Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 164 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 551

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła języka angielskiego Rybnik Żory Jastrzębie »

  Kursy szkoła języka angielskiego angielski Żory Jastrzębie Zdrój Rybnik dla dzieci matura metoda callana callan. Angielski, angielskiego, angielski Żory, angielski Jastrzębie Zdrój, angielski Jastrzębie, angielski Rybnik, kursy angielskiego Żory, kursy angielskiego Jastrzębie Zdrój, kursy angielskiego Rybnik, angielski dla dzieci, angielski, Szkoła języka angielskiego Żory, Szkoła języka angielskiego Jastrzębie Zdrój Szkoła języka angielskiego Rybnik, metoda callana Żory,, metoda callana Jastrzębie zdrój, metoda callana Rybnik, Callan Żory, callan Rybnik, callan Jastrzębie Zdrój.

  Data dodania: 06 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Szkoleń Intelekt- korepetycje i kursy językowe z dojazdem »

  Oferujemy korepetycje dla osób prywatnych i kursy językowe dla firm z przedmiotów: język angielski, niemiecki, francuski, rosyjski, polski, włoski, matematyka, biologia, chemia, geografia, historia, oraz kursy językowe dla firm z dojazdem do Klienta. Korepetycje i kursy prowadzone są przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli.

  Data dodania: 10 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie »

  Napiszemy dla Ciebie każdą pracę lub znajdziemy interesujące Cię materiały w naszej bazie danych. Skorzystaj z naszej pomocy, zamiast martwić się, że znowu będziesz miał zaległości. Nasza strona internetowa powstała w odpowiedzi na potrzeby młodych ludzi, takich jak ty. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie Prac »

  Warsztat badań pisanie prac w naszym serwisie e-pisanieprac.pl jest ściśle określony w wyniku wieloletniej praktyki na tym polu. Pierwszym elementem jest sporządzenie kwerendy bibliotecznej na dany temat, przy czym traktowana jest ona całościowo z uwzględnieniem pozycji pionierskich, aż po najnowszy dorobek naukowy w danej dziedzinie. Często spotkać można zjawisko sztywnego odrzucenia a priori literatury sprzed określonego roku, jako tracącej na aktualności. Podstawa taka jest błędna w przypadku nauk humanistycznych, społecznych i ekonomicznych, gdyż wynika ona z dominujących mód i trendów, które w oczywisty sposób z rzetelnością nie mają nic wspólnego. Takie zjawisko nie występuje w e-pisanieprac.pl. Pozycje, które rzeczywiście utraciły w dosadny sposób na aktualności, a często ma to znaczenie w przypadku nauk informatycznych, gdzie niejednokrotnie mamy do czynienia z dezaktualizacją w ciągu kilku lat, mogą stanowić kalejdoskop stanu badań w określonej problematyce. Pisanie prac rozpoczyna się od kwerendy bibliotecznej.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pościel, Karuzela, Rowerek, Baseny z piłkami, Drabinki - Indywidualizacja procesu nauczania »

  Novumgrom to profesjonalna indywidualizacja procesu nauczania dzięki wysokiej klasy wyposażeniu szkół i przedszkoli. Pościel, karuzela, rowerek, baseny z piłkami, drabinki gimnastyczne to tylko niektóre z artykułów znajdujących się w naszej bogatej ofercie. Zapewniamy atrakcyjne ceny i liczne rabaty dla stałych odbiorców. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz, kursy przygotowawcze gimnazjum »

  TUTOR to kompleksowe i nowatorskie rozwiązanie problemów edukacyjnych, dostosowane do potrzeb uczniów
  i możliwości finansowych rodziców. Firma oferuje korepetycje z koncentracją na indywidualne potrzeby
  dzieci i młodzieży, kursy przygotowawcze do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz specjalne korepetycje z matematyki dla studentów. Korepetycje oraz kursy odbywają się w blokach po 45 min. w grupach po max. 4 osoby z indywidualnymi diagnozami potrzeb uczniów.Do dyspozycji uczniów nowoczesny sprzęt dydaktyczny oraz multimedialne metody nauczania.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy, prace wysokościowe, odśnieżanie dachów - Accen »

  Firma Accen oferuje odśnieżanie dachów, montujemy także siatki bezpieczeństwa, zabezpieczenia przed upadkiem oraz instalacje przeciwoblodzeniowe. Prace wysokościowe wykonywane są przez wysoko wyszkolonych specjalistów zatrudnianych w naszej firmie. Wszyscy nasi pracownicy wysokościowi posiadają międzynarodowe uprawnienia IRATA oraz są zrzeszeni w Organizacji Techników Dostępu Linowego. Na naszej stronie internetowej znajduje się pełna oferta naszej firmy.

  Data dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anglojęzyczne Przedszkole Stokrotka - przedszkole Słupsk »

  Strona internetowa Stokrotka Anglojęzyczne Przedszkole - Słupsk.
  Nasze przedszkole jest zlokalizowane w spokojnej dzielnicy, przy ul. Hubalczyków 12, naprzeciwko Nowego Szpitala Wojewódzkiego w sąsiedztwie łąk i lasów. W pogodne dni korzystamy z dużego placu zabaw. Przedszkole powstało z myślą o dzieciach, aby wspomagać i ukierunkowywać ich rozwój, zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami. Zapewniamy pełną opiekę i bezpieczeństwo. Stwarzamy optymalne warunki naszym wychowankom. W naszej placówce zapewniamy dzieciom pomoc logopedyczną, jak również współpracujemy z poradnią psychologiczno - pedagogiczną w Słupsku. Cały personel ma na uwadze, to że dziecko poznaje świat przez doświadczanie.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac angielski »

  Pisanie prac po angielsku z zakresu filologii angielskiej stanowi profesjonalną ofertę naszej firmy. Posiadamy obecnie najdłuższy staż na rynku, a więc najbogatsze doświadczenie co stanowi niewątpliwą przewagę, gdyż daje to Państwu gwarancję, że współpracują Państwo z profesjonalistą w danej dziedzinie. Sporządzamy wzorcowe prace licencjackie, magisterskie oraz wszelkiego rodzaju dłuższe teksty zaliczeniowe wyłącznie w języku angielskim. Pisanie prac to bardzo delikatna dziedzina zatem, aby uniknąć niepotrzebnych komplikacji należy zgłosić się wyłącznie do doświadczonego specjalisty. Nasza firma daje gwarancję jakości opracowywanych tekstów zarówno pod względem merytorycznym jak i językowym. Zapraszamy do odwiedzenia naszej witryny pod adresem www.pisaniepracpoangielsku.pl lub do kontaktu bezpośredniego pod podanym w serwisie mail-em jak i numerem telefonu.

  Data dodania: 27 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • PIO-MED Piotr Patała »

  Firma PIO-MED zajmuję się prowadzeniem szkoleń i kursów z pierwszej pomocy, Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy, ochrony przeciwpożarowej,szkoleń BHP oraz zapewniamy zabezpieczenie imprez kulturalno-rozrywkowych pod kątem medycznym.

  Data dodania: 01 06 2015 · szczegóły wpisu »