Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start" - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start"

Misją naszego przedszkola jest stworzenie warunków, w których dzieci przygotowują się do życia poprzez aktywne zdobywanie wiedzy i umiejętności oparte na wykorzystaniu pedagogiki dr Marii Montessori. Od tego, jak dziecko się rozwija, czego doświadcza, w jaki sposób jest motywowane i wspierane, zależy całe jego przyszłe życie. Zapewniamy przyjazną atmosferę, w której stawiamy na pełną akceptację, szacunek i poczucie bezpieczeństwa. Respektowanie indywidualności dziecka i wiara w jego wewnętrzny potencjał stanowią podstawę działalności prowadzonej przez nasze przedszkole.

Kadra pedagogiczna naszego przedszkola to zespół ludzi kreatywnych, wykształconych, posiadających pełne kwalifikacje pedagogiczne z zakresu pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Nasze nauczycielki dbają o wszechstronny rozwój dziecka, tworząc radosny klimat zabawy i nauki.

Nauczyciele specjaliści - języka angielskiego, hiszpańskiego, rytmiki, wspomagają rozwój dzieci aktywnie uczestnicząc w codziennej pracy dziecka.

Personel pomocniczy dba o czystość naszej placówki a nasza pani kucharka, która przygotowuje nam posiłki, dba o to byśmy zdrowo rośli.

Szczegóły strony plingwistyczne2.pl:

Podlinkuj stronę plingwistyczne2.pl:

Przedszkole Lingwistyczne nr 2 "Dobry Start"

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Punkt Przedszkolny "Ptasie Radio" - Warszawa Bemowo »

  Punkt Przedszkolny Ptasie Radio (Warszawa Stare Bemowo)- proekologiczny, rodzinkowy. Bogata oferta programowa. Jedna, kameralna, 15-to osobowa grupa dzieci w wieku 3-5 lat. Wykwalifikowana opieka. Możliwość przyprowadzania dzieci w wybrane dni tygodnia (min. 2 dni w tyg.), opieki "na godziny" w dni powszednie, a także w soboty i niedziele.

  Data dodania: 28 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Kukułka - sala zabaw dla dzieci, Puck »

  To pierwsza w Pucku kryta sala zabaw dla dzieci świadcząca także usługę opieki na godziny. Oferujemy Państwu i Waszym Pociechom możliwość zabawy, rozrywki i ciekawego spędzania wolnego czasu przez cały rok, niezależnie od pogody. U nas Wasze Dzieci bawią się, uczą, rozwijają swoje zainteresowania i poznają rówieśników w przyjaznej atmosferze i otoczeniu. Nasz sprzęt jest w pełni bezpieczny, a pracownicy służą pomocą, opieką i ciągle nowymi pomysłami na fantastyczną zabawę. Wasz Maluch nie będzie miał czasu na nudę czy tęsknotę.

  Nasze Centrum składa się z dwóch połączonych ze sobą sal o łącznej powierzchni 140 m2. Posiadamy również bezpośrednie wyjście do ogródka z widokiem na Zatokę Pucką. Centrum znajduje się na parterze Budynku MOKSiR.

  W Centrum Kukułka znajduje się również kącik logopedyczny prowadzony przez pedagoga i logopedę mgr Agnieszkę Jakubowską. Tutaj mogą Państwo zasięgnąć porady, poprosić o badanie, czy zapisać dziecko na terapię logopedyczną.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole ABC Wrocław »

  Z przyjemnością informujemy Państwa, iż od września 2010 swą działalność rozpoczęło nowe przedszkole niepubliczne (nie punkt przedszkolny) usytuowane w dzielnicy Krzyki. Piękny budynek o powierzchni 1000 m2 mieści 6 przestronnych sal dydaktycznych, 120-metrową salę wielofunkcyjną oraz profesjonalne zaplecze kuchenne. Przed budynkiem znajduje się duży teren zieleni z wygospodarowanym miejscem na plac zabaw dla dzieci.

  Data dodania: 26 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Niepubliczne "Bajkoland" w Gdyni »

  Jeśli pragniecie, żeby Wasze pociechy znajdowały się pod doskonałą opieką miłych, troskliwych i wykwalifikowanych nauczycielek to nie mogliście lepiej trafić !!! czesne : 390zł za pobyt od 6.00- 18.00 ( wszystkie zajęcia w cenie czesnego) !!!

  Data dodania: 02 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Moje Cudowne Lata przedszkole niepubliczne w Warszawie »

  W nowocześnie wyposażonym budynku dzieci mają komfort swobodnej zabawy, twórczego realizowania własnych pomysłów. Małe grupy dają możliwość indywidualnego podejścia w pracy z każdym dzieckiem. Pod opieką wykwalifikowanych pedagogów dzieci uczą się współdziałania, odnoszenia sukcesów, radzenia sobie z trudnościami. Stwarzamy przyjazną, domową atmosferę, podążamy za zainteresowaniami i tempem rozwoju każdego dziecka. Przedszkole realizuje program nauki języka angielskiego wplatając go w codzienne działania . Poprzez liczne zabawy, piosenki i gry dzieci w naturalny sposób przyswajają wiedzę języku angielskim. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w koncertach i różnych formach teatrzyków dla dzieci. Uczą się gry na instrumentach, tańca, śpiewu.
  W ramach pomocy oferujemy pomoc psychologa, logopedy i terapeuty integracji sensorycznej. W bogato wyposażonej sali SI prowadzimy indywidualną terapię dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.
  Przedszkole posiada własną kuchnię, w której przygotowywane są smaczne i zdrowe posiłki. Nad zdrowymi i smacznymi posiłkami czuwa dietetyk. Wdrażając dzieci do samodzielnych działań proponujemy warsztaty kulinarne będące okazją do poszerzania repertuaru żywieniowego.
  Przy przedszkolu znajduje się duży ogród, w którym dzieci mogą swobodnej zabawy i doświadczeń przyrodniczych.
  Chcemy aby nasze dzieci miały bogatą wyobraźni, były zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli.

  Data dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalendarz Przedszkolaka »

  KALENDARZ PRZEDSZKOLAKA został pomyślany w taki sposób aby dziecko miało maksymalnie duży wpływ na jego końcowy wygląd. Poprzez (w zależności od wybranego wariantu kalendarza) pozostawienie pustego miejsca na rysunek lub umieszczenie kolorowanki, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kalendarz umożliwiający jego Autorowi w kreatywny sposób nadać kalendarium indywidualny i niepowtarzalny charakter. Kalendarze ścienne wykończone są metalową spiralą z uchwytem ułatwiającym powieszenie kalendarza. Wersja biurkowa wykończona jest spiralą, a całość umieszczona została na trójkątnej podstawce. Dzięki tej UNIKATOWEJ formie, każde dziecko może stworzyć swój własny, niepowtarzalny kalendarz, który świetnie sprawdzi się jako prezent dla babci, dziadka czy rodziców.
  Wszystkie KALENDARZE PRZEDSZKOLAKA zawierają 12 kart kalendarium na 2013 rok wydrukowanych na papierze 170g (takim jak w bloku rysunkowym).

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Warszawa »

  Strona firmy prowadzącej zajęcia dla najmłodszych dzieci. Klub przedszkolaka organizuje urodziny dla dzieci w Warszwie na Ochocie. Żłobek i przedszkole opiekuje się dziećmi, gdy rodzice są w pracy. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu placówki oraz starannie dobrana kadra gwarantuje najlepszą opiekę nad dziećmi.

  Data dodania: 15 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole gniezno »

  Zabawa, rozwój i bezpieczeństwo to synonimy niepublicznego przedszkola "Mistrzowie zabawy" w Gnieźnie. Atrakcyjne czesne czyni to miejsce dostępnym dla każdego dziecka. Zajęcia języka angielskiego, czytania i liczenia stanowią gruntowne przygotowanie malucha do dalszej edukacji. Warsztaty artystyczne oraz wycieczki tematyczne organizowane przez placówkę nie pozawalają na nudę wychowanków. Poprzez integrację dzieci zdrowych i upośledzonych, każdy małolat uczy się wzajemnego szacunku i funkcjonowania w grupie.

  Data dodania: 29 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Krainamarzen.net »

  Przedszkole „Kraina Marzeń” zatrudnia kadrę pedagogiczną, w której skład wchodzą młode, ale wykształcone osoby. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjno-wychowawczych. Przedszkole oferuje zajęcia edukacyjne w zakresie matematyki, języka polskiego, angielskiego, muzyki. Tu odbywają się także liczne uroczystości jak pasowanie na przedszkolaka, dzień babci i dziadka czy spotkania z Mikołajem. Nie brakuje tu również zajęć dodatkowych: warsztaty plastyczno-ceramiczne, balet, taniec itp.

  Data dodania: 18 11 2014 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Łódź Widzew »

  Poszukujesz przedszkola dla swojej pociechy? Interesuje Cię szczególnie przedszkole Łódź Widzew? Jeśli tak, to warto, byś zapoznał się z ofertą przedszkola Albercik, zlokalizowanego przy parafii św. brata Alberta Chmielowskiego w Łodzi. Oferuje ono zajęcia ogólnorozwojowe, przygotowujące dzieci do kształcenia w szkole.

  Data dodania: 25 06 2016 · szczegóły wpisu »