Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 167 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 552

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadawaj.pl »

  Zadawaj.pl - Serwis poświęcony zadawaniu i rozwiązywaniu zadań domowych. Rejestrując się na stronie www.Zadawaj.pl, każdy użytkownik staje się członkiem internetowej społeczności skupiającej się wokół zadań domowych. Użytkownicy otrzymują bezcenną pomoc, dzięki której zadania domowe nigdy już nie będą sprawiały im kłopotu, ani zabierały cennego czasu!

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Czarnobyl »

  Co naprawdę wydarzyło się kwietniowej nocy roku 1986 w Czarnobylu? Jak doszło do katastrofy, jakie były jej następstwa? Odpowiedzi na te pytania udziela strona czarnobyl.c10.pl będąca swoistym kompendium wiedzy na temat Czarnobyla.

  Data dodania: 10 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Obsługi Emerytalnej »

  Serwis przedstawia stan obecnego systemu emerytalnego w Polsce, w obliczu takich zjawisk jak katastrofalne, pogłębiające się zadłużenie ZUS czy pogarszająca się z roku na rok sytuacja demograficzna.W obecnej chwili Polski system emerytalny nie jest w stanie zapewnić godziwej emerytury większości obywateli. Ogromne już w tej chwili zadłużenie ZUS-u będzię się jeszcze powiększać. Rośnie średnia długość życia, a maleje liczba urodzin, co powoduje że coraz mniejsza liczba osób aktywnych zawodowo będzie pracowała na coraz większą armię emerytów. Otwarte Fundusze Emerytalne otrzymują tylko niewielką część naszej składki, a takie możliwości III-filarowe jak IKE czy IKZE nie cieszą się dużą popularnością.W tej sytuacji wizja naszego przejścia na emeryturę nabiera coraz ciemniejszych kolorów. Czy jesteśmy nieodwołalnie skazani na drastyczny spadek poziomu życia po osiągnięciu wieku emerytalnego?Co mówią eksperci? Andrzej Dadelło: "Ulgi związane z IKZE okazały się chybione i niewystarczające. [...] Kiedy za 20–30 lat ludzie nie będą mieli z czego żyć na emeryturze, to nie będzie to już problem tego czy innego towarzystwa ubezpieczeń, czy Rzecznika Ubezpieczonych. To będzie problem tych ludzi."Robert Gwiazdowski: „Moje pokolenie nie jest jeszcze w najgorszej sytuacji. [...] Nie mogliśmy wychodzić z domu, nie mieliśmy co robić – zrobiliśmy dzieci, które mogą na nas pracować. Ale jeśli one nie zrobią tego co my, to emerytury będą mieć głodowe."

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka »

  Masz problem z napisaniem pracy licencjackiej? Skorzystaj z naszych darmowych porad w zakresie pisania prac licencjackich lub zapisz się na płatne e-konsultacje, które przygotowują do seminarium dyplomowego. Doradzimy jaki temat pracy wybrać, jak napisać wstęp, zakończenie do pracy, jak opracować metodologię badań naukowych oraz przeanalizować wyniki badań.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Bielsko-Biała - Osrodek Szkolenia Kierowców PREZZ »

  OSK PREZZ oferuje kursy na prawo jazdy kategorii B. Szkoła jazdy przygotowuje kursantów nie tylko do zdania egzaminu, ale przede wszystkim do bezpiecznej i sprawnej jazdy samochodem w każdych warunkach drogowych. Istnieje możliwość dokupienia lekcji dodatkowych poza szkoleniem podstawowym.

  Data dodania: 01 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • T&L Language School »

  T&L jest szkołą językową oferującą kurs języka angielskiego na każdym poziomie. Prowadzimy indywidualne i grupowe zajęcia na żywo przez internet korzystając z najnowszych technologii jak chociażby wirtualna tablica. Kurs zostanie dostosowany w pełni do Twoich potrzeb i oczekiwań. Skorzystaj z darmowego spotkania próbnego podczas którego zobaczysz czym jest profesjonalna nauka online.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ArsLege - testy z prawa »

  Portal Arslege.pl oferuje ponad 80 000 pytań testowych z prawa oraz audiobooki dla prawników. Jest to baza materiałów, notatek oraz wzory pism i umów nie tylko dla prawników. Ponadto użytkownicy u nas znajdą testy dla aplikantów na egzaminy oraz aktualne akty prawne.

  Data dodania: 07 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • OLLIE SZKOLENIA Z MEDYCYNY ESTETYCZNEJ »

  OLLIE jest jednym z liderów wśród firm organizujących szkolenia z Medycyny Estetycznej dla Lekarzy i Stomatologów. Szkolenia mają praktyczną formę warsztatów zabiegowych, podczas których są wykonywane zabiegi z kwasem hialuronowym, toksyną botulinową (tzw. botoksem), osocze bogatopłytkowe, mezoerapia, nici pdo, laseroterapia i inne.

  Co wyróżnia szkolenia w OLLIE?

  1. unikalne programy szkoleniowe
  2. wpis do rejestru szkoleń OIL w Warszawie i punkty edukacyjne
  3. moduły biznesowo-marketingowe, poprzedzające szkolenia zabiegowe
  4. wzbogacenie szkoleń zabiegowych o indywidualny plan terapeutyczny dla pacjenta.

  Dlaczego warto wybrać szkolenia w OLLIE?
  - uczymy poprzez praktykę
  - duża liczba modelek pozwala wykonywać zabiegi już następnego dnia po szkoleniu
  - uczymy zgodnie z najnowszymi trendami i naukowymi osiągnięciami w medycynie estetycznej.

  Szkolenia odbywają się w kameralnych 3-7 osobowych grupach lekarzy. Na każdego lekarza przypadają 2-4 modelki.

  Po szkoleniu lekarz otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim oraz punkty edukacyjne.

  Data dodania: 04 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Paramediko - kursy pierwszej pomocy Warszawa »

  Kursy i szkolenia pierwszej pomocy - Warszawa. Oferujemy kursy zarówno dla firm i instytucji. W ich programach znajduje się także pierwsza pomoc u dzieci. Firmę Paramediko tworzą aktywni zawodowo ratownicy medyczni oraz doświadczenie instruktorzy pierwszej pomocy.

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »