Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 172 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 114 Odwiedziny googlebot 553

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła jazdy AutoFinał z Koniecpola »

  AutoFinał szkoła jazdy z Koniecpola. Zapraszamy zainteresowane nauką jazdy samochodem osoby oraz tych, którzy chcą doszkolić swoje umiejętności prowadzenia auta do odwiedzenia naszej strony. Jeździć uczymy na samochodach Nissan Micra.

  Data dodania: 23 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Neuro-Programmer - Regresja Hipnotyczna - Sekret - Półkule Mózgowe »

  W sklepie możesz kupić nagrania mp3 i CD Audio, które ułatwiają szybką naukę, osiąganie odmiennych stanów świadomości, medytacje, afirmacje. Neuro-Programmer, to rewelacyjne narzędzie wspierające rozwój umysłowy i duchowy - z jednej strony szybka nauka, a z drugiej Sekret i regresja hipnotyczna. Czym dla Ciebie jest Sukces? Droga do Satysfakcji, Szczęścia, Spełnienia... czy to Praca, Pieniądze, Sława, piękny, życiowy Partner czy Partnerka... Droga zawsze wygląda podobnie - zaczyna się Tu i Teraz i pełna jest testów, przeszkód i tego wszystkiego, co ma Cię sprawdzić. Jak się czujesz w swoim życiu? Czy sprawia Ci Radość, czy Cię osłabia? Czy żyjesz i pracujesz we właściwym miejscu, dobrym dla Ciebie? Jak czujesz się w miejscu pracy, nauki, tam gdzie mieszkasz? Dobrze? Źle? Jeśli jest coś, co chcesz zmienić, możesz skorzystać np. z „Techniki 7 stopni”, albo „autoRegresji Hipnotycznej” (nagrania Mp3 dostępne w każdej chwili). Pamiętaj, że to Ty kreujesz swoje życie - zacznij robić to Świadomie Teraz.

  Data dodania: 13 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne tanio »

  Oferta jaka znajduje się na stronie epoki-literackie.pl dotyczy pisania wzorcowych prezentacji maturalnych z języka polskiego. Na każdą pracę składa się wykaz literatury podmiotu i przedmiotu, plan prezentacji oraz jej część zasadnicza, która dodatkowo posiada przydatne autorskie komentarze. Oprócz wielu przykładowych prezentacji maturalnych znajdziesz tutaj dodatkowy dział poświęcony motywom literackim, bohaterom czy dziełom sztuki. Cały materiał, który można znaleźć w serwisie został poświęcony przygotowaniu maturzystów do egzaminu maturalnego z języka polskiego. Prezentacje maturalne tanio i profesjonalnie to nasza dewiza.

  Data dodania: 11 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studio tańca Fantom Toruń »

  Studio Tańca FANTOM zaprasza Młodzież i Dorosłych na Kursy i lekcje tańca: towarzyskiego, salsy solo i w parach, oryginalnego tanga argentyńskiego oraz tańca orientalnego, na wszystkich poziomach nauczania ("od pierwszego kroku" do tzw. Hobby Class).
  Najlepsi nauczyciele oraz profesjonalne warunki (trzy sale z parkietem i lustrami, szatnia, pomieszczenia klubowe i kącik kawowy), sprawiają, że jest to miejsce wyjątkowe zarówno dla pasjonatów tańca, jak i dla osób, które spotkanie z tańcem traktują incydentalnie.
  Specjalna oferta dla par narzeczonych!

  Data dodania: 17 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie na zlecenie »

  Oferujemy pisanie na zlecenie dowolnych tekstów, zwłaszcza wypracowań, pomoc w przygotowaniu opracowań, referatów. Profesjonalne teksty, pogłębione analizy z wielu przemiotów zapewnia zespół fachowców w poszczególnych dziedzinach

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka »

  Masz problem z napisaniem pracy licencjackiej? Skorzystaj z naszych darmowych porad w zakresie pisania prac licencjackich lub zapisz się na płatne e-konsultacje, które przygotowują do seminarium dyplomowego. Doradzimy jaki temat pracy wybrać, jak napisać wstęp, zakończenie do pracy, jak opracować metodologię badań naukowych oraz przeanalizować wyniki badań.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studiowac.pl - baza najlepszych uczelni »

  Wybór kierunku studiów jest bardzo trudny w związku z czym korzystając z serwisu studiowac.pl można wybrać dla siebie interesujący kierunek. Strona oferuje porównanie uczelni i najbardziej opłacalnych kierunków, dzięki czemu przyszły student może wybrać dla siebie dobrą przyszłość zawodową. Do tego portal oferuje interesujące artykuły, w których zapoznać się można z panującymi na rynkach tendencjami, które bezpośrednio odnoszą się do spraw związanych z poszukiwaniem pracy przez młodych ludzi.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badaniagenealogiczne.pl- drzewa genealogiczne »

  Oferujemy usługi z zakresu badań genealogicznych. Specjalizujemy się w tworzeniu drzew genealogicznych rodziny aby pomóc klientom odkryć swoją historię i dziedzictwo. Wykorzystujemy nowoczesne technologie, które w połączeniu z naszym doświadczeniem dają możliwość zaoferowania szerokiej gamy usług na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Gdynia »

  Język hiszpański online jeszcze nigdy nie był tak prosty. Casa Latina to profesjonalna nauka języka hiszpańskiego w mieście Gdynia. Nasza szkoła posiada wiele zalet a jej idea narodziła się z pasji do nauki języka hiszpańskiego, ale również z chęci utworzenia miejsca, gdzie studenci poznają język hiszpański z perspektywy latynoamerykańskiej a to oznacza, że doświadczą kultury, obyczajów oraz magii tego kontynentu. Casa Latina to hiszpański online - aktywny, komunikatywny i efektywny. Naukę języka hiszpańskiego w Gdyni możesz rozpocząć w naszej szkole, szczególnie kiedy nie masz doświadczenia w nauce języków online. Nasi nauczyciele to wykwalifikowani lektorzy, posiadający ogromne doświadczenie nie tylko w prowadzeniu zajęć językowych, ale również kompleksową wiedzę merytoryczną, który dotyczy lingwistyki i dydaktyki. Nasi nauczyciele zdobywali tą wiedzę podczas studiów na uniwersytetach w Hiszpanii i Ameryce Łacińskiej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na język hiszpański online w miejscowości Gdynia, w szkole Casa Latina. U nas każda grupa ucząca się języka hiszpańskiego posiada wiodący podręcznik. Dodatkowo nasi kreatywni lektorzy chętnie zapewniają dodatkowe materiały, często wykraczające poza schemat narzucony przez podręcznik. Nasze zajęcia dodatkowo opieramy na pracy z artykułami prasowymi oraz filmami, muzyką i grami. Hiszpański online opieramy na renomowanej platformie konferencyjnej WebEx, która pozwala na udostępnianie wirtualnej tablicy podczas zajęć.

  Data dodania: 06 07 2016 · szczegóły wpisu »