Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 133 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 537

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • AutoVIP Nauka Jazdy Prawo Jazdy Szkoła Jazdy Wrocław »

  Rzecz nie w tym, aby robić jak najwięcej, tylko by zadbać o jakość.
  Witamy w Szkole Nauki Jazdy
  Zapraszamy wszystkich na profesjonalne kursy prawa jazdy kategorii "A1, A, B".
  W dzisiejszych czasach prawo jazdy we Wrocławiu to nie tylko zdany egzamin, ale również umiejętność bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Dlatego celem naszego szkolenia jest przygotowanie naszych kursantów do kierowania pojazdami w sposób niezagrażający bezpieczeństwu. Cierpliwie wpajamy przyszłym kierowcom właściwą postawę wobec innych użytkowników dróg, oraz poszanowanie obowiązujących przepisów ruchu drogowego.

  Data dodania: 15 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia »

  W naszym serwisie znajdziesz bezpłatną bazę ogłoszeń tłumaczy. Szukasz tłumacza przysięgłego lub potrzebujesz przetłumaczyć dokumenty? W serwisie e-tlumaczenia.edu.pl znajdziesz właściwego tłumacza w swoim mieście. Istnieje również możliwość zamieszczenia reklamy w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz zamieszczania ogłoszeń w na naszej stronie.

  Data dodania: 03 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • EDUFUN - Centrum edukacyjne - interaktywna edukacja »

  Edufun jest centrum interaktywnej edukacji, mieszczącym się na skwerze kościuszki w gdyni. Prowadzimy miedzy innymi: warsztaty konstruktorskie, imprezy edukacyjne dla dzieci, efekty specjalne, pokazy z fizyki, chemii, elektryczności. Spędzisz tu miło czas z rodziną.nEduFun nowatorska oferta edukacyjno-rozrywkowannPodstawowa zasada: Nauka przez ZabawęnBazujący na doświadczeniach najlepszych Parków Edukacyjnych EuropynnTo obiekt:nstanowiący zupełnie nową atrakcję turystycznąnuaktywniający mieszkańców, w szczególności młodychnposzerzający horyzonty myślenia, patrzenia, tworzeniannEduFun to największe Centrum Edukacji w PolscennnEduFun to:nnNowatorskie, wielkogabarytowe interaktywne stanowiska edukacyjnenNamioty tematycznenPlansze edukacyjnenPrzestrzeń technicznanNamiot powitalnynWykwalifikowani animatorzynNajlepsza lokalizacjannOferta skierowana jest do osób w każdym wieku :nndzieci, młodzież i dorośli, ndo całych rodzin,ngrupy zorganizowane,nturyści i mieszkańcy Gdyni, TrójmiastannEduFun to misja społeczna:nUdział w nowatorskiej koncepcji edukacyjnejnProspołeczny wizerunek firmy i partnerównDziałania EduFun to świetna promocja w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc Polski

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki, korepetycje angielski »

  Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Cię matura, możesz potrzebować korepetycje z matematyki. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na maturze, większość osób będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu. Dlatego powstał nasz serwis, na którym możesz swobodnie przeglądać listę osób, które oferują korepetycje. Angielski to również przedmiot, z którego mogą być przydatne dodatkowe lekcje. Zarejestruj się już dziś i znajdź ofertę w swojej okolicy.

  Data dodania: 23 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nowy Sącz, kursy przygotowawcze gimnazjum »

  TUTOR to kompleksowe i nowatorskie rozwiązanie problemów edukacyjnych, dostosowane do potrzeb uczniów
  i możliwości finansowych rodziców. Firma oferuje korepetycje z koncentracją na indywidualne potrzeby
  dzieci i młodzieży, kursy przygotowawcze do matury i egzaminów gimnazjalnych oraz specjalne korepetycje z matematyki dla studentów. Korepetycje oraz kursy odbywają się w blokach po 45 min. w grupach po max. 4 osoby z indywidualnymi diagnozami potrzeb uczniów.Do dyspozycji uczniów nowoczesny sprzęt dydaktyczny oraz multimedialne metody nauczania.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Auto Szkoła Kowalski Łódź »

  Oprócz argumentów czysto edukacyjnych- u nas zaoszczędzisz pieniądze !!! Większość naszych kursantów egzamin teoretyczny i praktyczny zdaje za pierwszym razem. A co za tym idzie oszczędzasz na dodatkowych jazdach i opłatach egzaminacyjnych, ale przede wszystkim oszczędzasz czas i co najważniejsze własne nerwy.

  Data dodania: 16 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Treneria.pl »

  treneria.pl to serwis dla nauczycieli, trenerów, uczniów i pasjonatów, którzy rozwijają swoje umiejętności w przeróżnych dziedzinach, jak sport, nauka, sztuka czy taniec. Dziedzinach, które sprawiają nam przyjemność i satysfakcję. To portal dla aktywnych osób, zarówno amatorów doskonalących swoje umiejętności, jak i profesjonalistów, którzy kształcą i trenują swoich podopiecznych.
  Podstawą społeczności portalu jest relacja Trener-Uczeń. Trener tworzy na portalu zajęcia, czyli publikuje informacje na temat lekcji jakich udziela, miejsca i terminu, kiedy planuje je prowadzić. Dzięki temu Uczeń wyszukuje zajęcia, które go interesują i na które chciałby się zapisać, w miejscu i czasie najbardziej odpowiednim dla siebie. Na zajęcia można się zapisać bezpośrednio na portalu i w każdej chwili weryfikować dostępność swojego Trenera.

  Każdy Trener może tworzyć grupy, być w kontakcie ze swoją społecznością, dzielić się wiedzą poprzez wpisy na osobistym blogu, a Uczniowie mają dostęp do grafiku najbliższych zajęć z możliwością rezerwacji.
  Mamy nadzieję, że serwis będzie pożytecznym narzędziem dla wszystkich, którzy doskonalą swoje umiejętności i aktywnie rozwijają swoje zainteresowania. Pozwoli nawiązywać kontakty i budować relacje pomiędzy Trenerami i Uczniami.

  ...a my jesteśmy po to aby łączyć ludzi i ich pasje

  zespół treneria.pl

  Data dodania: 21 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kurs Katowice »

  Certyfikat kompetencji zawodowych Katowice. Przewóz osób, rzeczy.
  Kurs rozpocznie się: Katowice 30.09 (wrzesień) do 03.10.2011 cztery dni!!!
  OD 19 listopada egzamin na nowych zasadach!!!
  Firma KOAL serdecznie zaprasza na szkolenie typowe pod zdanie ciężkiego 5-o godz. Egzaminu na certyfikat CKZ. Wszystkich chętnych zapraszamy z kalkulatorem i dowodem osobistym na kurs, zapewniamy wszystkie pomoce takie jak testy przykładowe i zadania problemowe które wspólnie rozwiązujemy na kursie. Po naszym kursie nie da się nie zdać
  Kurs szczególnie polecany osobom które nigdy nie pracowały w transporcie drogowym.
  Zapraszamy.

  Data dodania: 11 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  Oferta naszej firmy to wszechstronna pomoc przy redagowaniu prac. Realizujemy konsultacje oraz porady naukowe oraz wspieramy podczas pisania prac, co pozwala uniknąć wielu błędów. W naszej firmie pracuje grupa starannie dobranych specjalistów. Zapewniamy między innymi pisanie prac licencjackich, magisterskich, dyplomowych, inżynierskich, zaliczeniowych, maturalnych, doktorskich. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »