Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

Szczegóły strony www.ogrodymontessori.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrodymontessori.pl:

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Niepubliczne Przedszkole Planeta Dziecka Skarżysko-Kamienna »

  Prywatne Przedszkole Planeta Dziecka to pierwsza w Skarżysku-Kamiennej nowoczesna placówka oświatowa oferująca całoroczną opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym (od 2,5 do 5 lat).
  Posiada monitoring sal dydaktycznych, przestronny ogród przedszkolny oraz sale wyposażone w zabawki stymulujące wszechstronny rozwój dziecka.

  Data dodania: 27 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda, Zofia Zamolska, Wrocław »

  Terapia zaburzeń mowy dzieci i dorosłych. Wrocław i okolice. Diagnoza i terapia wad wymowy, jąkania, zaburzeń mowy, pomoc w zakresie dysleksji, opóźnionego rozwoju mowy, wad słuchu. Zajęcia w gabinecie lub w domu pacjenta. Grupowe zajęcia profilaktyczne w przedszkolach, szkolenia z zakresu stymulacji rozwoju mowy dla rodziców uczęszczających do szkół rodzenia.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Poziomkowa Akademia - Przedszkole - Bychawa »

  Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego Maluszka? Zapraszamy do Poziomkowej Akademii. Poziomkowa Akademia to alternatywa dla tradycyjnego przedszkola, w którym nierzadko ciężko o miejsce dla dziecka. Nasze niepubliczne przedszkole znajduje się w Kamionce, z dala od hałasu i zgiełku miasta, w miejscu, gdzie dzieci mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie. W naszym poziomkowym przedszkolu, każdy Maluszek może poczuć się wyjątkowo – gdyż zapewniamy idealne warunki do rozwoju i wychowania. Nasza Poziomka Akademia, to idealne miejsce do zabawy i nauki. Mamy mnóstwo zajęć dodatkowych, jak nauka języków obcych, zabawy taneczne, warsztaty ceramiczne, kuchnia dla małych kucharzy, czy gimnastyka dla przyszłych mistrzów. Zapewniamy nie tylko profesjonalny i dobrze przeszkolony personel, ale także doskonałe warunki techniczne i magicznie przyjazną atmosferę. Nie przez przypadek nazwa naszego przedszkola to Akademia Poziomkowa, otóż każdy Maluszek jest dla nas skarbem, o którego dbamy w każdym momencie, by czuł się bezpiecznie i miło za każdym razem będąc w naszym przedszkolu. Pamiętaj, że Twój Maluszek zasługuje na wspaniałe warunki do rozwoju, dlatego postaw na poziomkową akademię i rozwijaj talenty swojego dziecka od najmłodszych lat.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tęczowy ogród - szkoła wielojęzyczna »

  Centrum Edukacji Wielojęzycznej oferuje dwujęzyczne nauczanie na poziomie przedszkola, szkoły podstawowej oraz poprzez szkolenia językowe. Powstałe na obszarze Warszawy Dwujęzyczne Przedszkole „Tęczowy Ogród”, jak i też Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa „Tęczowy Ogród”, mają na celu już od wczesnych lat życia nauczać dzieci funkcjonowania w dwóch językach - polskim i angielskim, otwarcia ich na świat, inne kultury a co więcej rozwój lingwistyczny. Priorytetem firmy jest wysoki poziom nauczania, wychowania, rozwój uczniów oraz przygotowanie do odnoszenia sukcesów. Jako dopełnienie nauki albo jej rozpoczęcie Centrum Edukacji Wielojęzycznej zaprasza do Szkoły Języków Obcych „Greenwich. School of English”, posiadającej trzy placówki na obszarze Warszawy wraz z ewentualnością odbywania indywidualnych lekcji w siedzibie klienta. Zapraszamy na stronę.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Kucykowa Kraina »

  Nowe przedszkole dla dzieci z Lublina. Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego i tańca. Dodatkowa oferta jazdy konnej i hipoterapii. Przedszkole znajduje się w Świdniku pod Lublinem. Nowoczesne i przyjazne wnętrza dla przedszkolaków. Klub Malucha przyjmuje dzieci od 1,5 roku a przedszkole od 2,5 roku. Zapraszamy na przejażdżka.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki dla dzieci z wyobraźnią »

  Witamy na stronie internetowej sklepu ale-zabawki.pl
  Nasza oferta cieszy się ogromną popularnością wśród dzieci jak i dorosłych.
  Są to między innymi modele zdalnie sterowane, tablety dziecięce, klocki, puzzle, gry, zabawki edukacyjne, foteliki samochodowe, wózki, zabawki ogrodowe, zabawki plastyczne, łóżeczka, kojce, gadżety i wiele innych.
  Zapraszany Państwa do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i dołączenia do grona zadowolonych klientów.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Krainamarzen.net »

  Przedszkole „Kraina Marzeń” zatrudnia kadrę pedagogiczną, w której skład wchodzą młode, ale wykształcone osoby. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjno-wychowawczych. Przedszkole oferuje zajęcia edukacyjne w zakresie matematyki, języka polskiego, angielskiego, muzyki. Tu odbywają się także liczne uroczystości jak pasowanie na przedszkolaka, dzień babci i dziadka czy spotkania z Mikołajem. Nie brakuje tu również zajęć dodatkowych: warsztaty plastyczno-ceramiczne, balet, taniec itp.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Police »

  Niepubliczny Punkt Przedszkolny Urwisek to przedszkole w Policach, które powstało z myślą o mamach, które zastanawiają się czy wybrać pracę zawodową czy opiekę nad dzieckiem. Przedszkole Montessori w Policach i Przęsocinie zaprasza na swoją stronę internetową na której znajdują się aktualności, informacje o nas, pełna oferta oraz cennik, zapisy i galeria. Przedszkole Urwisek proponuje codzienną opiekę podczas której nie brakuje zabaw rozwijających wszystkie zmysły dziecka. Przedszkole oferuje naukę podstawowych czynności życiowych oraz rozwój muzycznych, technicznych i plastycznych umiejętności. Szkoła Montessori pozwala na codzienne uczestnictwo w zabawach na świeżym powietrzu. Gwarantujemy dbałość o najwyższy poziom opieki. Szkoła Montessori oprócz opieki od rannych godzin zaprasza także dzieci do sali zabaw w godzinach popołudniowych. Wtedy odbywają się zajęcia rytmiki, gimnastyczne, plastyczne oraz językowe. Szkoła na terenie Polic i w Przęsocinie powstała z myślą o mamach, które oczekują odpowiedzialnej opieki nad dzieckiem. Szkoła Montessori zaprasza do zapisów oraz na swoją stronę internetową. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom możliwości pełnego rozwoju intelektualnego, psychicznego i fizycznego a także przygotowanie ich do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Szkoła w Policach zapewnia bezpieczeństwo, higienę, dobrą i przyjazną atmosferę całkowicie wolną od agresji i przemocy. Przedszkole Urwisek dba o rozwój wszystkich rodzajów inteligencji dziecka.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Chatka Kubusia Puchatka - Przedszkole Lusowo, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo »

  Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” to trzy publiczne placówki oświatowe ulokowane pod Poznaniem w Lusowie, Tarnowie Podgórnym i Przeźmierowie. W 2008 roku przedszkole zostało nagrodzone Certyfikatem Najwyższej Jakości w Edukacji za wysoki poziom zajęć dydaktycznych.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Łódź Widzew »

  Poszukujesz przedszkola dla swojej pociechy? Interesuje Cię szczególnie przedszkole Łódź Widzew? Jeśli tak, to warto, byś zapoznał się z ofertą przedszkola Albercik, zlokalizowanego przy parafii św. brata Alberta Chmielowskiego w Łodzi. Oferuje ono zajęcia ogólnorozwojowe, przygotowujące dzieci do kształcenia w szkole.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »