Our kids / dzieci rodzice nauczyciele - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Our kids / dzieci rodzice nauczyciele

Strona adresowana jest do anglistow oraz rodzicow dzieci uczących się jezyka angielskiego oraz dzieci dwujęzycznych. Strona zawiera darmowe pomysły na lekcje, zabawy i gry w domu, materialy metodyczne i pedagogiczne, forum, artykuly metodyczne, ciekawe strony oraz ksiązki.

Szczegóły strony kids.npx.pl:

Podlinkuj stronę kids.npx.pl:

Our kids / dzieci rodzice nauczyciele

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 142 Odwiedziny netsprint 38 Odwiedziny msnbot 23 Odwiedziny googlebot 213

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język hiszpański »

  Serwis edukacyjny oferujący naukę języka hiszpańskiego online. Wyróżnia się tym, iż oferuje darmowy kurs języka hiszpańskiego od podstaw, na który składają się lekcje hiszpańskiego w postaci plików nagrań mp3 oraz ćwiczeń i słowniczków. Strona zawiera również darmowe ogłoszenia o korepetycje z hiszpańskiego, przygotowanie do matury, arkusze maturalne z poprzednich lat, i wiele innych ciekawych artykułów. Serwis prowadzony przez nauczyciela języka hiszpańskiego

  Data dodania: 05 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje, kursy maturalne »

  Szkoła academic prowadzi korepetycje, kursy maturalne, gimnazjalne z przedmiotów:
  język polski,
  język angielski,
  język niemiecki,
  matematyka,
  fizyka,
  chemia
  Kursy prowadzone są w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Organizujemy również kursy językowe dla firm z języka niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne - język angielski prawniczy,medyczny oraz biznesowy.

  Data dodania: 03 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły językowe Lublin »

  Szkoła języków obcych w Lublinie, dysponująca bogatym szesnastoletnim doświadczeniem w nauczaniu języków na rożnych poziomach zaawansowania. Szkoła jest pierwszym, jedynym w Lublinie i regionie Centrum Egzaminacyjnym Instytutu Goethego. Szkoła przeprowadza kursy na najwyższym poziomie – przekonaj się sam.

  Data dodania: 18 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Agencja Tłumaczeń »

  Agencja Tłumaczy Zawodowych, skupiającą grono profesjonalnych i doświadczonych specjalistów. Agencja Tłumaczeń zajmuje się obsługą firm, instytucji i Klientów indywidualnych z całej Polski. W wykonywanych przez nas tłumaczeniach oferujemy przede wszystkim wysoką jakość, terminowość realizacji zlecenia, uczciwość, rzetelność i profesjonalizm w działaniu.
  Oferujemy profesjonalne przekłady pisemne i ustne tekstów specjalistycznych, technicznych i biznesowych w wielu językach i o różnym stopniu trudności.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Smok Angielski - Doradztwo językowe »

  Wygodna, skuteczna i atrakcyjna cenowo nauka angielskiego
  przez Skype. Doradcy językowi prowadzą kursy online na żywo z użyciem
  wirtualnych pomocy naukowych. Autorskie podejście do nauczania języka
  angielskiego, oparte na tzw. metodzie komunikacyjnej - najważniejsze
  jest porozumiewanie się w różnych sytuacjach społecznych. Nasz sekret
  polega jednak na wprowadzenie do procesu nauki technik wykorzystujących najnowszą
  wiedzę z zakresu psychologii uczenia się. Sposoby stosowane przez
  naszych doradców językowych przynoszą dużo lepsze efekty niż
  dziewiętnastowieczna dydaktyka dominująca w polskich szkołach. Oprócz
  "szytych na miarę" szkoleń oferujemy także: audyty kompetencji
  językowych, tłumaczenia pisemne, redakcję i korektę tekstów. Zapraszamy!

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia językowe dla firm, angielski, hiszpański »

  Specjalizujemy się w szkoleniach językowych dla Firm w Warszawie. Oferujemy profesjonalną obsługę świadczoną przez wykwalifikowanych Native Speakers, z dużym doświadczeniem i zapleczem dydaktycznym.
  Uczymy języków obcych (Hiszpański, Angielski, Niemiecki, Francuski) na wszystkich możliwych poziomach zaawansowania. Realizujemy i rozwijamy nasz program zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia językowego.
  Mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego Klienta w zakresie jego środowiska zawodowego, dostosowujemy nasze zajęcia i materiały przygotowując odpowiednie bloki tematyczne z zakresu danej dziedziny.
  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą szkoleń językowych dla firm oraz kontaktu z nami.
  Z pewnością będziemy w stanie dobrać szkolenie językowe ściśle dopasowane do potrzeb Państwa firmy.

  Data dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego Warszawa »

  CITYSCHOOL jest Placówką Oświatową zarejestrowaną od 1994 roku w Mazowieckim Kuratorium Oświaty (pod nr 7/K/96/99). Główne korzyści wynikające z tego faktu to nadzór metodyczny ze strony Kuratorium oraz możliwość wystawiania naszym słuchaczom świadectw MEN po zdaniu egzaminów kończących każdy poziom nauki języka.

  Placówka prowadzi w Warszawie szkołę językową, a ponadto kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych. W swojej kadrze CITYSCHOOL posiada nie tylko lektorów języków obcych, ale także uznanych metodyków.

  Podstawowa oferta CITYSCHOOL to kursy języka angielskiego i hiszpańskiego prowadzone dla dorosłych i młodzieży metodą tradycyjną lub Metodą Callana. Ponadto placówka prowadzi kursy przygotowujące do egzaminów maturalnych i certyfikatowych (przeprowadzanych przez The British Council, LCCI i TELC).

  Data dodania: 20 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci »

  Nauka języka angielskiego dla dzieci metodą Laury, pozwala w zaskakująco krótkim czasie osiągnąć najlepsze efekty, dzięki nowatorskiej metodzie wprowadzenia rozrywki i nauki nadążającej za nowoczesnym społeczeństwem. Dział nauka i ćwiczenia bazują na odpowiednio przygotowanych materiałach, które mają zaciekawić dziecko i wciągnąć do dalszej nauki. Dostępne za darmo wciągające gry i zabawy, doskonale łączą naukę z rozrywką na najwyższym poziomie zapewniając dziecku wspaniałą zabawę na długie godziny.

  Data dodania: 29 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka angielskich słówek za pomocą zestawów zawierających wymowę native speakera i obrazki »

  lingmax.eu to serwis wspomagający szybkie poznawanie, powtarzanie i zapamiętywanie angielskiego słownictwa online i offline. Nauka angielskich słówek odbywa się poprzez tworzenie własnych, indywidualnych zestawów słówek oraz korzystanie z dostępnych w serwisie gotowych zestawów tematycznych. Każdy z ponad 350 zestawów zawiera wymowę native speakera (mp3) i obrazki ilustrujące słówka. Nauka odbywa się w trybie krok po kroku lub pokaz slajdów. Uczący się może ściągnąć do offline wybrane zestawy i wstawić do nich własną grafikę, co wzmocni proces kojarzenia i zapamiętywania angielskich słówek. Z zawartości pobranej do pracy w trybie offline Użytkownik może korzystać dożywotnio. Ponadto w serwisie znajdują się specjalnie przygotowane skojarzenia, czyli "małe historie", które pomagają w zapamiętaniu przedstawianego słówka.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »