Policealne Studium Medyczne Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

Szczegóły strony www.szkola-medyczna.pl:

Podlinkuj stronę www.szkola-medyczna.pl:

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 40 Odwiedziny googlebot 54

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Studia pedagogiczne - Pedagogium »

  Pedagogium to przede wszystkim nowe podejście do resocjalizacji, tworzymy nowe standardy nauczania w kierunku pedagogiki i resocjalizacji. Mamy bogatą bazę zapleczową i socjalną. Nasza nauka nie kończy się tylko na teorii. Pedagogium to wiele interesujących kierunków studiów dla młodego człowieka: pedagogika resocjalizacyjna, pedagogika pracy społecznej i wiele innych. Prowadzimy warsztaty z twórczej pedagogiki w tym także teatr. Zapoznaj się z ofertą jaką Pedagogium kieruje również do Ciebie i zapoznaj się z kierunkami studiów jakie przygotowaliśmy. Na stronie internetowej znajdziesz pełne informacje dotyczące naszej uczelni pedagogicznej.

  Data dodania: 29 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy »

  Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy - największa niepubliczna uczelnia w północnej Polsce! Najlepsze studia w Bydgoszczy, najlepsze kierunki! Znakomita kadra naukowa oraz szeroka oferta kierunków licencjackich, inżynierskich, podyplomowych i specjalnych.

  Data dodania: 19 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z fizyki i matematyki »

  Korepetycje z fizyki i matematyki dla uczniów i studentów. Przygotowanie do matury krajowej i międzynarodowej IB. Arkusze egzaminacyjne i inne materiały pomocnicze. Od wielu lat zajmuję się edukacją młodzieży i dorosłych.Są wśród nich uczniowie, studenci, nauczyciele i lekarze.
  Doświadczenie zawodowe pozwala mi być przekonanym, że fizyka i matematyka są dostępne dla wszystkich, pod warunkiem odpowiedniego pokazania oraz dobrej woli ze strony uczącego się.
  W swojej pracy korzystam z różnorodnych materiałów: od klasycznych podręczników i zbiorów zadań, poprzez tematy egzaminacyjne a na eksperymentach i pomocach multimedialnych kończąc.
  Pomagam uczniom i studentom opanować fizykę i matematykę w stopniu umożliwiającym realizację ich potrzeb i ambicji.
  Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych - w tym matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku łódź »

  Kurs rysunku lodzi, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej polsce. kurs rysunku w Łodzi i zgierzu zaprasza. nasza szkoła rysowania oferuje zajęcia w profesjonalnie wyposażonej pracowni rysunku odręcznego. lekcje rysunku prowadzi architekt, ten kurs rysunku łódź cieszy się dużą popularnością. Mamy największą zdawalność wśród łódzkich szkół rysunku. ilość miejsc na zajęciach ograniczona pracujemy w małych grupach. chcesz być architektem powinieneś jak najszybciej zgłosić się na kurs rysunku Łódź

  Data dodania: 25 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły Policealne w Gdańsku »

  Studium Policealne kształci na kierunkach: Technik Masażysta, Technik Farmaceutyczny, Opiekunka Dziecięca, Opiekun Medyczny, Opiekunka Środowiskowa. Nauka w studium jest bezpłatna. Osobom zamiejscowym oferujemy pokoje dwu i trzy osobowe w Domu Słuchacza.

  Data dodania: 09 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych »

  Ośrodek naukowo-badawczy CENT III Uniwersytetu Warszawskiego jest projektem rozbudowy infrastruktury wydziałów nauk przyrodniczych. Projekt przewiduje budowę nowoczesnego ośrodka naukowo-badawczego w Europie, w którym prowadzone będą prace rozwojowe z dziedzin przyrodniczych, szczególnie biologii. Odpowiednia kadra oraz zdolni naukowcy będą pracować w centrum w poszukiwaniu nowych rozwiązań problemów, które z powodzeniem będzie można wykorzystać w nauce. W skład ośrodka wchodzą zaawansowane biologiczne wyposażone w zaawansowany sprzęt laboratoryjny. Nowoczesna infrastruktura sprawi, że badania będą prowadzone na światowym poziomie, a ośrodek będzie konkurował z największymi ośrodkami tego typu na całym świecie.

  Data dodania: 06 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dofinansowane studia podyplomowe »

  Bezpłatny informator dla kandydatów na studia podyplomowe. Błyskawicznie znajdziesz tutaj dla siebie wiadomości dotyczące pełnej oferty edukacyjnej różnych polskich uczelni – zarówno tych publicznych, jak i niepublicznych. Strona zawiera także dział poświęcony studiom dofinansowywanym przez EFS. Jest ona pełna wartościowych informacji, które także stale są aktualizowane. Gdy szukasz najlepszych studiów podyplomowych dla siebie, nie zapomnij o wejściu na naszą witrynę!

  Data dodania: 31 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Uczelnie w Krakowie »

  Studia wyższe to w dzisiejszych czasach rzecz bardzo powszechna. Z tego powodu tak istotne jest wybranie odpowiedniego kierunku studiów, który zagwarantuje nam pracę. Kandydaci na studia coraz częściej wybierają się na studia ścisłe, jak np. fizyka, informatyka czy bietechnologia. Bez względu na to jaki kierunek będziesz chciał studiować bardzo istotną sprawą jest wybór najlepszej szkoły. W tym celu jak najszybciej zajrzyj na stronę www, skupiającą najlepsze uczelnie w Krakowie i innych miastach Polski.

  Data dodania: 06 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Losy absolwentów »

  Losy absolwentów – badania losów absolwentów. Losy absolwentów to serwis poświęcony informacjom na temat nowego obowiązku uczelni w Polsce, który zainicjowany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego zobowiązał szkoły wyższe do monitorowania losów absolwentów. Monitorowanie losów absolwentów odbywa się poprzez ankiety przygotowane przez uczelnie w Polsce. Każdy z absolwentów ma możliwość wypełnienia ankiety, która dla uczelni staje się bezcennym źródłem informacji. Monitorowanie losów absolwentów – ankieta. Losy absolwentów, a dokładnie wiedza na ich temat daje uczelni możliwość monitorowania efektywności oferowanych programów nauczania. Warto wesprzeć alma mater w tym badaniu. Badanie monitorowanie absolwentów realizowane jest przy użyciu ankiety. Uczelnie gromadzą w ten sposób informacje niezbędne do realizacji zapisów znowelizowanego prawa.

  Data dodania: 25 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Warszawie »

  ​Nieprzerwanie od 1906 r. SGH oferuje studia najwyższej jakości. Dyplom SGH jest wyróżnieniem, o które co roku zabiegają kandydaci. Ponad 15 000 studentów kształci się u nas każdego roku. 2000 z nich co roku opuszcza mury Uczelni z najnowszą wiedzą ogólną i specjalistyczną – poznaj SGH. Kształcimy na studiach: licencjackich, magisterskich, podyplomowych, doktoranckich i MBA

  Data dodania: 07 05 2014 · szczegóły wpisu »