Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 132 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 536

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Slang młodzieżowy »

  Słownik slangu młodzieżowego. Zawiera definicje i przykłady użycia słów, które występują w mowie potocznej wielu młodych Polaków. Definicje zostały sprawdzone i opisane, a przykłady pozwalają zaprezentować w jakim kontekście są używane. System tagów i znaczeń pozwala w łatwy sposób znaleźć hasło zarówno w znaczeniu slangowym jak i słownikowym.

  Data dodania: 19 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • The Polish Studio - Indywidualne kursy języka polskiego dla obcokrajowców »

  The Polish Studio Anna Bojarska oferuje indywidualne kursy języka polskiego oraz językowe wsparcie dla obcokrajowców. Zapewniamy elastyczne programy nauczania, indywidualne podejście oraz intensywną pracę w domowej atmosferze.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • ALFA PRIM język migowy »

  Wszystkie podmioty gospodarcze, zainteresowane zdobyciem wiedzy na temat sprawnej obsługi osób niepełnosprawnych, wiedzy na temat komunikacji z osobami niepełnosprawnymi, serdecznie zapraszamy na szkolenia organizowane przez nas. Jesteśmy firmą pod nazwą Instytut Edukacji i Rozwoju ALFA PRIM Krzysztof Wostal. Siedzibę swoją posiadamy w Katowicach. Tu też dysponujemy świetnie przygotowaną salę wykładową. Jednak nasza firma to również możliwość organizowania szkoleń na terenie całego kraju, w miejscach wyznaczonych przez naszych usługodawców. W ramach działalności prowadzimy także szkolenia dla osób niepełnosprawnych, na których uczymy obsługi komputera, wielu programów specjalistycznych. Pomagamy w rozwoju osobistym, w poszukiwaniu pracy i zakładaniu działalności. Zapraszamy też na szkolenia organizowane dla seniorów z zakresu obsługi komputera. Więcej szczegółów na naszej stronie.

  Data dodania: 13 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy w Gdyni »

  Ośrodek Szkolenia Kierowców Auto Best Bogdan Baranowski w Gdyni zaprasza na kursy prawa jazdy wszystkich kategorii. Jako jedna z nielicznych szkół posiadamy swój park maszyn wszystkich kategorii. Prowadzimy szkolenia na wózki widłowe i inne maszyny ADR. Szkolimy również osoby głuchonieme.

  Data dodania: 01 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Astmatycy - portal dla astmatyków »

  Chorujesz na Astmę? Jeśli tak to ten portal jest dla Ciebie. Na łamach naszego portalu astmatycy.net.pl opisujemy i pokazujemy dokładny przebieg choroby. Wskazujemy najnowsze możliwości leczenia astmy a także prezentujemy sprawdzone porady i wskazówki dla cierpiących na astmę. Serdecznie zapraszamy do lektury naszego portalu - zachęcamy również do wypowiadania się pod artykułami. Razem stwórzmy świetne miejsce w sieci dla astmatyków.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MAQUILLAGE ART ALEKSANDRA BOŻEK warsztaty wizażu podkarpackie »

  Szkoła Wizażu Maquillage Art jest policealną szkołą zawodową, jaka kształci słuchaczy na kierunku Wizaż. Plan szkolenia przewidziany jest na dwa semestry z rozkładem na semestr letni i zimowy, który rozpoczyna się na początku października. Naszym słuchaczom zapewniamy materiały dydaktyczne w formie papierowej oraz multimedialnej, a także szczegółowo opracowane materiały dydaktyczne z obszaru analizy kolorystycznej. Absolwenci Szkoły Wizażu Maquillage Art zdobywają DYPLOM zawodowego WIZAŻYSTY, który umożliwia pracę podczas sesji zdjęciowych czy też pokazów mody. Osoby zaciekawione propozycją naszej szkoły zapraszamy po szczegóły na witrynę internetową.

  Data dodania: 10 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Fallcon - nauka jazdy Poznań »

  Szkoła nauki jazdy Fallcon organizuje kursy prawa jazdy kategorii A, A2, AM, B i B-automat. Oferujemy zarówno kursy podstawowe, jak i rozszerzone, w zależności od preferencji kursantów. Zachęcamy do zapisów na kurs przez internet.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Javascript-html5-tutorial.pl »

  Witamy na javascript-html5-tutorial.pl - blogu, którego celem jest dzielenie się wiedzą o JavaScript i AJAX, HTML5, jQuery, itp.

  Zależy nam także na miejscu, które skupia w sobie możliwie jak najwięcej tematów związanych z JS! W tym ciekawostki i nowoczesne aspekty programowania w tym języku.

  Data dodania: 18 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Kurs operatora koparkoładowarki Tarnów »

  Ośrodek Szkolenia Zawodowego w zajmuje się organizacją kursów i szkoleń na operatorów koparkoładowarek i innych maszyn drogowych.

  Posiadamy własną bazę sprzętową, dzięki czemu jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość i terminowość organizowanych kursów. Zaplecze sprzętowe to nie wszystko – posiadamy również własne sale wykładowe – wyposażone w odpowiedni sprzęt.

  Posiadamy wpis do Rejestru instytucji szkoleniowych wydanych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

  Prowadzimy działalnosć szkoleniową umożliwiającą uzyskanie uprawnień operatora do obsługi wymienionych maszyn w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 20 września 2001r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy podczas eksploatacji maszyn i urządzeń technicznych do robót ziemnych, budowlanych i drogowych.

  Data dodania: 11 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Guru »

  Jesteśmy firmą GURU, zajmują się organizacją wycieczek dla dzieci od 1998 roku. Posiadamy sieć sześciu stałych baz na terenie całej Polski, od morza po góry. W każdej naszej placówce realizujemy autorski program, który nie pozwala dzieciom na nudę – budujemy rakiety kosmiczne, poznajemy sekrety astronomii, uczymy się wspinaczki skałkowej. Posiadamy także specjalne programy dla wycieczek szkolnych, podczas których uczniowie w nietypowy sposób zwiedzają i odkrywają historię polskich miast.

  Data dodania: 22 04 2014 · szczegóły wpisu »