Neocenter - centrum edukacyjne - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Neocenter - centrum edukacyjne

Korepetycje w Neocenter to: zajecia indywidualne lub w malych grupach w domu ucznia badz w pobliskiej szkole, wszystkie poziomy nauczania, wszystkie grupy wiekowe, doswiadczona kadra nauczycielska, ktora zapewni najwyzsza jakosc kazdej lekcji.
W ofercie rowniez kursy przygotowujace do egzaminow maturalnych, gimnazjalnych oraz przygotowujace do egzaminow poprawkowych

Szczegóły strony www.neocenter.pl:

Podlinkuj stronę www.neocenter.pl:

Neocenter - centrum edukacyjne

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 164 Odwiedziny netsprint 47 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 249

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Montownia Projektów Sp. z o.o. »

  Montownia Projektów sp. z o.o. to wyspecjalizowany zespół do spraw zarządzania, organizacji i logistyki szkoleń. Firma świadczy usługi w realizacji złożonych projektów szkoleniowych, konferencyjnych na zasadzie outsourcingu. Jej oferta opiera się na: zarządzaniu projektami szkoleniowymi, obsługą trenerów, przygotowaniu i produkcji materiałów szkoleniowych, konfekcjonowaniu i dostarczaniu materiałów szkoleniowych w całej Polsce, wyposażeniu trenerów i sal szkoleniowych, koordynacji współpracy z ośrodkami konferencyjnymi, prowadzeniu dokumentacji szkoleniowej, opracowywaniu raportów z ankiet ewaluacyjnych i testów wiedzy, rozliczenie kosztów organizacji projektu szkoleniowego komercyjnego jak również w ramach dotacji unijnych.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne Bydgoszcz - Centrum Edukacyjne MATURITA »

  W Centrum Edukacyjnym MATURITA Bydgoszcz prowadzimy kursy przygotowujące do matury ze wszystkich przedmiotów maturalnych. Kursy maturalne prowadzone są przez najlepszych korepetytorów i wykładowców akademickich. Naszym maturzystom proponujemy: kursy maturalne, intensywny kurs do matury, dwuetapowy kurs dla maturzystówmatura, kurs maturalny bydgoszcz, kursy maturalne bydgoszcz, kursy do matury bydgoszcz, kurs do matury bydgoszcz, kursy dla maturzystów, kurs przygotowujący do matury bydgoszcz, kursy przygotowujące do matury bydgoszcz, kurs przygotowawczy do matury bydgoszcz, kursy przygotowawcze do matury bydgoszcz, kursy maturalne matematyka, kursy maturalne język polski, kursy maturalne chemia, kursy maturalne biologia, kursy maturalne fizyka, kursy maturalne historia, kursy maturalne wos, kursy maturalne geografia, przygotowanie do matury bydgoszcz, korepetycje przed maturą bydgoszcz

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP, wypadek w pracy - Supra BHP »

  Supra BHP zajmuje się szkoleniem BHP pracowników. Do wyboru są szkolenia wstępne, okresowe bądź instruktażowe. W swojej ofercie firma posiada także przygotowanie dokumentacji powypadkowej uwzględniającej opis zdarzenia, zdjęcia oraz szkic miejsca wypadku. W takich wypadkach przygotowywane są także dokumenty dla ZUS. Dla naszych klientów wykonujemy także ocenę ryzyka zawodowego. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się z pełną oferta jak i cennikami.

  Data dodania: 21 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Trener Biznesu »

  Trener biznesu z wieloletnim doświadczeniem w biznesie specjalizuje się w takich dziedzinach jak: sprzedaż B2B, negocjacje, zarządzanie czasem, firmy rodzinne. Prowadzi także coaching biznesowy i pracuje jako konsultant.

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje angielski Wrocław »

  Jeżeli mieszkasz we Wrocławiu, a angielski nie jest Twoją mocną stroną - zapisz się do naszej szkoły English Teachers School! Aktualnie prowadzimy wakacyjne kursy języka angielskiego. Nasza doświadczona kadra nauczycielska zawsze indywidualnie podchodzi do każdego ucznia!

  Data dodania: 09 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Extreme Programming Group »

  est kilka wartości, którymi kierujemy się w życiu. Pierwsza z nich to jakość. Czytaj uważnie! Nigdy nie będziemy formalistami, ale jesteśmy profesjonalistami - potrafimy krytykować i przyjmować krytykę, ponieważ doskonale wiemy, że w procesie wytwarzania adaptacyjnego oprogramowania chodzi o wyższe cele. Nasze ego pozostaje za drzwiami. Kolejną z wartości jest atmosfera pracy. Tytlko tutaj znajdziesz zmotywowanych ludzi, do których możesz mieć pełne zaufanie. Oni czują chęć do pracy, a nie przymus. Kolejna wartość to duch zespołu. Pamiętaj, że możesz pracować w wielu miejscach, ale to ludzie czynią je naprawdę wyjątkowymi. Wytwarzamy adaptacyjne oprogramowanie, a więc stawiamy na rozwój. Bez tego, nasi ludzie mieliby uczucie, jakby pracowali w fabryce na taśmie - 8 godzin to samo i to samo! Tworzymy oprogramowanie z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ jest to naszą pasją. W przypadku każdego projektu, chcemy być dumni z tego co robimy!

  Wiesz, czasami jeśli spotkasz nas na ulicy z laptopami, to oznacza, że właśnie prowadzimy badania użyteczności. Tak rozwijamy oprogramowanie. Dbamy o jakość w każdym calu. Dbamy o jakość naszego kodu. Dbamy o dobry design naszych rozwiązań. Design to nie wygląd, to sposób działania. Dbamy o to, żebyśmy chcieli używać twojego oprogramowania. Na koniec, dbamy o to, żeby ludzie chcieli używać twojego oprogramowania.

  Data dodania: 25 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Wrocław »

  Zachecamy do realizacji szkolen okresowych i Ppoz przez nasza firme ALFA mieszczaca sie we Wrocłaqwiu. Nasza kadra ma wieloletnie, wszechstronne doswiadczenie w kwestiach prawa pracy i jest na bierzaco z przepisami prawa bhp które niejako się zmienia z dnia na dzien.
  Korzystamy z najnowszych dziennikow ustaw.
  Szkolimy w nowym systemie e-learningu. Przesylamy dokumentacje mailowo bezposrednio do zakladow pracy oraz samych pracownikow po uwczesnym uzgodnieniu.
  Wykonujemy szalenie wazne dla nowych przedsiebiorcow analize budynkow pod kontem BHP i Ppoż oraz dokumentacje warunkow ryzyka zawodowego na poszczegolnych stanowiskach pracy.
  Pracodawcy nie musi już interesowac to zagadnienie. Przedstawiajac nam swoje potrzeby my przygotujemy rzetelny plan szkolen i wykonamy cala dokumentacje tak aby wlasciciel firmy mogl być spokojny i podpisac tylko w koncowym okresie dokumenty.
  Zachecamy do wspolpracy.

  Data dodania: 10 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Itil i doradztwo biznesowe w ofercie firmy Sofrecom. »

  Rozrost oraz ilość zmian zachodzących w sektorach technicznym, biznesowym, prawnym czy społecznym niejako wymusza na firmach wprowadzanie nowych, innowacyjnych działań do podstawowych aspektów ich działalności – w takich sprawach pomaga firma Sofrecom. Zapewnimy naszym klientom możliwość znacznego zwiększenia produktywności dzięki łączeniu umiejętności zarządczych Sofrecom z innowacyjnymi rozwiązaniami. W razie chęci dowiedzenia się więcej na temat propozycji najlepiej odwiedzić www.sofrecom.pl.

  Data dodania: 17 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe - Language Empire School »

  Szkoła Językowa Language Empire School prowadzi kursy języków obcych dla dorosłych, firm oraz instytucji, studentów, młodzieży, a także dzieci. Głównym celem działalności jest organizowanie efektywnych kursów językowych, które są efektywne oraz rozwijają umiejętność komunikowania się w języku angielskim oraz elastycznie reagują na potrzeby uczestników.

  Data dodania: 05 12 2013 · szczegóły wpisu »