Nauka języka angielskiego przez internet - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nauka języka angielskiego przez internet

Martanglo.pl - wirtualne kursy języka angielskiego

Witam!

Jestem Marta i proponuję Ci szybką, wygodną i efektywną metodę nauki języka angielskiego bez wychodzenia z domu, czyli przez Internet. Nie ważne czy już rozpocząłeś swoją przygodę z językiem angielskim czy dopiero masz zamiar się z nim zetknąć. Ja pomogę Ci polubić ten język i zachęcić nie tylko do wypełniania zadania domowego, ale również do oglądania filmów i czytania po angielsku bez pomocy słownika czy lektora.

Nauka przez Internet pozwala nie tylko na rozmowę w tym języku bez przeszkód i skrępowania, ale również na oszczędność czasu i pieniędzy na dojazdach do nauczyciela. Proponuję Ci naukę na każdym poziomie i do każdego egzaminu. Pomogę Ci zrozumieć zawiłości angielskiej gramatyki oraz poprawić wymowę. Godziny będą dostosowane do Twoich potrzeb i możliwości. Przy stosunkowo niedużej cenie otrzymasz wiedzę i ogromne możliwości, jakie ona ze sobą niesie.

Szczegóły strony www.martanglo.pl:

Podlinkuj stronę www.martanglo.pl:

Nauka języka angielskiego przez internet

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 136 Odwiedziny netsprint 33 Odwiedziny msnbot 30 Odwiedziny googlebot 420

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Korepetycje z języka angielskiego w Toruniu i okolicach. »

  Zapraszam do zapoznania się z ofertą korepetycji na terenie Torunia, Łysomic, Ostaszewa, Lubicza i okolic. Oferuję niskie ceny, dojazd do ucznia lub nauka w moim lokalu. Gwarancja wysokich wyników w nauce. Dla dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • FLOW kursy językowe i tłumaczenia »

  Szkoła Językowa FLOW oferuje kursy języka angielskiego skierowane do szerokiej grupy odbiorców. W naszej ofercie znajdą Państwo zajęcia w małych grupach jak i zajęcia indywidualne. Kładziemy nacisk na interakcje i komunikacje przy jednoczesnym wykorzystaniu różnego rodzaju multimediów. Sprawia to, że nasze zajęcia są dynamiczne i interesujące dla kursantów. Możliwe jest również rozpoczęcie kursu angielskiego online. Ponadto świadczymy również profesjonalne tłumaczenia angielsko-polskie i polsko-angielskie.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje - pravnik.pl »

  Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek on-line, ułatwiający przygotowanie się do egzaminu na aplikację adwokacką, radcowską czy notarialną.

  Wiedza akademicka to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Niezwykle istotna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze szczegóły mają często decydujące znaczenie. Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa. Nauka poprzez rozwiązywanie testów ma szczególne znaczenie w kontekście egzaminów konkursowych na aplikacje.

  Po wybraniu przedmiotu testu (określona gałąź prawa lub test mieszany, zawierający kompilację pytań z różnych dziedzin) system generuje w losowej kolejności pytania oraz trzy odpowiedzi do każdego z nich, z których tylko jedna jest prawidłowa. Po udzieleniu odpowiedzi na każde pytanie - system sprawdza poprawność udzielonej odpowiedzi, a w przypadku gdy jest ona nieprawidłowa - podaje odpowiedź prawidłową. W każdym przypadku podawana jest także podstawa prawna.

  Odpowiedzi, jakich udzielasz, są zapamiętywane przez system. Umożliwia to śledzenie postępów w nauce oraz generowanie, w określonych odstępach czasu, powtórek materiału.

  Rozwiązywanie testów z zapisywaniem odpowiedzi na kartce, sprawdzaniem ich poprawności, wracaniem do pytań w których popełniło się błędy, wertowaniem kodeksów w poszukiwaniu podstawy prawnej - zajmuje mnóstwo czasu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Angielski praktyczny, specjalistyczny i konwesacje »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 22 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gitgra - zobacz chwyty na gitarze i zagraj polskie i zagraniczne przeboje na gitarze »

  Zobacz jak zagrać znane polskie i zagraniczne utwory na gitarze. Naukę gry rozpoczniesz dzięki wideo lekcją, które znajdują się na tym blogu. Na filmikach wideo do konkretnych utworów zobaczysz jakie są chwyty na gitarze i jak je zagrać. Pod filmami umieszczone są również schematy chwytów oraz wszelkie informacje niezbędne do zagrania konkretnego utworu.

  Data dodania: 05 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • E-dziennik WEB 3.0 »

  Zaawansowany dziennik elektroniczny umożliwiający wprowadzanie ocen, wpisywanie tematów zajęć oraz rozliczenia płatności na rzecz szkoły za pomocą internetu.

  Szkoły coraz częściej korzystają z e-dzienników ( dzienników elektronicznych / internetowych dzienników lekcyjnych), które zastępują tradycyjne, papierowe dzienniki lekcyjne. Również platforma WEB 3.0. zawiera w sobie moduł "dziennik elektroniczny", który upraszcza pracę nauczycieli, ułatwia kontakt rodziców ze szkołą i umożliwia lepszą kontrolę dyrekcji nad pracą nauczycieli.

  Platforma Web 3.0. to jednak więcej niż dziennik elektroniczny. Ideą jest integracja szkoły i wszystkich jej uczestników tak, aby wszystkie, niezbędne dla poszczególnych użytkowników informacje znalazły się w jednym miejscu. Dlatego znalazły się tam również inne moduły takie jak chociażby moduł "płatności" umożliwiający rozliczenia z działem księgowości w szkole. Teraz każdy rodzic będzie miał możliwość podejrzenia swoich rozliczeń ze szkołą a dyrekcja pełną kontrolę nad płatnościami na rzecz szkoły.

  Data dodania: 01 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Firma szkoleniowa - Trainers Team »

  Firma Trainers Team powstała w 2010 roku.
  Naszym celem jest wspieranie rozwoju przedsiębiorczości poprzez pomoc w podnoszeniu kwalifikacji. Naszą misją jest odkrywanie możliwości, uruchomienia nowych przedsięwzięć, lub poprawy istniejących, zapewniając wydajne rozwiązania biznesowe.

  Nasze szkolenia, to szkolenia biznesowe z zakresu:
  - Szkolenia z etykiety biznesowej
  - Szkolenia z E-marketingu
  - Szkolenia IT
  - Szkolenia z zarządzania
  - Szkolenia z obsługi Klienta
  - Szkolenia z obsługi reklamacji
  - Szkolenia prawne
  - Szkolenia sprzedażowe
  - Szkolenia z umiejętności interpersonalnych

  Motto naszej Firmy to : „Najdroższy kapitał – to Człowiek”
  Wykorzystaj naszą pasję dla swojego sukcesu.

  Serdecznie zapraszamy na naszą stronę
  Trainers Team

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka słówek »

  Nowa metoda nauki słówek która daje błyskawiczne efekty. Ucz się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego, rosyjskiego. Naucz się w krótkim czasie 800 podstawowych słówek i posługuj się swobodnie w językach obcych. Dodatkowo otrzymujesz autotłumacza który przetłumaczy Twoje wymienione słowa i natychmiast będziesz mógł przejść do nauki tych słówek.

  Data dodania: 04 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jakub Jurkian »

  Prowadzę bloga, na którym umieszczam tutoriale i wskazówki dla Front End i Back End developerów. Wszystkie wpisy dotyczą HTML5, CSS3, JavaScript, frameworka Bootstrap 3 oraz systemu WordPress.

  Znajdziesz tu m.in. kurs HTML czy kilka artykułów nt. edytorów kodu, ale oprócz tego jest też wiele tutoriali i wskazówek dla web developerów. Oprócz tego tworzę kursy wideo dla programistów, które szybko pomogą Ci zwiększyć umiejętności w naszej branży.

  Zapraszam na bloga i na mój kanał YouTube.

  Data dodania: 16 01 2017 · szczegóły wpisu »