NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zapraszamy do nowoczesnej Szkoły Jęzka Angielskiego w centrum Wrocławia.
Rożnorodność kursów, gwarancja zdania każdego egzaminu.

Kameralne grupy, wykwalifikowana kadra!

Ruszamy w październiku, zapisy trwają!

wejdz na www.cityenglish.pl

Kursy maturalne i egzaminacyjne, tygodniowe i weekendowe!

ATRAKCYJNE CENY, SUPER LOKALIZACJA - obok przejścia Świdnickiego! Tramwaje, autobusy, parking obok budynku!

Promocje na podręczniki!


ZAPRASZAMY Join our school!

Szczegóły strony www.cityenglish.pl:

Podlinkuj stronę www.cityenglish.pl:

NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 72 Odwiedziny googlebot 132

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Edutainment - Indywidualne Lekcje Angielskiego z Dojazdem w Warszawie »

  Oferujemy indywidualne lekcje języka angielskiego z dojazdem do klienta. Lekcje są dostosowywane do wymagań, poziomu, oraz umiejętności naszych uczniów.

  Oferujemy również korektę tekstu napisanego w języku angielskim jak i tłumaczenie z języka angielskiego i na język angielski.

  Data dodania: 08 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Interaktywne testy gimnazjalne on-line - Egzamin gimnazjalny »

  Testy humanistyczne, matematyczno-przyrodnicze oraz z języka obcego nowożytnego do egzaminu gimnazjalnego. Generator losowych testów interaktywnych on-line do rozwiązywania. Przykładowe pytania, zadania, arkusze i klucze odpowiedzi dla gimnazjalistów. Wyniki egzaminu po gimnazjum. Egzamin w trzeciej klasie gimnazjum z polskiego, matematyki, angielskiego, niemieckiego, francuskiego.

  Data dodania: 19 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowska Akademia Twórczej Edukacji - TATE »

  W Tarnowskiej Akademii Twórczej Edukacji każda grupa realizuje niecodzienny program zajęć adekwatny do wieku.

  Kursy stworzone są tak, by rozwijać i wydobywać twórcze zdolności, tkwiące w każdym z nas.

  Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy dzieci od 3 roku życia, młodzież szkolną, studentów dorosłych i rodziców. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś ciekawego dla siebie.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Półkolonie Wrocław »

  Półkolonie językowe LEKTORA to nauka języka angielskiego w czasie ferii, połączona z urozmaiconym programem rekreacyjnym we Wrocławiu. Z nami dzieci mogą spędzić fantastyczne ferie w mieście Zapraszamy dzieci w wieku od 6 do 14 lat.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń języka angielskiego dla firm – Transpolis, Toruń »

  Teksty prawne zazwyczaj są trudne do przetłumaczenia, gdyż zawierają dużo specjalistycznego słownictwa. Najlepiej nasza firma radzi sobie właśnie z takimi niebanalnymi tekstami – zapraszamy do zapoznania się z ofertą biura tłumaczeń Transpolis. Istnieje opcja złożenia zamówienia na przełożenie w naszym biurze za pośrednictwem strony internetowej www.transpolis.pl – wypełnij odpowiedni formularz podając dane kontaktowe, rodzaj tłumaczenia i termin realizacji załączając odpowiedni plik z tekstem, by wysłać zgłoszenie.

  Data dodania: 13 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w mieście Poznań »

  Posiadanie interesującego, wartościowego artykułu, publikacji czy np. książki, jednakowoż w obcym dla nas języku jest smutne i flustrujące, uniemożliwia nam bowiem zrozumienie tekstu. W takiej sytuacji nie ma innego wyjścia jak zlecić tłumaczowi profesjonalny przekład na rodzimy język. Prowadzona przez Ministra Sprawiedliwości lista tłumaczy przysięgłych zawiera wszystkie tego typu zarejestrowane osoby. Numer wpisu pani Marceli Pikuły w niniejszej księdze to TP/646/05. Istnieje możliwość wysłania tekstu do wstępnej wyceny.

  Data dodania: 28 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MultiKulti Szkoła Języków Obcych - Ostrów Wielkopolski »

  Wierzymy, że największą wartością, jaką może zaoferować szkoła językowa jest kadra profesjonalnie przygotowanych lektorów. W MultiKulti dobrze się znamy i lubimy, a wspólna praca bardzo nas cieszy. Chociaż jesteśmy zespołem młodych nauczycieli, każdy z nas posiada niezbędne przygotowanie pedagogiczne i lata doświadczenia w pracy z grupami na każdym poziomie zaawansowania. Jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi i staramy się połączyć tradycyjne metody nauczania z najnowszymi trendami w dydaktyce. Dlatego w MultiKulti nasze zajęcia z podręcznikiem i tablicą przeplatamy z pracą na tabletach. Aby zobaczyć, jak szybko i przyjemnie język wchodzi dzięki temu do głowy, zapraszamy do naszej szkoły! Jeśli chcesz się uczyć z rówieśnikami, masz gwarancję małych, od 4- do 6-osobowych grup i maksymalnie dużej uwagi nauczyciela. Jeśli bardziej odpowiada Ci tryb nauki solo, zajrzyj do zakładki "Kursy indywidualne". A może chcesz się uczyć z przyjacielem? Mamy coś dla każdego.Poświęcamy uczniom czas nie tylko na lekcji. Wytłumaczymy Ci każde, nawet najbardziej zawiłe zagadnienie gramatyczne, rozwiążemy Twoje kłopoty z pisaniem, zaradzimy też na problemy z wymową.Przygotowujemy do egzaminów i certyfikatów, a każdy kurs kończy się uzyskaniem dyplomu naszej szkoły. Oceniamy Cię na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego, co oznacza, że uzyskane stopnie są uniwersalne i można je porównać z doświadczeniem Twoich koleżanek i kolegów z całego kontynentu!

  Data dodania: 11 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Norweskiwroclaw.pl Intensywny kurs norweskiego we Wrocławiu »

  Zapraszam na intensywny kurs języka norweskiego we Wrocławiu na każdym poziomie, który polecam przede wszystkim dla osób potrzebujących opanować język norweski na danym poziomie językoym w możliwie krótkim czasie, w celu zdania egzaminów takich jak Norskprøve czy Bergenstest oraz przygotowania pod kątem rozmowy kwalifikacyjnej. Oprócz kursu intensywnego prowadzę zajęcia na dowolnym poziomie językowym w trakcie następujących kursów: norweski standardowy, norweski wieczorowy, norweski online, norweski weekendowy.

  Data dodania: 02 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Bielsko Biała »

  Portal niekomercyjny Angielski Bielsko Biała ma na celu promowanie nauki języka angielskiego dla osób mieszkających w Bielsku-Białej. Portal przedstawia artykuły o Anglii, gramatykę angielską, zwyczaje itd. To angielski jest dominującym językiem biznesu, dyplomacji czy internetu. Można już mówić o nim jako o międzynarodowym czy też globalnym języku.

  Data dodania: 27 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przy Arkadii »

  Wykwalifikowany lektor prowadzi lekcje indywidualne i grupowe, metodą tradycyjną lub ekspresową we wszystkie dni tygodnia. Nawet dla opornych. Stawka ustalana w zależności pobieranych lekcji w tygodniu.

  Data dodania: 11 08 2015 · szczegóły wpisu »