Materiały edukacyjne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Materiały edukacyjne

Serwis z materiałami dla nauczycieli, studentów i uczniów. Znajdziesz tam zarówno konspekty lekcji jak również prace magisterskie, licencjackie i zaliczeniowe. Znajdziesz tam sporo materiałów na ściągi czy wypracowania, generalnie dobry serwis z tekstami, które poszerzą Twoją wiedzę w różnych dziedzinach.

Szczegóły strony www.ogn.com.pl:

Podlinkuj stronę www.ogn.com.pl:

Materiały edukacyjne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 148 Odwiedziny netsprint 45 Odwiedziny msnbot 24 Odwiedziny googlebot 233

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Neocenter - centrum edukacyjne »

  Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
  W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych

  Data dodania: 16 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza CNC - Forum CNC »

  U nas znajdziesz wszystko, czego jeszcze nie wiesz o CNC - informacje branżowe, szkolenia CNC, praca CNC, forum cnc oraz możliwość konsultacji z ekspertem.

  Szkolenia CNC szansą Twojego rozwoju!
  Dzisiejszy rynek pracy, tak ściśle związany z aktualnymi uwarunkowaniami dotyczącymi stanu gospodarki i funkcjonowania przedsiębiorstw, stawia coraz to nowe zadania przed każdym kto planuje swój zawodowy progres.

  W branży CNC szkolenia są elementem kluczowym. Rynek maszyn sterowanych numerycznie jest dziś jednym z podstawowych filarów nowoczesnego przemysłu. Implikacją tego jest potrzeba permanentnego rozwijania ludzkich umiejętności, co gwarantować ma efektywność produkcyjną.Na przeciw rynkowym oczekiwaniom wychodzą firmy szkoleniowe dostosowujące swe oferty zarówno do podstawowych wymogów kadrowych małych firm, jak i do skomplikowanych i ściśle określonych potrzeb dużych przedsiębiorstw chcących zatrudniać znakomicie wykwalifikowaną kadrę techniczną.
  Wziąwszy pod uwagę dostępne oferty szkoleń spełniających powyższe kryteria, ważne miejsce na rynku zajmuje firma STARTCNC organizująca szkolenia na terenie całej Polski.

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą szkoleniową Start CNC !

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dysleksja »

  Normy ortograficzne są dla wielu osób bardzo zawiłe i niezrozumiałe. Takich obywateli jest coraz więcej, więc nie można unikać tego tematu. Błędy zdarzają się zarówno dzieciom, które dopiero poznają wszystkie tajniki języka polskiego, jak również dorosłym, którzy do tej pory nie zwracali uwagi na prawidłową pisownię. Przygotowaliśmy z myślą o rodzicach oraz nauczycielach wirtualne kompendium wiedzy w zakresie ortografii. Znajdziecie w nim bardzo praktyczne porady oraz szereg interesujących ćwiczeń, które pozwolą zapomnieć o bolączkach „u” i „ó”. Zobacz, jakie to wszystko jest banalne z naszym serwisem. Znajdziemy sposób na dysleksję.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • AKADEMIA ZDROWIA szkoła policealna, fryzjerska, kosmetyczna, kursy »

  Akademia Zdrowia - szkoły policealne Warszawa, Kielce, Gdańsk, Łódź, Bydgoszcz oraz Rzeszów. Szkoła policealna - fryzjerska, kosmetyczna, masażu. Kurs aerobiku, fryzjerski, masażu oraz kosmetyczny, stylizacji paznokci, dietetyka, fizjoterapia i inne.

  Data dodania: 30 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Multimedia dla edukacji | sklep internetowy | PeWu.com.pl »

  Sklep internetowy PeWu.com.pl zawiera nowoczesny sprzęt edukacyjny i biznesowy. Posiadamy bogaty asortyment projektorów, tablic interaktywnych, ekranów, oprogramowania i innych akcesoriów. Atrakcyjny cennik przewiduje dodatkowe rabaty dla naszych partnerów i stałych klientów. Zapewniamy pomoc techniczną i szkolenia z zakresu wykorzystania technologii oraz prezentację możliwości naszego sprzętu.
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania pozwala nauczycielom oszczędzać czas i energię, jednocześnie umożliwia przeprowadzenie niezwykle atrakcyjnych zajęć. Materiały wideo, dźwięki, aplikacje obsługujące dotyk i umożliwiające interakcje pozwalają zainteresować uczniów o pamięci wzrokowej, słuchowej, a także osoby, które najłatwiej uczą się przez ruch i dotyk. Nasz sprzęt wraz z oprogramowaniem jest także nieoceniony w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach.
  W dzisiejszych czasach, kiedy zdobywanie informacji jest proste jak nigdy dotąd, szkoła musi podążać z duchem czasu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoli pokazać uczniom geografii miejsca, a młodym chemikom eksperymenty, do których normalnie nie mają dostępu. Zajęcia nie tylko staną się jeszcze bardziej wartościowe, ale także zwiększą zaangażowanie i aktywność uczniów.
  Ze swojej strony gwarantujemy wsparcie technologiczne i obsługę techniczną oraz zainstalowanie sprzętu u klienta. Na życzenie przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzeń i przedstawiamy ich możliwości.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Oliwii Relaks Kraków, warsztaty teatralne Kraków »

  Warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia relaksacyjne. Relaks dla firm Kraków. Indywidualne zajęcia z relaksu. Warsztaty dla nauczycieli i animatorów kultury z teatru wyobraźni. Zajęcia relaksacyjne to sposób na radzenie sobie ze stresem w życiu codziennym. Oferta relaksu dla firm.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online »

  Angielski przez Skype z wirtualną tablicą- bez wychodzenia z domu! Pierwsza lekcja gratis!


  Korepetycje to zdecydowanie najszybsza metoda nauki.​ Prowadzenie ich przez Internet pozwala uczniowi czuć się bardziej zrelaksowanym, dzięki przebywaniu we własnym domu. To dodatkowo podnosi skuteczność uczenia się.​

  Nasza platforma e-learningowa znacznie wzbogaca naukę: pozwala uczniowi pracować nad jednym ćwiczeniem wspólnie z nauczycielem, czy razem oglądać film. Obsługą zajmuje się w całości nauczyciel.

  Większość ludzi obawia się nauki przez Internet, ale szybko zmienia zdanie- prawie 100% uczniów którzy odbywają darmową lekcję kontynuuje naukę!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep eTechnologie »

  Sklep eTechnologie to inteligentne i nowoczesne sprzęty i oprogramowanie do zastosowań edukacji i biznesie. Interaktywne tablice w zestawach z projektorami jak i bardzo funkcjonalne mobilne tablice są dostępne w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy pomoc w doborze sprzętu, tak aby otrzymali Państwo najlepiej pasujący towar. Telefony VoIP znanej marki Yealink to gwarancja świetnej jakości przy odpowiednich kosztach. Szybkie skanery znajdą zastosowanie wszędzie gdzie szybkość przetwarzania dokumentów ma znaczenie. C-pen malutki ręczny skaner idealny dla osób pracujących z dokumentami drukowanymi.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenie bezpiecznej jazdy »

  Ośrodek doskonalenia techniki jazdy Rajder zaprasza na szkolenia z zakresu techniki bezpiecznej jazdy. Celem szkoleń z bezpiecznej jazdy jest podwyższenie Twoich umiejętności, zrozumieć i mieć świadomość jakie zagrożenia mogą pojawić się na drodze. Szkolenie bezpiecznej jazdy to oferta zarówno dla firm jak i dla klientów indywidualnych. ODTJ Rajder oferuje zarówno trening praktyczny, w tym jazdę na płycie poślizgowej, a także szkolenia z techniki ecodriving, oraz kursy ratownictwa i szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Posiadamy specjalnie przygotowany ośrodek szkolenia kierowców w Toruniu, do którego serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • OBROTOWA MAPA NIEBA - doskonała pomoc dydaktyczna »

  Obrotowa mapa nieba może być wspaniałym narzędziem dla miłośników nocnych obserwacji, a także przydatną pomocą dydaktyczną dla szkół, wykorzystywaną na lekcjach astronomii. Pozwala odtworzyć wygląd nieba dla dowolnej godziny każdego dnia roku, a także określać wschody, górowania i zachody ciał niebieskich. Składa się z kartonowej mapy nieba (20,5 x 24 cm) i nałożonej nań ruchomej nakładki ze sztywnej folii, z naniesioną skalą godzinową. Po ustawieniu na mapie wybranej godziny i daty, można zobaczyć na niej aktualny wygląd nieba nad Polską. Mapa zawiera gwiazdy o jasności do 5 magnitudo oraz najważniejsze obiekty mgławicowe, a także siatkę współrzędnych równikowych i pomocnicze linie do wyznaczania wysokości obiektów nad horyzontem. Na jej odwrotnej stronie znajdują się też rysunki obrazujące aktualne położenia planet na niebie.

  Data dodania: 11 02 2015 · szczegóły wpisu »