Policealne Studium Medyczne Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

Szczegóły strony www.szkola-medyczna.pl:

Podlinkuj stronę www.szkola-medyczna.pl:

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 49

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Harvard, Oxford i Cambridge - studia bez tajemnic »

  Przewodnik po studiach na najsłynniejszych uniwersytetach świata - Oksfordzie, Cambridge i Harvardzie. Szczegółowy opis jak składać aplikację i wybrać kierunek na studiach licencjackich, magisterskich i doktoranckich. Szczegółowe informacje na temat kosztów, czesnego i możliwości pracy zarobkowej. Strona także zawiera bogaty zbiór odnośników do stron polskich towarzystw i organizacji studentów na zagranicznych uczelniach, a także do list dyskusyjnych o studiach za granicą. Możliwość zadawania pytań i obszerna strona z najczęściej zadawanymi pytaniami. Stale rozwijane działy o studiowaniu i życiu studenckim na poziomie doktoranckim (PhD), magisterskim (Master) i licencjackim (Bachelor).

  Data dodania: 24 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac magisterskich »

  I-magistersie to portal www za pośrednictwem którego możecie Państwo zlecić nam napisanie prac zaliczeniowych, licencjacjich, magisterskich, prezentacji maturalnych. Nasze prace są rzetelnie przygotowywane. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach nauki, przykładowo.: turystyka, prawo, marketing, administracja itp. Każdą pracę traktujemy osobiście, dlatego także prosimy o skorzystanie z formularza kontaktowego, żeby dowiedzieć się o ustaleniach współpracy z nami.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • AWF »

  Bialski Wydział Wychowania Fizycznego i Sportu to uczelnia państwowa umożliwiająca zdobycie wykształcenia na poziomie licencjackim oraz magisterskim. Studia na tej uczelni można podjąć na kierunkach: fizjoterapia, sport, kosmetologia, wychowanie fizyczne, turystyka i rekreacja. Wydział ten to doskonale zorganizowana dwunastohektarowa powierzchnia z nowoczesnymi obiektami, które służą studentom i sportowcom, a w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych i treningów, także dzieciom i bialskiej młodzieży. Oferta edukacyjna WWFiS w Białej Podlaskiej to doskonały wybór. Obecnie kształcą się tu przyszli nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy, instruktorzy, specjaliści z zakresu turystyki i rekreacji, fizjoterapii i kosmetologii.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Ostrołęce - WSES Ostrołęka »

  Wyższa Szkoła Ekonomiczno - Społeczna w Ostrołęce. Studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe. Oprócz tego szkolenia, konferencje naukowe m.in. Paradygamty w Naukach o Zarządzaniu, szkolenia jezykowe, PLA. Serdecznie zapraszamy na studia WSES Ostrołęka. Niskie czesne, doskonała atmosfera do zdobywania wiedzy, szereg atrakcji. Studiuj z WSES.

  Data dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Lekcje Malarstwa, Rysunku i Kompozycji - Poznań »

  Plastyczka po warszawskiej ASP, z wieloletnim stażem, uczy rysunku, malarstwa i kompozycji - każdy poziom zaawansowania. Przygotowuję do egzaminów wstępnych na ASP i do szkół plastycznych - martwa natura, model, techniki malarskie. Pomagam w przygotowaniu teczki z pracami (portfolio). Uczę rysunku odręcznego kandydatów na architekturę i urbanistykę, projektowanie ogrodów oraz kierunki pokrewne. Zapewniam miłą i bezstresową atmosferę oraz indywidualne podejście.

  - lekcje rysunku odręcznego i perspektywy
  - zajęcia z malarstwa i technik malarskich
  - podstawy kompozycji i perspektywy
  - martwa natura, studium postaci (model), zadanie na temat
  - praktyczne wyjaśnienie pojęć "światłocień", "głębia", "plany" itp.

  czyli wszystko, co jest potrzebne dla osób przygotowujących się na ASP (wszystkie kierunki), Architekturę i Urbanistykę, Architekturę Krajobrazu i pokrewne kierunki.
  Wysoki odsetek zdawalności. Lekcja próbna - gratis! ... podoba Ci się - zostajesz, jeżeli nie - szukasz dalej. Możesz zacząć już teraz, a w każdym razie nie powinieneś czekać do ostatniej chwili - podnieś swoją konkurencyjność i zwiększ szanse na zdanie egzaminu wstępnego.

  Data dodania: 24 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Policealne w Gdańsku »

  Studium Policealne kształci na kierunkach: Technik Masażysta, Technik Farmaceutyczny, Opiekunka Dziecięca, Opiekun Medyczny, Opiekunka Środowiskowa. Nauka w studium jest bezpłatna. Osobom zamiejscowym oferujemy pokoje dwu i trzy osobowe w Domu Słuchacza.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kierunki studiów na polskich uczelniach »

  Serwis Kierunki.net zawiera szczegółowe informacje i opisy wszystkich kierunków studiów jakie można studiować w Polsce. Na bieżąco aktualizujemy wszystkie nowości, zgodność z Krajowymi Ramami Kwalifikacji. Opisane zostały wszystkie kierunki studiów i specjalizacje dostępne na polskich uczelniach wyższych. Dział dotyczący zamawianych kierunków studiów na bieżąco przedstawia oferty kierunków dofinansowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Opisujemy także zasady otrzymywania stypendium i warunki jakie trzeba spełniać. Umożliwiamy także sprawdzenie ofert kierunków studiów podyplomowych i programów MBA. Wszystko co potrzebne by w przyszłości zdobyć pracę i rozpocząć błyskotliwą karierę zawodową.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  Studia w mieście stołecznym Warszawa - pełna oferta studiów na wszystkich kierunkach w Warszawie. Największe uczelnie takie jak Uniwersytet Warszawski, Politechnika, SGGW, SGH i inne. Pełna oferta dydaktyczna warszawskich uczelni. Bieżące informacje o drzwiach otwartych, targach edukacji i kariery w stolicy, warszawskie konferencje naukowe, festiwale nauki i najważniejsze wydarzenia na warszawskich uczelniach wyższych.

  Data dodania: 13 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kadry Dla Europy. Wyższa szkoła zawodowa studia magisterskie pedagogiczne »

  Wyższa Szkoła Zawodowa KADRY DLA EUROPY to nie tylko doskonała kadra dydaktyczna oraz komfortowe warunki studiowania, ale także jedyny w swoim rodzaju klimat akademicki, jaki ukierunkowany jest na rozwój własnych zdolności. Nasi studenci to ludzie, jacy dobrze wiedzą, które umiejętności przydadzą im się w przyszłym życiu zawodowym, a my gwarantujemy im własny rozwój oraz pogłębianie pasji oraz właściwą wiedzę. Z myślą o studentach dbamy o to, ażeby wyedukować ludzi, jacy potrafią wybić się nad przeciętność. Nieustający rozwój własnej osobowości w połączeniu z kompleksową wiedzą oraz praktyką wyłącznie w KDE. Zapraszamy na witrynę internetową.

  Data dodania: 07 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • MBA Portal - ogólnopolska baza studiów MBA, wszystkie informacje by wybrać właściwy program MBA »

  MBA portal to serwis o studiach MBA i executive MBA w Polsce, rankingi, publikujemy informacje, wywiady i rozmowy o studiach MBA. Prowadzimy Ogólnopolską Bazę Studiów MBA. Mamy wszystkie informacje, które potrzeba by wybrać właściwy program Master of Business Administration

  Data dodania: 05 04 2014 · szczegóły wpisu »