Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 145 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 546

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zuzat.pl - pomoc w pisaniu prac »

  Serwis zuzat.pl oferuje pomoc w pisaniu prac maturalnych,licencjackich, magisterskich oraz zaliczeniowych. Szybko, skutecznie, bez żadnych problemów. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Serwis powstał w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi, takich jak ty. Gwarantujemy stały kontakt i ponosimy pełną odpowiedzialność za przyjęte zlecenia. Nie powielamy, nie przepisujemy i nie wykorzystujemy napisanych wcześniej prac.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • EduSfera - platforma szkoleniowa »

  EduSfera to platforma, na której znajdziesz szkolenia, wykłady, prezentacje, ćwiczenia.nnPlatforma jest projektem, który realizuję w ramach mojej działalności szkoleniowej.ne-learning to bardzo dogodna forma zdobywania wiedzy, odległość, ograniczenia czasowe nie stanowią już problemu.nnGłównym założeniem platformy szkoleniowej jest ciągły rozwój, zarówno uczestników szkoleń, jak i samej platformy.nEduSfera będzie podążać za potrzebami użytkowników, wychodzić na wprost waszych oczekiwań, dostarczać rozwiązań odpowiadających zmieniającym się potrzebom.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia »

  Encyklopedia oprócz możliwości wyszukania określonego hasła (odpowiedź jest zazwyczaj rozszerzona o kilka dodatkowych haseł, powiązanych z poszukiwanym) pełni funkcję „przypominacza” – w codziennym kalendarium wyświetlana jest lista rocznicowych wydarzeń.

  Data dodania: 07 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.mindplace.pl - biofeedback, relaksacja, medytacja »

  Sklep internetowy dedykowany biofeedback`owi, relaksacji i medytacji.

  W ofercie między innymi: sprzęt i oprogramowanie do biofeedbacku (EEG, HRV, GSR), Mind Machines, książki dotyczące rozwoju osobistego, muzyka relaksująca oraz inne.
  Współpracujemy między innymi z firmami: Wild Divine, Photosonix, HeartMath.
  Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Drużyna harcerska poznań »

  Blog drużyny harcerskiej istniejącej od prawie 80 lat, nieprzerwanie kontynuując tradycję puszczaństwa. Drużyna wierna ideałom, które przyświecały gdy harcerstwo nie było tylko wątpliwym zgromadzeniem ludzi w zielonych mundurach a prawdziwą formacją prężnie działających młodych ludzi.

  Data dodania: 29 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła trenerów, szkolenia menadżerskie, coaching - Kontrakt OSH »

  Kontrakt OSH to profesjonalna szkoła trenerów oferująca szkolenia menadżerskie i dla trenerów. Fachowa kadra nauczająca prowadzi kurs coachingu zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. W ofercie również warsztaty i szkolenia otwarte, a także projekty dla firm.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosmos | SuperSzpieg »

  Portal naukowy serwujący najnowsze informacje ze świata astronomii, nauk ścisłych, polityki oraz ekonomii. Zawiera piękne fotografie kosmosu oraz naszej planety. Wszystkie artykuły są weryfikowane pod kątem merytorycznej prawidłowości treści. Kosmos kryje przed ludźmi jeszcze wiele tajemnic, które wpis po wpisie staramy się Państwu nieco rozjaśniać. Prezentujemy wybitne filmy i seriale dokumentalne filmowców z całego świata. Patrzymy na historię człowieka. Nasz portal jest mekką dla spragnionych wiedzy odkrywców zafascynowanych cudami wszechświata. Klasyfikujemy dla nich galaktyki, gwiazdy, planety, czarne dziury oraz inne obiekty pojawiające się przed naszymi teleskopami. Przekazujemy informacje, gdzie można znaleźć najstaranniej dopracowane aplikacje astronomiczne. Zawsze staramy się podawać polskim czytelnikom najświeższe wiadomości z czołowych instytucji naukowych. Poleć z nami w kosmos. Choć na chwilkę w wirtualnym świecie.

  Data dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Radców Prawnych Verba Legis »

  Kancelaria Radców Prawnych Verba Legis świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi prawne na terenie Olsztyna i całego kraju.
  Kancelarię tworzą radca prawny Radosław Matys (nr wpisu OL-1405) i radca prawny Anna Harpak (nr wpisu OL-1401).

  Data dodania: 12 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Metro Ethernet »

  Strona o charakterze edukacyjnym mająca na celu przybliżenie aspektów Metro Ethernetu. Zawiera ona opis technologii stosowanej w Metro Ethernecie, zdefiniowane typu usług czy też producentów sprzętu i operatorów, których sieć oparta jest o Metro Ethernet. Opisuje ona takie usługi jak EPL (Ethernet Private Line), EVPL (Ethernet Virtual Private Line), ELAN (Ethernet LAN).

  Data dodania: 04 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projekt unijny Gminy Kozienice »

  Portal powstały w ramach projektu edukacyjnego realizowanego przez Gminę Kozienice "Mój własny e-learning - uczmy się na najwyższym poziomie".
  W ramach projektu uczniowie szkół gimnazjalnych uczestniczyli w zajęciach z matematyki i języka angielskiego. Zajęcia prowadzone były metodą warsztatową i projektową.
  Najlepsi uczniowie pojechali na tygodniową wycieczkę do Anglii.
  Ważnym elementem projektu była platforma elearningowa, z której korzystali wszyscy uczestnicy.
  Na zakończenie projektu odbył się piknik naukowy, w którym wzięła udział młodzież z różnych szkół z tereny gminy Kozienice.
  Projekt współfinansowany był ze środków UE.
  Zapraszamy do zapoznania się ze stroną projektu.

  Data dodania: 11 08 2014 · szczegóły wpisu »