Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie

Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

Szczegóły strony www.maly-europejczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.maly-europejczyk.pl:

Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 138 Odwiedziny netsprint 48 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 681

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Nutka Szczecin - Kobylanka »

  Przedszkole Nutka w Szczecinie-Kobylance zaprasza dzieci w wieku 2,5-5 lat. Przede wszystkim zależy nam, aby zapewnić naszym pociechom wysokie standardy opieki, wychowania i nauczania, a uczynić to pragniemy dzięki fachowej, ciepłej i troskliwej opiece wykwalifikowanej kadry, kochającej pracę z dziećmi oraz stworzeniu kameralnego, przytulnego i estetycznego wnętrza przedszkola, wyposażonego w nowoczesne zabawki i pomoce dydaktyczne, w którym dziecko będzie czuło się bezpieczne i radosne.

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie »

  Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
  Do Bajlandii zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w szczególnych przypadkach od 2,5 lat).
  * Oto propozycja zajęć, w których biorą udział wychowankowie Bajlandii: zajęcia muzyczne: rytmika, taniec, improwizacja muzyczno-ruchowa, elementy muzykoterapii; stosujemy różnorodne formy wychowania muzycznego bazujące na koncepcjach E.J. Dalcroze’a, C.Orffa, na koncepcji ruchu rozwijającego R.Labana i W.Sherborne, (4x w tygodniu);
  * język angielski z wykorzystaniem jednego z programów oxfordzkich dla przedszkoli ( 4x w tygodniu);
  * zajęcia z logopedą (1x w tygodniu);
  * gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy (1x w tygodniu);
  * warsztaty integracyjne - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny.
  Propozycja zajęć w Bajlandii jest skonstruowana tak, aby wspomagać i stymulować harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, intelektualnej, fizycznej, społecznej i twórczej.

  Data dodania: 10 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Klub Edukacji Muzycznej. DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja. Warszawa. »

  Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej „DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja”. W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). Prowadzimy zajęcia z baletu i śpiewająco uczymy języków obcych. Młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach teatralnych i wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu. Na zakończenie semestrów organizujemy koncerty naszych uczniów. Osoby uczące się śpiewu realizują nagrania studyjne piosenek. W soboty zapraszamy na zajęcia otwarte: spektakle, koncerty, spotkania autorskie i in. Organizujemy zabawy urodzinowe. Mamy windę, przewijak, kącik zabaw i miejsce na wózki. Poczęstujemy cię gorącą czekoladą, herbatą lub kawą i ciastkami.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zoo Dla Dzieci - ZooDlaDzieci.pl »

  Zoo Dla Dzieci to multimedialny projekt edukacyjny skierowany do najmłodszych dzieci. Wizyta w interaktywnym internetowym zoo, to doskonałe wprowadzenie do świata zwierząt przed planowaną wizytą w ogrodzie zoologicznym. Pokazy zdjęć, filmy, bajki czytane przez lektora i interaktywne kolorowanki to doskonałe połączenia nauki i zabawy. Zapraszamy na www.zoodladzeci.pl

  Data dodania: 16 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda, Zofia Zamolska, Wrocław »

  Terapia zaburzeń mowy dzieci i dorosłych. Wrocław i okolice. Diagnoza i terapia wad wymowy, jąkania, zaburzeń mowy, pomoc w zakresie dysleksji, opóźnionego rozwoju mowy, wad słuchu. Zajęcia w gabinecie lub w domu pacjenta. Grupowe zajęcia profilaktyczne w przedszkolach, szkolenia z zakresu stymulacji rozwoju mowy dla rodziców uczęszczających do szkół rodzenia.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poziomkowa Akademia - Przedszkole - Bychawa »

  Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego Maluszka? Zapraszamy do Poziomkowej Akademii. Poziomkowa Akademia to alternatywa dla tradycyjnego przedszkola, w którym nierzadko ciężko o miejsce dla dziecka. Nasze niepubliczne przedszkole znajduje się w Kamionce, z dala od hałasu i zgiełku miasta, w miejscu, gdzie dzieci mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie. W naszym poziomkowym przedszkolu, każdy Maluszek może poczuć się wyjątkowo – gdyż zapewniamy idealne warunki do rozwoju i wychowania. Nasza Poziomka Akademia, to idealne miejsce do zabawy i nauki. Mamy mnóstwo zajęć dodatkowych, jak nauka języków obcych, zabawy taneczne, warsztaty ceramiczne, kuchnia dla małych kucharzy, czy gimnastyka dla przyszłych mistrzów. Zapewniamy nie tylko profesjonalny i dobrze przeszkolony personel, ale także doskonałe warunki techniczne i magicznie przyjazną atmosferę. Nie przez przypadek nazwa naszego przedszkola to Akademia Poziomkowa, otóż każdy Maluszek jest dla nas skarbem, o którego dbamy w każdym momencie, by czuł się bezpiecznie i miło za każdym razem będąc w naszym przedszkolu. Pamiętaj, że Twój Maluszek zasługuje na wspaniałe warunki do rozwoju, dlatego postaw na poziomkową akademię i rozwijaj talenty swojego dziecka od najmłodszych lat.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hoplik.pl - zabawki edukacyjne i drewniane »

  Hoplik.pl to sklep z zabawkami, który oferuje wysokiej jakości zabawki znanych marek: Trudi, Sevi, Goki, Haba, Bajo, Djeco, Bigjigs i innych. W asortymencie znajdują się zabawki drewniane wykonane z drewna malowane farbami na bazie wody. Fantastyczne domki dla lalek wyposażone w mebelki do każdego pomieszczenia i laleczki z elastycznymi nóżkami to świetna propozycja dla dziewczynek. Warsztaty i zestawy konstrukcyjne oraz pojazdy i samoloty z pewnością zafascynuje wielu chłopców. Także zabawa w teatrzyk z pluszowymi pacynkami Trudi będzie rozwijała wyobraźnię i umiejętności społeczne u dzieci. Podział wiekowy począwszy od zabawek dla niemowląt poprzez zabawki dla trzylatka ułatwi znalezienie odpowiedniej zabawki.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski - Swarzędz Gruszczyn »

  Prywatne Przedszkole i Żłobek Tygryski znajduję się w okolicy Swarzędza (Gruszczyn), szybki dojazd z okolic Poznania, Kobylnicy, Pobiedzisk i Kostrzyna.
  Cele i zadania:
  - zagwarantowanie Dzieciom właściwej opieki pielęgnacyjnej, wychowawczej oraz edukacyjnej, odpowiedniej do ich potrzeb,
  - stymulowanie wszechstronnego rozwoju Dzieci,- kształtowanie i rozwijanie aktywności Dzieci,
  - przygotowanie Żłobkowiczów do aktywności przedszkolnej oraz Przedszkolaczków do podjęcia nauki szkolnej,
  - umożliwianie Dzieciom podtrzymywania poczucia tożsamości narodowej, etnicznej, językowej i religijnej,
  - dbanie o bezpieczeństwo Dzieci podczas ich pobytu w Żłobku i w Przedszkolu, w tym także podczas zajęć oraz zabaw prowadzonych poza placówką.
  - zatrudnienie odpowiedniej kadry oraz dbałość o rozwój i podnoszenie kwalifikacji personelu z uwzględnieniem korzyści, jakie mogą z tego wyniknąć dla Dzieci.

  Data dodania: 31 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porównaj warszawskie przedszkola i żłobki »

  Portal Operacja Edukacja pomoże Ci gdy:

  • szukasz żłobka / przedszkola z ciekawą ofertą edukacyjną za rozsądne pieniądze i nie wiesz co wybrać

  • chcesz poznać opinie innych rodziców o danym żłobku / przedszkolu

  • chcesz zostawić ocenę żłobka / przedszkola, do którego chodzi Twoje dziecko

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Logospec - logopeda Warszawa »

  Logopeda z LogoSpec w Warszawie świadczący usługi w warszawskim gabinecie z pewnością Wam pomoże. Jeżeli Ty lub któraś z najbliższych Ci osób zmagacie się z problemem, jakim jest dyskalkulia czy dysleksja i potrzebujecie pomocy, to dobrze trafiliście. Strona internetowa przedstawia dokładny opis jego usług, do których zalicza się między innymi terapia dysleksji bądź też badania logopedyczne przeprowadzane w szkołach, przedszkolach i żłobkach. Jeżeli lubisz i chcesz zadbać o siebie, oferta ta jest czymś dla Ciebie. Na stronie znajdziesz nie tylko przedstawienie oferty, ale także ciekawe artykuły dotyczące terapii logopedycznej i radzenia sobie z różnego rodzaju schorzeniami, w tym wadą słuchu. Zapisz się na darmowe konsultacje już dziś!

  Data dodania: 30 03 2017 · szczegóły wpisu »