Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 134 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 538

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AutoVIP Nauka Jazdy Prawo Jazdy Szkoła Jazdy Wrocław »

  Rzecz nie w tym, aby robić jak najwięcej, tylko by zadbać o jakość.
  Witamy w Szkole Nauki Jazdy
  Zapraszamy wszystkich na profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii "A1, A, B".
  W dzisiejszych czasach prawo jazdy we Wrocławiu to nie tylko zdany egzamin, ale również umiejętność bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dlatego celem naszego szkolenia jest przygotowanie naszych kursantów do kierowania pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu. Cierpliwie wpajamy przyszłym kierowcom właściwą postawę wobec innych użytkowników dróg, oraz poszanowanie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje i szkolenia »

  Dokształcanie się jest konieczne. Poszerzanie swojej wiedzy jest niezbędne gdy robią to wszyscy dookoła. Dlatego też w przypadku firmy konferencje i szkolenia to konieczność, aby być na topie i zdobywać nowych klientów

  Data dodania: 04 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Oferujemy pomoc w pisaniu prac dyplomowych takich jak: prace magisterskie, prace licencjackie, a także prezentacje maturalne, wypracowanie, streszczenia, przemówienia. Sprawdź naszą ofertę! Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 12 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław »

  Kursy maturalne Abiturient - skuteczne przygotowanie do matury. Stawiamy na komfort nauki - grupy maks. 5 osób, dostosowujemy się do Uczniów - stosujemy elastyczne terminy zajęć, dajemy Ci swobodę co do płatności - możesz płacić co miesiąc lub za cały kurs.

  Kursy do matury Abiturient cieszą się bardzo dobrą opinią wśród Maturzystów. Nasi Uczniowie osiągają świetne wyniki na maturze.

  Zapraszamy na naszą stronę, a później na kursy.

  Data dodania: 04 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Notatkuj - prace z pedagogiki, psychologii i socjologii »

  Serwis Notatkuj jest autorskim projektem stworzonym przez magistra pomocy społecznej i socjoterapii oraz doświadczonego pedagoga. Na łamach bloga publikowane są wartościowe treści akademickie z zakresu nauk humanistycznych, tak jak pedagogika, psychologia, socjologia i pokrewne. Dominujące tematy to edukacja prozdrowotna, kultura techno oraz problemy młodzieży.

  Wszystkie artykuły publikowane w serwisie są jak najbardziej wiarygodne i zostały w większości sprawdzone przez wykładowców uniwersyteckich. Dzięki temu blog może stanowić doskonałe źródło wiedzy do prac zaliczeniowych, dyplomowych, prezentacji multimedialnych oraz konspektów.

  Autorka bloga proponuje ponadto profesjonalne pisanie prac na zlecenie. Zainteresowani proszenie są o kontakt drogą mailową w celu przekazania tematu pracy do wstępnej wyceny.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka dla dzieci »

  Jedna z najlepszych stron poświęconych nauce i rozrywce dla dzieci. Zakres nauczania obejmuje dzieci od najmłodszych lat, które wchodzą w pierwszy etap edukacji. Oprócz internetowych lekcji nauczania i zabaw mamy wspaniałe gry, programy oraz propozycje kinowe i wycieczkowe. W serwisie NaukaDlaDzieci.net można znaleźć zawsze najnowszą wersję popularnego i niezwykle wciągającego programu jakim jest Mały Malarz, który inspiruje dzieci w dziedzinie artystycznej. Gdyby rozrywki było mało posiadamy spis przyjaznych dziecku strony zasługujących na polecenie.

  Data dodania: 25 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Strefawroclaw.pl | Zdaj prawo jazdy bez stresu »

  Powtórka z przepisów, manewrów i dróg w strefie egzaminacyjnej we Wrocławiu. Filmy, zdjęcia i opisy najtrudniejszych skrzyżowań przejeżdżanych podczas egzaminu na prawo jazdy we Wrocławiu. Porady instruktorów i egzaminatorów. Nauka jazdy i doszkalanie przed egzaminem na prawo jazdy.

  Data dodania: 03 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy - jak je wyleczyć? Zapraszamy do zapoznania się z eksperckimi tekstami portalu Leczymyhemoroidy.pl. Znajdziesz tu wszelkie informacje o żylakach odbytu. Prezentujemy najnowszą wiedzę medyczną na temat hemoroidów. Szczegółowo opisujemy metody leczenia oraz przyczyny powstawania tego schorzenia. Dowiesz się u nas również jak zapobiegać hemoroidom i kto ma największe tendencje do ich występowania. Opisujemy również sposób postępowania w przypadku hemoroidów w ciąży.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wilanowskie Centrum Integracji Sensorycznej »

  Z pasji naszego życia stworzyliśmy Wilanowskie Centrum Integracji
  Sensorycznej - miejsce przyjazne wszystkim dzieciom i rodzicom.

  W naszym Centrum dzieci podczas aktywnej i kreatywnej zabawy pod okiem
  wykwalifikowanych specjalistów, mają możliwość wszechstronnie rozwijać,
  udoskonalać swój rozwój podczas zajęć z:Integracji Sensorycznej, Logopedii,
  Metody Krakowskiej, Psychologiem, Terapii ręki, Trening Słuchowy Johansena,
  Fizjoterapii, Trening Słuchowy Tomatisa, Języka Hiszpańskiego dla dzieci

  Każde z dzieci uczęszczających do nas na zajęcia otrzymują ćwiczenia do
  pracy w domu wspierające terapie prowadzoną w Centrum.

  Poprzez naszą stronę i
  prowadzimy dla Państwa sklep internetowy z wyselekcjonowanym, sprawdzonym
  asortymentem do terapii sensorycznej, logopedycznej i kreatywnymi zabawkami
  dla dzieci w każdym wieku.

  Data dodania: 09 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac tanio »

  Pisanie prac - pomoc dla studentów. Serwis oferuje wzorcowe prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie, prace zaliczeniowe. Tworzone teksty mają wysoką jakość i są w 100 procentach oryginalne, tworzone od podstaw do konkretnego zlecenia.Jednocześnie serwis oferuje umiarkowane ceny, już od 13 zł za stronę standardowego maszynopisu. Redaktorzy pomagają z bardzo wielu dziedzin, są to m.in.: zarządzanie i marketing, informatyka, grafika komputerowa, techniki Internetu, ekonomia, logistyka, socjologia, budownictwo, administracja, politologia, historia, psychologia, pedagogika, pielęgniarstwo, teatrologia, bibliotekoznawstwo, zootechnika. Realizowane są także zlecenia z dziedzin nietypowych.

  Data dodania: 24 09 2014 · szczegóły wpisu »