Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie

Strona internetowa PSNJN - Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Oddziału w Krakowie. Zarząd Główny PSNJN w Warszawie www.deutsch.info.pl.
Stowarzyszenie skupia nauczycieli języka niemieckiego szkół i wyższych uczelni. PSNJN organizuje Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli oraz współpracuje z wydawnictwami sponsorującymi PSNJN.

Szczegóły strony www.krakow.deutsch.info.pl:

Podlinkuj stronę www.krakow.deutsch.info.pl:

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 165 Odwiedziny netsprint 46 Odwiedziny msnbot 54 Odwiedziny googlebot 461

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język chiński »

  Jestem doświadczonym tłumaczem języka chińskiego, absolwentem sinologii na Uniwersytecie Warszawskim, zamieszkałym w Chinach przez blisko dziesięć lat, a obecnie przebywającym w Warszawie, gdzie oferuję swoje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych i ustnych. Moja przygoda z chińskim trwa od roku 1990, a od niemal dziesięciu lat jest to język, którym posługuję się na co dzień w domu, a także pierwszy język moich dzieci. Początki mojej pracy tłumacza sięgają zaś roku 2000, kiedy po zakończeniu stażu językowego na Tajwanie postanowiłem przerwać naukę i zostać w Azji. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

  Data dodania: 17 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Polango - angielski, kursy językowe, szkoły językowe Bydgoszcz »

  POLANGLOto jedna z najpopularniejszych i najstarszych szkół językowych w Bydgoszczy.
  Co roku prowadzimy kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania: kursy egzaminacyjne FCE/CAE/CPE,
  kursy przygotowujące do matury i egzaminu gimnazjalnego,
  kursy dla dzieci,
  kursy biznesowe i wiele innych.
  Oferujemy swoim klientom najniższe ceny na rynku renomowanych szkół językowych,
  przy równoczesnym zachowaniu wysokiej jakości nauczania.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kolonie dla dzieci »

  Kolonie dla dzieci z językiem angielskim oraz językowe obozy młodzieżowe nad polskim morzem i w górach. Mnóstwo atrakcji, interesujący program rekreacyjny a wszystko w otoczeniu języka angielskiego i pod opieką wykwalifikowanej kadry: nauczycieli wychowania fizycznego oraz filologów języka angielskiego.
  Dyskoteki, wędrówki, wycieczki, wieczory filmowe, turnieje i konkursy oraz ogniska, plażowanie i zabawy na świeżym powietrzu - to niektóre z atrakcji, jakie przygotowaliśmy. Bezpieczne, sprawdzone ośrodki wypoczynkowe w górach i nad morzem, z basenem, boiskami i ogrodzonym, monitorowanym terenem.

  Zobacz naszą ofertę na lato i zarezerwuj online miejsce dla swojego dziecka!

  Data dodania: 06 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Informatyka szczecin »

  Poszukując szkoły wyższej znalazłem witrynę Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu w Szczecinie. Strona przedstawia się dosyć przyjemnie. Od razu natrafiamy na dużo newsów a także informacje dla kandydatów. Większa liczba przyszłościowych kierunków i stopni studiowania w ZSB zachęca sporą liczbę studentów. Pozytywnie zaskoczyła mnie możliwość nauki po angielsku. To przeważyło, że rozpocznę studia na ZSB po maturze.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Get Better - centrum edukacyjne »

  Zapraszamy do przejrzenia propozycji Centrum Edukacyjnego Get Better. Rozpoczynaliśmy w 2009 roku jako mała szkoła językowa. Dziś jesteśmy sporym Centrum Edukacyjnym z jednostkami w Wiśle i Ustroniu, lada chwila otworzymy trzecią w Skoczowie. Oferujemy mnogie kursy, nie tylko językowe. Pomagamy przygotować się do szkolnych egzaminów (matura, test gimnazjalny) oraz nadrobić braki w obecnym materiale szkolnym. Nasi nauczyciele otwarcie i z anielską cierpliwością pomogą opanować niezbędną wiedzę z zakresu języka polskiego, biologii, matematyki, fizyki oraz chemii. Nasze kursy językowe prowadzimy w wielu grupach liczących po kilka-kilkanaście osób, na wielu poziomach. Dzięki dużemu zróżnicowaniu i profilowaniu tych kursów, każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Serdecznie zachęcamy do zajrzenia na naszą stronę internetową.

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs chińskiego dla firm Gdańsk, tłumaczenia język niemiecki i angielski. Nauka Gdynia, Trójmiasto. »

  W skutecznej walce na rynku pomoże nauka języka w firmie Trójmiasto. Badania oraz kompleksowa analiza rynków pokazuje, że przedsiębiorstwa posiadające zdolność do szeroko rozumianego tłumaczenia tekstów specjalistycznych, z lepszym efektem radzą sobie w pozyskywaniu potencjalnych klientów. Im więcej jeżyków firma może obsłużyć, tym lepiej. Tłumaczenia języka angielskiego Trójmiasto to już w zasadzie fundamentalna zdolność liczącej się na rynku firmy. Z racji położenia geograficznego oraz pewnych względów historycznych tłumaczenia języka niemieckiego Gdynia są tutaj bardzo częstym zjawiskiem. Świat jednak ciągle idzie do przodu i kontakty zagraniczne nie polegają tylko na bazowaniu na współpracy europejskiej ale także światowej. Biuro tłumaczeń języka chińskiego Trojmiasto umożliwia prowadzenie biznesu z partnerami z Azji. Bardzo korzystną sytuacją jest odbyty kurs chińskiego dla firm Gdańsk. Co raz częściej zdarza się bowiem, że język chiński dla firm Gdańsk jest bardzo użyteczny. Polska to dobry obszar do intratnych inwestycji, umożliwiających rozwoj dla wielu podmiotów gospodarczych. Z racji wymienionych wcześniej przyczyn kurs niemieckiego dla firm Gdańsk także zwiększy potencjał firmy. Tłumaczenia z niemieckiego Gdańsk są tutaj absolutnie powszechnym zjawiskiem. Inwestycje językowe włożone w firmę z pewnością zwracają się z nawiązką.

  Data dodania: 07 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języka angielskiego - Golden Fox »

  Kursy indywidualne w Centrum Języka Angielskiego Golden Fox mają zapisy w trybie ciągłym. Każda chętna osoba może zapisać się w dowolnym momencie. Należy pamiętać, że im później się zacznie, tym później skończy. Po zgłoszeniu telefonicznym bądź mailowym przedstawiciel ustala szczegóły prowadzenia zajęć. Zajęcia indywidualne przeprowadzane są w siedzibie Golden Fox, bądź lektor dojeżdża przez wskazane klienta miejsce. Każdy słuchacz jest zmuszony do zakupienia podręcznika, na który przysługuje 20% zniżki. Każdy poziom kończy się testem oraz przyznaniem dyplomu. Więcej informacji można zaczerpnąć ze strony goldenfox.pl.

  Data dodania: 16 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Konwersacje angielski Kraków »

  Pragniesz w szybki i prosty sposób nauczyć się wybranego języka obcego? Masz już dosyć dotychczasowych prób zakończonych porażką? Zamień plany na konkretne działania. Obowiązkowo odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z ciekawą propozycją lektoratów. Archer School jest krakowską szkołą języków obcych, od kilku lat prowadzącą z wieloma sukcesami kursy językowe na wielu poziomach zaawansowania. Jesteśmy specjalistami od bezpośredniej metody nauki języków obcych. Dzięki wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz najnowszym podręcznikom nauka z nami to czysta przyjemność. Prowadzimy zajęcia z takich języków jak: włoski, angielski, hiszpański i francuski. Dołączając do grupy naszych słuchaczy zyskujesz komfort przyswajania wiedzy - uczymy w niewielkich grupach liczących do 10 osób. Gorąco zapraszamy w ścisłym centrum królewskiego miasta Krakowa na niezobowiązujący test precyzujący właściwy poziom zaawansowania oraz na krótką pogawędkę z nauczycielem. Sprawdź nas w trakcie 2 testowych lekcji! Każdy nowy uczeń otrzymuje od nas ciekawy upominek.

  Data dodania: 06 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Języka »

  Nowoczesna szkoła języków obcych z profesjonalnym podejściem do nauki najpopularniejszych języków świata. W szkole można się nauczyć takich języków jak angielski, hiszpański, niemiecki oraz rosyjski na wszystkich poziomach zaawansowania. Lekcje odbywają się w grupach i indywidualnie.

  Data dodania: 12 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacze z MIW: przysiegly-turecki-miw.pl »

  Biuro tłumaczeń MIW oferuje tłumaczenia z i na język turecki. W ofercie posiadamy przekłady pisemne oraz ustne. Przekłady pisemne realizujemy w jednym z trzech wybranych trybów czasowych: normalnym, przyspieszonym lub zwykłym. O ile wycena tłumaczenia pisemnego jest dość prosta tak cena tłumaczenia ustnego zależeć będzie od daty i miejsca spotkania, czasu jego trwania i rodzaju wykonywanego tłumaczenia. Prosimy o przesłanie tych danych w zapytaniu dotyczącym tłumaczenia ustnego, odpowiemy w przeciągu jednej godziny. Tłumaczenia pisemne w zależności od ich rodzaju (poświadczone bądź nie) to odpowiednio: 1125 znaków ze spacjami odpowiadające jednej stronie przeliczeniowej i 1800 'zzs' w przypadku tłumaczenia zwykłego. Ceny podane na naszej stronie internetowej dotyczą 1 strony przeliczeniowej, a wycena tłumaczenia dokumentu jest bezpłatna. Nasze usługi świadczymy w całej Polsce mimo iż siedziba biura znajduje się w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej 83 na drugim piętrze kamienicy w lokalu nr 57, niedaleko stacji Metro Centrum. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 02 03 2017 · szczegóły wpisu »