Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie

Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00.
Do Bajlandii zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 6 lat (w szczególnych przypadkach od 2,5 lat).
* Oto propozycja zajęć, w których biorą udział wychowankowie Bajlandii: zajęcia muzyczne: rytmika, taniec, improwizacja muzyczno-ruchowa, elementy muzykoterapii; stosujemy różnorodne formy wychowania muzycznego bazujące na koncepcjach E.J. Dalcroze’a, C.Orffa, na koncepcji ruchu rozwijającego R.Labana i W.Sherborne, (4x w tygodniu);
* język angielski z wykorzystaniem jednego z programów oxfordzkich dla przedszkoli ( 4x w tygodniu);
* zajęcia z logopedą (1x w tygodniu);
* gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami korektywy (1x w tygodniu);
* warsztaty integracyjne - zajęcia wspierające rozwój emocjonalny.
Propozycja zajęć w Bajlandii jest skonstruowana tak, aby wspomagać i stymulować harmonijny rozwój dziecka w sferze emocjonalnej, intelektualnej, fizycznej, społecznej i twórczej.

Szczegóły strony www.bajlandia.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.bajlandia.edu.pl:

Niepubliczne Przedszkole Bajlandia muzyczno-językowe w Cieszynie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 216 Odwiedziny netsprint 20 Odwiedziny msnbot 35 Odwiedziny googlebot 315

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Klub Malucha "Kolorowy Balonik" w Zgierzu »

  Klub Malucha w Zgierzu "Kolorowy Balonik" to kolorowe miejsce, gdzie możecie Państwo pozostawić pod opieką dzieci nawet na 1 godzię! Oferujemy także opieke stalą, w małych gupach do 15 osób. Zapewniamy profesjonalną opieką oraz wyżywienie. Przyjmujemy dzieci w wieku 3-6 lat. Więcej informacji na na stronie internetowej www.balonikzgierz.pl i pod numerem telefonu 606636011. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 23 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedzkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00 do 17.00 oraz od 17.00 do 20.00 za dodatkową opłatą. PROMYCZEK został stworzony z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy.nPrzedszkole posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała oraz prowadzi nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEN. nPosiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej (roczniki: 2006, 2007, 2008, 2009).

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program Radosna Szkoła »

  Program rządowy Radosna szkoła przedstawia szereg zmian w polskiej edukacji. Program sprawia, że edukacja staje się coraz bardziej efektywna, miła i nowoczesna. Oferujemy kompleksowe rozwiązania niezbędne do realizacji placów zabaw z programu Radosna Szkoła. Nasze zabawki zapewniają interaktywny rozwój dzieci i dostarczają im wiele radości. Zmiany w edukacji zwracają uwagę na to, aby dziecko określoną ilość czasu spędzało na świeżym powietrzu, aby mogło rozwijać swoje naturalne zdolności, naturalną potrzebę ruchu. W tym celu zostały zaprojektowane place zabaw programu Radosna Szkoła. Dzięki programowi Radosna szkoła najmłodsi uczniowie będą mieli zapewnione odpowiednie warunki i będą mogli uczyć się w szkole także przez zabawę. Dotychczas zabawki edukacyjne i place zabaw stanowiły standardowe wyposażenie tradycyjnych przedszkoli, ale w niektórych oddziałach przedszkolnych i szkołach ich brakowało. Zmieniamy to!.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nawierzchnie placów zabaw - Flexi-Step »

  Place zabaw są miejscem, które poza dobrą zabawą i pamiętnymi wrażeniami, powinny zapewniać najwyższe bezpieczeństwo. Głównym celem naszej działalności jest dostarczanie elastycznych nawierzchni FLEXI-STEP, wykonanych z mieszaniny gumowego granulatu oraz poliuretanu. Elementami tymi są m.in.: płytki, kostki i krawężniki oraz urządzenia zabawowe STILUM. Dzięki którym stworzycie place zabaw nie tylko niezwykle kolorowe, ale przede wszystkim bezpieczne. Oferowane przez nas produkty wyróżniają się oryginalnym wzornictwem. W naszej ofercie znajdziecie wszelkiego rodzaju karuzele, ślizgawki oraz wyposażenia sportowe. Tworzymy miejsca zabaw zapewniające dzieciom wszechstronny rozwój oraz pozwalające na doskonalenie umiejętności. Stosujemy najnowsze technologie i ciekawe rozwiązania. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Punkt Przedszkolny "SŁODZIAKOWO" Myślenice »

  „SŁODZIAKOWO” jest miejscem w którym maluchy na nowo odkrywają smaki prawdziwego dzieciństwa. Gdzie są bezpieczne i otoczone profesjonalną opieką. Dzięki wspólnej zabawie i radości poszerzają swoje zainteresowania i wszechstronnie się rozwijają. Jest miejscem, gdzie wszystkie dzieci uczą się, bawią, rozwijają, a przede wszystkim czują się „jak w domu”. Placówką do której dzieci z radością wracają.Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku 3-5 lat od poniedziałku do piątku w godz.6.00-18.00.Zapewniamy>Wyżywienie dostosowane dla dzieci ze szczególnymi potrzebami żywieniowymi>Rodzinną atmosferę akceptacji, poczucie bezpieczeństwa>Doświadczoną, wykwalifikowaną kadrę pracującą z pasją>Realizację podstawy programowej MEN> Szeroką gamę zajęć>Plac zabawSOBOTNIE WARSZTATYW godz. 9.00-14.00 zapraszamy wszystkie dzieci(również te niezapisane do placówki)na warsztaty:>SŁODZIAKOWY PODRÓŻNIK. Warsztaty poszerzające wiedzę o geografii i kulturze>SKACZĄCE SŁODZIAKI. Eksplozja ruchowa, plastyczna i muzyczna to jedynie namiastka tego, co mamy do zaoferowania>KLUB MAŁEGO PICASSA. Warsztaty rozwijające zdolności plastyczne dzieciORGANIZACJA URODZINW SOBOTY od godz. 15.00 organizujemy urodziny dla dzieci (również tych niezapisanych do placówkiZapewniamy:malowanie twarzy,wykonanie zwierząt z balonów,zabawy ruchowe z wykorzystaniem chusty animacyjnej, tunelu, piłek, zawody z przeciąganiem liny,zabawy taneczne,konkursy z nagrodami,quizy i zagadki

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • STUDIORYTMIKI zajecia muzyczne dla przedszkoli »

  Studio Rytmiki i Umuzykalniania Dzieci to miejsce, w którym powstają projekty niezwykłych zajęć, pozwalających rozwijać maluchom ich zdolności, lecz również koordynację ruchową, słuch, wyobraźnię, i wiele innych istotnych elementów. Różnorodna oferta obejmuje przede wszystkim takie zajęcia jak na przykład rytmika, gimnastyka z elementami korektywy, nauka tańca oraz śpiewu. Znajdą w niej jednak Państwo także lekcje języka angielskiego albo twórcze warsztaty plastyczne. Studio Rytmiki i Umuzykalniania Dzieci swoją propozycję adresuje do osób administrujących placówkami przedszkolnymi, które pragną w swoich jednostkach wprowadzić takie optymalne rozwiązania, pozwalające zwiększyć szanse ich podopiecznych na prawidłowy oraz całościowy rozwój. Osoby zainteresowane szczegółowymi wiadomościami na temat oferty zapraszamy na

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja niań, gospoś, serwis sprzątający, panie z Ukrainy »

  Agencja pośrednictwa pracy Mi-Jo Warszawa Pozyskuje klientów dla naszych pracowników z Polski,Ukrainy,Rosji w celu podjęcia współpracy na stanowisko:opieka przy osobach starszych,dzieciach pomoc w domu, sprzątanie. Posiadamy dość obszerną bazę danych pracowników w Polsce, współpracujemy z biurem pośrednictwa na Ukrainie.Zaufane i godne polecenia Kandydatki posiadają kwalifikacje i są pielęgniarkami.Zapraszamy również osób poszukujących pracę. Zapraszamy na naszą stronę z zapoznaniem się innymi usługami i cennikiem.

  Data dodania: 03 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Kraków - Safari »

  Niepubliczne przedszkole Safari zaprasza do siebie wszystkie dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Czekają tutaj nowe zabawki, piękny ogródek i całe zaplecze świetnie przygotowane do przyjęcia dzieci w nasze progi. Naszą kadrę tworzą dwie przedszkolanki, które ukończyły najlepsze krakowskie uczelnie pod kątem wykształcenia pedagogicznego. U nas dzieci są otaczane opieką i dbamy o ich zrównoważony rozwój – w przedszkolu Safari nigdy nie ma nudy, dzieci bawią się i radośnie spędzają czas na poznawaniu otaczającego ich świata.

  Data dodania: 12 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Police »

  Niepubliczny Punkt Przedszkolny Urwisek to przedszkole w Policach, które powstało z myślą o mamach, które zastanawiają się czy wybrać pracę zawodową czy opiekę nad dzieckiem. Przedszkole Montessori w Policach i Przęsocinie zaprasza na swoją stronę internetową na której znajdują się aktualności, informacje o nas, pełna oferta oraz cennik, zapisy i galeria. Przedszkole Urwisek proponuje codzienną opiekę podczas której nie brakuje zabaw rozwijających wszystkie zmysły dziecka. Przedszkole oferuje naukę podstawowych czynności życiowych oraz rozwój muzycznych, technicznych i plastycznych umiejętności. Szkoła Montessori pozwala na codzienne uczestnictwo w zabawach na świeżym powietrzu. Gwarantujemy dbałość o najwyższy poziom opieki. Szkoła Montessori oprócz opieki od rannych godzin zaprasza także dzieci do sali zabaw w godzinach popołudniowych. Wtedy odbywają się zajęcia rytmiki, gimnastyczne, plastyczne oraz językowe. Szkoła na terenie Polic i w Przęsocinie powstała z myślą o mamach, które oczekują odpowiedzialnej opieki nad dzieckiem. Szkoła Montessori zaprasza do zapisów oraz na swoją stronę internetową. Naszym celem jest zapewnienie wychowankom możliwości pełnego rozwoju intelektualnego, psychicznego i fizycznego a także przygotowanie ich do podjęcia nauki w szkole podstawowej. Szkoła w Policach zapewnia bezpieczeństwo, higienę, dobrą i przyjazną atmosferę całkowicie wolną od agresji i przemocy. Przedszkole Urwisek dba o rozwój wszystkich rodzajów inteligencji dziecka.

  Data dodania: 08 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Ilustracje dla Dzieci, Wydawnictw. Edukacyjne Karty Plastyczne, Składanki, Gry »

  Obszerna baza materiałów dydaktycznych dostępnych w preferencyjnych cenach dla rodziców, terapeutów, nauczycieli. Portal zawiera pliki do pobrania, między innymi karty plastyczne do samodzielnego składania, karty grafomotoryczne, karty pracy, kolorowanki.

  Data dodania: 24 05 2017 · szczegóły wpisu »