Pierwsza pomoc przedmedyczna - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Europejskie Centrum Pierwszej Pomocy Przedmedycznej ma na celu krzewienie świadomości i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy, zarówno niemowlętom, dzieciom, jak i dorosłym. Naszym sukcesem są Twoje umiejętności i to że w chwili próby BĘDZIESZ WIEDZIEĆ CO ZROBIĆ!!! Pomyśl jak często zadajesz sobie pytanie: Czy w sytuacji zagrożenia życia, bliskiej mi osoby, potrafię udzielić pomocy? Czy potrafię uratować życie???

Centrum uczy poprzez specjalistyczne szkolenia jak i obozy które utrwalają Twoje umiejętności. Szkolenie na którym zdobędziesz umiejętności ratowania życia i pomagania innym, może trwać ZALEDWIE JEDEN DZIEŃ!!! A cenna wiedza zostanie z Tobą na zawsze, już będziesz wiedział jak skutecznie i efektywnie przeprowadzić pomoc tym którzy będą w potrzebie.

Szczegóły strony www.nurkowanie-poznan.pl:

Podlinkuj stronę www.nurkowanie-poznan.pl:

Pierwsza pomoc przedmedyczna

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 159 Odwiedziny netsprint 44 Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 312

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • NOWOCZESNA SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO »

  Zapraszamy do nowoczesnej Szkoły Jęzka Angielskiego w centrum Wrocławia.
  Rożnorodność kursów, gwarancja zdania każdego egzaminu.

  Kameralne grupy, wykwalifikowana kadra!

  Ruszamy w październiku, zapisy trwają!

  wejdz na www.cityenglish.pl

  Kursy maturalne i egzaminacyjne, tygodniowe i weekendowe!

  ATRAKCYJNE CENY, SUPER LOKALIZACJA - obok przejścia Świdnickiego! Tramwaje, autobusy, parking obok budynku!

  Promocje na podręczniki!


  ZAPRASZAMY Join our school!

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie »

  Kraina Malucha Twoje Centrum Edukacyjne o Wychowaniu i Rodzinie. Znajdą tu Państwo artykułu na tematy: wychowanie dzieci, filozofowie o rodzinie, problemy z dziećmi, edukacja o rodzinie, porady o dzieciach, psychologia dziecka, psychologia rodziny. Ponadto zasięgną Państwo porady psychologa z zakresu funkcjonowanie rodziny. Artykuły są codziennie dodawane, więc ich baza będzie się stopniowo rozrastać. Na stronie można też zlecić pisanie artykułów tematycznych oraz prac służących do pisania prac naukowych.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersyteckie Centrum Edukacji »

  Uniwersyteckie Centrum Edukacji (dawne Międzywydziałowe Studiów Kształcenia Pedagogicznego) Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzi studia podyplomowe:
  Edukacja dla bezpieczeństwa i koordynator bezpieczeństwa placówek edukacji i kultury
  Bhp i systemy zarządzania bezpieczeństwem
  Etyka w szkole
  Organizacja i zarządzanie w oświacie
  Podyplomowe studia pedagogiczne
  Wychowanie prorodzinne i seksualne
  Logopedia i terapia pedagogiczna
  Profilaktyka i terapia zaburzeń w zachowaniu – socjoterapia
  Nasze atuty: ciekawe kierunki studiów, dobre warunki zajęć, przystępne ceny.
  Kadra dydaktyczna to nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Szczecińskiego, przedstawiciele ważnych ośrodków akademickich, urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz specjaliści z różnych dziedzin
  Nasze rekomendacje: kilkuset zadowolonych absolwentów co roku.
  Centrum prowadzi również: szkolenia dla nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych uprawniające do prowadzenia zajęć edukacyjnych z pierwszej pomocy, szkolenia BHP, kursy pedagogiczne i inne.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Unia Europejska w szkole - Bezpłatne szkolenia dla nauczycieli »

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych we współpracy z Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej i Biurem Informacyjnym Parlamentu Europejskiego w Polsce zapraszają na cykl ogólnopolskich, bezpłatnych szkoleń skierowanych do nauczycieli szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Multimedia dla edukacji | sklep internetowy | PeWu.com.pl »

  Sklep internetowy PeWu.com.pl zawiera nowoczesny sprzęt edukacyjny i biznesowy. Posiadamy bogaty asortyment projektorów, tablic interaktywnych, ekranów, oprogramowania i innych akcesoriów. Atrakcyjny cennik przewiduje dodatkowe rabaty dla naszych partnerów i stałych klientów. Zapewniamy pomoc techniczną i szkolenia z zakresu wykorzystania technologii oraz prezentację możliwości naszego sprzętu.
  Wykorzystanie nowoczesnych technologii w procesie nauczania pozwala nauczycielom oszczędzać czas i energię, jednocześnie umożliwia przeprowadzenie niezwykle atrakcyjnych zajęć. Materiały wideo, dźwięki, aplikacje obsługujące dotyk i umożliwiające interakcje pozwalają zainteresować uczniów o pamięci wzrokowej, słuchowej, a także osoby, które najłatwiej uczą się przez ruch i dotyk. Nasz sprzęt wraz z oprogramowaniem jest także nieoceniony w pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach.
  W dzisiejszych czasach, kiedy zdobywanie informacji jest proste jak nigdy dotąd, szkoła musi podążać z duchem czasu. Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoli pokazać uczniom geografii miejsca, a młodym chemikom eksperymenty, do których normalnie nie mają dostępu. Zajęcia nie tylko staną się jeszcze bardziej wartościowe, ale także zwiększą zaangażowanie i aktywność uczniów.
  Ze swojej strony gwarantujemy wsparcie technologiczne i obsługę techniczną oraz zainstalowanie sprzętu u klienta. Na życzenie przeprowadzamy szkolenie z obsługi urządzeń i przedstawiamy ich możliwości.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Migaj Naturalnie »

  Migaj Naturalnie to Placówka Kształcenia Ustawicznego specjalizująca się w kursach Polskiego Języka Migowego, dla której ideą jest umożliwienie uczestnikom pełnej komunikacji ze społecznością Głuchych w Polsce dzięki nauce PJM.

  Migaj Naturalnie oferuje kursy i szkolenia Polskiego Języka Migowego (PJM) w oparciu o standardy Skali biegłości językowej według Rady Europy dotyczącej nauki języków obcych na poziomach od podstawowego do zaawansowanego z uwzględnieniem aspektu kulturowego Głuchych. Programy stanowiące trzon naszej szkoły wzmacnia doświadczenie lektorów, którymi w większości są native-signers bądź near-signers czyli Głusi, dla których PJM jest pierwszym językiem.

  Migaj Naturalnie obecnie obejmuje swoim zasięgiem województwa łódzkie i mazowieckie, w których zapisy na kursy trwają cały czas – najbliższe kursy już w tym miesiącu !

  Jeśli mieszkasz w innej części Polski, a chciałbyś uczestniczyć w kursie, ale nie jest to możliwe ze względu na odległość i koszt związany z dojazdem to zawsze istnieje możliwość zebrania grupy w twoim mieście i przeprowadzenia kursu dzięki mobilnemu lektorowi.

  Miasta, w których obecnie prowadzimy kursy języka migowego: Łódź, Warszawa

  Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje online »

  Angielski przez Skype z wirtualną tablicą- bez wychodzenia z domu! Pierwsza lekcja gratis!


  Korepetycje to zdecydowanie najszybsza metoda nauki.​ Prowadzenie ich przez Internet pozwala uczniowi czuć się bardziej zrelaksowanym, dzięki przebywaniu we własnym domu. To dodatkowo podnosi skuteczność uczenia się.​

  Nasza platforma e-learningowa znacznie wzbogaca naukę: pozwala uczniowi pracować nad jednym ćwiczeniem wspólnie z nauczycielem, czy razem oglądać film. Obsługą zajmuje się w całości nauczyciel.

  Większość ludzi obawia się nauki przez Internet, ale szybko zmienia zdanie- prawie 100% uczniów którzy odbywają darmową lekcję kontynuuje naukę!

  Data dodania: 04 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sklep eTechnologie »

  Sklep eTechnologie to inteligentne i nowoczesne sprzęty i oprogramowanie do zastosowań edukacji i biznesie. Interaktywne tablice w zestawach z projektorami jak i bardzo funkcjonalne mobilne tablice są dostępne w konkurencyjnych cenach. Gwarantujemy pomoc w doborze sprzętu, tak aby otrzymali Państwo najlepiej pasujący towar. Telefony VoIP znanej marki Yealink to gwarancja świetnej jakości przy odpowiednich kosztach. Szybkie skanery znajdą zastosowanie wszędzie gdzie szybkość przetwarzania dokumentów ma znaczenie. C-pen malutki ręczny skaner idealny dla osób pracujących z dokumentami drukowanymi.

  Data dodania: 12 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • NaPojutrze- szkolenia, warsztaty dla nauczycieli i młodzieży »

  Profilaktyka, rozwój, diagnoza - to nasze główne kierunki działania. Organizujemy zajęcia, warsztaty, szkolenia dla młodzieży i nauczycieli. Mamy innowacyjne pomysły na nowoczesną i skuteczną edukację. Prowadzimy badania lokalnych problemów społecznych - diagnoza problemów społecznych.

  Data dodania: 10 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Sztuka mówienia - logopeda i neurologopeda - Gdynia, Gdańsk »

  Zapraszam na indywidualne zajęcia z logopedii medialnej, emisji i higieny głosu oraz terapii logopedycznej przeznaczone dla wszystkich, którzy ze względów zawodowych występują publicznie i pracują głosem – dziennikarze, wykładowcy, pracownicy PR, nauczyciele, prawnicy, rzecznicy prasowi, menedżerowie, aktorzy, politycy oraz wszyscy, którzy pragną poprawić swoje kompetencje oraz sprawność językową i komunikacyjną, a więc dykcję, kulturę żywego słowa oraz stylistykę języka polskiego. Zajęcia obejmują także profilaktykę, diagnozę i terapię zaburzeń mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Oferuję także zajęcia indywidualne oraz warsztaty z neurologopedii, wczesnej interwencji oraz SI. Cena zajęć dostosowana jest do rodzaju przeprowadzanej terapii lub warsztatów i szkoleń. Serdecznie zapraszam.

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »