Policealne Studium Medyczne Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

Szczegóły strony www.szkola-medyczna.pl:

Podlinkuj stronę www.szkola-medyczna.pl:

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 27 Odwiedziny googlebot 52

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rysunki w tuszu i projekty w AutoCad »

  Wykonane precyzyjnie rapitografami, ołówkiem lub w AutoCad.
  Nie masz czasu, zdolności lub po prostu nie chcesz. Jesteś studentem zaocznym czy dziennym oferuję pomoc we wszystkich typach rysunków technicznych.

  Data dodania: 20 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy przygotowujące do egzaminów z matematyki »

  Uczymy matematyki w Bydgoszczy na każdym poziomie. Dla chętnych organizowane są także kursy ze statystyki oraz z programowania.
  Potrafimy wyłożyć przejrzyście każdy materiał. Nieważne czy tematem zajęć są działania na ułamkach, czy też całkowanie odwzorowań określonych na torusie.
  Organizujemy kursy przygotowujące do egzaminów: gimnazjalnego
  i maturalnego. Na żądanie możemy zorganizować kurs przygotowujący do dowolnego egzaminu z matematyki. Jeśli jesteś studentem - ucieszy Cię, że wreszcie znalazłeś w Bydgoszczy takie miejsce, gdzie nauczysz się algebry, analizy różniczkowej, statystyki opisowej i matematycznej.

  Data dodania: 14 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bankowy serwis studencki »

  Kontostudenta.pl to strona poświęcona zagadnieniom finansowym, dedykowana studentom. Znaleźć na niej można wiadomości o produktach bankowych dopasowanych do potrzeb młodych ludzi, porównania, rankingi i praktyczne porady pozwalające wybrać dobry bank dla studenta. Dla wszystkich wyjeżdżających na zagraniczną wymianę, redakcja serwisu przygotowała praktyczny przewodnik, który pozwoli poznać specyfikę życia za granicą, a dzięki temu dobrze przygotować się do wyjazdu. Serwis kontostudenta.pl został wyróżniony przez wiele czołowych polskich uczelni, które rekomendują studentom lekturę artykułów umieszczonych na jego stronach.

  Data dodania: 05 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Nauka śpiewu Warszawa »

  Muzyka to nieodłączna część życia każdego człowieka, gdyż napotykamy na nią praktycznie codziennie – w pracy, w domu czy na ulicy. Jeżeli mają Państwo predyspozycje śpiewackie i chcieliby rozwinąć się w tej kwestii – mamy coś specjalnego! Lekcje śpiewu w studiu Stage Voice. Nasz instrument głosowy jest narzędziem o niewiarygodnym potencjale, należy jednakowoż prawidłowo o niego dbać, by służył na możliwie jak najdłużej. Z pomocą trenera utrzymasz swoje narzędzie głosu w świetnej kondycji i rozwiniesz jego barwę oraz skalę.

  Data dodania: 29 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia doktoranckie »

  Studia doktoranckie (studia III stopnia) to oferta edukacyjna skierowane do osób zainteresowanych rozpoczęciem pracy naukowej. Studia umożliwiają uzyskanie zaawansowanej wiedzy w określonej dziedzinie lub dyscyplinie nauki, przygotowują do samodzielnej działalności badawczej i twórczej. Oferowane są w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym. Studia doktoranckie kończą się uzyskania stopnia naukowego doktora.
  Nauka na studiach doktoranckich wymaga ukończenia studiów magisterskich (studiów II stopnia) lub magisterskich studiów jednolitych i jest prowadzona w uczelniach oraz jednostkach naukowo-badawczych, które mają do tego uprawnienia.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szczecin.wspkorczak.eu »

  W naszym oddziale wyższej szkoły pedagogicznej zapewniamy naszym klientom wysokiej jakości poziom kształcenia w ramach studiów na kierunkach pedagogicznych. Posiadamy zespół doświadczonych wykładowców z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, co pozwala nam zarówno przekazać studentom niezbędną wiedzę teoretyczną, jak też zapewnić niezbędne umiejętności praktyczne przydatne w życiu zawodowym.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Podyplomowe kształcenie medyczne Kora »

  Kora trudni się dokształcaniem ratowników medycznych, asystentek stomatologicznych a także szkoleniami pierwszej pomocy przedmedycznej. Nasza kadra zawodowców, jacy gwarantują znakomity poziom szkoleń. Stosujemy innowacyjne sposoby kształcenia oraz wykorzystujemy najlepszy sprzęt szkoleniowy. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 09 2015 · szczegóły wpisu »