Oficjalna strona Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Oficjalna strona Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego

Strona zawiera informacje na temat Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego,patrona szkoły - bł Augusta Czartoryskiego, krypty rodziny Czartoryskich mieszczącej się w sieniawskim kościele, historii szkoły, działalności MBK i PTTK oraz wszystkich projektów realizowanych w naszym gimnazjum. Na niej znajdziecie również wiele zdjęc zmieszczonych w galerii szkolnej

Szczegóły strony www.gimnazjumwsieniawie.pl:

Podlinkuj stronę www.gimnazjumwsieniawie.pl:

Oficjalna strona Gimnazjum w Sieniawie im. bł. Augusta Czartoryskiego

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 159 Odwiedziny msnbot 21 Odwiedziny googlebot 367

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wzory matematyczne, fizyczne, chemiczne. »

  Strona zawiera materiały pomocnicze do nauki matematyki, fizyki i chemii: bezpłatne programy (program do rysowania wykresów funkcji, rozwiązywania układów równań, liczenia wyznaczników macierzy, liczenia mas molowych związków chemicznych, program do przeliczania jednostek fizycznych i inne), wzory matematyczne, chemiczne i fizyczne oraz zadania z rozwiązaniami, forum matematyczne, chemiczne i fizyczne, wzory strukturalne i sumaryczne, twierdzenia matematyczne, tablice matematyczne.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Liceum niepubliczne »

  Strona Liceum Niepublicznego nr 29 im Ignacego Jana Paderewskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona Gimnazjum Niepublicznego nr 7 im Gustawa Herlinga-Grudzińskiego w Warszawie ulica Powązkowska 90. Strona o jednej z najstarszych szkół w Warszawie prowadzonej przez dyrektor Bożenę Krysztoforską, bezpieczna szkoła z małymi kameralnymi klasami, atrakcyjne warunki rekrutacji, indywidualne podejście do każdego ucznia.

  Data dodania: 30 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Maturalne »

  Centrum edukacyjne zaprasza wszystkich uczniów do skorzystania z bardzo bogatej oferty kursów przygotowujących do matury. W naszej bogatej ofercie znajdziecie m.in. kursy dla gimnazjalistów oraz szóstoklasistów. Dołącz do grona naszych stałych i zadowolonych klientów, przekonaj się sam że warto inwestować w swoje wykształcenie. Możemy pochwalić się bardzo dobrymi referencjami. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty

  Data dodania: 02 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Dyplomy »

  Strona www.dyplomy.edu.pl to mini agregator darmowych wzorów dyplomów. W zasobach naszego serwisu znajdziesz m.in. dyplomy szkolne, dyplomy dedykowane dla dzieci, dyplomy o tematyce sportowej oraz śmieszne dyplomy na różne okazje takiej jak: osiemnastki czy też urodziny znajomych. Wszystkie wzory dostępna w naszym serwisie są udostępniane bezodpłatnie, tzn., że możesz je pobrać, wyedytować a następnie wydrukować i wręczyć dowolnej osobie. Wiele firm oferuje usługi drukowania dyplomów na zamówienie, jednak często koszt jednego dyplomy jest zdecydowanie za wysoki. Jeśli chcesz zaoszczędzić to pobierz wzory naszych dyplomów i wydrukuj je na swojej drukarce!

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Forum edukacyjne - matura, liceum, studia »

  Forum dotyczące wszystkich zagadnień związanych z edukacją w Polsce. Od szkoły podstawowej, poprzez gimnazjum, liceum lub technikum, maturę, studia i dalszą edukację. Podyskutuj o problemach z nauką, poradź się jak sobie poradzić w trudnej sytuacji w szkole, poszukaj pomocy w rozwiązaniu zadania domowego, napisania pracy czy też korepetycji. Na forum jest też dział dla nauczycieli i dyrektorów, informacje o prowadzeniu placówki edukacyjnej i przygotowaniach do egzaminu dojrzałości zarówno dla uczniów jak i nauczycieli.

  Data dodania: 05 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przecieki maturalne 2013 »

  Sprawdz co Cię czeka na maturze w maju 2013! Pewniaki z matematyki i polskiego już są do pobrania! Co roku cieszymy bardzo wysokim procentem trafialności i zgodności. Ponad 96%! Sprawdz już dziś! Zapraszamy do pobierania za darmo!

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak się pisze słowa i wyrażenia? - Szybki Słownik »

  Słownik prezentujący pisownię popularnych słów i wyrażeń występujących w potocznym języku, które sprawiają Polakom najwięcej problemów. Można w nim znaleźć nie tylko polskie określenia, ale też pochodzące z obcych języków.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej »

  Publiczne Gimnazjum im. Czesława Miłosza w Topoli Królewskiej. W dziale wydarzenia znajdują się bieżące wydarzenia z życia gimnazjum. W pozostałych zakładkach można znaleźć, m.in. historię miejscowości i szkoły, działalność gimnazjum, dokumenty, galeria zdjęć, informacje o kołach zainteresowań.

  Data dodania: 12 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog, Psychoterapeuta Gdańsk, Gdynia, Sopot »

  Jesteśmy zespołem psychologów, psychoterapeutów i socjoterapeutów udzielających profesjonalnej pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej osobom potrzebującym. Przeprowadzamy szkolenia, warsztaty, superwizje na terenie Gdyni, Gdańska i Sopotu.Psychoterapia psychodynamiczna w oparciu o którą pracuje Pomorski Ośrodek Psychoterapii (Gdańsk, Gdynia, Sopot) wywodzi się z nurtu psychoanalitycznego. Celem terapii jest dokonanie zmiany, a drogami prowadzącymi do tego są m. in.: analiza zdarzeń i procesów, praca nad relacjami interpersonalnymi oraz nad procesami intrapsychicznymi, możliwość uzyskania w relacji pacjent – terapeuta korektywnych doświadczeń emocjonalnych w obszarze deficytów.Wnoszone przez pacjenta tematy są podczas sesji terapeutycznej omawiane z uwzględnieniem historii życiowej pacjenta oraz analizy procesów nieświadomych. Poprzez relację terapeutyczną następuje zmiana obrazu siebie pacjenta, postrzegania świata oraz własnych trudności i obszarów konfliktowych.Terapia odbywa się w oparciu o strukturę tj. ustalone na pierwszym spotkaniu częstotliwość, czas trwania sesji (45-50min) oraz odpłatność. Dobór technik psychoterapeutycznych uzależniony jest od typu leczonych zaburzeń.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matma jest łatwa »

  Serwis poświęcony zagadnieniom z matematyki. Objaśnione krok po kroku wszelkie definicje matematyczne, wyprowadzone wzory, rozwiązane zadania z różnych dziedzin matematyki. W przystępny sposób można zgłębić wiedzę z danego działu matematycznego. Serwis przeznaczony przede wszystkim dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, średnich i uczelni wyższych.

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »