Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie

Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

Szczegóły strony www.maly-europejczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.maly-europejczyk.pl:

Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 137 Odwiedziny netsprint 48 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 616

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole w Turce »

  Niepubliczny Punkt Przedszkolny w Turce prowadzi nabór dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Oferujemy przyjazną atmosferę oraz profesjonalną kadrę pedagogiczną. W ramach zajęć prowadzimy lekcje angielskiego i gimnastykę.

  Data dodania: 06 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Radosna szkoła - place zabaw, wyposażenie szkół »

  Oferujemy wyposażenie szkół dofinansowywane w ramach programu Radosna Szkoła. W naszym sklepie znajdą Państwo place zabaw, pomoce edukacyjne dla dzieci, pomoce dydaktyczne oraz place zabaw dla dzieci. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości jakie daje Radosna Szkoła. Zapraszamy

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Tychy mgr Agnieszka Stasica Gabinet Logopedyczny »

  Gabinet Logopedyczny mgr Agnieszka Stasica
  Logopeda.tychy.pl
  Tychy ul. ks.Świerzego 8
  tel. 607 667 868
  Diagnoza i terapia mowy dzieci
  Specyficzne zaburzenia mowy u dzieci
  Leczenie zaburzeń mowy u dorosłych
  Terapia dysleksji
  Terapia pedagogiczna

  Data dodania: 01 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ABC Wrocław »

  Z przyjemnością informujemy Państwa, iż od września 2010 swą działalność rozpoczęło nowe przedszkole niepubliczne (nie punkt przedszkolny) usytuowane w dzielnicy Krzyki. Piękny budynek o powierzchni 1000 m2 mieści 6 przestronnych sal dydaktycznych, 120-metrową salę wielofunkcyjną oraz profesjonalne zaplecze kuchenne. Przed budynkiem znajduje się duży teren zieleni z wygospodarowanym miejscem na plac zabaw dla dzieci.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Radosna Szkoła »

  Program rządowy Radosna szkoła przedstawia szereg zmian w polskiej edukacji. Program sprawia, że edukacja staje się coraz bardziej efektywna, miła i nowoczesna. Oferujemy kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji placów zabaw z programu Radosna Szkoła. Nasze zabawki zapewniają interaktywny rozwój dzieci i dostarczają im wiele radości. Zmiany w edukacji zwracają uwagę na to, aby dziecko określoną ilość czasu spędzało na świeżym powietrzu, aby mogło rozwijać swoje naturalne zdolności, naturalną potrzebę ruchu. W tym celu zostały zaprojektowane place zabaw programu Radosna Szkoła. Dzięki programowi Radosna szkoła najmłodsi uczniowie będą mieli zapewnione odpowiednie warunki i będą mogli uczyć się w szkole także przez zabawę. Dotychczas zabawki edukacyjne i place zabaw stanowiły standardowe wyposażenie tradycyjnych przedszkoli, ale w niektórych oddziałach przedszkolnych i szkołach ich brakowało. Zmieniamy to!.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole w Katowicach - "Babcina Kraina" »

  Przedszkole w Katowicach przyjmuje dzieci od 1,5-6 lat. Każdego dnia dzieci mają wiele zajęć podczas których się bawią i uczą. Mogą uczęszczać na dodatkowe zajęcia jak basen, zajęcia rytmiczno-muzyczne, zajęcia teatralne, plastyczne, ruchowe, naukę języka angielskiego czy zajęcia z babciami. Przedszkole nie pobiera opłaty wpisowej. Czesne w prywatnym przedszkolu już od 350 zł. Dodatkowo organizowane są przyjęcia urodzinowe maluchów. Przyjmujemy również dzieci wymagające kształcenia specjalnego.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowa Kraina. Prywatne przedszkole. Zaleska-Dobrenko M. prywatny żłobek wołomin »

  Zachęcamy do skorzystania z oferty Centrum Opieki Nad Małym Dzieckiem Tęczowa Kraina, Prywatne Przedszkole i Żłobek. Nasza siedziba mieści się w dwóch lokalizacjach: Wołominie i Kobyłce. Przeprowadzany przez nas program opiera się o najnowsze tendencje humanistycznej pedagogiki przedszkolnej. Z pomocą Centrum maluch dostanie właściwe wsparcie w zdobywaniu wiadomości, zdolności oraz sprawności niezbędnych do prawidłowego kształtowania osobowości i działania w środowisku. Serdecznie zapraszamy do kontaktu drogą mailową bądź telefoniczną. Dla uzyskania większej ilości informacji wejdź na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hoplik.pl - zabawki edukacyjne i drewniane »

  Hoplik.pl to sklep z zabawkami, który oferuje wysokiej jakości zabawki znanych marek: Trudi, Sevi, Goki, Haba, Bajo, Djeco, Bigjigs i innych. W asortymencie znajdują się zabawki drewniane wykonane z drewna malowane farbami na bazie wody. Fantastyczne domki dla lalek wyposażone w mebelki do każdego pomieszczenia i laleczki z elastycznymi nóżkami to świetna propozycja dla dziewczynek. Warsztaty i zestawy konstrukcyjne oraz pojazdy i samoloty z pewnością zafascynuje wielu chłopców. Także zabawa w teatrzyk z pluszowymi pacynkami Trudi będzie rozwijała wyobraźnię i umiejętności społeczne u dzieci. Podział wiekowy począwszy od zabawek dla niemowląt poprzez zabawki dla trzylatka ułatwi znalezienie odpowiedniej zabawki.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ilustracje dla Dzieci, Wydawnictw. Edukacyjne Karty Plastyczne, Składanki, Gry »

  Obszerna baza materiałów dydaktycznych dostępnych w preferencyjnych cenach dla rodziców, terapeutów, nauczycieli. Portal zawiera pliki do pobrania, między innymi karty plastyczne do samodzielnego składania, karty grafomotoryczne, karty pracy, kolorowanki.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »