Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży. - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka stron dla dzieci i młodzieży.

Wyszukiwarka Lupiko.pl została stworzona z myślą o młodych użytkownikach Internetu. Zamierzeniem autorów było wyselekcjonowanie spośród polskiego Internetu stron adresowanych tylko i wyłącznie do dzieci i młodzieży. Dzięki naszej wyszukiwarce nie trafisz przypadkowo bądź celowo na stronę o nieodpowiednich i niezrozumiałych treściach, bo takich stron tutaj nie ma i nigdy nie będzie. Liczymy na to, że wspólnie zbudujemy bezpieczną internetową przestrzeń.

Dzieci i rodzice znajdą tutaj bezpieczne strony. Gry, kolorowanki, bajki, filmy, pomoc w nauce, sklepy z produktami (ubrania, zabawki i in.) dla dzieci.

Szczegóły strony www.lupiko.pl:

Podlinkuj stronę www.lupiko.pl:

Lupiko.pl - polska wyszukiwarka bezpiecznych stron dla dzieci i młodzieży.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 135 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 113 Odwiedziny googlebot 539

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba Wieluń »

  Ośrodek Kształcenia Zawodowego Andrzej Kalemba powstał w Wieluniu 2006 roku i zajmuje się przeprowadzaniem szkoleń z zakresu bhp - p.poż oraz kursów zawodowych. Ze względu na swoją mobilność nasz instruktor jest w stanie dojechać i przeprowadzić szkolenie - kurs na terenie miast: sieradz, wieruszów, olesno, pajęczno, bełchatów, kępno, praszka i kluczbork. Prowadzimy szkolenia bhp dla wszystkich grup pracowniczych oraz kursy na wózki widłowe, elektryk SEP, palacz CO, operator żurawi HDS, suwnice, obsługa stacji LPG, opróżnianie i tankowanie cystern materiałem niebezpiecznym, pilarz - drwal, konserwator wózków widłowych, hakowy, kursy komputerowe i obsługi kas fiskalnych, podesty ruchome, I pomoc, ochrona p.poż i ewakuacja pracowników. Zajmujemy się również kompleksową obsługą firm z zakresu bhp i p.poż jako zewnętrzna służba bhp. Posiadamy własną salę wykładową wyposażoną w niezbędny sprzęt multimedialny oraz pomoce naukowe. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym oraz placem manewrowym. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną posiadającą niezbędne uprawnienia i kwalifikacje zawodowe. Zapraszamy do współpracy instytucje i osoby prywatne.

  Data dodania: 22 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Mobilna Szkoła Językowa Kielce - angielski w Kielcach best 4 you »

  Mobilna Szkoła Językowa Kielce

  Jesteśmy Mobilną Szkołą Językową. Oferujemy dojazd pod adres wskazany przez klienta, nauczanie języka angielskiego w sposób nowatorski przy użyciu oryginalnej i efektywnej metodyki oraz najnowocześniejszych urządzeń multimedialnych, np. tablicy interaktywnej, a także atrakcyjne ceny.
  Naszą nadrzędną zasadą jest indywidualne podejście do każdego klienta.

  Data dodania: 24 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gry szkoleniowe i symulacje biznesowe »

  Symulacje biznesowe doskonale sprawdzają jako narzędzie kształcenia menedżerów wyższego szczebla (strategicznych). W sytuacjach, w których tradycyjne formy rozwoju (studia podyplomowe, szkolenia) nie do końca spełniają swoją rolę lub po prostu wyczerpały swój potencjał edukacyjny rozwiązaniem może okazać przeprowadzenie symulacji biznesowej. Profesjonalna symulacja biznesowa, najlepiej prowadzona przez jej autora będącego również doświadczonym menedżerem i trenerem, może przynieść uczestnikom i firmie zlecającej wiele bardzo korzyści.

  Gry szkoleniowe są formą zbliżoną do tradycyjnych szkoleń, z tą różnicą, że koncentrują się na rozwoju umiejętności uczestników, ewentualnie pracy nad podstawami. Główną metodą prowadzenia zajęć są (jak wskazuje sama nazwa): – gry oparte o fabułę (jedna lub więcej), – zadania zespołowe lub indywidualne. Aspekt przekazywania tradycyjnie rozumianej wiedzy jest w grach szkoleniowych ograniczony do tzw. podsumowań lub całkowicie pominięty. W grach szkoleniowych nie używa się w procesie dydaktycznym (w przeciwieństwie do szkoleń) takich metod jak: – wykład, prezentacja, dyskusja, scenki. Gry szkoleniowe mogą być prowadzone w sali szkoleniowej (indoor) bądź w plenerze (outdoor).

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie »

  Polskie uczelnie oferują naukę na wielu rozmaitych kierunkach. Jeśli czujesz się zagubiony w gąszczu kilkuset kierunków studiów i nie wiesz na co się zdecydować odwiedź serwis uczelnie.edu.pl. U nas zapoznasz się z ofertą uczelni zarówno publicznych jak i prywatnych, dowiesz się więcej na temat perspektyw pracy po ukończeniu danych studiów. Poza tym będziesz mógł w jednym miejscu porównać zasady studiowania tego samego kierunku na różnych uczelniach. U nas znajdziesz studia I stopnia (licencjackie i inżynierskie) II stopnia a także podyplomowe. Jeśli chcesz zostać studentem koniecznie odwiedź nasz serwis. Pamiętaj, że studia to jeden z najważniejszych etapów Twojego życia. Nie zmarnuj go!

  Data dodania: 30 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Edun Korepetycje - najlepsze korepetycje »

  Edun Korepetycje to sieć centrów edukacyjnych zlokalizowanych na terenie całego kraju, placówki znajdują się m.in. w Warszawie, Opolu, Kaliszu, Gdyni, Krakowie, Wrocławiu. Edun to szeroki wachlarz korepetycji oraz kursów skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. Centra edukacyjne współpracują z wykwalifikowanymi korepetytorami, którzy potrafią w sposób zrozumiały przekazać swoją wiedzę. Zajęcia prowadzone są w dobrze wyposażonych salach, a uczniowie mają dostęp do pomocy dydaktycznych. Edun Korepetycje to także zindywidualizowany program nauczania, nowoczesna i skuteczna metodyka oraz przyjazna i bezstresowa atmosfera podczas zajęć. W ofercie Edun znajdują się: korepetycje ze wszystkich przedmiotów szkolnych; kursy przygotowujące do egzaminów (m.in. kursy 6-klasisty, kursy gimnazjalne, kursy maturalne, kursy do SAT, kursy do BMAT, kursy do TSA, kursy poprawkowe), wakacyjne kursy językowe; półkolonie letnie i zimowe. Edun Korepetycje to atrakcyjne ceny oraz elastyczne godziny zajęć.

  Data dodania: 26 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna EFFECT we Wrześni »

  Zapraszamy wszystkich miłośników muzyki do nauki gry na instrumentach. Uczymy gry na fortepianie, keyboardzie, skrzypcach, gitarze i innych instrumentach. Naszą kadrę stanowią wykwalifikowani nauczyciele. Poziom nauczania dostosowujemy do potrzeb uczniów. Realizujemy program szkoły muzycznej I stopnia. Zajęcia w naszej szkole odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od. 14 do 21.45. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Września w województwie wielkopolskim przy ul. Fromborskiej 24/5. tel. 606121357.

  Data dodania: 15 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac magisterkich, licencjackich i maturalnych. »

  Oferujemy pomoc w pisaniu prac dyplomowych (magisterskich, inżynierskich, licencjackich) oraz tworzeniu prezentacji maturalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Tworzymy wzory prac, które klienci mogą dowolnie wykorzystać. Zapewniamy stały kontakt i pełne wsparcie w trakcie pisania pracy. Jeśli masz problemy z pracą dyplomową czekamy, żeby Ci pomóc. Aby zapoznać się z przykładowymi tematami prac zapraszamy na naszą stronę. Jeszcze nigdy zdobycie dyplomu nie było tak proste!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wycena samochodów online »

  Strona zawiera kalkulatory służące do określenia wartości samochodu. Wyliczenia bazują na wieku auta oraz (jak żadna inna strona) przebiegu.
  Przebieg jest dowolnie modyfikowalny.
  Pierwsza i jedyna taka strona w polskim internecie.

  Data dodania: 29 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac »

  Serwis edukacyjny oferuje pomoc w pisaniu prac magisterskich, dyplomowych, licencjackich i zaliczeniowych w językach:
  - polskim,
  - angielskim
  - niemieckim.
  Pisanie prac na konkretne zamówienie, pomagamy w korekcie prac oraz oferujemy gotowe wzory prac nigdy wcześniej przez nikogo niewykorzystane.
  W ofercie serwisu również tłumaczenia wszelkiego rodzaju tekstów i dokumentów w wielu popularnych językach. Zapraszamy na naszą stronę i zapoznanie się z całą ofertą serwisu.

  Data dodania: 08 10 2014 · szczegóły wpisu »