Nauka języka niemieckiego - Niemiecki OnLine - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Nauka języka niemieckiego - Niemiecki OnLine

deutschkurs.pl to jeden z nielicznych serwisów internetowych, który jest tak kompleksowy. Znajdziemy tam:

Podstawy wymowy wraz z udźwiękowionymi przykładami, które dzięki jasnym regułą pozwalają nawet początkującym uczniom opanować zasady wymowy.
Gramatykę i jej jasny opis - tak ważna właśnie w przypadku języka niemieckiego, ze względu na ilość reguł oraz wyjątków.
Ćwiczenia online - estetyczne i efektywne a co dodatkowo ważne kontekstowe tz. wywoływane za pomocą menu kontekstowego poprzez kliknięcie w miejsce opisu zagadnienia gramatycznego.
Słówka - tak niezbędne w nauce języka obcego, są to wyrazy, których opanowanie pozwoli na swobodną konwersację, pogrupowane w powszechne kategorie tematyczne. Wybór różnych form ćwiczeń, pozwala kontrolować stopień trudności. Po zalogowaniu pojawia się możliwość zapamiętywania błędnych odpowiedzi oraz późniejsza możliwość ćwiczeń tylko ich.
Forum - miejsce wypowiedzi uczniów, dzielenia się wiedzą, uzyskiwania pomocy językowej, pomoc w pracy domowej oraz lekcjach i nie tylko.
Zeszyt internetowy - specjalna część serwisu dla osób chcących skorzystać z nauki z lektorem. Umożliwia on prowadzenie zajęć online z pełną funkcjonalnością, w których lektor na bieżąco zleca wykonanie ćwiczeń, a uczeń może je wykonać. Struktura tej części serwisu gwarantuję przejrzystość lekcji oraz pozwala kontrolować systematykę pracy ucznia.

Szczegóły strony www.deutschkurs.pl:

Podlinkuj stronę www.deutschkurs.pl:

Nauka języka niemieckiego - Niemiecki OnLine

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 169 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 32 Odwiedziny googlebot 422

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Zadania z fizyki z video rozwiązaniami »

  Serwis e-learningowy zawierający zadania z fizyki wraz z video rozwiązaniami dla uczniów, maturzystów i studentów.

  Serwis zawiera wszystkie zadania z arkuszy maturalnych z fizyki dla poziomu podstawowego i rozszerzonego oraz setki innych zadań z każdego działu. Na stronie także tabele wzorów przedstawiające analogie między polem elektrostatycznym a polem grawitacyjnym oraz analogie między ruchem postępowym a obrotowym.

  Dla uczniów dostępne także aplikacje pomocne przy rozwiązywaniu zadań, w tym aplikacja on-line do rysowania wykresów oraz aplikacja do wyznaczania przyspieszenie i sił naciągu nici w maszynie Atwooda.

  Rozwiązuj zadania z fizyki z takich działów jak kinematyka, dynamika, termodynamika, prąd stały czy pole magnetyczne. Jeśli potrzebujesz zadania z optyki, fizyki kwantowej czy jądrowej, to też takie tutaj znajdziesz. Ucz się fizyki za darmo i poznawaj prawa rządzące przyrodą!

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Webcast, Webinar. Platforma do transmisji internetowej w firmie. »

  Webcast, Webinar. Platforma do transmisji internetowej w firmie. Platforma GI Webcast pozwala na profesjonalne przeprowadzenie transmisji internetowej ze szkolenia, debaty czy promocji nowych usług dla klienta. Wideo w firmowej komunikacji to przyszłość i recepta na rosnące koszta organizacji imprez masowych.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Encyklopedia Biznesu | e-Biznes | Marketing | Branding | PR »

  Encyklopedia nowoczesnego biznesu: hasła z zakresu e-Biznesu, Marketingu, Brandingu i Public Relations

  Celem serwisu Encyklopedia Biznesu (http://EncyklopediaBiznesu.pl) jest przybliżenie Internautom wiedzy z zakresu e-Biznesu, marketingu oraz Public Relations. Witryna ta ma ułatwić, szczególnie tym mniej obeznanym z siecią Internet, wyrównanie asymetrii wiedzy w zakresie wspomnianych dziedzin ekonomii.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak się pisze słowa i wyrażenia? - Szybki Słownik »

  Słownik prezentujący pisownię popularnych słów i wyrażeń występujących w potocznym języku, które sprawiają Polakom najwięcej problemów. Można w nim znaleźć nie tylko polskie określenia, ale też pochodzące z obcych języków.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalne kursy IT- szybka nauka w domu »

  Oferujemy profesjonalne kursy IT z obsługi przeróżnych programów, dzięki czemu klienci mają możliwość zdobycia wiedzy w sposób łatwy i przyjemny nie wychodząc z domu i w czasie jaki im odpowiada. Najpopularniejsze kursy prowadzone przez nas obejmują obsługę np. Joomla, Wordpress, Photoshop, InDesign, HTML5, CSS3, cięcie i kodowanie psd i wiele innych.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy angielskiego Online »

  W EduEdu postawilismy na jakość i metodologię nauczania języka online. Wg nas kurs angielskiego powinien być ciekawym i przyjemny doświadczeniem. Dzięki naszej innowacyjnej i multimedialnej platformie nie tracisz cennego czasu w korkach dojeżdżając na zajęcia w szkole językowej. EduEdu – to szkoła językowa dostępna dla Ciebie z każdego miejsca na świecie. Nigdy też nie opuszczasz zajęć, ponieważ każda lekcja jest nagrywana i możesz w dowolnej chwili obejrzeć ją logując się do indywidualnego Panelu Ucznia.Zapraszamy na kursy grupowe i indywidualne, angielski w podróży (Travel) i kursy biznesowe (business english)

  Data dodania: 03 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak Napisać Pracę Magisterską »

  Zdobycie tytułu licencjata, magistra może zapoczątkować drogę do lepszej pracy oraz realizacji marzeń. Niemniej jednak zanim to się wydarzy trzeba przebrnąć przez proces powstawania pracy dyplomowej. Nierzadko zdarza się, że nim rozpoczniemy pisanie pracy pojawia się szereg niejasności, a na ogół nie wiadomo od czego zacząć. Dowiesz się jak dobrać temat, zebrać literaturę i przystąpić do napisania najlepszej pracy dyplomowej i na koniec z powodzeniem ją obronić.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Infolia.pl - Szkolenia i kursy on-line - dzielimy się wiedzą. »

  Dlaczego marketing pewnych firm robi furrorę, a sprzedaż innych nie chce nawet drgnąć? W marketingu nie liczy się tylko to, co robimy, ale jak to robimy. Jeśli chcesz poznać techniki efektywnej sprzedaży, to tylko w Infolia.pl. Szkolenia on-line – social media, marketing, grywalizacja, copywriting, grafika w programie Photoshop (i wiele innych) są pełne praktycznej wiedzy wynikającej z wieloletniego doświadczenia w dziedzinie e-commerce. Będziesz tworzył oferty, obok których żaden klient nie przejdzie obojętnie. Kursy on-line na platformie e-learningowej Infolia.pl to nauka od najlepszych trenerów w Polsce. Z nami uskrzydlisz Twój e-commerce.

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Geometria analityczna »

  Geometria analityczna jest podstawowym działem matematyki zawartym w programach nauczania szkół ponadgimnazjalnych, a zadania tego typu często występują na egzaminie maturalnym.
  Na portalu zamieszczone zostały zagadnienia teoretyczne w "pigułce" oraz przykłady zadań wraz z poprawnymi rozwiązaniami. Dla uczniów, którzy chcieliby sprawdzić swoją wiedzę zostały zamieszczone zadania do samodzielnego rozwiązania.
  Osobny dział poświęcony został wymaganiom maturalnym z geometrii obowiązującym na maturze.
  Zapraszany do odwiedzenia naszego portalu!

  Data dodania: 02 08 2014 · szczegóły wpisu »