Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie

Szukasz przedszkola dla swojej pociechy? Wybierz Przedszkolenumerjeden, które wyróżnia bardzo indywidualne i profesjonalne podejście do każdego malucha odwiedzającego placówkę. W trosce o potrzeby rodziców zapewniamy bezpieczeństwo oraz przyjazną atmosferę podczas pobytu w naszym przedszkolu prosperującym od wielu lat.

Szczegóły strony przedszkolenumerjeden.pl:

Podlinkuj stronę przedszkolenumerjeden.pl:

Niepubliczne przedszkole na warszawskim Wilanowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 3 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Punkt przedszkolny Chatka Puchatka w Ostrołęce »

  Oficjalna strona Punktu Przedszkolnego Chatka Puchatka mieszczącego się w Ostrołęce przy ul. Wiejskiej 11.
  Oprócz programu ABC ….. w naszym punkcie dzieci uczestniczą w dodatkowych zajęciach mających na celu ich rozwój intelektualny, poprawienie sprawności fizycznej oraz rozwijanie zdolności manualnych poprzez zabawę.

  Data dodania: 13 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki dla dzieci »

  Najlepsze kolorowanki dla dzieci dostępne na przyjaznej dla dzieci stronie internetowej. Znajdziecie tutaj największy zbiór starannie wybranych kolorowanek dla dzieci. Ponadto serwis jest zaufaną stroną dla dziecka, która posiada ładną oprawę graficzną, przyjazne dla dziecka menu i przejrzyste podglądy kolorowanek wraz z oryginalnymi tytułami i nazwami w większości znanych i lubianych bohaterów z dzieciństwa. Wszystkie kolorowanki dla dzieci zawarte na stronie są przygotowane do dużego druku na standardowej kartce papieru A4. Nasze kolorowanki dostarczą radość Twojemu dziecku i sprawią doskonałą zabawę, szczególnie w długie i kolorowe weekendy przy malowaniu kolorowanek.

  Data dodania: 10 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • miniPRZEDSZKOLAK.pl przedszkole Warszawa Włochy »

  Każdy rodzic stara się wychować swoją pociechę najlepiej jak to możliwe. Proces ten rozpoczyna się już po urodzeniu. Maluchy obserwują zachowanie dorosłych i starają się je naśladować. Niezwykle istotne jest więc aby dawać odpowiednie wzorce i dzięki temu kierunkować rozwój młodego człowieka. Kolejnym etapem jest żłobek lub przedszkole. Niestety w tym przypadku rodzic ma jedynie wpływ na wybór placówki, reszta zależy już od personelu. Miniprzedszkolak to miejsce stworzone z miłości do dzieci. Pracujące tu osoby posiadają wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Staramy się wprowadzać dzieci w świat nauki poprzez zabawę i ćwiczenia językowe. W każdym przypadku niezwykła uwagę poświęcamy temu aby odbywało się to w miłej i bezstresowej atmosferze. Dzięki temu czas spędzony mija szybciej a co najważniejsze powoduje chęć dziecka do przebywania w nim. Dzięki wielu zajęciom dodatkowym nasza placówka jest jedną z najlepszych na rynku. Tworzymy niewielkie grupy co pozwala poświęcić każdemu dziecku więcej uwagi i indywidualnego podejścia. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia przedszkola. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Wieliczka »

  Posiadasz małe dzieci, a chcesz powrócić do zawodu? Nie musisz obecnie czuć wątpliwości w tej sprawie. Nasze prywatne przedszkole w Wieliczce perfekcyjnie zatroszczy się o Twoje pociechy. W tym lokalu jest ogromnie rodzinna aura, maleństwo zatem będzie poruszało się jak u siebie. Stawiamy duży akcent na ochronę maluchów, nic więc im w tym miejscu nie grozi. Zabiegamy też o ich rozwijanie, będą zatem wspaniale przygotowane do pójścia do podstawówki. To prywatne przedszkole udostępnia najróżniejsze zajęcia doskonalące, na przykład zajęcia muzyczne czy kształcenie języka obcego. Przyprowadź własne dziecko do naszego przedszkola.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Płock »

  Szukasz odpowiedniego przedszkola na terenie miasta Płock? Chcesz żeby Twoje dziecko korzystało z opieki przedszkolnej maksymalnie? Sprawdź co przygotowało dla Ciebie przedszkole Promyczek, działające na terenie miasta Płock. Zapraszamy

  Data dodania: 25 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne »

  Mini Misie Warszawa - Witamy na naszej stronie. Prywatna placówka prowadząca działalność opiekuńczo–pielęgnacyjną (prywatny żłobek w Warszawie) oraz wychowawczo dydaktyczną (punkt przedszkolny) dla dzieci w wieku od 5 miesięcy do 5 lat. Żłobek w Warszawie - Ursus, Ochota, Włochy. Powstaliśmy z myślą o szczęściu dzieci - Zapewniamy opiekę i wczesną edukację, zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Poznań »

  Zachęcamy do poznania oferty najciekawszego przedszkola nieopodal stolicy Wielkopolski. Działamy w Swarzędzu, ale zapraszamy dzieci także z Poznania. Na naszej tronie: Lisek-urwisek.pl można się wnikliwie zapoznać z naszymi propozycjami w sferze planu zajęć, adaptacji maluchów do przedszkola oraz naszej działalności w zakresie wypożyczania przebrań karnawałowych.
  Przedszkole administrujemy w oparciu o wytyczne Kuratorium Oświaty w Poznaniu,sprawia to, że zapewniamy najlepiej zaplanowane pod względem dydaktycznym i wychowawczym zajęcia, wyspecjalizowaną kadrę oraz nowoczesny, uwzględniający wszystkie wymogi obiekt. Profilem naszego działania jest profil artystyczno-językowy, to sprawia, że jesteśmy placówką, która Twojemu dziecku zagwarantuje wszechstronny rozwój. Zatem najlepsze prywatne przedszkole w Swarzędzu znajdziesz na Lisek-urwisek.pl

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole.wspkorczak.eu »

  Akademickie Przedszkole Mali Odkrywcy to idealna placówka dla Twojego dziecka. Realizujemy program ustalony przez MEN, tworząc jednocześnie rodzinną i przyjazną atmosferę. Chcemy by dzieci mogły bez przeszkód rozwijać talenty. Dodatkowo zapewniamy bezwzględne bezpieczeństwo, idealną lokalizację, zabawki, sprzęty, certyfikaty. Organizujemy różnego rodzaju zabawy i wydarzenia, np. Warsztaty Wielkanocne dla dzieci i rodziców.

  Data dodania: 15 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Chatka Kubusia Puchatka - Przedszkole Lusowo, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo »

  Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” to trzy publiczne placówki oświatowe ulokowane pod Poznaniem w Lusowie, Tarnowie Podgórnym i Przeźmierowie. W 2008 roku przedszkole zostało nagrodzone Certyfikatem Najwyższej Jakości w Edukacji za wysoki poziom zajęć dydaktycznych.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »