Policealne Studium Medyczne Warszawa - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Nowo otwarta Policealna Szkoła Medyczna dla Młodzieży i Policealna Szkoła Medyczna dla Dorosłych w Żyrardowie cieszą się powodzeniem. Medyczne studia konkurują ze stołecznymi placówkami, wśród nich policealne studium medyczne w Warszawie.

Szczegóły strony www.szkola-medyczna.pl:

Podlinkuj stronę www.szkola-medyczna.pl:

Policealne Studium Medyczne Warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 47

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Silesia SEM - Marketing w wyszukiwarkach internetowych »

  Ideą spotkań jest upowszechnianie wiedzy o sposobach i formach wykorzystania potencjału reklamowego w wyszukiwarkach internetowych.

  Kolejnym celem spotkania jest integracja przedstawicieli i specjalistów z branży promocji i reklamy w wyszukiwarkach internetowych.

  Tematyka spotkań to:

  strategie promocji w wyszukiwarkach internetowych
  search engine optimization
  search engine advertisingn
  search network advertisingn
  content network advertisingnn

  narzędzia pomiaru skuteczności prowadzonych działań
  badanie ruchu internetowegon
  stopa konwersji i zwrot z inwestycji
  wzrost świadomości marki
  zaawansowane modele rozliczeń reklamy

  niestandardowe formy reklamy
  reklama na telefony komórkowe
  reklama gadżetowa

  Data dodania: 05 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia Podyplomowe Logistyka »

  Podyplomowe Studium Logistyki i Zarządzania Łańcuchem Dostaw organizowane przez Katedrę Logistyki Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.
  Prezentowane studia podyplomowe cieszą się ogromnym zainteresowaniem i popularnością wśród najwybitniejszych polskich menadżerów logistycznych. Katedra Logistyki SGH nie bez powodu nazywana jest "Warszawską Kuźnią Kadr Logistycznych".
  Głównym celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z teorią i praktyką logistyki i zarządzania łańcuchem dostaw oraz wskazanie powiązań pomiędzy nimi a zarządzaniem strategicznym, marketingiem, finansami, rachunkowością, zarządzaniem operacjami, jak również przedstawienie strategii logistycznych na tle nowoczesnych koncepcji zarządzania.

  Data dodania: 16 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Studia, matura, uczelnie - Perspektywy.pl »

  Studia, matura czy wybór zawodu, to bardzo ważne wydarzenia w życiu. Perspektywy.pl to portal informacyjny zawierający najnowsze wiadomości z dziedziny nauki. Matura to ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, więc warto śledzić informacje o niej w naszym serwisie na bieżąco. Poznaj bliżej uczelnie i oferowane przez nie kierunki. Wybierz odpowiednie studia, sprawdź jak zmieniła się matura, poznaj jaką pozycje w rankingu zajmują interesujące Cię uczelnie. Przedstawiamy mnóstwo materiałów do matury, egzaminy, przydatne porady. Przejdź do czynu i podejmij się działań, które zapewnią Ci zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do zdania matury. Nasz portal pomoże Ci w przygotowaniu się do egzaminu maturalnego, wybraniu najlepszego dla Ciebie kierunku studiów oraz w zaplanowaniu swojej ścieżki kariery.

  Data dodania: 07 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z fizyki i matematyki »

  Korepetycje z fizyki i matematyki dla uczniów i studentów. Przygotowanie do matury krajowej i międzynarodowej IB. Arkusze egzaminacyjne i inne materiały pomocnicze. Od wielu lat zajmuję się edukacją młodzieży i dorosłych.Są wśród nich uczniowie, studenci, nauczyciele i lekarze.
  Doświadczenie zawodowe pozwala mi być przekonanym, że fizyka i matematyka są dostępne dla wszystkich, pod warunkiem odpowiedniego pokazania oraz dobrej woli ze strony uczącego się.
  W swojej pracy korzystam z różnorodnych materiałów: od klasycznych podręczników i zbiorów zadań, poprzez tematy egzaminacyjne a na eksperymentach i pomocach multimedialnych kończąc.
  Pomagam uczniom i studentom opanować fizykę i matematykę w stopniu umożliwiającym realizację ich potrzeb i ambicji.
  Przygotowuję do egzaminów gimnazjalnych, maturalnych - w tym matury międzynarodowej IB (w języku angielskim), oraz zaliczeń i egzaminów na poziomie wyższej uczelni.

  Data dodania: 19 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Każdy dzisiaj dobrze wie, że są kierunki szczególnie popularne, takie, jak zarządzanie i dlatego niemal wszystkie uczelnie starają się go zaoferować swoim przyszłym i obecnym studentom. Poza tym dzisiaj szczególnie popularnym kierunkiem jest także turystyka i rekreacja. A dla osób, które nie mogą z jakichś powodów pracować, świetnym rozwiązaniem stają się szkolenia, które nasza uczelnia też organizuje. Poza nich profilem naszej działalności są studia podyplomowe. Ich bogaty wybór kierunków sprawia, że dzisiaj coraz więcej osób podejmuje u nas studia, także na kierunku stosunki międzynarodowe. W ostatnim czasie bardzo popularna stała się także pedagogika a dla osób, które szybko chciałyby podnieść swoje kwalifikacje, oferujemy kursy podwyższające kwalifikacje. Jak więc widzicie, wszystko znajdziecie w naszej jednej uczelni.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wegetariańskie przepisy na szybki i tani obiad »

  StyleLife.pl to blog kulinarny prezentujący przepisy wegetariańskie na studencką kieszeń. Znajdują się tu pomysły na tani i szybki obiad, wegańskie i wegetariańskie desery, pyszne sposoby na zróżnicowaną dietę w niskiej cenie. Artykuły publikowane na łamach StyleLife.pl prezentują sposoby na pełnowartościowe dania bez mięsa, przepisy na sałatki, zapiekanki wegetariańskie, kotlety z warzyw strączkowych i wiele innych. Dieta wegetariańska nie musi być czasochłonna - sprawdź to z blogiem StyleLife.pl!

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe Nawigatorzy Jutra »

  Studia społeczne podyplomowe w Warszawie - Nawigatorzy jutra to nowatorski, interdyscyplinarny kierunek, którego spójny program porusza najważniejsze wydarzenia i zjawiska ekonomiczno-społeczne. Celem nauczania jest wykształcenie ludzi myślących, wątpiących, nie bojących się zadawać pytania i podważać autorytety. Uruchomione w tym roku na Warszawskiej Szkole Zarządzania studia z przystępnym czesnym i doskonale przygotowanym zespołem wykładowców. To również możliwość rozwoju własnej świadomości, uczenie się wyznaczania nowych kierunków i celów, a także zdobywanie rzetelnej wiedzy o świecie. To jedne z nielicznych studiów podyplomowych bez sztywnego pakietu przekazywanej wiedzy, gdzie, zamiast tego, dostajemy możliwość realizacji wspólnych projektów, gromadzenia informacji nie przefiltrowanych przez media i dzielenia się nią z wykładowcami i innymi studentami. To przede wszystkim studia społeczne bazujące na edukacji podyplomowej dla ludzi zaangażowanych, aktywnych, chcących zmieniać i ulepszać świat.

  Data dodania: 22 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego »

  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego kieruje działami administracji rządowej „nauka” i „szkolnictwo wyższe” oraz jest dysponentem budżetu na badania naukowe finansowane przez państwo. Przy ministerstwie działała Rada Nauki, powołana w miejsce zlikwidowanego w 2005 Komitetu Badań Naukowych. Siedziba ministerstwa mieści się w Warszawie, przy ulicy Wspólnej 1/3.

  Data dodania: 07 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Teatr historii »

  Strona poświęcona jest wydarzeniom mającym miejsce podczas II Wojny Światowej w Europie Zachodniej.
  Przytoczone historie mają charakter reporterski, formę wywiadów i opowiadań.
  Witryna została stworzona jako projekt zaliczeniowy na Uniwersytecie Wrocławskim.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Warszawa.wspkorczak.eu »

  Nasza uczelnia oferuje szeroki zakres kształcenia w zakresie szkolnictwa wyższego. Stawiamy na wielokierunkowy rozwój swoich studentów. Zapewniamy naukę realizowaną przez ambitnych, doświadczonych wykładowców. Gwarantujemy różnorodną ofertę kształcenia w ramach kierunków pedagogicznych. W naszej ofercie znajdują się studia pierwszego, drugiego stopnia, podyplomowe, kursy i szkolenia w tym w ramach kształcenia na odległość.

  Data dodania: 05 12 2014 · szczegóły wpisu »