Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 166 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Mieszkania do wynajęcia, mieszkania dla studentów, stancje. »

  Na stronie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń z akademiki, mieszkaniami i pokojami do wynajęcia. Możliwość zamieszczenia płatnych ogłoszeń promowanych. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń w naszym serwisie.

  Data dodania: 29 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura 2011 - przecieki maturalne, testy i wyniki matur »

  Publikujemy tematy maturalne, zadania maturalne i porady, a także polujemy na przecieki. Dodatkowo duża dawka humoru maturalnego. Trzymamy rękę na pulsie, aby dostarczać maturzystom najnowsze wieści i zadania. Nie bój się matury. Z nami przejdziesz maturę bez bólu. Wszyscy wam mówią, że matura wcale nie jest ciężka, ale was to nie przekonuje? To nie musi być kłamstwo. Dobre przygotowanie do egzaminu z matury to nie tylko wiedza wyniesiona ze szkoły, ale też świadomość czego można oczekiwać. Dlatego śledzimy dla was przecieki z matury.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Maria Skłodowska Curie »

  Maria Skłodowska Curie to jedna z najbardziej znanych osobistości w dziedzinie chemii. Swoją obecność zaznaczyła poprzez odkrycie takich pierwiastków jak polon i rad. Za swoją działalność została nagrodzona nagrodą Nobla.

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs Katowice »

  Certyfikat kompetencji zawodowych Katowice. Przewóz osób, rzeczy.
  Kurs rozpocznie się: Katowice 30.09 (wrzesień) do 03.10.2011 cztery dni!!!
  OD 19 listopada egzamin na nowych zasadach!!!
  Firma KOAL serdecznie zaprasza na szkolenie typowe pod zdanie ciężkiego 5-o godz. Egzaminu na certyfikat CKZ. Wszystkich chętnych zapraszamy z kalkulatorem i dowodem osobistym na kurs, zapewniamy wszystkie pomoce takie jak testy przykładowe i zadania problemowe które wspólnie rozwiązujemy na kursie. Po naszym kursie nie da się nie zdać
  Kurs szczególnie polecany osobom które nigdy nie pracowały w transporcie drogowym.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Galeria misia - zabawki dla dzieci - sklep online »

  Oferujemy zabawki każdego rodzaju i typu, ponad trzydziestu renomowanych producentów światowych, dla dzieci w każdym przedziale wiekowym. Wyróżnia nas konkurencyjność cenowa, estetyka i funkcjonalność – dokonywania, zarówno wyboru jak i zamówienia oraz płatności - oparte na jednym z najlepszych, funkcjonujących na rynku, rozwiązaniu typu e-commerce.

  Data dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dla Mózgu - serwis oferujący ćwiczenia na pamięć i koncentrację uwagi »

  DlaMózgu.pl- oferuje wiele możliwości trenowania pamięci, a także doskonalenia logicznego myślenia. Z nami poznasz tajniki zapamiętywania i nauki poprzez: gry logiczne online, ćwiczenia na koncentrację uwagi oraz różnorodne ćwiczenia na pamięć. Budowa mózgu przestanie być tajemnicą, a mnemotechniki udoskonalą Twoją pamięć! Warto inwestować w swój umysł i rozwijać możliwości kreatywnego myślenia. Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym treningiem umysłu to jesteśmy dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rozwoju Dziecka - MAŁOLAT »


  Oferujemy :

  - diagnozę i terapię Integracji Sensorycznej
  - terapię Integracji Sensorycznej z elementami dogoterapii – innowacyjna forma terapii wg własnego programu autorskiego
  - dogoterapię
  - diagnozę, konsultację i terapię logopedyczną/ neurologopedyczną
  - diagnozę, konsultacje i terapię psychologiczną

  Centrum Małolat to miejsce przyjazne dziecku i rodzinie. Naszym zadaniem jest wspieranie najmłodszych na różnych etapach rozwoju poprzez edukację, terapię oraz twórczą zabawę. Specjalizujemy się głównie w terapii i diagnozie Integracji Sensorycznej w różnym wieku . Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Towarzystwo Oświatowe Profil - kosztorysant studia podyplomowe »

  Przebywasz na obszarze Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Poznania lub Szczecina czy też w okolicach tych miast? Może warto pomyśleć o podniesieniu swoich kwalifikacji zawodowych z takich dziedzin jak wycena nieruchomości, kosztorysowanie w budownictwie, obrót i zarządzanie nieruchomościami, audyt i certyfikacja energetyczna, mediacja sądowa, marketing bądź księgowość? Studia podyplomowe, kursy, szkolenia oraz praktyki zawodowe z tych i pokrewnych dziedzin może zaproponować Ci Towarzystwo Oświatowe Profil. Możemy przy tym zapewnić, iż naszą kadrę wykładowców tworzą tylko specjaliści z wieloletnim stażem. Oprócz tego chcielibyśmy polecić Ci skorzystanie z naszej usługi dodatkowej - wyceny nieruchomości, przedsiębiorstw, pojazdów, urządzeń, maszyn, wartości niematerialnych oraz prawnych. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 19 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Speedy.org.pl Ksero, druk, skan, wyplot od A5 do A0 »

  Specjalizujemy się w drukowaniu, kopiowaniu oraz skanowaniu mało i wielkoformatowym. Indywidualne negocjacje ze stałymi klientami. Materiały do wydruku przyjmujemy: • dostarczone przez klienta, • na email, • na serwer FTP.Istnieje możliwość odbioru materiałów z siedziby klienta. Wydruki dostarczymy w wyznaczone miejsce.Drukowanie i kopiowanie dokumentów od formatu A5 do A3 - kolorowych i czarno-białych, wydruki pełno kolorowe jedno- i dwustronne, o gramaturze papieru od 80g/m2 do 280g/m2 oraz innych nośnikach folii, kalce, papierze samoprzylepnym.Drukowanie i kopiowanie dokumentów wielkoformatowych do szerokości rolki 914 mm na papierze o gramaturze papieru od 80g/m2 do 120g/m2oraz folii i kalce. Skanowanie kolorowych i czarno-białych dokumentów małoformatowych oraz wielkoformatowych (max. szerokości 914 mm) Skanowanie dokumentów w formatach jpg, tif, pdf: Skanowanie dokumentów o max. szerokości 914 mm, max. grubości 15 mm i max. długości 15 m.Poprawianie jakości zeskanowanego dokumentu względem oryginałuSkalowanie rysunków od 10% do 1000% (A6 do A0), lustrzane odbicie.Bindowanie, grupowanie, sortowanie, zszywanie dokumentacji oraz łączenie kilku dokumentów pdf w jeden dokument pdf.wykorzystywanych przez plotery jedno- lub dwukrotnie do formatu 190 mm i 210 mm z zakładką lub bez.Laminowanie wydruków do A3.Wykonujemy wydruki z pakietu Office, WinKalk, MikroMap, AutoCad, Gimp, CorelDRAW, itp.

  Data dodania: 02 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole gniezno »

  Zabawa, rozwój i bezpieczeństwo to synonimy niepublicznego przedszkola "Mistrzowie zabawy" w Gnieźnie. Atrakcyjne czesne czyni to miejsce dostępnym dla każdego dziecka. Zajęcia języka angielskiego, czytania i liczenia stanowią gruntowne przygotowanie malucha do dalszej edukacji. Warsztaty artystyczne oraz wycieczki tematyczne organizowane przez placówkę nie pozawalają na nudę wychowanków. Poprzez integrację dzieci zdrowych i upośledzonych, każdy małolat uczy się wzajemnego szacunku i funkcjonowania w grupie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »