergetycznej, bo pozyskuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł (np. fotowoltaiki, turbin wiatrowych). Jednocześnie pozyskuje również energię do ogrzewania, przez co nie wymaga dostarczania energii ani paliwa z zewnątrz. Jak zbudować taki dom? Oglądaj internetowy serial i czytaj artykuły.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ściąga »

  Zbiór materiałów edukacyjnych - ściąg, wypracowań, prezentacji maturalnych, konspektów, referatów, rozprawek oraz multimedialnych prac maturalnych. W serwisie również kompleksowe przygotowanie do egzaminu maturalnego oraz szereg innych przydatnych porad.

  Data dodania: 02 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Pisaniem prac dyplomowych na zamówienie takich jak: prace magisterskie czy prace licencjackie zajmują się najlepsi specjaliści z wielu dziedzin. Nie trzeba długo szukać, by znaleźć odpowiednią osobę, która pomoże napisać wartościową i spełniającą wszelkie kryteria formalne pracę dyplomową czy zaliczeniową. Sprawdź szczegółową ofertę na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Gorlice »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców "L-ka" zajmuje się szkoleniem kandydatów na kierowców ubiegających się o prawo jazdy kategorii B, czyli przyszłych kierowców samochodów osobowych oraz kategorii A czyli motocyklistów. W swojej ofercie poza szkoleniem podstawowym oferujemy również zajęcia doszkalające zarówno z zajęć teoretycznych jak i praktycznych.

  Data dodania: 02 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dzienniki szkolne, Dzienniki zajęć, Dzienniki lekcyjne »

  Dzienniki szkolne, dzienniki zajęć, dzienniki lekcyjne. Przepisy rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu określają jedynie jakie dane muszą być rejestrowane w dzienniku lekcyjnym. Dyrektor szkoły decydując się na zakup dzienników lekcyjnych, zmuszony jest do skontrolowania, czy zakupywany dziennik zawiera rubryki na dane ustalone regulacjami r.d.p.n. O sposobie prowadzenia dziennika, użytkowania jego części - zarówno w części głównej, jak i dodatkowej, o wyznaczeniu obowiązkowych notacji - decyduje wyłącznie dyrektor placówki. W dziennikach szkolnych mogą być odnotowywane: oglądy, ważne zdarzenia z życia klasy, indywidualne kontakty z opiekunami słuchaczy, informacje o zebraniach z rodzicami, komentarze o zachowaniu uczniów, gratyfikacjach, karach itp. Oferujemy dzienniki szkolne, dzienniki zajęć, dzienniki lekcyjne, dzienniki przedszkola itd. Tylko u nas największy wybór, atrakcyjne ceny i obsługa. Zapraszamy na zakupy w naszym sklepie.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Obrazy »

  Galeria sztuki, czyli obrazy impresjonistów, wszystko zgromadzone w jednym miejscu, tworzy wspaniałe muzeum wirtualne, dla miłośników malarstwa. Oferujemy wirtualne portfolia impresjonistów wielkiego formatu. Słynne obrazy jak: Olimpia, Klasa Tańca czy Huśtawka Augusta Renoira już teraz w zasięgu twojego monitora. Impresjonizm to jeden z najbardziej legendarnych stylów w malarstwie, dlatego też nasza strona w całości oddana jest obrazom impresjonistów oraz samym impresjonistom. Pejzaże, scenki rodzajowe, martwa natura, a wszystko to sporządzone impresjonistycznym pędzlem, gdzie liczył się subiektywizm i uwiecznienie krótkiej, przelotnej chwili, umożliwiamy niezwykłą podróż po świecie impresjonizmu.

  Data dodania: 19 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak napisać? - wskazówki, wzory i przykłady tekstów »

  Każdy opublikowany na stronie artykuł dotyczy sposobu napisania innego tekstu. Zamieszczane są na niej wskazówki, wzory i przykłady gotowych pism, wniosków, dokumentów związanych z różnymi dziedzinami pracy i życia. Stronę powinny odwiedzić osoby zainteresowane napisaniem tekstów z zakresu strategii (np. biznesplan, plan marketingowy, analiza SWOT), jak też osoby które chcą rozwijać się zawodowo (dla nich przygotowane zostały m.in. artykuły o tym jak napisać CV, list motywacyjny, życiorys, podziękowanie za rozmowę kwalifikacyjną, czy podanie o pracę). Ciekawe wzory i przykłady tekstów odszukają osoby odpowiedzialne za zarządzanie ludźmi (dzięki którym będą wiedzieć jak napisać ogłoszenie o pracę, opinię o pracowniku, opis stanowiska pracy, referencje itp.), pracownicy którzy potrzebują napisać pismo do pracodawcy (np. wniosek), jak również pracodawcy, którzy muszą coś zakomunikować pracownikom, spisać umowę itp. Nie są to jednak jedyne zasoby strony, gdyż przygotowano także stosowne artykuły m.in. dla studentów, uczniów, czy nawet badaczy naukowych.

  Data dodania: 23 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • PhotoATELIERopole »

  Zajmujemy się szeroko pojętą fotografią cyfrową od fotografii ślubnej i okolicznościowej, fotografii ciążowej i dziecięcej, poprzez fotografię produktów i usług, fotografię aktu, do fotografii krajobrazu i architektury. Możemy zaproponować wydruki na różnych nośnikach zdjęć wykonanych przez nas, oraz powierzonych przez klienta. Zdjęcia na płótnie, piance, fototapety. Oferujemy również sprzedaż zdjęć do tworzenia stron www, wydruków wielkoformatowych kreujących Państwa firmę, lub promujących Waszą działalność. Fotografa na wszelkiego rodzaju eventy, koncerty (fotoreportaż)itp. Posiadamy studio fotograficzne do wynajęcia na sesje dla każdego. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 10 02 2015 · szczegóły wpisu »