Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

Szczegóły strony www.ogrodymontessori.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrodymontessori.pl:

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Nowy Sącz »

  Bajka to Przedszkole Niepubliczne oferujące szeroki zakres zajęć dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole organizuje zajęcia z rytmiki i plastyki. Uczy również języków obcych i organizuje małe formy teatralne. Dba o kilka kolorowych, przyjaznych dla dziecka sal (oddziały, z których każdy tworzony jest przez ponad dwadzieścioro dzieci).
  Na każdą salę przypada jedna toaleta przystosowana specjalnie dla najmłodszych, ponadto przedszkole przystosowane jest dla dzieci niepełnosprawnych ruchowo. W budynku znajduje się winda oraz wszelkie udogodnienia, które ułatwią poruszanie się naszym pociechom.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hello Kids Language School »

  Szkoła językowa stworzona z myślą o najmłodszych. Nauczamy dzieci od 3 roku życia dostosowując metody do potrzeb i możliwości wieku przedszkolnego. Nauczmy multisensorycznie. Oferujemy kursy z języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Punkt Przedszkolny "SŁODZIAKOWO" Myślenice »

  „SŁODZIAKOWO” jest miejscem w którym maluchy na nowo odkrywają smaki prawdziwego dzieciństwa. Gdzie są bezpieczne i otoczone profesjonalną opieką. Dzięki wspólnej zabawie i radości poszerzają swoje zainteresowania i wszechstronnie się rozwijają. Jest miejscem, gdzie wszystkie dzieci uczą się, bawią, rozwijają, a przede wszystkim czują się „jak w domu”. Placówką do której dzieci z radością wracają.Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-5 lat od poniedziałku do piątku w godz.6.00-18.00.Zapewniamy>Wyżywienie dostosowane dla dzieci ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi>Rodzinną atmosferę akceptacji, poczucie bezpieczeństwa>Doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę pracującą z pasją>Realizację podstawy programowej MEN> Szeroką gamę zajęć>Plac zabawSOBOTNIE WARSZTATYW godz. 9.00-14.00 zapraszamy wszystkie dzieci(również te niezapisane do placówki)na warsztaty:>SŁODZIAKOWY PODRÓŻNIK. Warsztaty poszerzające wiedzę o geografii i kulturze>SKACZĄCE SŁODZIAKI. Eksplozja ruchowa, plastyczna i muzyczna to jedynie namiastka tego, co mamy do zaoferowania>KLUB MAŁEGO PICASSA. Warsztaty rozwijające zdolności plastyczne dzieciORGANIZACJA URODZINW SOBOTY od godz. 15.00 organizujemy urodziny dla dzieci (również tych niezapisanych do placówkiZapewniamy:malowanie twarzy,wykonanie zwierząt z balonów,zabawy ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej, tunelu, piłek, zawody z przeciąganiem liny,zabawy taneczne,konkursy z nagrodami,quizy i zagadki

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki Warszawa »

  Firma Remi proponuje swoim klientom mnóstwo różnych artykułów dla dzieci. Można tam dostać tradycyjne zabawki, zabawki ogrodowe, akcesoria plastyczne, pomoce dydaktyczne, meble dziecięce itd. Gry edukacyjne przykładowo zadbają o rozwój sprawności umysłowej dziecka, wózki i lalki pomogą dzieciom w przyswojeniu zachowań społecznych, produkty z serii „Wady postawy” znacząco wesprą w rehabilitacji zaistniałych problemów zdrowotnych. Każdy rodzic znajdzie w sklepie, który jest do usług w rzeczywistości oraz przez Internet, coś pięknego dla swojego dziecka.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe Warszawa »

  Przedszkole językowe jest genialnym sposobem na umożliwienie pociechom nauki języków obcych oraz zagwarantowanie im ułatwionego startu w dorosłość. Mały Podróżnik - przedszkole językowe, proponuje naukę angielskiego oraz włoskiego, dzięki czemu dzieciaki mają możliwość opanowania aż dwóch języków obcych na poziomie zbliżonym do ojczystego. Nasze prywatne przedszkole językowe świadczy naukę języków obcych prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, jak również przez native speakers, mających odpowiednie przeszkolenie pedagogiczne. Państwa pociechy będą więc mogły uczyć się od najlepszych!

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Warszawa »

  Strona firmy prowadzącej zajęcia dla najmłodszych dzieci. Klub przedszkolaka organizuje urodziny dla dzieci w Warszwie na Ochocie. Żłobek i przedszkole opiekuje się dziećmi, gdy rodzice są w pracy. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówki oraz starannie dobrana kadra gwarantuje najlepszą opiekę nad dziećmi.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Kraków »

  Tuptusiowa Kraina to wyjątkowe miejsce, w którym wszystkie dzieci kochają się od pierwsze wejrzenia. Oprócz bardzo przyjaznych kolorowych sal i doskonałej atmosfery sprzyjającej zabawie i nauce, przedszkole językowe posiada też profesjonalną kadrę. Stosowane w przedszkolu sprawdzone metody nauczenia gwarantują, że oprócz dobrej zabawy dzieci będą się uczyły i rozwijały prawidłowo.

  Data dodania: 23 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Galeria małych artystów »

  MUMKA to Internetowa galeria prac które tworzy Twoje dziecko. Prac które zachowasz na lata. Dla siebie, rodziny oraz znajomych. Jeśli prac jest tak dużo że nie ma już miejsca aby je chować na półkach. Możesz po prostu, umieścić wszystkie prace w internetowej galerii. Twoje prace dodasz telefonem lub korzystając z komputera a to wszystko ZA DARMO :).

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Puchatek - Ridgewood - Nowy Jork »

  Przedszkole Puchatek wita serdecznie rodziców i dzieci na oficjalnej stronie internetowej!

  W „Puchatku” zdajemy sobie sprawę, że okres przedszkolny jest dla naszych maluchów czasem wyjątkowym. Jest to czas, w którym dzieci poznają świat oraz zdobywają nowe umiejętności, które pomogą im osiągać sukcesy w przyszłości. Wierzymy, że odpowiednie wychowanie przedszkolne i kierowanie rozwojem dziecka, może zapewnić lepszy start w kolejne etapy edukacji. Dlatego misją „Puchatka” jest zapewnienie naszym podopiecznym odpowiednich warunków do zdrowego, zrównoważonego rozwoju, poprzez realizacje planu nauczania oraz przekazywanie naszych wartości.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola. Kinderki to świetne, prywatne, językowe przedszkole zlokalizowane w Poznaniu. Zajrzyj na naszą stronę internetową i przeczytaj o naszym doświadczeniu.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »