Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie

Pierwsze w Tarnowie prywatne przedszkole językowe. Małe grupy, najlepsza opieka, innowacyjne programy. Codziennie język angielski, raz w tygodniu język francuski, elementy pedagogiki Montessori.
Szeroki wachlarz zajęć w ramach czesnego m.in. taniec, rytmika korekcyjna, globalne czytanie, zajęcia: teatralne, plastyczne, muzyczne, kółko przyrodnicze, kółko naukowe i wiele innych.
Zajęcia dodatkowe m.in. basen, tenis, balet, język, nauka gry w szachy, joga dla dzieci.

Szczegóły strony www.maly-europejczyk.pl:

Podlinkuj stronę www.maly-europejczyk.pl:

Mały Europejczyk - Akademia Malucha - Pierwsze prywatne przedszkole językowe w Tarnowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 137 Odwiedziny netsprint 48 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 674

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Punkt Przedszkolny "Ptasie Radio" - Warszawa Bemowo »

  Punkt Przedszkolny Ptasie Radio (Warszawa Stare Bemowo)- proekologiczny, rodzinkowy. Bogata oferta programowa. Jedna, kameralna, 15-to osobowa grupa dzieci w wieku 3-5 lat. Wykwalifikowana opieka. Możliwość przyprowadzania dzieci w wybrane dni tygodnia (min. 2 dni w tyg.), opieki "na godziny" w dni powszednie, a także w soboty i niedziele.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Nauki Jazdy Zielony Liść Wrocław 605 276 402 »

  Szkoła Nauki Jazdy Zielony Liść we Wrocławiu 605 276 402 zaprasza na kursy prawa jazdy kategorii A, B,
  W cenie kursu zapewniamy szeroką gamę pomocy dydaktycznych (Podręcznik Kierowcy, Podręcznik Znaki i sygnały drogowe,
  Baza Pytań egzaminacyjnych + Płyta CD, Poradnik Kierowcy).
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą promocyjną.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Ursynów - Malyolimpijczyk.pl »

  Zajmuje przestronny, pełen światła lokal położony na jednym poziomie, co gwarantuje dzieciom zwiększone bezpieczeństwo, ponieważ nie ma schodów. Posiada duże, jasne sale dla każdej grupy, z przylegającymi do nich łazienkami, jadalnię i sypialnię dla młodszych dzieci oraz kuchnię z zapleczem. Wyżywienie w przedszkolu prowadzi renomowana firma cateringowa specjalizująca się w całodziennych posiłkach dla przedszkoli i szkół.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie rozwój dziecka »

  Każdemu rodzicowi leży na sercu przyszłość jego dziecka. Dlatego ważną rzeczą jest zwrócenie szczególnej uwagi już od najwcześniejszych miesięcy życia dziecka na jego prawidłowy rozwój. Chodzi w tej samej mierze tak o rozwój fizyczny jak i psychiczny i psychomotoryczny. Wychowanie dziecka jest zadaniem bardzo odpowiedzialnym i każdy dojrzały rodzić powinien uczestniczyć w nim z pełnym zaangażowaniem i zapałem.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabawy dla dzieci »

  Gry i zabawy integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych! Gry i zabawy grupowe, ruchowe, urodzinowe, zabawy weselne, na budowanie zaufania, budowanie zespołu - team building, rodzinne. Gry i zabawy na zapoznanie - lodołamacze, terenowe, harcerskie, skautowe, taneczne, teatralne, skecze ogniskowe, pląsy i całe mnóstwo innych propozycji zajęć dla grupy. Ponadto kolekcja najlepszych zagadek logicznych, matematycznych i innych oraz szyfrów harcerskich. Znajdziesz tu również kilka porad jak organizować zabawy dla dzieci, np. na urodzinach i na integracyjnych wyjazdach dla firm oraz o tym jak rozwija się dynamika grupowa w czasie zabawy.

  Data dodania: 15 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wilanów »

  Zapraszamy do przedszkola - W Pustyni I W Puszczy - na wilanowie. Nowo otwarte przedszkole na wilanowie w warszawie. Zajęcie prowadzimy od poniedziałku do piątku w godzinach 7-18. Całodzienna opieka dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. W Pustyni i w Puszczy przedszkole warszawa wilanów. Zapraszamy.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole "Miedziany Krasnalek" w Legnicy »

  Przedszkole niepubliczne. Zajęcia dodatkowe: język angielski, gimnastyka korekcyjna, bajkoterapia, rytmika, zajęcia plastyczne, muzykoterapia.
  W Przedszkolu Miedziany Krasnalek dziecko jest dla nas najważniejsze.
  Dlatego tez wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom stworzyliśmy Przedszkole przyjazne dziecku - otwarte na oczekiwania dzieci i rodziców.
  Przedszkole Miedziany Krasnalek zapewnia wszechstronny rozwój wszystkich wychowanków. Traktujemy każde dziecko indywidualnie i podmiotowo. Sprawiamy, że poczuje się kochane, akceptowane i szczęśliwe.

  Data dodania: 18 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja niań, gospoś, serwis sprzątający, panie z Ukrainy »

  Agencja pośrednictwa pracy Mi-Jo Warszawa Pozyskuje klientów dla naszych pracowników z Polski,Ukrainy,Rosji w celu podjęcia współpracy na stanowisko:opieka przy osobach starszych,dzieciach pomoc w domu, sprzątanie. Posiadamy dość obszerną bazę danych pracowników w Polsce, współpracujemy z biurem pośrednictwa na Ukrainie.Zaufane i godne polecenia Kandydatki posiadają kwalifikacje i są pielęgniarkami.Zapraszamy również osób poszukujących pracę. Zapraszamy na naszą stronę z zapoznaniem się innymi usługami i cennikiem.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola dwujęzyczne w Warszawie »

  Academy International to dwujęzyczne placówki edukacyjne: żłobki, przedszkola oraz szkoły mieszczące się na terenie Warszawy. W placówkach zatrudniani są wyłącznie doświadczeni pedagodzy. Dzieci otrzymują wyżywienie dostosowane do ich potrzeb w danym wieku. Posiłki są doskonale zbilansowane i przygotowywane ze świeżych produktów. Ponadto, Academy International oferuje dwujęzyczne zajęcia adaptacyjne, zajęcia plastyczne oraz zajęcia wakacyjne, podczas których maluchy poznają różne kraje świata.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny LOGAMA Anna Jugo »

  Strona zawiera informacje o gabinecie logopedycznym LOGAMA prowadzonym Annę Jugo, logopedę i neurologopedę z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi, z młodzieżą i dorosłymi. Na stronie informacje o usługach i cenniku oraz dane kontaktowe i porady logopedyczne. Gabinet jest doskonale zlokalizowany przy ulicy Kwiskiej 5/7 we Wrocławiu - w pobliżu ulicy Legnickiej. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a sama diagnoza i terapia przebiega w wyjątkowo sprzyjającej atmosferze, dzięki umiejętnościom i doświadczeniu prowadzącego zajęcia logopedy. Zapraszamy na stronę www.logopedycznygabinet.pl i do gabinetu.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »