Multiselect - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Multiselect

Każdy kandydat na policjanta musi wstępnie podejść do szeregu testów psychologicznych – pozwalają one określić, czy dana osoba będzie w stanie znieść różne trudy właściwe dla tego zawodu. Choć są one bardzo trudne, dzięki naszej pomocy i różnym materiałom dostępnym na stronie będziesz mógł przygotować się do nich we właściwy sposób.

Szczegóły strony multiselect-policyjny.pl:

Podlinkuj stronę multiselect-policyjny.pl:

Multiselect

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 5 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kursy i szkolenia wideo online »

  eMentor to nowoczesna platforma edukacyjna, na której znajdziesz kursy i szkolenia wideo online, tworzone wyłącznie przez ekspertów. Posiadamy kursy nauki tańca (walc angielski, wiedenski, samba, rumba, salsa, tango, cha cha), gry na instrumentach (gitara, akordeon, flet, fortepian), kursy komputerowe (programowanie C++, Java, Pascal) oraz szereg kursów hobbystycznych (tresura psa, bilard, sztuczki magiczne, nauka pływania, survival). Wszystkie kursy są dostępne online, bez dodatkowych kosztów przesyłki! Z kursami wideo uczysz sie szybko i wygodnie, bez wychodzenia z domu.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • EduSfera - platforma szkoleniowa »

  EduSfera to platforma, na której znajdziesz szkolenia, wykłady, prezentacje, ćwiczenia.nnPlatforma jest projektem, który realizuję w ramach mojej działalności szkoleniowej.ne-learning to bardzo dogodna forma zdobywania wiedzy, odległość, ograniczenia czasowe nie stanowią już problemu.nnGłównym założeniem platformy szkoleniowej jest ciągły rozwój, zarówno uczestników szkoleń, jak i samej platformy.nEduSfera będzie podążać za potrzebami użytkowników, wychodzić na wprost waszych oczekiwań, dostarczać rozwiązań odpowiadających zmieniającym się potrzebom.

  Data dodania: 01 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs barmański - praktyczne porady »

  www.kurs-barmanski.pl to strona z praktycznymi poradami barmana, popartymi wieloletnią praktyką. Jeśli chcesz zostać profesjonalnym barmanem, interesują Cię szkolenia barmańskie lub też chcesz się przygotować na kurs barmański, to na tej stronie znajdziesz darmowe porady na bardzo wiele tematów związanych z codzienną pracą barmana.

  Dwie główne kategorie porad to przygotowywanie drinków i ich serwowanie. Nie piszemy o przepisach na koktajle, lecz o sposobach ich podania, udekorowania i wszelkich zasadach obowiązujących profesjonalnego barmana.

  Poznaj porady barmana, dla którego praca za barem jest wieloletnią pasją, tworzenie koktajli prawdziwą sztuką, a misją życiową jest polepszenie standardów w polskiej gastronomii.

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Skandland - tłumaczenia, nauka, szkolenia »

  Tłumaczenia

  Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy, oferujących swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych. Naszą specjalnością są języki skandynawskie, ale pracujemy również z innymi językami europejskimi. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla dużych firm, jak i klientów indywidualnych. Tłumaczymy teksty zwykłe oraz specjalistyczne. Naszym atutem jest praca zdalna. Nie wymagamy od Klienta odwiedzenia siedziby naszej firmy, gdyż wystarczy przesłać do nas zlecenie pocztą elektroniczną lub tradycyjną, bądź faxem. Naszym celem jest rzetelność, terminowość i satysfakcja klienta. Dążymy, by nasze tłumaczenia były najwyższej jakości tak merytorycznie, jak i pod względem fachowym.

  Zakres języków: szwedzki, norweski, duński, fiński, włoski, francuski, hiszpański, angielski.

  Zdalne nauczanie

  Zdalne nauczanie wykorzystuje najnowsze programy do rozmów głosowych, dzięki którym nauczyciel może prowadzić dialog ze swoimi uczniami. W ten sposób możecie Państwo uczestniczyć w zajęciach we własnym domu. Możliwe zajęcia indywidualne oraz grupowe. Jedynym wymaganiem jest dostęp do sieci Internet.

  Szkolenia

  Na terenie Trójmiasta prowadzimy szkolenia indywidualne, grupowe oraz dla firm obejmujące kurs języka szwedzkiego oraz kurs języka angielskiego. Kursy językowe prowadzone są na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz specjalistycznym (np. słownictwo biznesowe, medyczne itp.)

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online »

  Angielski przez Skype z wirtualną tablicą- bez wychodzenia z domu! Pierwsza lekcja gratis!


  Korepetycje to zdecydowanie najszybsza metoda nauki.​ Prowadzenie ich przez Internet pozwala uczniowi czuć się bardziej zrelaksowanym, dzięki przebywaniu we własnym domu. To dodatkowo podnosi skuteczność uczenia się.​

  Nasza platforma e-learningowa znacznie wzbogaca naukę: pozwala uczniowi pracować nad jednym ćwiczeniem wspólnie z nauczycielem, czy razem oglądać film. Obsługą zajmuje się w całości nauczyciel.

  Większość ludzi obawia się nauki przez Internet, ale szybko zmienia zdanie- prawie 100% uczniów którzy odbywają darmową lekcję kontynuuje naukę!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia e-learning »

  Platforma specjalizująca się w dostarczaniu rozwiązań e-learningowych, które służą do skutecznego i efektywnego nauczania. Firma oferuje szkolenia, wideokonferencje, multimedia, edytory szkoleń oraz specjalnie tworzone systemy dedykowane. Dodatkowo prowadzi tradycyjne szkolenia w zakresie metodologii szkoleń oraz aplikacji firmy GroMar. Platformie e-learningowej między innymi zaufało TESCO Polska Sp. z o.o., Kredyt Bank S.A. oraz wydawnictwo PWN.

  Data dodania: 20 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs i egzamin dla doradców inwestycyjnych »

  Innowacyjny i skuteczny kurs na doradcę inwestycyjnego. Zapraszamy na szkolenie dla doradcy inwestycyjnego. Na stronie znajdziesz dużo bezpłatnych materiałów, informacji o egzaminie, licencji doradcy inwestycyjnego a także naszą skuteczną ofertę przygotowująca do I, II i III etapu egzaminu dla doradców inwestycyjnych. Doradca inwestycyjny - tylko z nami. Zobacz nasze referencje !"Materiały pomocnicze do egzaminu na Doradcę Inwestycyjnego przygotowane przez Pana Marcina Reszkę są rzetelne i profesjonalne. W dużym stopniu ułatwiły mi zdanie egzaminu. Dodatkowo Pan Marcin szybko i merytoryczne odpowiadał na moje pytania i był dużym wsparciem w niełatwym czasie poprzedzającym kolejne etapy egzaminu." Tomasz Stefanowicz, Doradca Inwestycyjny, nr licencji 384."Serdecznie polecam materiały Marcina Reszki do nauki na Doradcę Inwestycyjnego. Wiedza podana w bardzo przyswajalny i przystępny sposób. Nie mniej cenne są konsultacje i indywidualne podejście do kursantów. Marcin jest osobą rzetelną i kompetentną, która widać, że robi to co lubi i wkłada w to wysiłek. Marcin jeszcze raz dzięki za Twoją pomoc, bez Ciebie nie poszło by tak gładko w zdobyciu licencji Doradcy Inwestycyjnego w pół roku..." Przemysław Bełzak, Doradca Inwestycyjny

  Data dodania: 19 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Narzędzie ułatwiające pracę w Internecie - BLOG »

  Blog opisujący przydatne narzędzie ułatwiające i skracające codzienną pracę przy komputerze oraz Internecie
  Szczegółowo opisane dodatki do przeglądarek internetowych. Wykaz przydatnych wtyczek oraz sporo informacji na temat systemu do tworzenia stron WordPress.

  Data dodania: 25 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • ESensei.pl - edukacja online »

  Platforma e-learning z biblioteką artykułów, nagrań audio, filmów video, prezentacji coaching i forum społecznościowym. Serwis umożliwia udoskonalanie własnych zachowań i rozwój kompetencji miękkich. Użytkownik może rozwijać swoje umiejętności w zakresie radzenia sobie ze stresem, osobistej produktywności czy inteligencji emocjonalnej. Profesjonalnie zaprojektowane materiały sprawiają, że rozwój osobisty jest bardzo skuteczny.

  Data dodania: 05 01 2016 · szczegóły wpisu »