Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

Szczegóły strony www.ogrodymontessori.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrodymontessori.pl:

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Tarnowska Akademia Twórczej Edukacji - TATE »

  W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji każda grupa realizuje niecodzienny program zajęć adekwatny do wieku.

  Kursy stworzone są tak, by rozwijać i wydobywać twórcze zdolności, tkwiące w każdym z nas.

  Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież szkolną, studentów dorosłych i rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole mińsk mazowiecki - swiatodkrywcow.pl »

  Chcemy, by każdy przedszkolak, chodzący na nasze zajęcia, został jak najlepiej przygotowany do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Przedszkole mińsk mazowiecki pracując w oparciu o podstawę programową MEN w ramach nauki przedszkolnej chcemy wesprzeć naszych podopiecznych w osiąganiu jeszcze większego stopnia niezależności . Dbamy, aby zapewnić dzieciom jak najlepszą kadrę wychowawczo-dydaktyczną. Są to ludzie otwarci, pełni serca oraz dobrej woli, świetnie przygotowani do wykonywania swojej pracy, do zastosowania dzisiejszych i wydajnych metod edukacyjnych. Przedszkole w mińsku mazowieckim dysponuje rozległymi, monitorowanymi klasami luksusowo wyposażonymi w potrzebne pomoce edukacyjne. Przedszkole mińsk mazowiecki - przestrzeń, która umożliwi rozkwit osobowości pociech oraz swobodę jej wyrażania. Pragniemy zaprosić serdecznie do naszego przedszkola mińsk mazowiecki. Dysponujemy nowoczesną kuchnią pozwalająca na przyrządzenie posiłków według osobistych wymogów dziecka, 2 placami zabaw gdzie maluchy będą mogły spędzić czas na świeżym powietrzu. Naszym najważniejszym celem jest to, żeby Mali Odkrywcy poprzez zabawę odkrywali otaczający ich Świat.

  Data dodania: 17 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza przedszkoli »

  Baza przedszkoli z całej Polski zawierająca jednostki publiczne i prywatne. Doskonałe narzędzie wspomagające wyszukiwanie odpowiedniego przedszkola. Rodzice mogą odnaleźć placówki na dwa sposoby:
  - korzystając z podziału na województwa, powiaty i miasta (nie przydatna w przypadku większych miast, np. Warszawa ponad pięćset przedszkoli);
  - korzystając z wyszukiwarki (wystarczy podać miejsce zamieszkania i wielkość obszaru wyszukiwania).
  Serwis jest stale rozbudowywany. Dodawane są nowe placówki i nowe funkcje.
  Wszystko dzięki aktywności użytkowników, którzy razem z administratorami tworzą wspólnie dobry serwis dla rodziców przyszłych przedszkolaków.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dziecko bohaterem polskiej bajki - wyjątkowe, bogato ilustrowane książki dla dzieci »

  Twoje dziecko bohaterem prawdziwej bajki. Wystarczy, że podasz nam Jego imię i nazwisko, a my wydamy książkę specjalnie dla Niego. Opowieść wzbogacona o przesłane zdjęcie i Twoją dedykację stanie się oryginalnym prezentem na każdą okazję. Zdjęcie wraz z dedykacją zostaną umieszczone na pierwszej stronie książki. Imię i nazwisko dziecka pojawią się zarówno na pierwszej stronie, jak i w tekście książki. Bohaterem naszych bajek może być każde dziecko. Bajki powstają z myślą, by każde dziecko mogło w pełni utożsamić się z przedstawioną w nich historią. Dlatego też celowo, zarówno treść jak i ilustracje nie zdradzają żadnych cech zewnętrznych bohatera (np. kolor włosów), miejsca jego zamieszkania (wieś czy miasto) ani nie nazywają członków jego rodziny – co w wielu sytuacjach może być źródłem zakłopotania czy problemu. Dla nas najważniejsze jest dziecko, które jest nadzwyczaj wnikliwym i spostrzegawczym czytelnikiem – o czym staramy się cały czas pamiętać. Prezentowane poniżej książki napisane zostały po to by uczyć i jeszcze raz uczyć. Nie są przypadkowymi historiami, w których treść wplecione zostanie imię Twojego Dziecka. Każda opowieść niesie za sobą konkretne przesłanie, w magiczny i ciekawy sposób przekazuje ponadczasowe wartości, tak zapomniane w czasach telewizji i komputerów. Książki te mogą być wspaniałym prezentem dla najmłodszych, ale możesz też uczynić z nich dowcipny upominek dla kogoś dorosłego.

  Data dodania: 07 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Poznaniu »

  Przedszkole w Poznaniu pod nazwą Buratino zaprasza wszystkich rodziców na drzwi otwarte w naszym przedszkolu. Zajęcia dodatkowe są płatne. Mamy własną kuchnię. W kuchni przygotowujemy zdrowe i pyszne śniadania, obiady i podwieczorki. Mamy duży ogród wyposażony w bezpieczny sprzęt do zabaw. Ceny w Niepublicznym Przedszkolu Buratino są niemal identyczne jak w przedszkolach publicznych. Niepubliczne przedszkole jest sympatycznym ośrodkiem dbającym o Twoje dziecko. Nasze dzieci to nasza PRZYSZŁOŚĆ!

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki opole »

  Niepubliczny żłobek w Opole zaprasza! Mamy najlepszą kadrę pedagogiczną, zapewniamy bezpieczne i przyjazne dziecku warunki zbliżone do domu rodzinnego. Pomagamy dziecku rozwijać się intelektualnie i emocjonalnie przez zabawę i szeroki wybór zajęć. Droga Mamo, nie bój się zostawić dziecka z nami! Przez pierwsze dni możesz przebywać ze swoim maleństwem u nas, by mieć pewność, że czuje się ono pewnie i może zostać z nami samo. Rzuć okiem na nasze rekomendacje i wybierz naszą placówkę. Zachęcamy.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dwujęzyczny Punkt Przedszkolny Jagoda »

  Zajęcia w języku polskim i angielskim! Dzieci w Dwujęzycznym Punkcie Przedszkolnym mają codziennie minimum czterogodzinny kontakt z językiem angielskim dzięki towarzystwu lektora w trakcie zabawy i nauki. Domowa atmosfera i własny plac zabaw.

  Data dodania: 23 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Szczecin »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Malinowe Przedszkole »

  Strona internetowa Niepublicznego Przedszkola z siedzibą w Warszawie. Placówka oferuje bezpieczne warunki rozwoju dla dzieci, a także niezwykle wysoki poziom dydaktyczny. Ciekawe zajęcia językowe, muzyczne i plastyczne dla przedszkolaków.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Strona internetowa »

  Przedszkole Poznań Wszystkie Skarby Mamy - żłobek Poznań i przedszkole językowe Poznań, prywatne, niepubliczne - Grunwald Poznań Junikowo. Kadrę pedagogiczną naszego przedszkola stanowią młodzi, wykształceni i twórczy nauczyciele z ogromną pasją. Prywatne przedszkole artystyczno-językowe zaprasza - żłobki, przedszkola Poznań. Nieustanna rekrutacja trwa.

  Data dodania: 17 11 2015 · szczegóły wpisu »