Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie

Strona internetowa PSNJN - Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Języka Niemieckiego, Oddziału w Krakowie. Zarząd Główny PSNJN w Warszawie www.deutsch.info.pl.
Stowarzyszenie skupia nauczycieli języka niemieckiego szkół i wyższych uczelni. PSNJN organizuje Konkurs Języka Niemieckiego dla Gimnazjalistów, prowadzi szkolenia i warsztaty dla nauczycieli oraz współpracuje z wydawnictwami sponsorującymi PSNJN.

Szczegóły strony www.krakow.deutsch.info.pl:

Podlinkuj stronę www.krakow.deutsch.info.pl:

Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego PSNJN Oddział w Krakowie

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 166 Odwiedziny netsprint 46 Odwiedziny msnbot 54 Odwiedziny googlebot 463

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła języków obcych Perfect English Nowy Sącz »

  Uczymy języków obcych - angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i hiszpańskiego - dzieci, młodzież i dorosłych. Prowadzimy wakacyjne, intensywne kursy językowe przygotowanie do matury z angielskiego i indywidualne korepetycje. Tylko u nas bezpłatne konwersacje z native speakers. Co roku w wakacje organizujemy obóz językowo-przygodowy dla dzieci i młodzieży. Prowadzimy w całej Polsce branżowe kursy językowe dla firm i instytucji.

  Data dodania: 05 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kształcenia Asperus »

  Centrum Kształcenia Asperus organizuje kursy przygotowawcze do matury i egzaminów gimnazjalnych. Organizujemy korepetycje z matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii, historii, WOS-u, j. polskiego, języków obcych i innych na każdym poziomie nauczania. Organizujemy również korepetycje z dojazdem do ucznia. W swojej ofercie posiadamy również zajęcia z terapii pedagogicznej. Posiadamy idealne warunki lokalowe. Tworzymy najbardziej DOŚWIADCZONY zespół nauczycieli oraz korepetytorów w Rzeszowie. Ilość Uczniów możliwych do przyjęcia ograniczona.Pełna oferta na stronie internetowej.Zapraszamy

  Data dodania: 26 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Legnica - angielski - szkolenia »

  Szkoła języka angielskiego w Legnicy oferuje szeroki wybór kursów i szkoleń. Nauka odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania.
  Szkoła oferuje szkolenia dla firm. Szkolenia dla firm z języka angielskiego obejmują zagadnienia z Business English.
  Poza szkoleniami typowo językowymi, prowadzone są również szkolenia biznesowe. Firmy mogą szkolić pracowników z zakresu negocjacji, sprzedaży i innych dziedzin związanych z zarządzaniem.
  Szkoła oferuje też bogaty zestaw kursów dla osób indywidualnych. W ofercie znajdują się kursy maturalne. Przygotowują one do matury z angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym.
  Szkoła oferuje ponadto kursy przygotowujące do egzaminów certyfikowanych FCE, CAE i innych oraz gimnazjalnych.
  W okresie wakacji prowadzone są stacjonarne, wakacyjne kursy angielskiego. W okresie wakacji oferowane są również kolonie językowe dla dzieci i młodzieży.
  Przez cały rok oferowane są kursy angielskiego za granicą. Skorzystać z nich mogą dzieci i dorośli.
  Uzupełnieniem oferty są kursy indywidualne - korepetycje i konwersacje.
  Na stronie szkoły znajdują się angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs, a wkrótce dostępne będą kolejne materiały.
  Szkoła ma siedzibę w Legnicy. Kursy i szkolenia odbywają się w Legnicy i innych miastach w regionie (Lubin, Jawor, Prochowice, Wrocław).

  Data dodania: 16 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • English Learning Centre »

  ELC to miejsce gdzie nauka języka angielskiego jest przyjemna a zarazem skuteczna. Uczymy poprzez konwersacje, oferujemy kursy tradycyjne, intensywne, specjalistyczne, przygotowawcze zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nauka jest dostosowana do potrzeb ucznia. Gwarantujemy efektywne komunikowanie się w języku po krótkim czasie nauki. Stosujemy nowoczesne i sprawdzone metody uczenia języka angielskiego.

  Data dodania: 10 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • SMAART - język angielski - język niemiecki »

  Chcesz mówić biegle po angielsku lub niemiecku?
  Nudzą Cię zajęcia w szkole?
  Szukasz odmiany?

  Trafiłeś na właściwą stronę!

  Oferujemy ciekawe zajęcia, oparte na grach edukacyjnych oraz nowych technikach multimedialnych. Opracowaliśmy pomoce naukowe, które wspomagają naukę. Bierzemy pod uwagę Twoje możliwości, więc nie przerażaj się tym, że nie dasz rady.

  Bądź bystry - przyjdź na zajęcia do Centrum Języków Obcych Smart !

  ...bo naszą pasją jest nauczanie.

  Data dodania: 11 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Libreria - komiksy, beletrystyka, czasopisma w językach świata »

  Księgarnia Libreria powstała by dostarczać książki, komiksy i magazyny w językach świata. Misją Librerii jest dostarczanie materiałów w oryginalnych językach, ułatwiając tym samym naukę języka obcego, wzbogacając wrażliwość i wiedzę klientów.

  Data dodania: 30 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje dla uczniów z programu Matury Międzynarodowej - Home Tutors »

  Home Tutors to nowopowstała firma zajmująca się udzielaniem korepetycji uczniom, którzy uczą się w programie Matury Międzynarodowej, GCSE i IGCSE. Nauczyciele pracujący w firmie udzielają korepetycji z przedmiotów takich jak: biologia, chemia, biznes, geografia, historia, matematyka, fizyka, angielski oraz z innych języków. Istnieje możliwość wykupienia zajęć dodatkowych zarówno w domu ucznia, jak i przez internet. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu mailowego, lub telefonicznego z nami oraz na naszą witrynę, by dowiedzieć się więcej o naszej działalności!

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański poznań »

  El-sueno to szkoła językowa, która prowadzi spotkania z języka hiszpańskiego stworzone z myślą o uczniach. Działamy we Wrocławiu i Poznaniu. Wiemy jak poprowadzić ćwiczenia, aby nasze spotkania były interesujące i twórcze. Tworzymy grupy tylko 4 osobowe, aby każdy mógł czuć się swobodnie na naszych zajęciach. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w uczeniu i pragniemy się nim dzielić, a sami zobaczycie jak szybko będą zauważalne efekty. Z nami nauczysz się nie tylko języka ale zdobędziesz ogólną wiedzę o samej Hiszpanii.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Columbus z Krakowa »

  Biuro tłumaczeń Columbus z Krakowa to firma specjalizująca się w szerokiej gamie tłumaczeń. Oferuje ona: tłumaczenia przysięgłe, techniczne, tłumaczenie dokumentów samochodowych. Oferta obejmuje takie języki tłumaczeń jak angielski, niemiecki i rosyjski. Pracownikami firmy są tłumacze przysięgli, tłumacz rosyjski, angielski, niemiecki oraz tłumacze innych języków.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Siesta - nauczanie indywidualne »

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z okazji profesjonalnej nauki języka obcego w szkole SIESTA. Działająca w Gdyni od 1992 r. placówka proponuje Państwu naukę języków obcych, głównie romańskich, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. Mając na uwadze, że nauka języka wymaga szczególnego wysiłku poza kursami w kraju SIESTA przygotowała dla Państwa wyjazdy za granicę do dobrej, certyfikowanej szkoły językowej. Kursy zaczynają się w każdy poniedziałek, za wyjątkiem kursów dla początkujących rozpoczynających się w pierwszy poniedziałek miesiąca. Kurs taki trwa min. tydzień, a z reguły jest to po prostu jego wielokrotność. Dostępne są też kursy weekendowe, egzaminacyjne oraz specjalistyczne. Mają one przeróżny stopień intensyfikacji od 20 do 40 lekcji tygodniowo. Dla kursantów oferowane są również liczne zajęcia popołudniowe, przygotowane przez wykwalifikowaną kadrę. Szczegóły na stronie.

  Data dodania: 07 03 2013 · szczegóły wpisu »