Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start" - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start"

Misją naszego przedszkola jest stworzenie warunków, w których dzieci przygotowują się do życia poprzez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności oparte na wykorzystaniu pedagogiki dr Marii Montessori. Od tego, jak dziecko się rozwija, czego doświadcza, w jaki sposób jest motywowane i wspierane, zależy całe jego przyszłe życie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której stawiamy na pełną akceptację, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Respektowanie indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał stanowią podstawę działalności prowadzonej przez nasze przedszkole.

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to zespół ludzi kreatywnych, wykształconych, posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nasze nauczycielki dbają o wszechstronny rozwój dziecka, tworząc radosny klimat zabawy i nauki.

Nauczyciele specjaliści - języka angielskiego, hiszpańskiego, rytmiki, wspomagają rozwój dzieci aktywnie uczestnicząc w codziennej pracy dziecka.

Personel pomocniczy dba o czystość naszej placówki a nasza pani kucharka, która przygotowuje nam posiłki, dba o to byśmy zdrowo rośli.

Szczegóły strony plingwistyczne2.pl:

Podlinkuj stronę plingwistyczne2.pl:

Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prywatne przedszkole »

  Prywatne przedszkole - Leśne Wzgórze oferuje wykwalifikowaną opiekę nad najmłodszymi. Przedszkole mieści się w Gdyni. Posiadamy doświadczoną kadrę wychowawców którzy lubią swoją pracę. Serdecznie zapraszamy.

  Data dodania: 12 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole i Sala Zabaw Fikoland »

  Fikoland to przedszkole i sala zabaw dla dzieci w wieku przedszkolnym.
  Stanowimy młodą i wykwalifikowaną kadrę, pod okiem której dzieci w wieku od 3 do 5 lat będą mogły bezpiecznie poznawać otaczający je świat. W naszym przedszkolu zapewniamy miłą, rodzinną i kameralną atmosferę, sprzyjającą rozwojowi dziecka. Nasza placówka realizuje podstawę programową dla przedszkoli, będzie idealnym miejscem przygotowującym Wasze pociechy do obowiązku szkolnego. Proponujemy także zajęcia dodatkowe, rozwijające zainteresowania i pasje naszych małych podopiecznych.
  Fikoland to nie tylko przedszkole! Dysponujemy również na miejscu Salą Zabaw, w której dzieci będą mogły radośnie i w urozmaicony sposób spędzą swój czas. Nasze przedszkolaki będą miały możliwość korzystania z niej w ramach swojego pobytu w przedszkolu.

  Data dodania: 18 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza przedszkoli »

  Baza przedszkoli z całej Polski zawierająca jednostki publiczne i prywatne. Doskonałe narzędzie wspomagające wyszukiwanie odpowiedniego przedszkola. Rodzice mogą odnaleźć placówki na dwa sposoby:
  - korzystając z podziału na województwa, powiaty i miasta (nie przydatna w przypadku większych miast, np. Warszawa ponad pięćset przedszkoli);
  - korzystając z wyszukiwarki (wystarczy podać miejsce zamieszkania i wielkość obszaru wyszukiwania).
  Serwis jest stale rozbudowywany. Dodawane są nowe placówki i nowe funkcje.
  Wszystko dzięki aktywności użytkowników, którzy razem z administratorami tworzą wspólnie dobry serwis dla rodziców przyszłych przedszkolaków.

  Data dodania: 05 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hello Kids Language School »

  Szkoła językowa stworzona z myślą o najmłodszych. Nauczamy dzieci od 3 roku życia dostosowując metody do potrzeb i możliwości wieku przedszkolnego. Nauczmy multisensorycznie. Oferujemy kursy z języka angielskiego, włoskiego, hiszpańskiego i francuskiego.

  Data dodania: 27 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Opinie o Szkołach w Piotrkowie Trybunalskim »

  Opinie o szkołach w Piotrkowie Trybunalskim to strona na której możesz ocenić każde przedszkole, gimnazjum, liceum, technikum i inne szkoły z Piotrkowa Trybunalskiego.

  Znajdziesz tutaj również szkoły językowe, policealne, dla dorosłych oraz szkoły nauki jazdy, kursy zawodowe, tańca i inne szkolenia. Jeżeli nie wiesz jak wybrać szkołę w Piotrkowie Trybunalskim - zobacz jakie oceny i opinie wystawili jej inni Piotrkowianie - uczniowie, wychowankowie, rodzice, kursanci i klienci.

  Strona z opiniami powstała po to, aby uczniowie, rodzice, kursanci i klienci mogli wyrazić swoją opinię na temat jakości nauki w szkole.
  W naszej bazie znajdują się publiczne i niepubliczne szkoły i instytucje edukacyjne i szkoleniowe z Piotrkowa Trybunalskiego.
  Sprawdzisz opinie na temat I, II czy V LO, Technikum Budowy Maszyn a także wielu innych. Każde przedszkole z Piotrkowa ma tu swoją wizytówkę – Jacek i Agatka, Villa Bambini a także miejskie przedszkola z Piotrkowa Trybunalskiego.
  Również nauka jazdy - OSK Kuba, LUZ, Auto-Caro i wiele innych ośrodków szkolenia kierowców, w których każdy może ocenić zdawalność egzaminu, przygotowanie instruktorów, cenę czy stan samochodów na kursie prawa jazdy.

  Wejdź i poznaj oceny i opinie innych mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, albo dodaj własny komentarz i ocenę szkoły którą znasz! Dzięki wielu opiniom które znajdują się w naszym serwisie Twój wybór będzie łatwiejszy! Zapraszamy!

  Data dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • PRZEDSZKOLE PROMYK najlepsze przedszkole »

  Szukasz najlepszego przedszkola dla swojego dziecka? Chcesz zapewnić mu najlepsze okoliczności do nauki i rozwoju osobistego? W Niepublicznym przedszkolu PROMYK ze Szczecina pojmujemy, jak istotnym etapem rozwoju jest edukacja przedszkolna, w następstwie tego każde dziecko obejmowane jest u nas unikatową ochroną i opieką przez wykwalifikowany personel. Przedszkole Promyk zapewni wielopłaszczyznowy rozwój dziecka w komfortowych warunkach. Wychowankowie naszego przedszkola to dzieci otwarte na świat, kreatywne, osiągające bardzo dobre rezultaty w nauce szkolnej. Pomożemy Twojemu dziecku w rozwijaniu jego talentów. Gwarantujemy dobrze zaaranżowane, atrakcyjne lekcje w bogato wyekwipowanym, bezpiecznym budynku. Niepubliczne Przedszkole Promyk to najlepszy wybór dla Twojego dziecka! Sprawdź naszą propozycję już dziś! Więcej informacji osiągalnych na stronie internetowej.

  Data dodania: 10 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sala zabaw w Krakowie »

  Fantazja to przedszkole Montessori, które wdraża metody wychowania i nauki metodami Marii Montessori – wybitnej pedagog i kobiety, która zmieniła sposób patrzenia na najmłodszych. Oprócz edukacji przedszkole udostępnia także sale zabaw, a także kulkoland. Jest to miejsce idealne na urodziny dla dzieci oraz inne święta najmłodszych oraz przede wszystkim miejsce nauki i spędzania wolnego czasu pod nieobecność rodziców.

  Data dodania: 08 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole MalySwiat »

  W naszym przedszkolu zapewniamy doskonałe warunki do zabawy i nauki dla dzieci. Zapewniamy opiekę dydaktyczno-wychowawczą dzieciom w wieku od 1,6 do 5 lat. W przedszkolu posiadamy sale, które cechują się przestronnością. Wszystkie sale są jasne oraz kolorowe. Wszystkie pomieszczenia spełniają wymogi zarówno bezpieczeństwa jak i edukacyjne. Przedszkole mieści się mieści się w przestronnym domu wolnostojącym, otoczonym dużym, przepięknym ogrodem.

  Data dodania: 03 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównaj warszawskie przedszkola i żłobki »

  Portal Operacja Edukacja pomoże Ci gdy:

  • szukasz żłobka / przedszkola z ciekawą ofertą edukacyjną za rozsądne pieniądze i nie wiesz co wybrać

  • chcesz poznać opinie innych rodziców o danym żłobku / przedszkolu

  • chcesz zostawić ocenę żłobka / przedszkola, do którego chodzi Twoje dziecko

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »