Policealne Studium Medyczne Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

Szczegóły strony www.szkola-medyczna.pl:

Podlinkuj stronę www.szkola-medyczna.pl:

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 46

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Nanotechnologia »

  Strona opisuje nowości ze świata nanotechnologii. Przedstawia zalety nanotechnologii jej rozwój oraz możliwości zastosowań w nowoczesnych wynalazkach techniki. Serwis jest adresowany do naukowców oraz studentów zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Można się z niego dowiedzieć bardzo wiele o nowoczesnym materiałoznastwie, materiałach funkcyjnych, tlenku cynku (ZnO) oraz zastosowaniach nanotechnologii w medycynie, w czujikach gazów oraz w optoelektronice. Serwis udostępnia ciekawe zdjecia nanostruktur - nanorurki, nanokwiatki, nanopręty.

  Data dodania: 17 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Wyższa Prawa i Dyplomacji w Gdyni (SWPD) »

  SWPD kształci od 1996r. na studiach dziennych i zaocznych, na kierunkach: Prawo, Stosunki Międzynarodowe,Finanse i Rachunkowość i Informatyka. Oferujemy unikalne w skali kraju specjalności, gwarantujace zatrudnienie po ukończeniu studiów: studia o współczesnej Japonii, chinoznawstwo, międzynarodowe rynki motoryzacyjne, sektor paliwowy w gospodarce globalnej i wiele innych, dynamicznie modyfikowanych w zależności od sytuacji na rynku pracy. Wydział Prawa SWPD od lat zajmuje najwyższe lokaty w rankingach Gazety Prawnej. SWPD zaprasza na liczne studia podyplomowe i kursy, w tym kursy przygotowujące do egzaminów na aplikacje prawnicze. SWPD Oferuje seminaria doktorskie z nauk prawnych i nauk politycznych.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia Katowice »

  Nie czekaj sprawdź czesne w swojej uczelni. Nie zwlekaj wyłoń studia już dziś. Sprawdź czesne w wybranej przez siebie uczelni. Skorzystaj z olbrzymiej infrastruktury informacji, które wyszukasz na naszej stronie. Portal tematyczny poświęcony tematyce studiów w Katowicach. Szukasz numeru do Śląskiej Akademii Medycznej, wejdź na naszą witrynę i sprawdź. Korzystając z naszej strony możesz liczyć na sprawdzone oraz solidne informacje. Maturzysto sprawdź które szkoły w Katowicach możesz wybrać.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku łódź »

  Kurs rysunku lodzi, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej polsce. kurs rysunku w Łodzi i zgierzu zaprasza. nasza szkoła rysowania oferuje zajęcia w profesjonalnie wyposażonej pracowni rysunku odręcznego. lekcje rysunku prowadzi architekt, ten kurs rysunku łódź cieszy się dużą popularnością. Mamy największą zdawalność wśród łódzkich szkół rysunku. ilość miejsc na zajęciach ograniczona pracujemy w małych grupach. chcesz być architektem powinieneś jak najszybciej zgłosić się na kurs rysunku Łódź

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia mazowieckie »

  Wyższa Szkoła Biznesu zaprasza licealistów i nie tylko, do rozpoczęcia studiów w progach naszej Uczelni. Uczelnia WSB mieszcząca się w Radomiu, należy do sieci najlepszych szkół wyższych w kraju. Abiturienci mają okazję studiować na wielu kierunkach. Zapraszamy również tych, którzy pragną studiować w trybie podyplomowym. Naszych przyszłych studentów pragniemy zachęcić kierunkami takimi, jak: rachunkowość, mechanika i budowa maszyn, ekonomia, administracja samorządowa oraz publiczna czy informatyka. Chętnych na studia podyplomowe zapraszamy do studiowania: likwidacji szkód komunikacyjnych, negocjacji i mediacji oraz rachunkowości. Studia w mazowieckim to naprawdę doskonały wybór. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 15 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wychowanie Fizyczne - Łódź »

  Wyższa Szkoła Sportowa w Łodzi przyjmuje co roku studentów na kierunek Wychowanie Fizyczne. Studia w formie stacjonarnej oraz niestacjonarnej trwaja 6 semestrów i kończą się egzaminem licencjackim. Dodatkowo uczelnia przeprowadza także kursy na stopnie instruktorskie i trenerskie różnych dyscyplin sportu. WSS i. Kazimierza Górskiego to jedyna taka szkoła w Łodzi.

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły wyższe WSB »

  Zapraszamy na strony uczelni WSB - Wyższej Szkoły Bankowej. Jesteśmy największą grupą uczelni biznesowych w Polsce! Oferujemy szeroki wybór kierunków studiów w 13 miastach (między innymi w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Toruniu). Sprawdź dostępne kierunki studiów podyplomowych, licencjackich i magisterskich w różnych formach kształcenia (studia dzienne, weekendowe).

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomiary Temperatury »

  Pomiary temperatury są najczęściej mierzonym parametrem wielkości nieelektrycznych. Podstawowymi narzędziami pomiarowymi są termometry i pirometry.Nowoczesne termometry cyfrowe pozwalają mierzyć i rejestrować wyniki pomiarowe w pamięci wewnętrznej. Podobnymi cechami charakteryzują się rejestratory temperatury.By poprawnie wykonać pomiary temperatury należy przestrzegać zasad, które zostały przedstawione na naszej stronie - pomiarytemperatury.pl.

  Data dodania: 01 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Jak Napisać Pracę Magisterską »

  Zdobycie tytułu licencjata, magistra może zapoczątkować drogę do lepszej pracy oraz realizacji marzeń. Niemniej jednak zanim to się wydarzy trzeba przebrnąć przez proces powstawania pracy dyplomowej. Nierzadko zdarza się, że nim rozpoczniemy pisanie pracy pojawia się szereg niejasności, a na ogół nie wiadomo od czego zacząć. Dowiesz się jak dobrać temat, zebrać literaturę i przystąpić do napisania najlepszej pracy dyplomowej i na koniec z powodzeniem ją obronić.

  Data dodania: 03 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kadry Dla Europy. Wyższa szkoła zawodowa studia magisterskie pedagogiczne »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie tylko doskonała kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale także jedyny w swoim rodzaju klimat akademicki, jaki ukierunkowany jest na rozwój własnych zdolności. Nasi studenci to ludzie, jacy dobrze wiedzą, które umiejętności przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym, a my gwarantujemy im własny rozwój oraz pogłębianie pasji oraz właściwą wiedzę. Z myślą o studentach dbamy o to, ażeby wyedukować ludzi, jacy potrafią wybić się nad przeciętność. Nieustający rozwój własnej osobowości w połączeniu z kompleksową wiedzą oraz praktyką wyłącznie w KDE. Zapraszamy na witrynę internetową.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »