Portal o Przedszkolu - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Portal o Przedszkolu

Portal o tematyce Przedszkolnej dla nauczycieli oraz rodziców. Gdzie można znaleźć scenariusze zajęć, kolorowanki, zestawy zabaw ruchowych, przykłady zajęć z dziećmi. Nauczyciele oraz Rodzice na pewno znajdą wiele wartościowych informacji.

Szczegóły strony swiatprzedszkola.info:

Podlinkuj stronę swiatprzedszkola.info:

Portal o Przedszkolu

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 104 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 25 Odwiedziny googlebot 241

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Przedszkole Łodź »

  Punkt przedszkolny Słoneczko jest placówką niepubliczną dla dzieci w wieku 3-5 lat
  (istnieje możliwość zapisania dziecka w wieku 2 i 2,5 roku - po konsultacji
  z naszym psychologiem i logopedą).

  Opłata miesięczna 600PLN, wyżywienie 10,50 za dzień.

  Godziny otwarcia 7.00-19.00

  Data dodania: 15 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Bazgroszyt - kreatywne kolorowanki dla dzieci »

  Bazgroszyt.pl to nie zwykłe malowanki czy kolorowanki do druku.
  Maluchy znajdą tu zadania otwarte z rysowania. Dzięki nim rozwija
  się wyobraźnia i grafomotoryka dzieci. Dbajmy o ich prawidłowy rozwój!

  Data dodania: 16 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Przedszkole prywatne Złota Rybka położone jest na granicy Białołęki i Targówka - dzielnic miasta stołecznego Warszawa. Złota Rybka to kameralne przedszkole z rodzinnym klimatem. Zapewniamy profesjonalną opiekę nad dziećmi od 2,5 do 6 lat. Przedszkole zatrudnia wykwalifikowany personel stale podnoszący swoje kwalifikacje. Dysponujemy obiektem o powierzchni ponad 400 metrów kwadratowych oraz dwa place zabaw o łącznej powierzchni ok. 900 metrów kwadratowych a także własne zaplecze kuchenne. Nasz program zaprojektowany został z myślą o tym, by dzieci uczyły się, bawiąc. Zapraszamy do osobistej wizyty w naszym przedszkolu.

  Data dodania: 26 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zabawki Warszawa »

  Firma Remi proponuje swoim klientom mnóstwo różnych artykułów dla dzieci. Można tam dostać tradycyjne zabawki, zabawki ogrodowe, akcesoria plastyczne, pomoce dydaktyczne, meble dziecięce itd. Gry edukacyjne przykładowo zadbają o rozwój sprawności umysłowej dziecka, wózki i lalki pomogą dzieciom w przyswojeniu zachowań społecznych, produkty z serii „Wady postawy” znacząco wesprą w rehabilitacji zaistniałych problemów zdrowotnych. Każdy rodzic znajdzie w sklepie, który jest do usług w rzeczywistości oraz przez Internet, coś pięknego dla swojego dziecka.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Warszawa »

  Strona firmy prowadzącej zajęcia dla najmłodszych dzieci. Klub przedszkolaka organizuje urodziny dla dzieci w Warszwie na Ochocie. Żłobek i przedszkole opiekuje się dziećmi, gdy rodzice są w pracy. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówki oraz starannie dobrana kadra gwarantuje najlepszą opiekę nad dziećmi.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE JUTRZENKA przedszkole Marki »

  Przedszkole Niepubliczne Jutrzenka znajduje się w Markach pod Warszawą. mieści się na ślicznej, przestronnej posiadłości, gdzie do dyspozycji maluchów oddany został ładny ogród i bezpieczny plac zabaw. Naszym priorytetem jest dobro dzieciaków i stworzenie im optymalnych warunków rozwoju. Dlatego właśnie nasze grupy są niewielkie, co zapewnia pedagogowi zrozumienie każdego wychowanka i jego poszczególnych potrzeb i preferencji. Sale, w których dzieci spędzają czas są duże i bardzo słoneczne, jest w nich pełno zabawek, które nie pozwolą maluchom się nudzić. Nasza kuchnia sporządza pyszne posiłki zgodnie z zasadami żywienia maluchów, podajemy je maluchom w pięknej, kolorowej jadalni przystosowanej do ich potrzeb. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie można zapoznać się z organizacją przedszkola i obejrzeć zdjęcia.

  Data dodania: 24 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Żłobki opole »

  Niepubliczny żłobek w Opole zaprasza! Mamy najlepszą kadrę pedagogiczną, zapewniamy bezpieczne i przyjazne dziecku warunki zbliżone do domu rodzinnego. Pomagamy dziecku rozwijać się intelektualnie i emocjonalnie przez zabawę i szeroki wybór zajęć. Droga Mamo, nie bój się zostawić dziecka z nami! Przez pierwsze dni możesz przebywać ze swoim maleństwem u nas, by mieć pewność, że czuje się ono pewnie i może zostać z nami samo. Rzuć okiem na nasze rekomendacje i wybierz naszą placówkę. Zachęcamy.

  Data dodania: 10 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Spanglish.pl szkoła podstawowa z angielskim warszawa »

  Nasza firma Spanglish to renomowane niepubliczne przedszkole językowe warszawa oraz dwujęzyczna szkoła podstawowa warszawa. Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi sprawia, że jesteśmy placówką godną zaufania. Praktykuje się tu metodę nauczania zwaną „impresją językową”, która według fachowców przynosi doskonałe efekty, w bardzo krótkim czasie nauczania języka. Szkoła podstawowa z angielskim warszawa nie uczy sztywnych zasad gramatycznych i nie praktykuje słówek uczonych na pamięć. U nas liczy się swobodna rozmowa i obycie z językiem obcym, co procentuje w późniejszym czasie. Nacisk kładziemy na naukę języka anielskiego oraz hiszpańskiego na poziomie akademickim w taki sposób, by wychowankowie szkoły poprzez język poznawali świat i obce kultury. Nasi nauczyciele stanowią wykwalifikowaną kadrę, która każdego dnia dokłada wysiłku, by szkoła podstawowa z hiszpańskim warszawa należało do grona elitarnych, ale przyjaznych dzieciom. Codziennie pomagamy rozwijać pasje i zainteresowania naszych podopiecznych, bo dla nas każdy uczeń jest wyjątkowy.

  Data dodania: 03 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Malinowe Przedszkole »

  Strona internetowa Niepublicznego Przedszkola z siedzibą w Warszawie. Placówka oferuje bezpieczne warunki rozwoju dla dzieci, a także niezwykle wysoki poziom dydaktyczny. Ciekawe zajęcia językowe, muzyczne i plastyczne dla przedszkolaków.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Rubik School »

  Nasze przedszkole niepubliczne zaprasza wszystkie dzieci z Warszawy i okolic. W cenniku przedszkola znajdą Państwo oferty atrakcyjne finansowo. Wymieniliśmy ceny czesnego oraz dodatkowych pakietów. W rubik school wszystkie przedszkolaki mogą czuć się komfortowo i swobodnie. Ofertę dostosowaliśmy do wieku dzieci i ich stopnia rozwoju.

  Data dodania: 16 09 2016 · szczegóły wpisu »