Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
Do Bajlandii zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w szczególnych przypadkach od 2,5 lat).
* Oto propozycja zajęć, w których biorą udział wychowankowie Bajlandii: zajęcia muzyczne: rytmika, taniec, improwizacja muzyczno-ruchowa, elementy muzykoterapii; stosujemy różnorodne formy wychowania muzycznego bazujące na koncepcjach E.J. Dalcroze’a, C.Orffa, na koncepcji ruchu rozwijającego R.Labana i W.Sherborne, (4x w tygodniu);
* język angielski z wykorzystaniem jednego z programów oxfordzkich dla przedszkoli ( 4x w tygodniu);
* zajęcia z logopedą (1x w tygodniu);
* gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy (1x w tygodniu);
* warsztaty integracyjne - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny.
Propozycja zajęć w Bajlandii jest skonstruowana tak, aby wspomagać i stymulować harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, intelektualnej, fizycznej, społecznej i twórczej.

Szczegóły strony www.bajlandia.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.bajlandia.edu.pl:

Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 224 Odwiedziny netsprint 20 Odwiedziny msnbot 35 Odwiedziny googlebot 315

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Edukacji Muzycznej. DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja. Warszawa. »

  Zapraszamy do Klubu Edukacji Muzycznej „DO-RE-MI-FA. Muzyka i ja”. W ciepłej, rodzinnej atmosferze umuzykalniamy maluszki – już od 6. miesiąca życia. Dla większych dzieci proponujemy zajęcia popołudniowe w przedszkolu muzycznym oraz indywidualne lekcje gry na instrumentach (fortepian, gitara, skrzypce). Prowadzimy zajęcia z baletu i śpiewająco uczymy języków obcych. Młodzież (od 14. roku życia) i dorosłych zachęcamy do udziału w warsztatach teatralnych i wokalnych oraz w indywidualnych lekcjach śpiewu i emisji głosu. Na zakończenie semestrów organizujemy koncerty naszych uczniów. Osoby uczące się śpiewu realizują nagrania studyjne piosenek. W soboty zapraszamy na zajęcia otwarte: spektakle, koncerty, spotkania autorskie i in. Organizujemy zabawy urodzinowe. Mamy windę, przewijak, kącik zabaw i miejsce na wózki. Poczęstujemy cię gorącą czekoladą, herbatą lub kawą i ciastkami.

  Data dodania: 07 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Artystyczny Kącik - Niepubliczne Przedszkole Montessori Ursynów »

  Niepubliczne Przedszkole Montessori "Artystyczny Kącik".
  Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat, przyjmujemy zapisy także w ciągu roku - do ostatniego wolnego miejsca.
  Nasze atuty:
  - kameralne Przedszkole przy zacisznej uliczce Ursynowa
  - parterowy dom przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa
  - własny, duży, zielony ogród z placem zabaw
  - pakiet zajęć dodatkowych w cenie czesnego
  - młoda, zgrana, pełna pasji kadra wychowawcza
  - doświadczenie - działamy od 2007 roku
  - zerówka - specjalne zajęcia dla 5 i 6 latków, przygotowujące do nauki w szkole
  Staramy się, by w Przedszkolu dzieci czuły się jak u siebie, a twórcza atmosfera, życzliwość wychowawców i współpraca z rodzicami pozwalały im rozwijać to, co w nich najlepsze i najpiękniejsze.

  Data dodania: 13 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne Radom Opieka nad dziećmi Opiekunka Niania w Radomiu »

  Niepubliczne przedszkole dla dzieci w wieku 2 do 6 lat w Radomiu zaprasza do obejrzenia swojej oferty edukacyjnej dla najmłodszych. Potrzebna opiekunka do dziecka, niania dla najmłodszych? A może Klub Malucha opieka nad dziećmi na godziny w Punkcie Przedszkolnym czy tzw. Klubie malucha? Może lepiej skorzystać z normalnego przedszkola w Radomiu. Czy to prywatny Punkt przedszkolny czy Państwowe przedszkole, prywatne czy płatne, zawsze warto powierzyć opiekę nad swoimi pociechami profesjonalistom. Nasze Wesołe przedszkole jak Bajka Niezapominajka niczym Słoneczna kraina gdzie fruwa Wróbelek Elemelek, jawi się naszym milusińskim. Celem naszego przedszkola jest dobre rozwijanie zainteresowań zdolności wyobraźni naszych wychowanków. Wykwalifikowana kadra nauczycieli sprawia że nasi wychowankowie czują się u nas bezpiecznie, radośnie i szczęśliwie. Dbamy o dobry rozwój intelektualny i fizyczny naszych pociech. W tym celu, w procesie wychowawczo-dydaktycznym, organizujemy zajęcia otwarte dla rodziców oraz kontakty indywidualne, współpracujemy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną. Zapewniamy opiekę nauczycieli zapewniającym poczucie bezpieczeństwa i działającym na dzieci wyciszająco plus ciepła i życzliwa atmosfera, której wzmocnieniem jest klimat wnętrza i wystroju sal: pastelowa kolorystyka, naturalne tkaniny, robione ręcznie zabawki z naturalnych tworzyw. Wszystko to sprawia, że nasze dzieci czują się tutaj jak w domu. Zapraszamy do naszego przedszkola w Radomiu

  Data dodania: 02 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Krasnal - Szczecin »

  Zadbaj o odpowiednie odstawy edukacyjne swojego dziecka. Przedszkole uczy doskonale jak szybko poznawać rówieśników oraz zapewnia doskonałe podstawy do nauki języków oraz rozwija artystyczne zainteresowania.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKARBUSIE Opieka nad dziećmi »

  W przedszkolu niepublicznym Skarbusie wyśmienicie zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Zatrudniamy bowiem jedynie doświadczone, bardzo dobrze wykwalifikowane i mające bardzo dobre podejście do dzieci nauczycielki, które zadbają o jego wszechstronny rozwój, proponując mu liczne interesujące zajęcia i zabawy,, a także rzecz jasna bezpieczeństwo. Ponadto zorganizują one imprezy okolicznościowe, takie jak spotkanie wigilijne, Dzień Dziadka i Babci, pasowanie na Przedszkolaka oraz wyjścia do kina, teatru czy na basen. Nasze przedszkole ma wyłącznie przestronne oraz jasne pomieszczenia (spełniające wymagania sanitarno-budowlane UE, a także mające pozytywne opinie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Państwowej Straży Pożarnej), a dodatkowo odpowiednio wyposażony i bezpieczny plac zabaw na tarasie. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oruńska Akademia Przedszkolaka »

  Placówka wpisaną do ewidencji szkół niepublicznych miasta Gdańsk. Podlegamy pod Kuratorium Oświaty w Gdańsku i Wydział Edukacji Miasta Gdańsk. Dzieci pięcioletnie mają u nas możliwość realizacji obowiązku wychowania przedszkolnego, przed rozpoczęciem nauki w klasie pierwszej. Realizujemy podstawę programową wychowania przedszkolnego zatwierdzoną przez MEN. Mamy bogatą ofertę edukacyjną. Jesteśmy przedszkolem językowym. Zajęcia z języka angielskiego odbywają się każdego dnia.

  Data dodania: 14 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Stumilowy Las »

  Przedszkole Stumilowy Las jest miejscem, w którym dzieci poprzez zabawę i umiejętnie wplecione w nią materiały edukacyjne w pełni rozwijają swoje umiejętności, jednocześnie nie tracąc swojej dziecięcej radości i indywidualności. Program dydaktyczny został przygotowany w zgodzie z Nową Podstawą Programową w myśl nowej Ustawy Oświatowej przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola-bambino.pl »

  Nasza placówka jest czynnym członkiem ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Regularnie uczestniczymy w dialogu z ustawodawcą w ramach rozmów dotyczących dotowania placówek przedszkolnych przez samorządy lokalne w celu obniżenia kosztów ponoszonych przez polskie rodziców. Zapewniamy wysoki poziom nadzoru agogicznego i metodycznego, prowadzimy staże zawodowe dla nauczycieli podnosząc ich kwalifikacje.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Galeria małych artystów »

  MUMKA to Internetowa galeria prac które tworzy Twoje dziecko. Prac które zachowasz na lata. Dla siebie, rodziny oraz znajomych. Jeśli prac jest tak dużo że nie ma już miejsca aby je chować na półkach. Możesz po prostu, umieścić wszystkie prace w internetowej galerii. Twoje prace dodasz telefonem lub korzystając z komputera a to wszystko ZA DARMO :).

  Data dodania: 17 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sezamkowe »

  Przedszkole niepubliczne w Bydgoszczy ma do zaoferowania rodzicom wysoki poziom edukacji dzieci oraz zabawy. Wykwalifikowana kadra pedagogiczna stale dba o prawidłowy rozwój dzieci. Przedszkole gwarantuje profesjonalną opiekę, naukę oraz prawidłowy rozwój dziecka, rozwój fizyczny i przede wszystkim dobrą zabawę.

  Data dodania: 19 07 2016 · szczegóły wpisu »