Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 166 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ekobuddyzm - buddyzm ekologiczny »

  Strona przedstawia buddyjski pogląd na zagadnienia związane z szeroko pojętą ekologią i zagrożeniami wynikającymi z naruszenia przez człowieka równowagi ziemskiego ekosystemu. Zawiera wywiady, artykuły i wykłady uznanych nauczycieli buddyjskich na temat ekologii, a także Buddyjską Deklarację ws. Zmian Klimatu, będącą unikalnym, wspólnym stanowiskiem nauczycieli różnych tradycji buddyjskich w kwestii globalnego ocieplenia. Pierwszą osoba, która ją podpisała, był Jego Świątobliwość XIV Dalajlama.

  Data dodania: 28 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych »

  Szukasz pomocy w napisaniu ważnej pracy licencjackiej, magisterskiej czy dyplomowej?nDobrze trafiłeś!nZapraszamy do Cię do serwisu Pomocne Pisanie. Rozwiążemy Twoje problemy związane z przygotowaniem pracy magisterskiej, licencjackiej, dyplomowej oraz każdej innej ważnej dla Ciebie pracy.

  Data dodania: 14 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory CV – gotowe do pobrania »

  Gotowe wzory CV to strona oferująca szablony cv i listów motywacyjnych w unikalnych kompozycjach graficznych. Profesjonalny wzór CV to Twoja szansa na pracę! Do pobrania wzory CV w różnych stylach i kolorach.

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka gry na gitarze Poznań Grunwald »

  Szkoła Muzyczna T.Burton w Poznaniu, dzielnica Grunwald. Zaprasza na lekcje gry na gitarze akustycznej, elektrycznej, klasycznej i basowej. Darmowa lekcja próbna. Możliwość wypożyczenia instrumentu szkolnego - nie musisz brać swojej gitary na lekcje.

  Data dodania: 17 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Strona poświęcona firmie oferującej pisanie prac maturalnych na egzamin ustny z języka polskiego. Na zlecenie klienta firma tworzy gotowe opracowania wybranych tematów, które mogą zostać użyte jako wzór dla własnej pracy.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku dla mieszkańców miasta Wrocław w szkole Pracownia Otwarta. »

  Nowoczesna pracownia plastyczna jednocząca uczniów z całego kraju? To możliwe! Szkoła Pracownia Otwarta oferuje różnorodne kursy dla osób w każdym wieku z Wrocławia i okolic oraz on-line dzięki aplikacji Skype dla wszystkich mieszkających poza miastem. Dzięki takim zdobyczom nowoczesności jak komputer i kamera internetowa możemy dotrzeć również do tych kursantów, którzy z różnych powodów nie mogą wychodzić z domu i prowadzić ich krok po kroku przez zagadnienia związane ze sztuką. Dostarczamy też materiały.

  Data dodania: 13 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • New Age Medics - Transport medyczny, ambulans, ratownictwo, szkolenia, , zabezpieczenie medyczne »

  Firma New Age Medics ma na swoim koncie wiele bezpiecznych imprez, meczów, pikników firmowych oraz wielu zadowolonych Klientów, którzy dzięki szkoleniom z pierwszej pomocy wiedzą jak pomagać innym. Zapewniamy transport medyczny, szkolenia, zabezpieczenie imprez masowych. Nasz AMBULANS jest do Państwa dyspozycji niezależnie od stopnia skomplikowania usługi. Nasi profesjonalnie wyszkoleni ratownicy zapewnią maksymalny poziom bezpieczeństwa jak i przyjadą z pomocą w każdej sytuacji.

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oddolne tworzenie kultury. Projekt badawczy »

  Skąd bierze się „kultura”? Jak się ją tworzy? I kto ją tworzy? Odpowiedzi na pytania znaleźć można na stronie antropologicznego projektu badawczego „Oddolne tworzenie kultury. Wielostanowiskowe studium porównawcze”. Projekt ten realizowany jest w Instytucie Etnologii i Antropologii Kulturowej Uniwersytetu Warszawskiego w latach 2013-2015. Wykorzystywane metody badawcze takie jak obserwacja uczestnicząca i wywiad etnograficzny umożliwią wytworzenie bogatych materiałów badawczych. Analiza tych materiałów pozwoli wyjaśnić, jak tworzone są złożone działania kulturowe: jaką rolę odgrywają w tym procesie czynniki oddolne i instytucjonalne.

  Data dodania: 25 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo olejne Kraków - Agnieszka Klaczak »

  Strona krakowskiej malarki Agnieszki Klaczak-Cudek. W portfolio artystki znajdują się obrazy olejne i rysunki. Najczęstszym tematem jej obrazów są drzewa i sprawy egzystencjalne. Malarka znana jest z talentu pedagogicznego, jej wychowankowie z krakowskiego Młodzieżowego Domu Kultury zdobywają liczne nagrody na konkursach w całej Polsce.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »