Pomoce logopedyczne i gry edukacyjne - sklep internetowy - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Pomoce logopedyczne i gry edukacyjne - sklep internetowy

sklep internetowy oferuje pomoce logopedyczne i gry edukacyjne dla rodziców i logopedów. Pełna oferta produktów, profesjonalna pomoc i doradztwo a także baza wiedzy, porady i artykuły logopedyczne, opisy pomocy i zabaw stymulujących rozwój mowy.

Szczegóły strony www.logama.pl:

Podlinkuj stronę www.logama.pl:

Pomoce logopedyczne i gry edukacyjne - sklep internetowy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 152 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 38 Odwiedziny googlebot 385

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • MrLingua - korekta textów angielskich »

  MrLingua - english proofreading oferuje usługę korekty textów angielskich. Korekta textów napisanych po angielsku wykonywana jest przez native speakerów języka angielskiego .

  MrLingua zajumje się korektę wszelkich textów napisanych w języku angielskim: katalogi reklamowe, wydawnictwa, strony internetowe.

  Jeżeli chcesz być pewien pewną ze Twoje dokumenty napisane są poprawnym językiem angielskim wyśłij dokument do nas. Nasi korektorzy sprawnie poprawią zasugerują konieczne zmiany. Dodatkowo po skączonej korekcie istnieje możliwość omówienia zasadności dokonanych zmian.

  Data dodania: 14 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracy »

  Serwis ocena pracy. Wszystko o tym, czym jest efektywna ocena pracy. Psychologia, zarządzanie i prawo. Dla osób ocenianych: jak poradzić sobie, gdy cię oceniają? Dla osób przeprowadzających oceny okresowe: jak rzetelnie i bez wysiłku oceniać podwładnych? Dla osób zarządzających firmą: jak zarządzać system ocen pracowniczych?

  Data dodania: 18 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Oliwii Relaks Kraków, warsztaty teatralne Kraków »

  Warsztaty teatralne dla dzieci i dorosłych oraz zajęcia relaksacyjne. Relaks dla firm Kraków. Indywidualne zajęcia z relaksu. Warsztaty dla nauczycieli i animatorów kultury z teatru wyobraźni. Zajęcia relaksacyjne to sposób na radzenie sobie ze stresem w życiu codziennym. Oferta relaksu dla firm.

  Data dodania: 09 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski w biznesie - szkolenia dla firm »

  Centrum szkoleń Fitzgerald działa w Poznaniu już od 2006 roku. W naszym centrum trenerzy (native speaker i Polscy lektorzy) prowadzą zajęcia z angielskiego dla firm dopasowany indywidualnie do możliwości swoich słuchaczy. Obecnie nasza oferta jest wzbogacona o tematyczne wykłady językowe, szkolenia, warsztaty rozwojowe (kompetencje menedżerskie, trening asertywności oraz kursy skoncentrowane na Twoim rozwoju), kursy dla nauczycieli, rekrutacja dla firm.
  Staramy się podchodzić indywidualnie do naszych słuchaczy. Bardzo dobrze wiemy, że każda firma ma swój inny cel, inne potrzeby, innych ludzi – dlatego staramy się kłaść nacisk na indywidualne i profesjonalne podejście do naszych Klientów; od przygotowywania naszej oferty, aż po ocenę skuteczności przeprowadzonych przez nas działań. Wiemy, że szkolenie jest efektywne tylko wtedy, gdy odpowiada na rzeczywiste potrzeby odbiorców i nie prowadzi się go według sztywnego schematu.

  Data dodania: 22 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia terapeutów, pedagogów - gpa.edu.pl »

  Grupa Pro Alegria w Poznaniu to wyjątkowa oferta edukacyjna zapoczątkowana i prowadzona z myślą osobach przygotowujących się do wykonywania takich zawodów jak psychoterapeuta, psycholog i pedagog. Studia często oferują świetne przygotowanie teoretyczne. Poznańska Szkoła Terapii Dzieci i Młodzieży w Poznaniu, którą prowadzi Grupa Pro Alegria odpowiada na zapotrzebowanie praktycznego przygotowania. Jak wygląda terapia, psychoterapia w praktyce nauczysz się tutaj. Nasz program zajęć obejmuje zagadnienia z takich dziedzin jak psychologia rozwojowa, psychiatria, psychoterapia dzieci i młodzieży. Kurs praktyczny i praktyki psychoterapii w Poznaniu, to nie wszystko. Grupa Pro Alegria prowadzi także: psychoterapię indywidualną nastolatków, dzieci, młodzieży.

  Data dodania: 27 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dwujęzyczność. Katarzyna Czyżycka »

  "Głoska" - to blog logopedyczny, poświęcony tematyce dzieci dwujęzycznych oraz ich problemom językowym. W serwisie poruszone są kwestie profilaktyki logopedycznej dzieci dwujęzycznych oraz omówione są czynniki hamujące rozwój ich mowy. Na "Głoce" piszę o wadach wymowy dzieci dwujęzycznych, w przypadku których terapia logopedyczna jest bardziej wymagająca i złożona. Na blogu znajdziecie mnóstwo ćwiczeń, prostych pomocy logopedycznych oraz użytecznych zabaw językowych wspomagających rozwój mowy dziecka dwujęzycznego. Duży nacisk położony jest na dysleksję oraz opóźniony rozwój mowy, a także na typowe zaburzenia neurologiczne, np. autyzm czy zespół Aspergera, z którymi dzieci dwujęzyczne, z racji że mieszkają w mieszających się kulturach językowych, radzą sobie gorzej niż ich rówieśnicy z Polski. Na "Głosce" jest sporo informacji i przydatnych wskazówek o tym jak nauczyć dziecko dwujęzyczne czytania metodą krakowską (symultaniczno-sekwencyjną prof. Cieszyńskiej). Przedstawione są również proste ćwiczenia z analizy i syntezy wzrokowej, pamięci globalnej i czytania globalnego, sekwencji i kategoryzacji, tym bardziej stymulującej prawidłowy rozwój dziecka wychowywanego w dwujęzyczności. Omawiam także metody pracy z dziećmi i młodzieżą dwujęzyczną, uczęszczającą do szkół polonijnych. Do czytania "Głoski" oraz do korzystania z dostępnych pomocy logopedycznych szczególnie zachęcam Mamy dzieci dwujęzycznych. Katarzyna Czyżycka

  Data dodania: 28 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dalej Razem Edu | Autyzm i Zespół Aspergera »

  Dalej Razem Edu - Nowoczesny portal edukacyjny poświęcony tematyce zaburzeń ze spektrum autyzmu.

  Aktualna oferta strony:
  - Szkolenia z zakresu tematyki autyzmu, Zespołu Aspergera
  - Filmy edukacyjne dla terapeutów, nauczycieli, rodziców a także trening umiejętności społecznych dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera.
  - Pomoce terapeutyczne i edukacyjne wykonywane przy udziale osób z autyzmem
  - "Edword" - System komunikacji alternatywnej

  Dalej Razem Edu jest marką Dalej Razem sp. z o.o. Dajemy pracę dorosłym Osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a zysk z działalności inwestujemy w rozwój podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Słowianka szkoła języka rosyjskiego w Warszawie - kursy, nauka, polski dla obcokrajowców »

  Słowianka to szkoła języka rosyjskiego znajdująca się w ścisłym centrum Warszawy. Na naszych kursach nauczysz się języka rosyjskiego! Oferujemy również kursy języka w biznesie dla firm, a także naukę języka polskiego dla obcokrajowców. W trakcie wakacji realizujemy intensywne wakacyjne kursy języka rosyjskiego. Przygotowujemy uczniów do matury, a także oferujemy tłumaczenia.

  Nauczyciele prowadzący kursy w naszej szkole w Warszawie to profesjonaliści, którzy uwielbiają swoją pracę. Podczas nauki motywują uczniów i pomagają pokonywać wszelki bariery w nauce języka rosyjskiego.

  Nasi nauczyciele prowadzący kursy to starannie dobrany zespół w Warszawie składający się z:
  1. Rodzimych użytkowników rosyjskiego o wykształceniu filologicznym i z przygotowaniem pedagogicznym.
  2. Absolwentów renomowanych uczelni, którzy odbyli szkolenia z nauki języka rosyjskiego, jako obcego.
  3. Autorów podręczników oraz materiałów dydaktycznych do nauki języka rosyjskiego.

  Data dodania: 08 11 2016 · szczegóły wpisu »