Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 168 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Haccp. Księga Haccp. Wdrażanie Systemu Haccp. System Haccp. »

  Nasza firma zajmuje się opracowaniem dokumentacji ds. HACCP tak zwane Księgi HACCP, dostosowane do zakresu działalności i funkcjonalności danego obiektu, takich jak np. hurtownie, sklepy spożywcze, mała gastronomia, restauracje, domy wczasowe, pensjonatów, barów, stołówek, do sieci marketów i zakładów przetwórstwa, itp. Jeśli Sanepid wymaga od Ciebie wprowadzenia Haccp-u, my go za Ciebie zrobimy. Zapraszamy Działamy na terenie całej Polski. !!!!!!!!
  www.synergia-haccp.pl
  tel. 506046300

  Data dodania: 08 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  Prace licencjackie to serwis, który zajmuje się pomocą w przygotowaniu własnych opracowań, takich jak prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace doktorskie, prace zaliczeniowe i innego rodzaju prace pisemne. Pomoc tego typu polega na przygotowaniu wzorca tekstu w zadanym temacie, który to wzorzec stanowi rzetelne źródło wiedzy i może być wykorzystany jako źródło do przygotowania własnego opracowania.

  Data dodania: 11 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Katalog zawodów »

  Katalog-zawodow.pl to internetowy spis zawodów, który ułatwi ci poszukiwanie zawodów pod kątem wymaganych predyspozycji oraz wykształcenia kierunkowego. Dzięki zobiektywizowaniu danych na temat wykształcenia i zawodów dowiesz się za pomocą prostej wyszukiwarki, jakie zawody będziesz mógł wykonywać po ukończeniu konkretnych studiów bądź kierunkowych szkoleń. Jeśli nie wiesz, jaki zawód będzie twoim zawodem, to koniecznie skorzystaj z funkcjonalności naszego serwisu.

  Data dodania: 19 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • BRZDĄC Opieka nad dziećmi przedszkolnymi »

  Placówka Brzdąc, mająca swoją siedzibę we Wrocławiu, już od wielu lat zapewnia opiekę dzieciom w wieku od jednego do pięciu lat (w szczególnych przypadkach też młodszym dzieciom). Wyjątkowo zależy nam na prawidłowym i harmonijnym rozwoju dzieci, jak również zapewnieniu im wielu interesujących zabaw, w tym zabaw w naszym dużym ogrodzie. Proponujemy im w związku z tym, na przykład zajęcia plastyczne (arteterapię), zabawy manipulacyjno-konstrukcyjne, zabawy manipulacyjno-badawcze, zajęcia rytmiczno-muzyczne, bajkoterapię, zajęcia logopedyczne, gimnastykę z elementami gimnastyki korekcyjnej, zajęcia z języka angielskiego, a także imprezy okolicznościowe. Prócz tego prowadzimy indywidualne zajęcia rewalidacyjne, które są przystosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb każdego dziecka. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 09 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bębny »

  Szkoła nauki gry na bębnach KLICK&DRUM to jedna z pierwszych szkół w Polsce. Swoją tradycję kontynuujemy nieprzerwanie od 1999 roku działając na terenie Warszawy. W naszej ofercie znajduje się nauka gry na bębnach i djembe, warsztaty bębniarskie Drum Circle dla firm i instytucji, a także zajęcia dla dzieci. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy naukę gry na instrumentach perkusyjnych na różnych stopniach zaawansowania.

  Data dodania: 31 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • POLSKI ZWIĄZEK MOTOROWY OZDG SPÓŁKA Z O.O. WE WROCŁAWIU »

  Polski Związek Motorowy OZDG sp. z o.o. we Wrocławiu działa już ponad pół wieku .Nasza kompleksowa oferta przeznaczona jest dla szerokiego grona zmotoryzowanych klientów i sympatyków motoryzacji na obszarze województwa dolnośląskiego i lubuskiego.Stacje Kontroli Pojazdów prowadzimy w miejscowościach: Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Lubin, Wrocław i Zielona Góra.Ośrodki Szkolenia Kierowców prowadzimy w miejscowościach: Kłodzko, Jelenia Góra, Legnica, Lubin, Wrocław i Zielona Góra.Dodatkowo prowadzimy sprzedaż winiet, ubezpieczeń oraz sprzedaż kantorową na przejściach granicznych w Jakuszyce, Kudowa Słone, Olszyna i Zawidów.Wszystkie nasze OSK i SKP są akredytowane przez Kuratora Oświaty i posiadają Certyfikat ISO świadczący o wysokim poziomie świadczonych usług.PZMOT prowadzi szkolenia na prawo jazdy kat A, B, C, C +E, D, T oraz szkolenia ADR.Nasze OSK posiadają odpowiednie warunki lokalowe, nowocześnie wyposażone sale wykładowe z zapleczem dydaktycznym.Szkolenia prowadzi doświadczona kadra wykładowców i instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym.Nauka jazdy odbywa się na pojazdach identycznych na jakich odbywają się egzaminy państwowe w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego.Szkolenia dla kierowców zawodowych takie jak :- szkolenia okresowe- kwalifikacja wstępna, wstępna przyśpieszona, wstępna uzupełniającaprowadzimy nowoczesną techniką nauczania zwaną „ e-learningiem”, komputerowo przez Internet.

  Data dodania: 19 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przepisy na ciasta »

  Sprawdzone przepisy kulinarne. Wiesz jak ugotować pyszną zupę, upiec wspaniałe przepyszne mięso czy też przygotować oszałamiający deser? Prześlij swój przepis na adres: redakcja@przepisywkuchni.pl
  Najlepsze przepisy opublikujemy w serwisie. Pamiętaj, że przekazując przepis wyrażasz zgodę na publikację. Dołącz zdjęcia jeśli posiadasz.

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA »

  Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA we Włocławku prowadzi szkolenia i kursy pozaszkolne, umożliwiające uzyskanie albo uzupełnienie wiedzy ogólnej, teoretycznej i praktycznej. Uczestnik szkoleń i kursów posiądzie także praktyczne umiejętności i kwalifikacje zawodowe, które zaprocentują w pracy.

  Po szkoleniach i kursach organizowanych we włocławskim Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA słuchacz podniesie swoje zawodowe kwalifikacje.

  Kursy oraz szkolenia odbywają się w oparciu o programy autorskie, które są opracowywane na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów prawa i uwzględniają aktualne oraz przyszłe wymogi rynku pracy.

  Na kursy i szkolenia przyjmowane są osoby, które ukończyły 18 rok życia.

  W Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA wykładają specjaliści z danej branży. Kursy i szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Zapraszamy do Centrum Szkoleń i Kursów NOEZA

  Data dodania: 01 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • W co zainwestować pieniądze? »

  W co warto inwestować i jakie instrumenty finansowe wybierać, czyli jak sprawić aby nasze pieniądze nie leżały w banku i zarabiały na siebie.

  Jeśli myślałeś kiedyś o tym:
  - w co zainwestowac pieniądze?
  - jak myślą osoby, które są lub stają się inwestorami?
  - gdzie szukać inwestycji?
  - jak wyjść z długów i przejść na ścieżkę pomnażania pieniędzy?
  - czym są przychody pasywne i ile są warte?
  - zrezygnować z etatu, czy może nie?
  - gdzie mógłbym szukać dodatkowych przychodów poza pracą?
  - jak zacząć przygodę z przedsiębiorczością i inwestowaniem?
  - jak sprawić, aby Twoje pieniądze zarabiały na Ciebie?
  - gdzie szukać osób, które pomogą nam w rozwoju biznesu?,

  to ten blog jest dokładnie dla Ciebie i znajdziesz na nim dużo odpowiedzi. Ja codziennie szukam nowych na inwestycję i wielu rzeczy już próbowałem. Chętnie podzielę się moim doświadczeniem, poznam Twoją opinię i myślę, że w niejednym temacie będę mógł Ci pomóc.

  Data dodania: 24 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ekonomia klasyczna dla dzieci »

  Czym jest ekonomia klasyczna? Pewnie wszyscy kojarzą ją z nudnego wykładu na Uniwersytecie lub z lekcji w szkole. Ale czy tak być musi? Może wystarczy odrobina dobrej woli, aby rodzic już od najmłodszych lat tłumaczył dziecku, czym jest ludzkie działanie, pieniądz, inflacja lub deflacja. Jednakże nie zawsze sami rodzice mają odpowiednią wiedzę na temat ekonomii lub nie potrafią w łatwy sposób przekazywać informacji.
  Strona Ekonomia klasyczna dla dzieci zawiera rozmowę Ojca z Synem na tematy okołoekonomiczne, w których poruszane są kwestie, które leżą najbardziej na sercu młodemu czytelnikowi. Syn, osoba szesnastoletnia, wchodząca w dojrzałe życie, dostrzega otaczającą go zewsząd ekonomią. Zauważa że pieniądz rządzi światem, że ludzie pobierają zasiłki, że nie mają pracy, a nawet po dłuższym zastanowieniu spostrzega, że jego ulubiona piłka do nogi nagle stała się droższa lub że cola lub piwo w sklepie nie mają zawsze tej samej ceny.
  Syn ciągle nie ma narzędzia, dzięki któremu potrafiłby stwierdzić, które decyzje ekonomiczne są dobre, a które są wynaturzeniem. Wtedy do gry wchodzi Ojciec, który z mistrzowską precyzją oraz jednoznacznie pokazuje Synowi dobre zachowania, które mnożą kapitał oraz pomagają dostrzec wypaczenia ekonomiczne.
  Serdecznie zapraszam do pasjonującej lektury.

  Data dodania: 08 11 2014 · szczegóły wpisu »