Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
Do Bajlandii zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w szczególnych przypadkach od 2,5 lat).
* Oto propozycja zajęć, w których biorą udział wychowankowie Bajlandii: zajęcia muzyczne: rytmika, taniec, improwizacja muzyczno-ruchowa, elementy muzykoterapii; stosujemy różnorodne formy wychowania muzycznego bazujące na koncepcjach E.J. Dalcroze’a, C.Orffa, na koncepcji ruchu rozwijającego R.Labana i W.Sherborne, (4x w tygodniu);
* język angielski z wykorzystaniem jednego z programów oxfordzkich dla przedszkoli ( 4x w tygodniu);
* zajęcia z logopedą (1x w tygodniu);
* gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy (1x w tygodniu);
* warsztaty integracyjne - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny.
Propozycja zajęć w Bajlandii jest skonstruowana tak, aby wspomagać i stymulować harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, intelektualnej, fizycznej, społecznej i twórczej.

Szczegóły strony www.bajlandia.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.bajlandia.edu.pl:

Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 231 Odwiedziny netsprint 20 Odwiedziny msnbot 35 Odwiedziny googlebot 317

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class »

  Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 5 miesiąca do 5 roku życia do wspólnej, fantastycznej nauki i zabawy w naszej placówce w Warszawie - First Class. Placówka funkcjonuje jako przedszkole oraz żłobek.

  Zajęcia w naszym przedszkolu odbywają się w dwóch językach - polskim i angielskim. Pomaga to maluchom zapoznać się z językiem obcym od najmłodszych lat.
  Oprócz tego oferujemy różnorodne zajęcia dydaktyczne - taniec, rytmikę, zajęcia artystyczne, plastyczne pozwalające odkrywać ukryte talenty oraz wiele więcej.

  Dziećmi zajmuje się wysoko wykwalifikowana kadra nauczycielska która kocha dzieci.
  Przedszkole Niepubliczne Warszawa - First Class czynne jest codziennie w godzinach 6.45 - 20.30 co jest znacznym udogodnieniem dla rodziców pracujących po południu.
  Nasz żłobek/przedszkole oferuje 4 pakiety MAXI, MIDI, MINI, MINI 2.
  Zapraszamy wszystkich rodziców i ich pociechy.

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na zabawę »

  pomysły na zabawę - strona rozwijająca zdolności u dzieci poprzez gry i zabawę, pobudzająca kreatywność plastyczną, ruchową, rehablitację niepełnosprawnych dzieci, zabawiająca niemowlaków, przedszkolaków i dzieci starsze, organizująca im wolny czas, ukazująca zabawy na różne pory roku i święta, zachęcająca rodziców do zabawy z dzieckiem.

  Data dodania: 11 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawierzchnie placów zabaw - Flexi-Step »

  Place zabaw są miejscem, które poza dobrą zabawą i pamiętnymi wrażeniami, powinny zapewniać najwyższe bezpieczeństwo. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie elastycznych nawierzchni FLEXI-STEP, wykonanych z mieszaniny gumowego granulatu oraz poliuretanu. Elementami tymi są m.in.: płytki, kostki i krawężniki oraz urządzenia zabawowe STILUM. Dzięki którym stworzycie place zabaw nie tylko niezwykle kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziecie wszelkiego rodzaju karuzele, ślizgawki oraz wyposażenia sportowe. Tworzymy miejsca zabaw zapewniające dzieciom wszechstronny rozwój oraz pozwalające na doskonalenie umiejętności. Stosujemy najnowsze technologie i ciekawe rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda, Zofia Zamolska, Wrocław »

  Terapia zaburzeń mowy dzieci i dorosłych. Wrocław i okolice. Diagnoza i terapia wad wymowy, jąkania, zaburzeń mowy, pomoc w zakresie dysleksji, opóźnionego rozwoju mowy, wad słuchu. Zajęcia w gabinecie lub w domu pacjenta. Grupowe zajęcia profilaktyczne w przedszkolach, szkolenia z zakresu stymulacji rozwoju mowy dla rodziców uczęszczających do szkół rodzenia.

  Data dodania: 29 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bajkowy-dworek.pl »

  Nasze przedszkole „Bajkowy Dworek” jest przedszkolem posiadającym dwa oddziały o różnym profilu edukacyjnym. Liczebność dzieci w grupie jest niewielka, a opiekuje się nimi wykwalifikowany wychowawca mający do dyspozycji pomoc nauczyciela.
  Przedszkole prowadzi wychowanie dwujęzyczne – co oznacza, że drugi język obok języka ojczystego dzieci naturalnym środkiem komunikowania się.
  Zapewniamy:
  - szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych i ogólnorozwojowych
  - bogatą ofertę zajęć dodatkowych
  - programy edukacyjne zatwierdzone przez MEN
  - wykwalifikowaną i przyjazną kadrę
  - wysoki standard wyposażenia sal
  - bezpieczeństwo dziecka w czasie pobytu w placówce
  - mnóstwo różnych atrakcji  Zapraszamy do nowopowstającego żłobka. Trwają zapisy i nabór począwszy od miesiąca stycznia 2013 dzieci od 1 roku życia.


  Wszelkie informacje dostępne są na naszej stronie internetowej oraz pod nr tel: 506 146 946, 509 223 723.


  ŻŁOBEK RUSZA OD 1 MAJA 2013. ZAPRASZAMY

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe wrocław »

  Przedszkole językowe we Wrocławiu to punkt przedszkolny zarejestrowany w Kuratorium Oświaty i realizujący podstawę programową przedszkola w postaci codziennych zajęć z języka angielskiego. Organizujemy zajęcia dodatkowe takie jak ceramika, gimnastyka korekcyjna, rytmika, taniec, zajęcia plastyczne a niewielkie grupy gwarantują indywidualne podejście do każdego dziecka. Wszystkie zajęcia odbywają się w języku angielskim. Kid's Corner to przedszkole wielokulturowe, uczęszczają tu dzieci zarówno pochodzenia polskiego jak i z różnych krajów Europy i całego świata. Promujemy wielokulturowość i tolerancję, dzięki temu nasze dzieci uczą się otwartości i akceptacji dla innych kultur i zwyczajów.

  Data dodania: 22 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja niań, gospoś, serwis sprzątający, panie z Ukrainy »

  Agencja pośrednictwa pracy Mi-Jo Warszawa Pozyskuje klientów dla naszych pracowników z Polski,Ukrainy,Rosji w celu podjęcia współpracy na stanowisko:opieka przy osobach starszych,dzieciach pomoc w domu, sprzątanie. Posiadamy dość obszerną bazę danych pracowników w Polsce, współpracujemy z biurem pośrednictwa na Ukrainie.Zaufane i godne polecenia Kandydatki posiadają kwalifikacje i są pielęgniarkami.Zapraszamy również osób poszukujących pracę. Zapraszamy na naszą stronę z zapoznaniem się innymi usługami i cennikiem.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • DIAGONAL C. ŚWIĄTKOWSKI meble szkolne »

  TablicaSzkolna.pl - sklep internetowy zaprasza. To sklep, którego właścicielem jest firma DIAGONAL meble szkolne z siedzibą w Gdyni, istniejąca od 1990 roku, współpracująca w sposób ciągły z jednostkami oświatowymi, zapewniająca fachowe meble jak i pomoce dydaktyczne dla szkół i przedszkoli. TablicaSzkolna.pl to serwis utworzony z myślą o miejscu, w jakim szybko i sprawnie można dokonać zakupów dydaktycznych pomocy przeznaczonych do jednostek oświatowych. Dystrybucja przez internet to zakupy bez wychodzenia z pomieszczenia. Tablica.pl zapewnia najwyższą jakość zapewnianych artykułów, okazały ich wybór a także dogodne warunki płatności i terminowe dostawy. Prezentowany sklep znajdziecie na stronie:

  Data dodania: 23 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Poznań »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego przedszkola. Kinderki to świetne, prywatne, językowe przedszkole zlokalizowane w Poznaniu. Zajrzyj na naszą stronę internetową i przeczytaj o naszym doświadczeniu.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ilustracje dla Dzieci, Wydawnictw. Edukacyjne Karty Plastyczne, Składanki, Gry »

  Obszerna baza materiałów dydaktycznych dostępnych w preferencyjnych cenach dla rodziców, terapeutów, nauczycieli. Portal zawiera pliki do pobrania, między innymi karty plastyczne do samodzielnego składania, karty grafomotoryczne, karty pracy, kolorowanki.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »