Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start" - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start"

Misją naszego przedszkola jest stworzenie warunków, w których dzieci przygotowują się do życia poprzez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności oparte na wykorzystaniu pedagogiki dr Marii Montessori. Od tego, jak dziecko się rozwija, czego doświadcza, w jaki sposób jest motywowane i wspierane, zależy całe jego przyszłe życie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której stawiamy na pełną akceptację, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Respektowanie indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał stanowią podstawę działalności prowadzonej przez nasze przedszkole.

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to zespół ludzi kreatywnych, wykształconych, posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nasze nauczycielki dbają o wszechstronny rozwój dziecka, tworząc radosny klimat zabawy i nauki.

Nauczyciele specjaliści - języka angielskiego, hiszpańskiego, rytmiki, wspomagają rozwój dzieci aktywnie uczestnicząc w codziennej pracy dziecka.

Personel pomocniczy dba o czystość naszej placówki a nasza pani kucharka, która przygotowuje nam posiłki, dba o to byśmy zdrowo rośli.

Szczegóły strony plingwistyczne2.pl:

Podlinkuj stronę plingwistyczne2.pl:

Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoła Języków Obcych KOLIBER »

  Szkoła Języków Obcych KOLIBER to:


  Szeroka gama kursów językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych
  Zajęcia z doświadczonymi lektorami w miłej atmosferze
  Małe grupy (4-9 osób)
  Bardzo korzystne ceny
  Świetne warunki lokalowe
  Bezpłatne konsultacje językowe
  BEZPŁATNE wakacyjne kursy języka angielskiego (English Survival Kit)
  Specjalne kursy dla osób 55+ (Herbatka językowa 55+)


  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i do kontaktu z nami.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek i Przedszkole Harmonia Legnica »

  Harmonia to wykwalifikowana i kompetentna kadra pedagogiczna profesjonalna opieka nad dziećmi indywidualne podejście do naszego wychowanka zajęcia i zabawy prowadzone zgodnie z programem MEN atmosfera życzliwości serdeczności, wzajemnego zaufania.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • SKARBUSIE Opieka nad dziećmi »

  W przedszkolu niepublicznym Skarbusie wyśmienicie zaopiekujemy się Twoim dzieckiem. Zatrudniamy bowiem jedynie doświadczone, bardzo dobrze wykwalifikowane i mające bardzo dobre podejście do dzieci nauczycielki, które zadbają o jego wszechstronny rozwój, proponując mu liczne interesujące zajęcia i zabawy,, a także rzecz jasna bezpieczeństwo. Ponadto zorganizują one imprezy okolicznościowe, takie jak spotkanie wigilijne, Dzień Dziadka i Babci, pasowanie na Przedszkolaka oraz wyjścia do kina, teatru czy na basen. Nasze przedszkole ma wyłącznie przestronne oraz jasne pomieszczenia (spełniające wymagania sanitarno-budowlane UE, a także mające pozytywne opinie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego i Komendanta Państwowej Straży Pożarnej), a dodatkowo odpowiednio wyposażony i bezpieczny plac zabaw na tarasie. Pełna oferta dostępna jest na naszej stronie internetowej.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne przedszkole kraków »

  Dzieci mają duże pokłady energii i chęć poznawania świata. W właściwym rozwoju dzieci, wartościowe są przedszkola. Zapewniają maluchom okazje do poznania swoich równolatków, zabawy z nimi, a dodatkowo od najmłodszych lat pomału przygotowują do edukacji w szkole. Nasze przedszkole gwarantuje wysoką jakość działań dydaktyczno-wychowawczych, dzięki doświadczonej kadrze oraz bezpieczeństwo i dobrą zabawę. Oprócz prezentowania dzieciom świata naokoło, nauczamy je także języka angielskiego, aby później przychodziło im to z większą naturalnością.

  Data dodania: 21 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski dla dzieci w Szczecinie »

  Expert Kids to centrum edukacji dziecka, które od wielu lat kształci maluchy w zakresie umiejętności językowych. Zajęcia nauki języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego prowadzone są przez profesjonalnych lektorów, którzy w miłej atmosferze przekazują swoją wiedzę.

  Oprócz szkoły językowej Expert Kids w Szczecinie organizuje urodziny dla dzieci, półkolonie i kolonie.

  Data dodania: 17 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole Poznań »

  Zachęcamy do poznania oferty najciekawszego przedszkola nieopodal stolicy Wielkopolski. Działamy w Swarzędzu, ale zapraszamy dzieci także z Poznania. Na naszej tronie: Lisek-urwisek.pl można się wnikliwie zapoznać z naszymi propozycjami w sferze planu zajęć, adaptacji maluchów do przedszkola oraz naszej działalności w zakresie wypożyczania przebrań karnawałowych.
  Przedszkole administrujemy w oparciu o wytyczne Kuratorium Oświaty w Poznaniu,sprawia to, że zapewniamy najlepiej zaplanowane pod względem dydaktycznym i wychowawczym zajęcia, wyspecjalizowaną kadrę oraz nowoczesny, uwzględniający wszystkie wymogi obiekt. Profilem naszego działania jest profil artystyczno-językowy, to sprawia, że jesteśmy placówką, która Twojemu dziecku zagwarantuje wszechstronny rozwój. Zatem najlepsze prywatne przedszkole w Swarzędzu znajdziesz na Lisek-urwisek.pl

  Data dodania: 02 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 HANNY BUŚKIEWICZ-PISKORSKIEJ niepubliczne gimnazjum warszawa »

  Monnet International School jako wyłączny zespół szkół w Polce proponuje swoim wychowankom możliwość uzyskania uznawanego w wielu krajach dyplomu IB. Dyplom IB, jest wydawany przez organizację International Baccalaureate Organization w Genewie i uznaje się go za dokument równorzędny świadectwu dojrzałości publicznych średnich szkół ogólnokształcących. Absolwenci legitymujący dyplomem IB, doskonale sprawdzają się jako studenci. W skład zespołu szkół, wchodzą: Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta, Prywatne Gimnazjum nr 33, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95 oraz Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski z Dojazdem ModernEnglish »

  Modern English jest firmą, której profil działalności oparty jest na nauce języka angielskiego. Specjalizacja Modern English obejmuje angielski dla przedszkolaków. Ponadto prowadzi zajęcia z języka angielskiego dla dzieci w wieku szkolny, a także dla dorosłych. Oferuje angielski dla młodzieży oraz kursy języka angielskiego dla firm. Dodatkowo w omawianej szkole można skorzystać z nauki języka angielskiego specjalistycznego, przykładowo mogą to być zajęcia przygotowujące pilotów do egzaminów z przedmiotowego języka obcego.
  Firma charakteryzuje się profesjonalizmem. Lektorzy są specjalistami w nauce omawianego języka i z pewnością odpowiednio przygotują swoich uczniów do różnego rodzaju egzaminów.

  Data dodania: 01 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Chatka Kubusia Puchatka - Przedszkole Lusowo, Tarnowo Podgórne, Przeźmierowo »

  Przedszkole „Chatka Kubusia Puchatka” to trzy publiczne placówki oświatowe ulokowane pod Poznaniem w Lusowie, Tarnowie Podgórnym i Przeźmierowie. W 2008 roku przedszkole zostało nagrodzone Certyfikatem Najwyższej Jakości w Edukacji za wysoki poziom zajęć dydaktycznych.

  Data dodania: 22 03 2016 · szczegóły wpisu »