Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

Szczegóły strony www.ogrodymontessori.pl:

Podlinkuj stronę www.ogrodymontessori.pl:

Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Agencja Szachowa »

  Agencja szachowa Strateg. Sklep szachowy. Turnieje szachowe. Zajęcia indywidualne. Nauka gry w szachy w szkołach i przedszkolach. Organizujemy cykliczne turnieje dla przedszkolaków w największych miastach Polski. Szachy rozwijają nie tylko umysł, ale także kulturę osobistą, dojrzałość emocjonalną. Zapraszamy Wasze dzieci do gry w szachy.

  Data dodania: 02 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron internetowych dla przedszkoli »

  Profesjonalne tworzenie stron internetowych dla przedszkoli. Indywidualne projekty graficzne i panel administratora Joomla to gwarancja jakości i prostoty. Oferujemy szkolenia i współpracę przy prowadzaniu strony. Wszystko to za niewielkie pieniądze.

  Data dodania: 17 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa Baza Przedszkoli »

  Reklama przedszkola za darmo!nDarmowa promocja Twojego przedszkola w Internecie.nBaza polskich przedszkoli. Przedszkola pogrupowane na województwa, powiaty, miasta, status (publiczne/niepubliczne/ punkt przedszkolny/ zespół wychowania przedszkolnego).

  Data dodania: 01 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki Warszawa »

  Firma Remi proponuje swoim klientom mnóstwo różnych artykułów dla dzieci. Można tam dostać tradycyjne zabawki, zabawki ogrodowe, akcesoria plastyczne, pomoce dydaktyczne, meble dziecięce itd. Gry edukacyjne przykładowo zadbają o rozwój sprawności umysłowej dziecka, wózki i lalki pomogą dzieciom w przyswojeniu zachowań społecznych, produkty z serii „Wady postawy” znacząco wesprą w rehabilitacji zaistniałych problemów zdrowotnych. Każdy rodzic znajdzie w sklepie, który jest do usług w rzeczywistości oraz przez Internet, coś pięknego dla swojego dziecka.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal przedszkola i żłobki »

  Nasz portal powstał w celu ułatwienia rodzicom wyboru najlepszych żłobków, przedszkoli oraz klubów dla dzieci. Zapewniamy możliwość wyboru najlepszych ośrodków zarówno z ramach prywatnych, jak też publicznych placówek. Każde przedszkole, żłobek na naszej stronie jest szczegółowo opisany, co pozwala zapoznać się z pełnym programem, kadrą danej placówki. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami naszej strony internetowej!

  Data dodania: 07 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Słupsk - Bajkowe Przedszkole w Słupsku »

  Bajkowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Słupsku, które oferuje wysoką jakość edukacji połączoną z nauką języka angielskiego metodą Helen Doron. Jako pierwsze przedszkole w Słupsku opracowaliśmy specjalny system codziennego informowania rodziców o postępach dziecka. Wyposażenie przedszkola to markowe meble i zabawki zapewniające pełne bezpieczeństwo. Ogród przy przedszkolu pozwala na pełnię zabaw na świeżym powietrzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym harmonogramem dnia i programem edukacyjnym. Zapraszamy! Bajkowe Przedszkole w Słupsku.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie dziecka »

  Strona prowadzona przez pedagoga specjalnego i trenera rozwoju osobistego. Codzienne sytuacje i trudne zachowanie dzieci oraz podpowiedzi jak się zachować by w przyszłości podobne sytuację się nie powtarzały.

  Data dodania: 19 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Puchatek - Ridgewood - Nowy Jork »

  Przedszkole Puchatek wita serdecznie rodziców i dzieci na oficjalnej stronie internetowej!

  W „Puchatku” zdajemy sobie sprawę, że okres przedszkolny jest dla naszych maluchów czasem wyjątkowym. Jest to czas, w którym dzieci poznają świat oraz zdobywają nowe umiejętności, które pomogą im osiągać sukcesy w przyszłości. Wierzymy, że odpowiednie wychowanie przedszkolne i kierowanie rozwojem dziecka, może zapewnić lepszy start w kolejne etapy edukacji. Dlatego misją „Puchatka” jest zapewnienie naszym podopiecznym odpowiednich warunków do zdrowego, zrównoważonego rozwoju, poprzez realizacje planu nauczania oraz przekazywanie naszych wartości.

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Katolickie Niepubliczne Przedszkole Ojca Pio Nowy Sącz »

  Nasze przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego "Razem w przedszkolu”. Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne oraz do zapoznania się z naszą ofertą. Jako przedszkole katolickie oferujemy wychowanie dzieci w umiłowaniu do Boga, Ojczyzny i drugiego człowieka. Realizujemy również zajęcia dodatkowe: angielski, rytmika, logopedia, oraz z psychologiem.

  Data dodania: 21 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki edukacyjne dla dzieci - sklep »

  MądreSzkraby.pl to sklep z zabawkami dla dzieci. Zabawki są wyselekcjonowane. W większości dostępne zabawki w sklepie to zabawki edukacyjne, drewniane, takie, które pomogą Państwa dziecku rozwijać swoje umiejętności. Ekspresowa dostawa, towar ZAWSZE w magazynie.

  Data dodania: 17 02 2016 · szczegóły wpisu »