Policealne Studium Medyczne Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

Szczegóły strony www.szkola-medyczna.pl:

Podlinkuj stronę www.szkola-medyczna.pl:

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 45

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Matura - prace i egzaminy »

  Matura to bardzo ważny egzamin w życiu młodego człowieka, nazywany egzaminem dojrzałości. Niestety prace maturalne są bardzo trudną sprawą i zdawalność wcale nie jest taka wysoka. Dlatego też młodzi ludzie coraz częściej sięgają po szablony maturalne oraz śledzą wszystkie przecieki, aby zwiększyć swoje szanse na sukces edukacyjny

  Data dodania: 14 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Praca licencjacka »

  Pisanie prac licencjackich, szybko, tanio i profesjonalnie. Przykładowe tematy, zlecenia, wzorce. Pomoc na zamówienie. Specjalizujemy się w tematach z następujących dziedzin: administracja, ekonomia, hotelarstwo, języki obce, logistyka, marketing, pedagogika, politologia, prawo, socjologia, stosunki międzynarodowe, turystyka, zarządzanie.

  Data dodania: 02 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  I-magistersie to portal www za pośrednictwem którego możecie Państwo zlecić nam napisanie prac zaliczeniowych, licencjacjich, magisterskich, prezentacji maturalnych. Nasze prace są rzetelnie przygotowywane. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach nauki, przykładowo.: turystyka, prawo, marketing, administracja itp. Każdą pracę traktujemy osobiście, dlatego także prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, żeby dowiedzieć się o ustaleniach współpracy z nami.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Logistyka »

  Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw organizowane przez Katedrę Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  Prezentowane studia podyplomowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród najwybitniejszych polskich menadżerów logistycznych. Katedra Logistyki SGH nie bez powodu nazywana jest "Warszawską Kuźnią Kadr Logistycznych".
  Głównym celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z teorią i praktyką logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz wskazanie powiązań pomiędzy nimi a zarządzaniem strategicznym, marketingiem, finansami, rachunkowością, zarządzaniem operacjami, jak również przedstawienie strategii logistycznych na tle nowoczesnych koncepcji zarządzania.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Uniwersyteckie Centrum Edukacji »

  Uniwersyteckie Centrum Edukacji (dawne Międzywydziałowe Studiów Kształcenia Pedagogicznego) Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzi studia podyplomowe:
  Edukacja dla bezpieczeństwa i koordynator bezpieczeństwa placówek edukacji i kultury
  Bhp i systemy zarządzania bezpieczeństwem
  Etyka w szkole
  Organizacja i zarządzanie w oświacie
  Podyplomowe studia pedagogiczne
  Wychowanie prorodzinne i seksualne
  Logopedia i terapia pedagogiczna
  Profilaktyka i terapia zaburzeń w zachowaniu – socjoterapia
  Nasze atuty: ciekawe kierunki studiów, dobre warunki zajęć, przystępne ceny.
  Kadra dydaktyczna to nauczyciele akademiccy Uniwersytetu Szczecińskiego, przedstawiciele ważnych ośrodków akademickich, urzędów administracji państwowej i samorządowej oraz specjaliści z różnych dziedzin
  Nasze rekomendacje: kilkuset zadowolonych absolwentów co roku.
  Centrum prowadzi również: szkolenia dla nauczycieli i pracowników placówek edukacyjnych uprawniające do prowadzenia zajęć edukacyjnych z pierwszej pomocy, szkolenia BHP, kursy pedagogiczne i inne.

  Data dodania: 05 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Humanistyczno - Ekonomiczna w Sieradzu »

  Studia Sieradz, kursy, szkolenia, studia podyplomowe, pedagogika, bezpieczeństwo wewnętrzne, public relations, marketing i zarządzanie, promocyjne ceny, bogata oferta kursów i szkoleń, atrakcyjne kierunki

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe i MBA »

  Studia podyplomowe i MBA. Wyszukiwarka programów studiów, porady dotyczące rozwoju kariery, szukania pracy i rozwoju osobistego. Baza programów podyplomowych i MBA w całej Polsce. Możliwość wyboru odpowiadającego kierunku studiów podyplomowych lub MBA. Szczegółowe informacje na temat startu, długości programu a także zakresu zajęć i nierzadko wykładowców, z których wiedzy można skorzystać. Programy ze wszystkich polskich uczelni a także uczelni zagranicznych współpracujących w ramach programów MBA. Dodatkowo baza szkoleń dostępnych w Polsce. EFS i programy dofinansowania studiów podyplomowych, MBA i szkoleń zawodowych.

  Data dodania: 19 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac. »

  Dodaj swoje ogloszenie w portalu ogloszenia-edu.pl.
  Ogloszenia pogrupowane są na podkategorie: pisanie prac, korepetycje,
  tłumaczenia oraz inne.Docieraj do osób i firm zainteresowanych Twoim ogłoszeniem i pozyskuj nowych klientów.

  Data dodania: 27 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe »

  Postaw na kierunek z przyszłością. W ofercie Wyższej Szkoły Logistycznej, znajdziecie Państwo kierunki, które odpowiadają na zapotrzebowanie rynku i dają większe możliwości znalezienia pracy. Naszą szkołę cechuje elitarność i najwyższy poziom kształcenia. Dbamy o to aby nasi studenci otrzymali jak najlepsze wykształcenie teoretyczne i praktyczne, podczas praktyk i staży. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 22 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  ​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci. Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH. Kształcimy na studiach: licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich i MBA

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »