Nanotechnologia - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nanotechnologia

Strona opisuje nowości ze świata nanotechnologii. Przedstawia zalety nanotechnologii jej rozwój oraz możliwości zastosowań w nowoczesnych wynalazkach techniki. Serwis jest adresowany do naukowców oraz studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Można się z niego dowiedzieć bardzo wiele o nowoczesnym materiałoznastwie, materiałach funkcyjnych, tlenku cynku (ZnO) oraz zastosowaniach nanotechnologii w medycynie, w czujikach gazów oraz w optoelektronice. Serwis udostępnia ciekawe zdjecia nanostruktur - nanorurki, nanokwiatki, nanopręty.

Szczegóły strony www.nanorewolucja.pl:

Podlinkuj stronę www.nanorewolucja.pl:

Nanotechnologia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 196 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 252

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Edukacja i Biznes, Oświata, Szkoła XXI wieku »

  Produkty interaktywne dla oświaty i biznesu. Kompleksowa obsługa szkoły, szkół, uczelni każdego typu oraz biur i innych placówek szkoleniowych - oświatowych. Wyposażenie w pomoce dydaktyczne, meble, programy i systemy CMS CRM. Dzienniki elektroniczne, internetowe

  Data dodania: 26 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia pedagogiczne - Pedagogium »

  Pedagogium to przede wszystkim nowe podejście do resocjalizacji, tworzymy nowe standardy nauczania w kierunku pedagogiki i resocjalizacji. Mamy bogatą bazę zapleczową i socjalną. Nasza nauka nie kończy się tylko na teorii. Pedagogium to wiele interesujących kierunków studiów dla młodego człowieka: pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika pracy społecznej i wiele innych. Prowadzimy warsztaty z twórczej pedagogiki w tym także teatr. Zapoznaj się z ofertą jaką Pedagogium kieruje również do Ciebie i zapoznaj się z kierunkami studiów jakie przygotowaliśmy. Na stronie internetowej znajdziesz pełne informacje dotyczące naszej uczelni pedagogicznej.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace Licencjackie i Prace Magisterskie »

  Cieszymy się, iż do nas trafiłeś. Jesteśmy rzetelną i kompetentną firmą, która od wielu lat pomaga naszym klientom w tworzeniu wszelkiego rodzaju prac.
  Nie ma dla nas znaczenia czy Jesteś studentem, uczniem czy przedsiębiorcą. Każdej z tych grup potrafimy pomóc, czy to przy tworzeniu wzorcowej prezentacji maturalnej, pracy magisterskiej, licencjackiej czy biznes planu. Nie ma również znaczenia czy opracowanie jest krótkie - typu esej - czy długie. Naszą firmę tworzy zespół prawie 100 specjalistów, którzy potrafią stworzyć prace praktycznie na każdy temat.
  Skoro już tu jesteś, tzn., iż jesteś jedną z większości osób na tej planecie, która próbuje przelać swoje myśli na papier. Jak się okazuje jest to taka sama sztuka jak śpiewanie czy malowanie – trzeba mieć do tego talent i predyspozycje.
  Nie martw się – nieważne, jak trudny masz temat, jaki krótki termin, czy jak wielkie wymagania merytoryczne musi spełnić praca – jesteśmy tu, aby Ci pomóc w tym zadaniu.
  Zdajemy sobie również sprawę, iż borykasz się z myślami czy to prawda, czy produkt, który stworzymy będzie Ci odpowiadał oraz czy nie będzie np. plagiatem.
  Masz do napisania prace magisterskie, prace licencjackie, prace dyplomowe, prace zaliczeniowe czy inne opracowanie ?
  Skontaktuj się z nami, na pewno pomożemy ci napisać własną pracę !

  Data dodania: 11 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i MBA »

  Studia podyplomowe i MBA. Wyszukiwarka programów studiów, porady dotyczące rozwoju kariery, szukania pracy i rozwoju osobistego. Baza programów podyplomowych i MBA w całej Polsce. Możliwość wyboru odpowiadającego kierunku studiów podyplomowych lub MBA. Szczegółowe informacje na temat startu, długości programu a także zakresu zajęć i nierzadko wykładowców, z których wiedzy można skorzystać. Programy ze wszystkich polskich uczelni a także uczelni zagranicznych współpracujących w ramach programów MBA. Dodatkowo baza szkoleń dostępnych w Polsce. EFS i programy dofinansowania studiów podyplomowych, MBA i szkoleń zawodowych.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia - wybierz uczelnie i kierunek »

  Studia.net to potężna baza informacji o studiach każdego szczebla w Polsce i poza jej granicami. Pełna baza kierunków studiów i specjalności na polskich uczelniach. Bieżące informacje na temat targów edukacyjnych, drzwi otwartych na uczelniach, dni nauki i ważnych wydarzeniach edukacyjnych. Ponadto w serwisie wiele informacji o życiu studenckim, eventach, takich jak Juwenalia czy koncerty. W ramach serwisu funkcjonuje także forum dla studentów i kandydatów na studia. Szczegółowe opisy kierunków studiów pomogę Ci wybrać odpowiedni dla siebie a także znaleźć uczelnie na której warto studiować by w przyszłości dostać dobrą pracę i rozwijać swoją karierę.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking uczelni »

  Nasz serwis internetowy to miejsce, gdzie będzie można od ręki znaleźć informacje dotyczące polskich uczelni. Poczytasz tutaj o pełnej ofercie politechnik, akademii, uniwersytetów, szkół zawodowych z całego kraju, zarówno o tych publicznych, jak niepublicznych. Sprawdzisz zasady rekrutacji, dane dotyczące dni otwartych, rankingi. Nasza strona została tak przygotowana, aby wyszukiwanie na niej informacji było bardzo proste. Zapraszamy!

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • WSEZ Studia magisterskie on-line »

  Duże doświadczenie, bardzo dobrze wykwalifikowana kadra wykładowców, nowatorski system i forma kształcenia, jak również możliwość rozwoju kompetencji i zainteresowań w placówkach współpracujących z uczelnią to zasadnicze atuty Wyższej Szkoły Edukacji Zdrowotnej i Nauk Społecznych w Łodzi. Prowadzimy zarówno studia I-ego oraz II-ego stopnia, jak i studia podyplomowe w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. W szczególności dumni jesteśmy z przynoszących wspaniałe rezultaty Studiów Wspomaganych Kształceniem Na Odległość (SWKNO), które w znacznej mierze opierają się na kształceniu na platformie e-learningowej, która pozwala na elektroniczne korzystanie z materiałów dydaktycznych, kontaktowanie się z wykładowcą, jak również zaliczanie przedmiotów. Najwyższy poziom naszego kształcenia gwarantuje pozytywna opinia Państwowej Komisji Akredytacyjnej. Więcej informacji:

  Data dodania: 27 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Internetowy serwis pracy rankingpracownika.pl »

  Internetowy serwis pracy www.rankingpracownika.pl gromadzi informacje o pracownikach oraz kandydatach do pracy, zawiera także ogłoszenia rekrutacyjne pracodawców. Jest to, zatem miejsce dla każdej osoby, która w sposób przemyślany kieruje swoją karierą zawodową oraz dla każdego pracodawcy, który poszukuje kompetentnego pracownika.

  Data dodania: 19 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia marketing Kraków - www.wszib.edu.pl »

  Oferta Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości kierowana jest do osób poważnie myślących o swojej przyszłości i wyzwaniach czekających w związku z coraz bardziej wymagającym rynkiem pracy. Kiedy układaliśmy program studiów w WSZiB, przyświecała nam idea stworzenia studiów praktycznych, dających absolwentowi możliwość uzyskania samodzielności, stabilności i czerpania satysfakcji z wykonywanej pracy. Kluczowe dla profilu naszej Szkoły programy studiów z finansów i rachunkowości, zarządzania i marketingu oraz informatyki zostały docenione przez Państwową Komisję Akredytacyjną, która pozytywnie zaopiniowała te programy, zarówno na poziomie licencjackim, jak i magisterskim. WSZiB oferuje oprócz tego takie studia z zarządzania projektami, e-biznesu i innych, również na poziomie studiów podyplomowych. Osobom pragnącym poszerzyć swoje kwalifikacje proponujemy także specjalne formy kształcenia, jak kursy pielęgniarstwa (chirurgicznego lub operacyjnego) czy intensywny trening twórczego myślenia, kształtujący umiejętności miękkie, tak bardzo poszukiwane przez współczesnych pracodawców. Swoją ofertę WSZiB kieruje szczególnie do osób młodych, stojących przed wyborem uczelni wyższej. Uczelnia wyższa to nie tylko nowoczesna infrastruktura i znakomicie przygotowana kadra naukowo-dydaktyczna, ale także miejsce, gdzie studiujecie. Życie kulturalne Krakowa jest znane w całej Polsce. Kilkuletni okres studiów w Krakowie kształtuje młodego człowieka i otwiera go na świat.

  Data dodania: 04 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu - Kosmetologia Studia »

  Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi to miejsce, w którym każdy może nabyć wiedzę z zakresu Kosmetologii. Oferta edukacyjna przedstawiona na Wyzszaszkolakosmetyki.pl skierowana jest do osób, które chcą rozpocząć studia licencjackie, magisterskie lub podyplomowe. Z oferty edukacyjnej na kierunku kosmetologia mogą, jednak skorzystać też ci, którzy ukończyli szkołę średnią, ale nie mają matury. Wyższa Szkoła Kosmetyki i Nauk o Zdrowiu w Łodzi proponuje również kształcenie dla osób, które już pracują w zawodzie. Posiadają umiejętności, jednak chciałyby usystematyzować swoją wiedzę z kosmetologii lub ją rozszerzyć o nowe wiadomości. Na stronie internetowej Wyzszaszkolakosmetyki.pl przedstawiono specjalną ofertę: Kosmetologia studia skrócone z możliwością uzyskania dyplomu licencjata.

  Data dodania: 14 03 2017 · szczegóły wpisu »