Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie

Szukasz przedszkola dla swojej pociechy? Wybierz Przedszkolenumerjeden, które wyróżnia bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do każdego malucha odwiedzającego placówkę. W trosce o potrzeby rodziców zapewniamy bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę podczas pobytu w naszym przedszkolu prosperującym od wielu lat.

Szczegóły strony przedszkolenumerjeden.pl:

Podlinkuj stronę przedszkolenumerjeden.pl:

Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poziomkowa Akademia - Przedszkole - Bychawa »

  Szukasz idealnego miejsca na rozwój swojego Maluszka? Zapraszamy do Poziomkowej Akademii. Poziomkowa Akademia to alternatywa dla tradycyjnego przedszkola, w którym nierzadko ciężko o miejsce dla dziecka. Nasze niepubliczne przedszkole znajduje się w Kamionce, z dala od hałasu i zgiełku miasta, w miejscu, gdzie dzieci mogą poczuć się swobodnie i bezpiecznie. W naszym poziomkowym przedszkolu, każdy Maluszek może poczuć się wyjątkowo – gdyż zapewniamy idealne warunki do rozwoju i wychowania. Nasza Poziomka Akademia, to idealne miejsce do zabawy i nauki. Mamy mnóstwo zajęć dodatkowych, jak nauka języków obcych, zabawy taneczne, warsztaty ceramiczne, kuchnia dla małych kucharzy, czy gimnastyka dla przyszłych mistrzów. Zapewniamy nie tylko profesjonalny i dobrze przeszkolony personel, ale także doskonałe warunki techniczne i magicznie przyjazną atmosferę. Nie przez przypadek nazwa naszego przedszkola to Akademia Poziomkowa, otóż każdy Maluszek jest dla nas skarbem, o którego dbamy w każdym momencie, by czuł się bezpiecznie i miło za każdym razem będąc w naszym przedszkolu. Pamiętaj, że Twój Maluszek zasługuje na wspaniałe warunki do rozwoju, dlatego postaw na poziomkową akademię i rozwijaj talenty swojego dziecka od najmłodszych lat.

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole językowe Warszawa »

  Przedszkole językowe jest genialnym sposobem na umożliwienie pociechom nauki języków obcych oraz zagwarantowanie im ułatwionego startu w dorosłość. Mały Podróżnik - przedszkole językowe, proponuje naukę angielskiego oraz włoskiego, dzięki czemu dzieciaki mają możliwość opanowania aż dwóch języków obcych na poziomie zbliżonym do ojczystego. Nasze prywatne przedszkole językowe świadczy naukę języków obcych prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli, jak również przez native speakers, mających odpowiednie przeszkolenie pedagogiczne. Państwa pociechy będą więc mogły uczyć się od najlepszych!

  Data dodania: 28 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Swarzędz »

  Zachęcamy do zaznajomienia się z propozycjami publicznej placówki przedszkolnej Jarzębinka, punktu mieszczącego się w Swarzędzu. Opiekujemy się dziećmi nie tylko z samego Swarzędza, ale także z okolic Swarzędza. Jarzębinka to tak naprawdę dwie nowoczesne placówki, położone w Swarzędzu na ul. Kórnickiej oraz przy Pl. Niezłomnych. Obydwa budynki są w pełni wyposażone, zachowujące wszystkie zarządzenia i dostosowane do specyfiki dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki maja zajęcia we w pełni i dostosowanych do ich wieku salach zajęciowych i maja dostęp do wielu edukacyjnych gier i zabaw. Jako profesjonalne przedszkole gwarantujemy fachową kadrę nauczycielską – nauczycieli, dla których priorytetem jest dobro dziecka i z chęciami samorozwoju. Zapewniamy również prowadzone przez profesjonalistów zajęcia ogólnorozwojowe i ukierunkowane na konkretne zainteresowania dziecka. Wszystkie propozycje zajęć są zgodne z wymogami MEN, a wiele wycieczek i eventów, sprawia, że pobyt u nas to błogi czas. Polecamy Swarzędz i publiczne przedszkole Jarzębinka. Wejdź na naszą stronę!

  Data dodania: 08 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Stumilowy Las »

  Przedszkole Stumilowy Las jest miejscem, w którym dzieci poprzez zabawę i umiejętnie wplecione w nią materiały edukacyjne w pełni rozwijają swoje umiejętności, jednocześnie nie tracąc swojej dziecięcej radości i indywidualności. Program dydaktyczny został przygotowany w zgodzie z Nową Podstawą Programową w myśl nowej Ustawy Oświatowej przygotowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Zajęcia wychowawczo-dydaktyczne prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę.

  Data dodania: 31 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Białystok »

  Zapraszamy serdecznie do nowatorskiego przedszkola "Mali podróżnicy". Nasze przedszkole mieści się w Białymstoku w spokojnej i bezpiecznej dzielnicy TBS.

  To co nas wyróżnia to nowatorskie podejście do dzieci. Oprócz oferowanych przez nas standardowych świadczeń, wychowujemy maluchy bawiąc i ucząc poprzez poznawanie nowych kultur. Pozwala to na bogaty rozwój, tolerancje i świadome pojmowanie otaczającego nas świata.

  Posiadamy umiejętności i predyspozycje do wychowywania dzieci autystycznych. Na naszej stronie, rodzice mogą dowiedzieć się co aktualnie dzieje się w naszym przedszkolu i jakie prowadzone są zajęcia. By jeszcze lepiej spełniać zasady wychowania, opracowaliśmy metody pracy z pociechami po przez pedagogikę zabawy, gimnastykę twórczą, bajkoterapię, metody relaksacji, żywego słowa czy też metodę Dennisona.

  Zapraszamy serdecznie na stronę internetową naszego przedszkola, gdzie w zaciszu domowym dowiedzą się Państwo więcej szczegółów.

  Data dodania: 28 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola-bambino.pl »

  Nasza placówka jest czynnym członkiem ogólnopolskiego Stowarzyszenia Przedszkoli Niepublicznych. Regularnie uczestniczymy w dialogu z ustawodawcą w ramach rozmów dotyczących dotowania placówek przedszkolnych przez samorządy lokalne w celu obniżenia kosztów ponoszonych przez polskie rodziców. Zapewniamy wysoki poziom nadzoru agogicznego i metodycznego, prowadzimy staże zawodowe dla nauczycieli podnosząc ich kwalifikacje.

  Data dodania: 11 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Słupsk - Bajkowe Przedszkole w Słupsku »

  Bajkowe Przedszkole to niepubliczne przedszkole w Słupsku, które oferuje wysoką jakość edukacji połączoną z nauką języka angielskiego metodą Helen Doron. Jako pierwsze przedszkole w Słupsku opracowaliśmy specjalny system codziennego informowania rodziców o postępach dziecka. Wyposażenie przedszkola to markowe meble i zabawki zapewniające pełne bezpieczeństwo. Ogród przy przedszkolu pozwala na pełnię zabaw na świeżym powietrzu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym harmonogramem dnia i programem edukacyjnym. Zapraszamy! Bajkowe Przedszkole w Słupsku.

  Data dodania: 12 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet logopedyczny LOGAMA Anna Jugo »

  Strona zawiera informacje o gabinecie logopedycznym LOGAMA prowadzonym Annę Jugo, logopedę i neurologopedę z wieloletnim doświadczeniem w pracy zarówno z dziećmi, z młodzieżą i dorosłymi. Na stronie informacje o usługach i cenniku oraz dane kontaktowe i porady logopedyczne. Gabinet jest doskonale zlokalizowany przy ulicy Kwiskiej 5/7 we Wrocławiu - w pobliżu ulicy Legnickiej. Gabinet jest bardzo dobrze wyposażony, a sama diagnoza i terapia przebiega w wyjątkowo sprzyjającej atmosferze, dzięki umiejętnościom i doświadczeniu prowadzącego zajęcia logopedy. Zapraszamy na stronę www.logopedycznygabinet.pl i do gabinetu.

  Data dodania: 05 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne Przedszkole Happy Kids »

  Pragniemy przedstawić państwu ofertę nauki przedszkolnej w naszych placówkach. Prowadzone są one z głębokim zaangażowaniem i myślą o jak najlepszej przyszłości pociech do nich uczęszczających. Staramy się by wszystkie dzieci czuły się u nas jak w domu, zapewniamy im zarówno zabawę jak i odpowiednią dozę nauki. Specjalizujemy się w rozwijaniu pasji artystycznych, sportowych i językowych, co pozwala dzieciom szybciej przyswoić daną wiedzę. Aktualnie posiadamy sześć przedszkoli na terenie Krakowa.
  Każda placówka jest zapewnia odpowiednie warunki kształcenia dzieci. Co nas wyróżnia to: monitoring sal, własna kuchnia, przygotowanie posiłków we współpracy z dietetykiem, doświadczony personel.
  Nasze przedszkola posiadają następujące profile: artystyczno-językowy, sportowo-językowy oraz językowy. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 25 09 2015 · szczegóły wpisu »
 • Montessori niepubliczne przedszkole i żłobek »

  Ogrody Montessori to niepubliczne przedszkole oraz żłobek. Według nas, tylko dobrze spędzony czas w dzieciństwie może być podstawą do dalszego rozwoju czy samokształcenia. W trosce o przyszłość pomagamy Waszym dzieciom zbudować dla siebie i dla nas solidny fundament

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »