NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy do nowoczesnej Szkoły Jęzka Angielskiego w centrum Wrocławia.
Rożnorodność kursów, gwarancja zdania każdego egzaminu.

Kameralne grupy, wykwalifikowana kadra!

Ruszamy w październiku, zapisy trwają!

wejdz na www.cityenglish.pl

Kursy maturalne i egzaminacyjne, tygodniowe i weekendowe!

ATRAKCYJNE CENY, SUPER LOKALIZACJA - obok przejścia Świdnickiego! Tramwaje, autobusy, parking obok budynku!

Promocje na podręczniki!


ZAPRASZAMY Join our school!

Szczegóły strony www.cityenglish.pl:

Podlinkuj stronę www.cityenglish.pl:

NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 132

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Angielski Ursynów »

  Szkoła językowa Simon Says działa w Warszawie w dzielnicy Ursynów. Zapraszamy dzieci i młodzież na kursy języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia z języków obcych prowadzimy przez okres roku szkolnego, natomiast w okresie wakacji i ferii zimowych organizujemy obozy językowo-sportowe oraz wyjazdy rodzinne.

  Data dodania: 04 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • The Polish Studio - Indywidualne kursy języka polskiego dla obcokrajowców »

  The Polish Studio Anna Bojarska oferuje indywidualne kursy języka polskiego oraz językowe wsparcie dla obcokrajowców. Zapewniamy elastyczne programy nauczania, indywidualne podejście oraz intensywną pracę w domowej atmosferze.

  Data dodania: 20 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowska Akademia Twórczej Edukacji - TATE »

  W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji każda grupa realizuje niecodzienny program zajęć adekwatny do wieku.

  Kursy stworzone są tak, by rozwijać i wydobywać twórcze zdolności, tkwiące w każdym z nas.

  Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież szkolną, studentów dorosłych i rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Egida - obozy językowe w Anglii »

  EGIDA – Biuro specjalizujące się w organizacji młodzieżowych obozów językowych w Anglii powstało w 1997 roku w odpowiedzi na zainteresowanie uczniów Szkoły Języków Obcych Egida założonej w 1994 r. Prowadzą kursy językowe oraz obozy językowe w Anglii.
  Od kilku już lat na obozy językowe do Anglii wyjeżdża młodzież z całej Polski.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • ESE-Tours »

  Elite School of English oferuje kursy angielskiego oraz wyjazdy dla dzieci i młodzieży na kolonie językowe w Wielkiej Brytanii prowadzone przez szkołę PLUS. Szkoła PLUS jest akredytowana przez Britsh Council oraz ABLS.
  ESE-Tours oferuje letnie kursy nauki języka angielskiego z pełnym zakwaterowaniem u rodzin angielskich lub w domach studenckich. Organizacją wyjazdów zajmuje się licencjonowany organizator turystyki z wieloletnią praktyką.
  Wyjazd młodzieży na wakacyjny kurs do Wielkiej Brytanii to najbardziej efektywny sposób nauki. Uczniowie nie tylko studiują język angielski podczas zajęć lekcyjnych, ale również mają nie powtarzalną okazję, aby nie tylko rozmawiać po angielsku ze swoimi nowymi kolegami z klasy pochodzącymi z różnych stron świata, ale także okazję, aby praktycznie użyć język angielski w codziennych sytuacjach będąc otoczony przez rodowitych Anglików.
  Pobyt na kursach letnich to również wiele okazji, aby poznać lepiej kulturę, historię i zwyczaje Anglii. Nasi koordynatorzy to rodowici Anglicy i będąc z uczniami przez większość czasu wolnego pokażą i przekażą uczniom to, co jest zbyt aktualne o życiu w Anglii, aby się mogło znaleźć w obecnych podręcznikach.
  W czasie wolnym uczniowie maja też możliwość poznania nowych kroków tanecznych na zajęciach z instruktorami tańca lub też nowych sportów na zajęciach z trenerami sportowymi.

  Data dodania: 23 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liceum Ogólnokształcące Kraków »

  Jeśli Twe dziecko ukończyło właśnie uczenie się w szkole gimnazjalnej i chciałoby kontynuować naukę w szkole średniej, to liceum ogólnokształcące w Krakowie będzie idealnym wyjściem. Lekcje prowadzi jedynie doświadczona grupa nauczycielska, jaka naciska w szczególności na rozwój dowolnego dziecka. Kadra nauczycieli uważnie dobiera metody uczenia, dobierając je do pasji i poziomu dzieci. Dodatkowo to prywatne liceum zapewnia najdoskonalsze okoliczności kształcenia dla każdego dziecka. Dostarcza rzetelne nauczenie się do egzaminu maturalnego. To liceum w Krakowie jest biletem wstępu na wszystkie studia w kraju.

  Data dodania: 29 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agnieszka Tadeusiak - tłumacz języka włoskiego »

  Pisemne i ustne tłumaczenia z włoskiego na polski i polskiego na włoski.

  Moje referencje to m.in.:
  - najwyższy możliwy certyfikat znajomości języka włoskiego
  - ponad 15 letnia praktyka w tłumaczeniu pisemnym i ustnym
  - wieloletnia praktyka w biznesie i kontaktach handlowych

  Specjalizuję się w tłumaczeniach z następujących dziedzin:
  - prawo
  - biznes
  - handel
  - historia
  - artykuły prasowe
  - Unia Europejska

  Data dodania: 01 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fundacja Sakura - kursy języka japońskiego »

  Zapraszamy na kursy języka japońskiego i warsztaty kulturowe w Fundacji Krzewienia Kultury Japońskiej Sakura w Warszawie.Organizujemy także wyjazdowe wakacyjne i semestralne kursy języka japońskiego w Tokio, w Japonii.

  Data dodania: 11 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Rosyjski Bielsko Biała »

  Rosyjski Bielsko Biała to niekomercyjny portal dla popularyzowania nauki języka rosyjskiego. Popularność języka rosyjskiego rośnie z roku na rok. Liczne kursy językowe dla osób prywatnych i firm świadczą, że w kraju takim jak Polska znajomość rosyjskiego wciąż jest potrzebna. Warto podnieść swoje kwalifikacje i dać sobie szansę na nowe miejsce pracy właśnie dzięki rosyjskiemu, wykorzystywanemu w komunikacji z partnerami biznesowymi także przez firmy zlokalizowane w Bielsku-Białej. Zachęcamy wszystkich zauroczonych tym językiem słowiańskim do dodawania artykułów o języku rosyjskim.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia MIW: www.przysiegly-litewski-miw.pl »

  Tłumacze przysięgli języka litewskiego zrzeszeni w ramach biura MIW wykonują tłumaczenia uwierzytelnione wszystkich typów dokumentów. Tłumaczenia poświadczone to jednak nie jedyny rodzaj przekładu, jakim się zajmują, wykonują bowiem tłumaczenia tekstów o różnorodnej tematyce. Dodatkowo, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby klientów, tłumacze mogą dokonywać przekładu aż w trzech trybach – standardowym, przyśpieszonym i ekspresowym. W ofercie tłumaczy języka litewskiego znajdują się także tłumaczenia ustne, które są wykonywane na terenie całej Polski, mimo że główna siedziba MIW znajduje się w Warszawie. Do biura przy stacji Metro Centrum, można się zgłosić w celu wyceny tłumaczenia i jego odbioru. Klienci z całego kraju mają jednak możliwość przesłania dokumentów drogą mailową oraz przesłania wykonywanego tłumaczenia pocztą lub za pośrednictwem firmy kurierskiej. Gwarantujemy wiążącą wycenę w ciągu jednej godziny. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 23 02 2017 · szczegóły wpisu »