Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 148 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 546

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak zbudować dom autonomiczny? »

  Dom autonomiczny to skuteczna, choć droga recepta na bezpieczeństwo energetyczne. Pozwala przetrwać nawet najdłuższy kataklizm i odłączenie od sieci elektroenergetycznej, bo pozyskuje energię elektryczną z odnawialnych źródeł (np. fotowoltaiki, turbin wiatrowych). Jednocześnie pozyskuje również energię do ogrzewania, przez co nie wymaga dostarczania energii ani paliwa z zewnątrz. Jak zbudować taki dom? Oglądaj internetowy serial i czytaj artykuły.

  Data dodania: 20 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie »

  Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie prowadzi egzaminy na prawo jazdy wszystkich kategorii, szkolenia dla kierowców naruszających przepisy ruch udrogowego, szkolenia dla kierowców zawodowych.

  Data dodania: 13 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Streszczenia i recenzje »

  Witryna Naleniucha zawiera „gotowce”, ściągawki i opracowania na każdy szkolny temat, tworzone zresztą przez samych użytkowników. Serwis publikuje też wiele treści przydatnych dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością serwisu.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  Każdy student, który zdecydował się zamówić pracę zaliczeniową, licencjacką, magisterską może być pewien, że zostanie ona napisana przez osobę specjalizującą się w interesującej go dziedzinie. Prace będą posiadać przypisy a także bibliografię i będą spełniać wszelkie, często wysokie wymogi stawiane tego typu pracom. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia Opole »

  Proxima jest firmą szkoleniową z Opola. Oferuje szeroki wachlarz szkoleń zawodowych i kursów. Firma posiada najszerszą ofertę szkoleń BHP: szkolenia BHP okresowe dla pracodawców i innych osób kierujących pracownikami, szkolenia BHP okresowe dla służb BHP, szkolenia BHP okresowe dla pracowników na stanowiska administracyjno-biurowe, szkolenia BHP okresowe dla pracodawców pełniących funkcje służb BHP i wiele innych. nFirma prowadzi usługi i obsługę firm w zakresie BHP. nnW ofercie kursy operatora koparki, kursy montażysty rusztowań, kursy operatora koparko-ładowarki, kursy florystyczne (bukieciarstwa), kursy obsługi dźwigów budowlanych (HDS, żurawi wieżowych, żurawi samojezdnych-samochodowych), kursy wózka widłowego, kursy operatora ładowarki, kursy energetyczne przygotowujące do uzyskania uprawnień energetycznych typu E (eksploatacja) i D (dozór), kurs dla elektryków SEP, kurs obsługi i konserwacji suwnic, kurs wózka jezdniowego, kurs obsługi podnośników koszowych, kurs operatora pilarek i inne.nnProxima oferuje w szerokim zakresie kursy zawodowe: fryzjer, kucharz + HACCP, magazynier z obsługą wózków widłowych, podstawy księgowości z obsługą komputera, sprzedawca z obsługą kas fiskalnych, bukieciarstwo z elementami dekupażu, opiekunka terapeutyczna, malarz-tapeciarz, murarz, dietetyk i inne. Wszystkie kursy są prowadzone w Opolu. Po bliższe informacje w sprawie najbliższych terminów odbywania się kursów zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 20 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy niemieckiego »

  Szkoły języka niemieckiego Adler od długiego okresu czasu stawiają na wysoki poziom nauczania. Z tej przyczyny system poziomów nauczania został zaprojektowany i przygotowany naukowo. Dodatkowo określono i przypisano konkretne cele nauki. Lektorzy dobierani są ze względu na adekwatne wykształcenie, zdolności dydaktyczne oraz posiadane umiejętności. Wysoka jakość kształcenia wymaga stałego nadzoru akademickiego. W związku z tym pedagodzy pracują pod przewodnictwem doświadczonej osoby, odpowiadającej za całościową realizację programu dydaktycznego. Rozplanowanie kursów jezykowych odbywa się w zależności od poziomu zaawansowania językowego, jednostkowych potrzeb oraz możliwości czasowych słuchaczy. Dla studentów również udostępniana jest biblioteka niemieckojęzyczna, wyposażona w pomocne materiały dydaktyczne. Doskonałe okoliczności nauki w zestawieniu z nowoczesnymi metodami edukowania to gwarancja nie tylko jakości, ale i sukcesu.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa rejestracja i obsługa uczestników konferencji i szkoleń »

  Syskonf to system elektronicznej rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń i innych tego typu eventów. System umożliwia m.in.: szybkie uruchomienie strony WWW oraz formularza rejestracji, łatwe i bezpieczne gromadzenie zgłoszeń gości, zarządzanie zapisami na wykłady, sesje, warsztaty, zarządzanie zakwaterowaniem uczestników i dodatkowymi atrakcjami, rozliczanie płatności i wystawianie faktur, definiowanie różnych cen i opcji dla poszczególnych typów uczestników, łatwą komunikację między organizatorem a uczestnikiem. Korzystanie z platformy Syskonf nie wymaga wdrożenia ani instalacji jakiegokolwiek oprogramowania, a założenie bezpłatnego konta organizatora zajmuje niecałą minutę. Po zalogowaniu, administrator może w ciągu kilku minut uruchomić rejestrację zgłoszeń na swoje wydarzenie. Prosty w obsłudze panel pozwala również łatwo edytować bezpłatną stronę eventu, a także przypisać do niej własną domenę internetową lub opcjonalnie wykorzytać sam formularz na własnej stronie WWW. Dzięki automatyzacji typowych zadań związanych z organizacją konferencji i innych wydarzeń wymagających rejestracji gości, system oszczędza organizatorom czas i pieniądze oraz pozwala uniknąć pomyłek. Na każdym etapie pracy organizator może skorzystać z bezpłatnego wsparcia technicznego. System powstał przy współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków EFRR i budżetu państwa w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Speedy.org.pl Ksero, druk, skan, wyplot od A5 do A0 »

  Specjalizujemy się w drukowaniu, kopiowaniu oraz skanowaniu mało i wielkoformatowym. Indywidualne negocjacje ze stałymi klientami. Materiały do wydruku przyjmujemy: • dostarczone przez klienta, • na email, • na serwer FTP.Istnieje możliwość odbioru materiałów z siedziby klienta. Wydruki dostarczymy w wyznaczone miejsce.Drukowanie i kopiowanie dokumentów od formatu A5 do A3 - kolorowych i czarno-białych, wydruki pełno kolorowe jedno- i dwustronne, o gramaturze papieru od 80g/m2 do 280g/m2 oraz innych nośnikach folii, kalce, papierze samoprzylepnym.Drukowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych do szerokości rolki 914 mm na papierze o gramaturze papieru od 80g/m2 do 120g/m2oraz folii i kalce. Skanowanie kolorowych i czarno-białych dokumentów małoformatowych oraz wielkoformatowych (max. szerokości 914 mm) Skanowanie dokumentów w formatach jpg, tif, pdf: Skanowanie dokumentów o max. szerokości 914 mm, max. grubości 15 mm i max. długości 15 m.Poprawianie jakości zeskanowanego dokumentu względem oryginałuSkalowanie rysunków od 10% do 1000% (A6 do A0), lustrzane odbicie.Bindowanie, grupowanie, sortowanie, zszywanie dokumentacji oraz łączenie kilku dokumentów pdf w jeden dokument pdf.wykorzystywanych przez plotery jedno- lub dwukrotnie do formatu 190 mm i 210 mm z zakładką lub bez.Laminowanie wydruków do A3.Wykonujemy wydruki z pakietu Office, WinKalk, MikroMap, AutoCad, Gimp, CorelDRAW, itp.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy Wrocław i Szkoła Jazdy Wrocław Miraż-Hit Nauka Jazdy »

  Szkoła Jazdy w centrum Wrocławia z 20 letnim doświadczeniem Miraż-Hit Zaprasza na kursy na prawo jazdy. Zdaj z nami za pierwszym razem swój egzamin na prawo jazdy. Nauka jazdy kat. B, A, A1

  Nauka jazdy O. S. K. Miraż-Hit symbolizuje doskonałe połączenie nowoczesnych rozwiązań szkoleniowych z wieloletnią praktyką, doświadczeniem oraz tradycją.

  Data dodania: 11 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia i kursy unijne »

  Kursy EFS zdecydowanie podnoszą kwalifikacje zawodowe uczestników, co przekłada się na ich bardziej dynamiczny rozwój zawodowy. Jeżeli jesteś zainteresowany szkoleniami z serii EFS, wejdź na naszą stronę www i zapoznaj się ze szczegółami oferty. Szkolenia tego typu są prowadzone przez profesjonalistów i w żaden sposób nie odbiegają od szkoleń płatnych. Wystarczy tylko spełnić wymagania postawione w regulaminie. Tymczasem zapraszamy do wejścia na stronę internetową szkoleń EFS. Zapraszamy.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »