Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 141 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 543

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Inwestycje-Giełdowe »

  Portal Inwestycje giełdowe zajmuje się szeroko rozumianą edukację inwestycyjną. Priorytetem są inwestycje giełdowe w oparciu o Analizę techniczną. Edukacja to klucz do sukcesu we wszystkich dziedzinach. Odnośnie giełdy ma to tym większe znaczenie. Brak wiedzy to ryzyko utraty znacznego kapitału, czasem nawet oszczędności całego życia. Obojętnie czy pod emeryturę, czy na piwo, czy dla powiększenia standardu życia - wiedza o rynku jest niezbędna.

  Dokładnie aż do szczegółów prezentujemy charakterystykę giełdy, indeksy giełdowych, instrumenty finansowe, formacje analizy technicznej, formacje świecowe, wskaźniki - a wszystko to w postaci tekstowo-obrazkowej oraz multimedialnej.

  Codziennie wysyłamy newsletter informacyjny. Codziennie dajemy jedną poradę odnośnie tego jak z głową i bezpiecznie można inwestować na rynku akcji. To nasze Studium przypadku.

  Ważnym elementem są również felietony o rynku, inwestowaniu giełdowym, czy inwestowaniu w ogóle. Obalamy mity związane z pieniądzem, aby tym lepiej można zrozumieć jego istotę.

  Tylko inwestycje z wiedzą o inwestowaniu przynoszą zadowalającą stopę zwrotu i zmniejszającą ryzyko.

  Inwestycje giełdowe nigdy nie były tak proste.

  Data dodania: 13 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Punkt wczesnego wspomagania rozwoju dziecka Ustroń Powiat Cieszyński »

  Wczesne wspomaganie rozwoju jest pierwszym etapem pomocy dziecku niepełnosprawnemu. Idea, jaka przyświeca tego typu działaniom stawia sobie za cel podstawowy wspieranie rodziców w wychowaniu ich dzieci. Każde dziecko wymaga stymulowania rozwoju psychomotorycznego, jednakże pewien procent populacji już na starcie drogi życiowej potrzebuje zdecydowanie więcej uwagi zarówno ze strony rodziców jaki i specjalistów.nnZasadniczym celem oddziaływań wczesnego wspomagania jest zminimalizowanie trudności rozwojowych dziecka, tak aby uzyskało potencjalnie możliwy dla niego rozwój ruchowy, intelektualny, społeczny i emocjonalny, a także poprawa kondycji psychicznej rodziny. Zajęcia powinny być prowadzone bezpośrednio z dzieckiem oraz jego rodziną. Rozporządzenie zapewnia dziecku od 4-8 godzin miesięcznie, które przeznaczone są na terapię logopedyczną, pedagogiczną, psychologiczną, a także w miarę możliwości rehabilitacyjną.nnOprócz terapii samego dziecka, nieodzownym elementem wczesnego wspomagania jest współpraca z rodzicami, polegająca na wciąganiu ich w proces terapeutyczny, poprzez prowadzenie zajęć z dzieckiem w obecności rodzica oraz prowadzeniu odrębnych zajęć tylko dla rodziców. Zajęcia dla rodziców mają charakter psychoedukacji. Psychoedukacja stawia sobie za główny cel wpieranie rodziców w ich procesie wychowawczym oraz wzmacnianie ich roli opiekunów dziecka mającego szczególne wymagania. problematykę przepisów prawnych, trudnych zachowań, pomocy specjalistycznej.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sklep.mindplace.pl - biofeedback, relaksacja, medytacja »

  Sklep internetowy dedykowany biofeedback`owi, relaksacji i medytacji.

  W ofercie między innymi: sprzęt i oprogramowanie do biofeedbacku (EEG, HRV, GSR), Mind Machines, książki dotyczące rozwoju osobistego, muzyka relaksująca oraz inne.
  Współpracujemy między innymi z firmami: Wild Divine, Photosonix, HeartMath.
  Sprawdź naszą ofertę!

  Data dodania: 18 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Pisaniem prac dyplomowych lub zaliczeniowych na zamówienie, zajmują się specjaliści z kilkunastu dziedzin. Nie trzeba długo szukać, aby znaleźć osobę, która napisze bardzo dobra, wartościową i spełniającą wszelkie kryteria formalne pracę z między innym takich dziedzin jak: administracji, bankowości, ekonomii, pedagogiki, historii, prawa, marketingu, zarządzania, języków obcych, i wielu innych, czy innego popularnego w dzisiejszych czasach kierunku studiów.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Akademia Dziecięca Genius »

  Akademia dla dzieci Genius funkcjonuje pod patronatem Górnośląskiej WSP. Studentem Akademii może być każde dziecko w wieku od 6 do 10 lat, zamieszkałe w Mysłowicach, które jest ciekawe świata, poszukuje odpowiedzi na wiele trudnych pytań, chce dowiedzieć się więcej o kosmosie i wszechświecie, człowieku, faunie i florze, fizyce kwantowej i jądrowej,czy też o różnych niewytłumaczalnych zjawiskach, jak np. trójkąt bermudzki, czarna dziura

  Data dodania: 04 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne w Katowicach - Centrum Kształceania Menedżerów »

  Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach
  to jednostka edukacyjna, która w swojej ofercie posiada kursy i szkolenia zawodowe oraz szkoły policealne jednoroczne - możliwość uzyskania tytułu specjalisty oraz szkoły dwuletnie, o uprawnieniach szkoły publicznej - możliwość uzyskania tytułu zawodowego technika. Atuty szkoły to: wykwalifikowana kadra pedagogiczna, atrakcyjne zajęcia w siedzibie szkoły, bezpłatne materiały szkoleniowe, liczne promocje, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do Słuchacza. Segmentem docelowym naszej szkoły są osoby zaraz po szkole średniej lub osoby niepracujące, studenci, którzy chcą przed skończeniem studiów zdobyć zawód, pracownicy zmotywowani przez pracodawce, osoby planujące zdobyć drugi zawód lub rozwijać się w obecnej pracy, potwierdzić w sposób formalny swoje umiejętności,rozwinąć swoje zainteresowania i pasje lub poznać coś całkiem nowego. Nasza działalność obejmuje wiele obszarów nauczania: administrację, archiwistykę, bhp, reklamę, spedycję, ochronę środowiska, biurowość, zarządzanie personelem, kierowanie zespołem i inne.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Artykuły seo »

  Portal o tematyce internetu i komputerów. Zawiera wiele ciekawych wpisów dotyczących tworzenia stron internetowych, pozycjonowania, technologii wykorzystywanych w tym medium. Za pomocą strony można opublikować własny merytorycznie przygotowany artykuł. Serwis przeznaczony głównie dla osób zajmujących się podaną tematyką szukających ciekawych rozwiązań i odpowiedzi na pytania z dziedzin informatycznych.

  Data dodania: 14 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna z polskiego »

  Prezentacje maturalne są możliwe do zakupienia, zatem nie ma potrzeby realizować jej samemu. Praca maturalna z polskiego może być przeciwnością niemożliwą do pokonania, w związku z czym z pewnością warto skorzystać z pomocy fachowca. Będącą na wysokim poziomie prezentacją maturalną polski zdecydowanie się zaliczy. Naprawdę każdy może kupić prezentację maturalną, która będzie przygotowana niezwykle szybko. Na prośbę zainteresowanego, możliwe będą także różne zmiany, natomiast sporadycznie są konieczne.U nas doradzimy jaki wybrać temat prezentacji maturalnej z polskiego oraz pomożemy przy napisaniu bibliografii oraz wzoru prezentacji maturalnej dla maturzystów. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Inspiro Language Academy »

  Szkoła języków obcych, kierująca swoją ofertę do wszystkich grup wiekowych. Zajęcia z języka angielskiego i hiszpańskiego. Na życzenie organizowane są kursy innych języków obcych. Kursy grupowe oraz indywidualne. Zajęcia w małych grupach. Przyjazna, bezstresowa atmosfera zajęć sprzyjająca efektywnej nauce. Metody nauczania dostosowane są do wieku, indywidualnych potrzeb i wymagań uczniów. Zajęcia prowadzone są ze szczególną dbałością o wysoką jakość nauczania oraz podtrzymmywanie wysokiego poziomu motywacji do nauki. Współpraca z trenerem językowym pozwala na opracowanie indywidualnego programu rozwoju językowego, który pomaga w przygotowaniu do dowolnego egzaminu lub certyfikatu, a także w monitorowaniu postępów w nauce przez cały czas trwania kursu. W szkole organizowane są zajęcia General English, Business English, kursy konwersacyjne oraz specjalistyczne. Zapisy na kursy trwają cały rok.

  Data dodania: 08 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Test na inteligencje »

  Strona umożliwia wykonanie szybkiego testu na inteligencję. Do rozwiązania 20 zadań, po których wykonaniu otrzymujemy wynik testu. Dodatkowo udostępniony jest certyfikat wyniku do pobrania w formacie PDF.

  Data dodania: 05 03 2015 · szczegóły wpisu »