Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 170 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 114 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Jazdy Mistrzowie Kierownicy, Bydgoszcz »

  Zapraszamy na stronę szkoły jazdy Mistrzowie Kierownicy, nowego ośrodka szkoleniowego w samym centrum Bydgoszczy.
  Zapoznaj się z naszą ofertą i dowiedz się, dlaczego warto zapisać się na kurs prawa jazdy u Mistrzów. Mistrzów Kierownicy.

  Szkoła Jazdy "Mistrzowie Kierownicy"
  Bydgoszcz, ul. Gdańska 10
  tel. (52) 345-78-63
  www.MistrzowieKierownicy.pl
  info@mistrzowiekierownicy.pl

  Data dodania: 17 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Głogów »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców BENZO w Głogowie zapewnia szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii B (samochód osobowy).

  OSK BENZO to cierpliwi, wyrozumiali oraz wykwalifikowani instruktorzy, stale podnoszący swoje umiejętności i szkolący w bezstresowej atmosferze. To także pełna gama samochodów, umożliwiająca zdawanie egzaminu w Legnicy, Lesznie i Zielonej Górze.

  Wszystko to przy bardzo rozsądnej cenie, jednej z najniższych w mieście. Dodatkowym atutem jest możliwość rozłożenia płatności na cztery, nieoprocentowane raty.

  Za wyborem OSK BENZO przemawiają rzesze zadowolonych kursantów, którzy bez problemu zdali egzamin na prawo jazdy.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy kraków »

  Krakowska szkoła jazdy Biel Motogp oferuje wszystkim swoim kursantom naukę jazdy w miłej i bezstresowej atmosferze. Kurs prawa jazdy prowadzony jest w naszej szkole przez doświadczonych nauczycieli. Jeden z nauczycieli pracujący w OSK Biel Motogp jest emerytowanym policjantem drogówki. Dzięki temu wszyscy kursancie mają pewność, że nauczą się jeździć dynamicznie oraz bezpiecznie. Gorąco zachęcamy do kontaktu z naszą szkołą jazdy w Krakowie! Gwarantujemy najlepszą atmosferę, przystępne ceny oraz dogodne terminy jazd. Zapraszamy!

  Data dodania: 01 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolewniowy MEDICUS »

  MEDICUS to Ośrodek Szkoleniowy. W swojej ofercie posiada bardzo wiele interesujących kursów włączając również szkolenia zawodowe Realizujemy zadania określone w ustawie z dnia 07 września 1991 r. o systemie oświaty (Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późniejszymi zmianami). Posiadamy wpisy:
  * do ewidencji prowadzonej przez Prezydenta Miasta Rybnik, jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego
  * do Rejestru Instytucji Szkoleniowych w WUP oraz wpis właściwy w placówce ministerialnej wraz z wpisem do Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej- Departament Rynku Pracy -nr wpisu rejestru 2.24/00044/2010
  * do Ogólnopolskiej Bazy Krajowego Rejestru Fizjoterapeutów, Masażystów i Biomasażystów Gwarantujemy sukces zawodowy oraz osobisty. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie.

  Data dodania: 22 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek opole »

  Jeżeli jesteś rodzicem, często i długo pracujesz, a podczas gdy realizujesz się w swojej pracy nie możesz zapewnić odpowiedniej opieki swojemu dziecku, skorzystaj z oferty niepublicznego żłobka w Opolu. Placówka powstała w 2009 roku i od tego czasu stale i sukcesywnie inwestuje w nowy sprzęt i przyczynia się do rozwoju swoich podopiecznych. Dzięki pobytowi w Żłobku Kangurek dziecko uczy się kreatywnego myślenia, rozwija wyobraźnię i poznaje świat nauki oraz zabawy. Zapewnia opiekę dzieciom między piątym miesiącem, a trzecim rokiem życia.

  Data dodania: 19 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Auto szkoła Łódź »

  Aok Driver - Szkoła jazdy w Łodzi. Nasze kursy prowadzone są przez instruktorów o dobrej renomie, duża skuteczność zdawania egzaminu na prawo jazdy już za pierwszym podejściem do testu. Aok Driver to specjaliści Word.

  Data dodania: 13 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • ICM Pogoda »

  Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu POGODA ICM. Na naszej stronie znajdziecie państwo dokładną prognozę pogody icm. Jest przygotowywana przez naukowców Uniwerytetu Warszawskiego poprzez modelowanie złożonych układów i procesów w obszarze nauk matematycznych oraz przyrodniczych.

  Data dodania: 26 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Javascript-html5-tutorial.pl »

  Witamy na javascript-html5-tutorial.pl - blogu, którego celem jest dzielenie się wiedzą o JavaScript i AJAX, HTML5, jQuery, itp.

  Zależy nam także na miejscu, które skupia w sobie możliwie jak najwięcej tematów związanych z JS! W tym ciekawostki i nowoczesne aspekty programowania w tym języku.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry dla dzieci online »

  Na stronie znajdziecie ponad 500 wyselekcjonoanych gier dla dzieci. Gry dla dziewczyn, dla chłopaków, gry na dwóch i wiele wiele innych kategorii. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Wszystkie gry na naszej stronie są zupełnie darmowe. Gry dla dzieci zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla Twojego malucha.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Malarstwo olejne Kraków - Agnieszka Klaczak »

  Strona krakowskiej malarki Agnieszki Klaczak-Cudek. W portfolio artystki znajdują się obrazy olejne i rysunki. Najczęstszym tematem jej obrazów są drzewa i sprawy egzystencjalne. Malarka znana jest z talentu pedagogicznego, jej wychowankowie z krakowskiego Młodzieżowego Domu Kultury zdobywają liczne nagrody na konkursach w całej Polsce.

  Data dodania: 10 05 2016 · szczegóły wpisu »