Neocenter - centrum edukacyjne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Neocenter - centrum edukacyjne

Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych

Szczegóły strony www.neocenter.pl:

Podlinkuj stronę www.neocenter.pl:

Neocenter - centrum edukacyjne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 165 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 249

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Domin Kurs Rysunku »

  Pracownia Rysunku DOMIN od wielu lat należy do ścisłej czołówki w Polsce. Specjalizujemy się w przygotowaniach na Architekturę ale również na Architekturę Wnętrz i Architekturę Krajobrazu. W swojej ofercie mamy zajęcia z akwareli i flamastrów jako oddzielne techniki. Dla osób nie mogących pozwolić sobie na zajęcia komercyjne przygotowaliśmy bezpłatne samouczki. A osoby będące zapisane na kurs mogą korzystać nawet z 66 h zajęć darmowych w tygodniu.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek Szkoleniowy Oświata »

  Kurs na wychowawców i kierowników kolonii oraz obozów.
  Organizujemy szkolenia dla osób chcących otrzymać uprawnienia wychowawcy kolonijnego jak również kierowników kolonii.
  Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony w celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji nt. kursów oraz informacji kontaktowych.

  Data dodania: 03 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • SZKOLENIA PROADVANCE Szkolenia unijne i biznesowe, osobiste, Kursy | www.pad-szkolenia.pl »

  Oferujemy Profesjonalne Szkolenia unijne szkolenia biznesowe i interpersonalne ( osobiste ), osobiste. Szkolenia otwarte i zamknięte. Kursy odbywają się w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Szkolimy Specjalistów ds. funduszy unijnych a także z komunikacji, asertywności procesu i technik sprzedaży oraz negocjacji. PO KL EFS RPO PO IG PO IŚ.

  Data dodania: 19 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs AutoCad - od podstaw po fotorealistyczne wizualizacje »

  Od 1996 roku zajmujemy się prowadzeniem szkoleń komputerowych. Zapraszamy do nowego kameralnego StudiaCad mieszczącego się na Warszawskim Żoliborzu pry ulicy Włościańskiej. Niewątpliwie zaleta naszego studia jest prowadzenie szkoleń w bardzo małych grupach, możemy zacząć nawet od dwóch osób, dla najbardziej wymagających oferujemy szkolenia indywidualne. Oferujemy szkolenia na 4 poziomach zaawansowania. Dla firm zgłaszających grupę pracowników możemy przygotować specjalny program dostosowany do umiejętności i branży. Studenci moga bardzo szybko przygotowac się na naszych kursach do łatwego zaliczenia egzaminu. Zgłaszając grupę zapewniamy elestycznośc w terminach i godzinach zajęć. Zapewniamy bardzo dobrze wyposażoną salę komputerową z projektorem multimedialnym. Doskonałą lokalizację pozwalającą dotrzeć do nas omijając korki i łatwo zaparkować a osoby korzystające z komunikacji mogą do nas dotrzeć metrem, autobusem i tramwajem. Serdecznie zapraszamy i gwarantujemy zadowolenie z odbytego szkolenia.

  Data dodania: 21 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie projektami »

  Inprogress jest firmą z bogatym doświadczeniem w swojej branży. Oferuje ona wysokiej klasy usługi szkoleniowe. W zdecydowanej większości prowadzonych przez tą firmę kursów, przedmiotem jest zarządzanie projektami. W bogatej ofercie opisywanej firmy znaleźć można szeroki wachlarz wszelkiego rodzaju kursów oraz szkoleń. Inprogress przykłada dużą uwagę do jakości oferowanych usług, dlatego prowadzone są one przez doświadczonych trenerów, zgodnie z najnowszymi trendami światowymi takimi jak np. metodyka prince2. Metodyka ta to efektywne zarządzanie projektami o praktycznie dowolnej tematyce i każdym stopniu zaawansowania. Szkolenia prince2 przeprowadzane przez doskonały zespół trenerów pozwalają na zdobycie wielu prestiżowych certyfikatów, cenionych zarówno w kraju jak i za granicą. Klienci firmy mają możliwość skorzystania ze szkoleń otwartych oraz szkoleń kierowanych bezpośrednio dla firm. Klientami Inprogress było wiele znanych koncernów i przedsiębiorstw w których zarządzanie projektami odgrywa bardzo ważną rolę. Z referencjami tych klientów zapoznać można się na stronie internetowej na której znajduje się także harmonogram prowadzonych kursów oraz dotyczące ich szczegółowe informacje. Dlatego zachęcamy do odwiedzenie witryny i zapoznania się z bogatą liczbą zamieszczonych na niej materiałów. Zainwestuj w siebie i w swoją firmę, spraw aby zarządzanie projektami było sprawne i efektywne, dzięki temu możesz odnieść wielki sukces.

  Data dodania: 27 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Autorska Szkoła Muzyki ALLEGRETTO we Wrocławiu »

  Strona internetowa Autorskiej Szkoły Muzyki ALLEGRETTO we Wrocławiu - nauka gry na instrumentach, nauka śpiewu oraz zajęcia rozwijające zdolności muzyczne dzieci już od pierwszego miesiąca życia! Ponadto na stronie można znaleźć ciekawe artykuły dotyczące zdolności muzycznych i talentów dzieci.

  Data dodania: 07 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP i kursy pierwszej pomocy »

  Medivita oferuje usługi z zakresu szkoleń BHP i kursów pierwszej pomocy w Warszawie.W ramach szkoleń BHP oferujemy wstępne szkolenia pracowników przyjmowanych do pracy oraz okresowe Szkolenia BHP. Ponadto szkolimy pracowników z zakresu pierwszej pomocy.

  Data dodania: 05 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Administracja serwerami Linux »

  Remote Admin to firma specjalizująca się od ponad 15 lat w obsłudze serwerów Linux oraz FreeBSD. Tworzona przez ludzi z doświadczeniem i pasją, bez problemu podejmie się nawet najtrudniejszych wyzwań. W ofercie znajduje się szereg usług związanych z administracją serwerów. Od pełnej konfiguracji maszyn, instalacji i optymalizacji oprogramowania, przez możliwość migracji, czy replikację danych, po zabezpieczenie usług, czy odzyskanie danych.

  Dostępna jest również specjalna oferta dla osób i firm potrzebujących stałego monitoringu usług i zarządzania serwerami. Dzięki temu, zbędnym staje się zatrudnianie pełnoetatowego administratora bezpośrednio w firmie. Cała praca może odbywać się zdalnie, z co najmniej takimi samymi efektami, a do tego w wyjątkowo korzystnej cenie.

  Bardzo dobrze wiemy ile jest warta każda minuta przerwy systemu. Dlatego nie uznajemy kompromisów – stosujemy wyłącznie najlepsze i sprawdzone rozwiązania.
  Wejdź i poznaj naszą ofertę!

  Data dodania: 25 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tampo Rady - poradnik tampodruku »

  Prezentujemy wideo poradnik firmy Comec Polska - przedstawiamy najczęstsze zagadnienia pojawiające się w procesie tampodruku, jak również problemy z obsługą maszyny czy samodzielną naprawą. Zachęcamy do częstych wizyt!

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Edu-niemiecki.eu - kursy i tłumaczenia »

  Fachowe usługi w zakresie tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i odwrotnie to usługa, z której mogą korzystać firmy, instytucje oraz osoby prywatne. Dotyczą one przekładu najrozmaitszych dokumentów nawet tych o charakterze specjalistycznym. Na uwagę zasługują także dostępne liczne kursy i szkolenia z języka niemieckiego, dzięki którym możemy usystematyzować bądź też poszerzyć swoją dotychczasową wiedzę z tego języka. Dotyczą one bardzo często nie tylko języka ogólnego, lecz także branżowego, co tym bardziej sprawia, że zainteresowanie tego typu pomocą cieszy się dużym zainteresowaniem.

  Data dodania: 15 11 2014 · szczegóły wpisu »