Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 134 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 537

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy do Policji - Jak zostać policjantem »

  Test do Policji odbywa się co parę miesięcy. Testy do Policji są niezbędne aby dostać się do Policji. Dzięki nim egzaminy do Policji 2010 przejdziesz pozytywnie. Na stronie opisany jest cały przebieg rekrutacji do Policji.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Fotografii Szczecin »

  Kurs Fotografii Szczecin, Warsztaty Fotograficzne Szczecin

  Witamy Wszystkich zainteresowanych kursem fotografii cyfrowej. Jeśli macie problemy z ustawieniami waszego aparatu, nie wiecie dlaczego zdjęcia które robicie "wychodzą" raz lepiej a raz gorzej. Ten kurs jest właśnie dla Was.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Streszczenia i recenzje »

  Witryna Naleniucha zawiera „gotowce”, ściągawki i opracowania na każdy szkolny temat, tworzone zresztą przez samych użytkowników. Serwis publikuje też wiele treści przydatnych dla studentów. Zapraszamy do zapoznania się z zawartością serwisu.

  Data dodania: 15 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montownia Projektów Sp. z o.o. »

  Montownia Projektów sp. z o.o. to wyspecjalizowany zespół do spraw zarządzania, organizacji i logistyki szkoleń. Firma świadczy usługi w realizacji złożonych projektów szkoleniowych, konferencyjnych na zasadzie outsourcingu. Jej oferta opiera się na: zarządzaniu projektami szkoleniowymi, obsługą trenerów, przygotowaniu i produkcji materiałów szkoleniowych, konfekcjonowaniu i dostarczaniu materiałów szkoleniowych w całej Polsce, wyposażeniu trenerów i sal szkoleniowych, koordynacji współpracy z ośrodkami konferencyjnymi, prowadzeniu dokumentacji szkoleniowej, opracowywaniu raportów z ankiet ewaluacyjnych i testów wiedzy, rozliczenie kosztów organizacji projektu szkoleniowego komercyjnego jak również w ramach dotacji unijnych.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • World Usability Day »

  Światowy Dzień Użyteczności (World Usability Day) jest eventem cyklicznym organizowanym co roku w różnych miejscach na całym świecie. Impreza o nazwie WUD Silesia organizowany jest przez firmę Future Processing przy współudziale organizacji społecznych i kulturalnych. Impreza co roku odbywa się pod innym hasłem przewodnim. W 2010 roku była to komunikacja, natomiast w tym roku jest to Edukacja. Światowy dzień użyteczności zazwyczja odbywa się w pierwszych dniach listopada.

  Data dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy szkolenia e-learning egzamin online »

  Kursy i szkolenia e-learningowe z egzaminem on-line certyfikat ukończenia kursu i szkoleń edukacja przez internet, treningi, szkoła online, Unia Europejska, UE-EFS dla bezrobotnych nowa praca, kształcenie na odległość przez internet, MEN Ministerstwo Edukacji Narodowej warsztaty, seminaria, praktyki staże, ważne informacje i pomoc dla absolwentów.

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Anglojęzyczne Przedszkole Stokrotka - przedszkole Słupsk »

  Strona internetowa Stokrotka Anglojęzyczne Przedszkole - Słupsk.
  Nasze przedszkole jest zlokalizowane w spokojnej dzielnicy, przy ul. Hubalczyków 12, naprzeciwko Nowego Szpitala Wojewódzkiego w sąsiedztwie łąk i lasów. W pogodne dni korzystamy z dużego placu zabaw. Przedszkole powstało z myślą o dzieciach, aby wspomagać i ukierunkowywać ich rozwój, zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami. Zapewniamy pełną opiekę i bezpieczeństwo. Stwarzamy optymalne warunki naszym wychowankom. W naszej placówce zapewniamy dzieciom pomoc logopedyczną, jak również współpracujemy z poradnią psychologiczno - pedagogiczną w Słupsku. Cały personel ma na uwadze, to że dziecko poznaje świat przez doświadczanie.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Lingwista nauka języka nauka języków obcych »

  Lingwista to szkoła języków obcych, która od wielu lat prowadzi działalność dydaktyczną w Warszawie. Warto położyć nacisk, że istniejemy od 1958 roku zaś przez ten czas wyedukowaliśmy wielu kursantów, którzy zostali wyśmienicie przygotowani do zdania wszystkich poziomów certyfikatów językowych. Podstawowe języki których nauczamy w naszej szkole to angielski, hiszpański, język niemiecki, włoski oraz rosyjski. wypada wspomnieć, że jako wyłączna organizacja w Polsce środkowej mamy licencję na prowadzenie Centrum Egzaminacyjnego Goethe Insitiut i Centrum Egzaminacyjnego City & Guilds. Nasza jednostka jest zaopatrzona w wysokiej jakości pomoce naukowe, jakie doskonale wspierają tok dydaktyczny. Trzymamy również kontakt z instytutami lingwistycznymi i nieustająco sprawdzamy wszystkie nowości na rynku wydawniczym. Także Lingwista urządza kursy księgowe, administracyjno biurowe tudzież zaawansowane kursy komputerowe. Kooperujemy z Urzędami Pracy prowadząc szeroki zakres szkoleń dla osób bezrobotnych.

  Data dodania: 30 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Art Ruch - szkoła jazdy Wrocław »

  Szkoła jazdy Art Ruch prowadzi kursy prawa jazdy kategorii B. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kierowców - nasz ośrodek oferuje zarówno kursy podstawowe, jak i doszkalające. Zapewniamy materiały szkoleniowe oraz badania lekarskie na miejscu.

  Data dodania: 16 12 2013 · szczegóły wpisu »