Magda Walczak, TreningZmian.pl - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Magda Walczak, TreningZmian.pl

Coaching Online. Life & Biznes. Z Dowolnego Miejsca na Świecie. o Dowolnej Porze.
Coaching na Odległość to nowe możliwości korzystania z profesjonalnej oferty coachingowej dostępnej dla każdego. Przez Komunikator lub Online. Jeżeli chcesz wprowadzić do życia zmiany, osobiste lub zawodowe, rozwinąć nowe umiejętności, odnaleźć możliwości, lepiej radzić sobie w konkretnych sytuacjach zawodowych lub życiowych, poprawić asertywność, rozwinąć kreatywność, lepiej się komunikować lub opanować stres podczas ważnych spotkań, zapraszam do wspólnej pracy. Sprawdź możliwości na TreningZmian.pl

Szczegóły strony treningzmian.pl:

Podlinkuj stronę treningzmian.pl:

Magda Walczak, TreningZmian.pl

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 6 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nauka za granicą »

  LANGUAGE ABROAD proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż – nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

  Data dodania: 08 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne na 20 punktów »

  Prezentacja maturalna to nic trudnego! Zajrzyj na stronę 20.punktow.pl i przekonaj się jak łatwo znaleźć wzór swojej pracy maturalnej. W wyszukiwaniu pomoże ci lista haseł i motywów literackich powiązanych z wybranym tematem. Ponadto przy każdym wystąpieniu zamieszczona jest literatura podmiotowa, co jeszcze bardziej ułatwia decyzję.

  Data dodania: 22 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • KANA - Integracja Sensoryczna i Logopedia »

  W ośrodku prowadzona jest diagnostyka i terapia integracji sensorycznej i logopedii dla dzieci z trudnościami szkolnymi, zaburzeniami koncentracji i uwagi, zaburzeniami emocjonalnymi, zaburzeniami mowy, autystycznych, z zespołem Aspergera, z zaburzeniami hiperkinetycznym, ADHD, ADD, z upośledzeniem umysłowym, z różnymi zespołami genetycznymi takimi jak zespół Downa, zespół kruchego chromosomu X i innymi

  Data dodania: 02 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pościel, Karuzela, Rowerek, Baseny z piłkami, Drabinki - Indywidualizacja procesu nauczania »

  Novumgrom to profesjonalna indywidualizacja procesu nauczania dzięki wysokiej klasy wyposażeniu szkół i przedszkoli. Pościel, karuzela, rowerek, baseny z piłkami, drabinki gimnastyczne to tylko niektóre z artykułów znajdujących się w naszej bogatej ofercie. Zapewniamy atrakcyjne ceny i liczne rabaty dla stałych odbiorców. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin.

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • JakTak.pl - poradniki online »

  JakTak.pl to serwis z poradnikami. Dodawane teksty są odpowiedzią na często zadawane przez internautów pytania. Każdy artykuł został napisany tak, by przekazać maksimum wiedzy użytkownikowi i jak najpewniej doprowadzić go do rozwiązania jego problemu. Na stronie znajdują się zarówno materiały dotyczące nowych technologii, jak i codziennych kłopotów związanych z prowadzeniem domu. Także osoby zainteresowane zdrowiem i sportem znajdą coś dla siebie - na stronie znalazły się porady dotyczące urody, medycyny domowej oraz odchudzania.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Munin - usługi szamańskie na dystans, huna, warsztaty »

  Ceremonie haipule na odległość (pieniądze, miłość, zdrowie, rodzina, duchowość), uzdrawianie, jasnowidzenie, oczyszczanie, inne, warsztaty szamańskie (haipule, inne). Na stronie znajdziesz mnóstwo tekstów poświęconych szamanizmowi, hunie, bon, zen, jodze, taoizmowi i innym metodom. Warto skorzystać z tygodniowych sesji haipule na odległość, a także zapisać się na warsztaty szamańskie, gdzie samemu można nauczyć się tej metody oraz innych, również bezcennych praktyk. Techniki medytacji, pracy z ciałem, energią i umysłem. Wiedza z różnych dziedzin medycyny naturalnej.
  Poza tym możliwość bezpłatnej zdalnej diagnozy, zadawania pytań, dyskutowania, udziału w bezpłatnych sesjach haipule uzdrawiającego na dystans. Współpraca, także z organizatorami warsztatów. Ściągaj darmowe ebooki. Projekty: wydawnictwo, szkółka szamańska (zjazdy raz w miesiącu). Poczuj smak ezoterycznej przygody poznawania siebie i odkrywania swojej mocy! Strona prowadzona przez firmę Psionika.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Masz prawo znać prawo - wiedza prawnicza »

  Wiedza prawnicza dal wszystkich. Przepisy prawne potrzebne w życiu codziennym. Uprawnienia i obowiązki adwokata, notariusza, radcy prawnego, komornika. Przepisy dotyczące prawa rodzinnego, rozwodów, prawa spadkowego, dziedziczenia i darowizn, prawa nieruchomości i odszkodowań. Jakie dokumenty potrzebne do zawarcia aktu notarialnego. Jak zgłosić szkodę po wypadku komunikacyjnym. Nowelizacje przepisów prawa i planowane zmiany w kodeksach. Przepisy dotyczące prawa konsumentów, zasady zgłaszania reklamacji. Baza kancelarii adwokackich, radcowskich i notarialnych.

  Data dodania: 31 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Instrukcje montażu »

  Strona zawiera instrukcje do montażu produktów metalowych i drewnianych. Na stronie znajdą Państwo filmy video na których krok po kroku pokazujemy jak najszybciej złożyć takie produkty jak piaskownice, regały z serii HELIOS, regały metalowe jak również te wykonane z drewna.nDzięki naszym instrukcjom montaż produktów drewnianych będzie bardzo prosty i łatwy. Już nigdy nie będą mieli Państwo problemu z samodzielnym zmontowaniem swojej piaskownicy i regału.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »