Przedszkole niepubliczne Krokodylek - Ursus - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Przedszkole niepubliczne Krokodylek - Ursus

Niepubliczne (prywatne) przedszkole przyrodniczo-sportowe Krokodylek powstało z myślą o dzieciach ciekawych otaczającego je świata. To przytulny, ciepły, bezpieczny świat, w którym doświadcza tego, co dobre i uczy się tego, co mądre.

Naszą misją jest wszechstronny, bezpieczny i radosny rozwój dziecka. Pragniemy, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu był dla dziecka radosnym wspomnieniem. 

Jak to robimy? By się dowiedzieć - serdecznie zapraszamy na nasze strony.

Przedszkole Krokodylek zapewnia:
- opiekę nad dziećmi w wieku od 2 do 6 lat,
- zajęcia przez 12 miesięcy w roku od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.30 do 18.00,
- rozwój umysłowy i fizyczny powierzonych nam pociech,
- profesjonalną, wykształconą i troskliwą kadrę,
- przemyślany program edukacyjny ukierunkowany na aspekty przyrodnicze i sportowe,
- duże, przestronne, świetnie doświetlone sale (każda sala powyżej 40 m2),
- piękny ogród wraz ze wspaniałym placem zabaw (ponad 400 m2),
- wycieczki i imprezy przedszkolne.

Zapraszamy dzieci z okolic: Ursus, Pruszków, Reguły, Michałowice, Skorosze, Warszawa.. i nie tylko. Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok!

Szczegóły strony www.krokodylek.edu.pl:

Podlinkuj stronę www.krokodylek.edu.pl:

Przedszkole niepubliczne Krokodylek - Ursus

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 120 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 18 Odwiedziny googlebot 185

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pracownia Dziecięcych Emocji "Motylek" »

  Pracownia Dziecięcych Emocji "Motylek" zaprasza wszystkie Dzieci do twórczej zabawy. Proponujemy różnego rodzaju zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych pedagogów, terapeutów,
  filologów, instruktorów tańca i plastyków.

  Data dodania: 25 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • PROMYCZEK Przedzkole Niepubliczne Bielsko-Biała »

  Przedszkole dla dzieci w wieku od 2,5 do 5 lat. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku przez cały rok kalendarzowy w godzinach od 7.00 do 17.00 oraz od 17.00 do 20.00 za dodatkową opłatą. PROMYCZEK został stworzony z myślą o dzieciach, o czym świadczy wykształcona, doświadczona, pełna energii kadra nauczycielska oraz bardzo wysoki poziom warunków lokalowych, spełniających wszelkie standardy.nPrzedszkole posiada zaświadczenie o wpisie do rejestru przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała oraz prowadzi nauczanie i wychowanie w oparciu o podstawę programową wychowania przedszkolnego i programy pracy zatwierdzone przez MEN. nPosiadamy wolne miejsca w każdej grupie wiekowej (roczniki: 2006, 2007, 2008, 2009).

  Data dodania: 13 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bajkowy Kuferek »

  Lego, Playmobi, Klein, Wowwee, SIKU to dziś liderzy wśród producentów zabawek na całym świecie. Chcąc wyjść naprzeciw wciąż wzrastającym wymaganiom klientów staramy się posiadać pełen asortyment rzeczonych dostawców, a także najlepsze ceny. Naszym znakiem rozpoznawczym jest duża bogata oferta i różnorodność towaru. Obok wiodącego LEGO, Playmobil’a, Klein’a dysponujemy produktami takich firm jak PITANIK, MATTEL, FISHER PRICE, HASBRO, KIDDIELAND, BAKUGAN, BEN 10, BARBIE, SPRAYZA, BLENDY PENS, HEX BUG, LITTLEST PET SHOP, na naszych półkach można znaleźć również drewniane zabawki Voila oraz kreatywne zestawy SES, Totum i wiele innych.


  Z powodzeniem realizujemy wysokie zamówienia z okazji corocznego Mikołaja, Dnia Dziecka i rozmaitych konkursów organizowanych przez wiele znaczących firm i instytucji.


  Organizujemy pikniki dla przedszkoli i innych instytucji

  Data dodania: 31 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • miniPRZEDSZKOLAK.pl przedszkole Warszawa Włochy »

  Każdy rodzic stara się wychować swoją pociechę najlepiej jak to możliwe. Proces ten rozpoczyna się już po urodzeniu. Maluchy obserwują zachowanie dorosłych i starają się je naśladować. Niezwykle istotne jest więc aby dawać odpowiednie wzorce i dzięki temu kierunkować rozwój młodego człowieka. Kolejnym etapem jest żłobek lub przedszkole. Niestety w tym przypadku rodzic ma jedynie wpływ na wybór placówki, reszta zależy już od personelu. Miniprzedszkolak to miejsce stworzone z miłości do dzieci. Pracujące tu osoby posiadają wykształcenie oraz wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. Staramy się wprowadzać dzieci w świat nauki poprzez zabawę i ćwiczenia językowe. W każdym przypadku niezwykła uwagę poświęcamy temu aby odbywało się to w miłej i bezstresowej atmosferze. Dzięki temu czas spędzony mija szybciej a co najważniejsze powoduje chęć dziecka do przebywania w nim. Dzięki wielu zajęciom dodatkowym nasza placówka jest jedną z najlepszych na rynku. Tworzymy niewielkie grupy co pozwala poświęcić każdemu dziecku więcej uwagi i indywidualnego podejścia. Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia przedszkola. Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie.

  Data dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne przedszkole w Katowicach - "Babcina Kraina" »

  Przedszkole w Katowicach przyjmuje dzieci od 1,5-6 lat. Każdego dnia dzieci mają wiele zajęć podczas których się bawią i uczą. Mogą uczęszczać na dodatkowe zajęcia jak basen, zajęcia rytmiczno-muzyczne, zajęcia teatralne, plastyczne, ruchowe, naukę języka angielskiego czy zajęcia z babciami. Przedszkole nie pobiera opłaty wpisowej. Czesne w prywatnym przedszkolu już od 350 zł. Dodatkowo organizowane są przyjęcia urodzinowe maluchów. Przyjmujemy również dzieci wymagające kształcenia specjalnego.

  Data dodania: 22 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Anglojęzyczne Przedszkole Stokrotka - przedszkole Słupsk »

  Strona internetowa Stokrotka Anglojęzyczne Przedszkole - Słupsk.
  Nasze przedszkole jest zlokalizowane w spokojnej dzielnicy, przy ul. Hubalczyków 12, naprzeciwko Nowego Szpitala Wojewódzkiego w sąsiedztwie łąk i lasów. W pogodne dni korzystamy z dużego placu zabaw. Przedszkole powstało z myślą o dzieciach, aby wspomagać i ukierunkowywać ich rozwój, zgodnie z wrodzonym potencjałem i możliwościami. Zapewniamy pełną opiekę i bezpieczeństwo. Stwarzamy optymalne warunki naszym wychowankom. W naszej placówce zapewniamy dzieciom pomoc logopedyczną, jak również współpracujemy z poradnią psychologiczno - pedagogiczną w Słupsku. Cały personel ma na uwadze, to że dziecko poznaje świat przez doświadczanie.
  Zapraszamy!

  Data dodania: 15 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów »

  Malinowa Mandarynka - Przedszkole Mokotów to fascynujące miejsce dla dzieci w wieku 2,5-5 lat. Indywidualne podejście, przyjazna atmosfera, wyspecjalizowana kadra (w tym logopeda i psycholog), autorskie programy nauczania, aplikacje interaktywne, liczne zajęcia sportowe (krav maga, taniec, gimnastyka), artystyczne i językowe, dbałość i zaangażowanie zapewnią doskonały rozwój Twojego Dziecka. Zapewniamy opiekę od poniedziałku do piątku od 6.30 do 18.30, również w wakacje. Rodzicu, sprawdź nas!

  Data dodania: 04 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole niepubliczne Szczecin »

  Przedszkole Niepubliczne Kraina Uśmiechu jest miejscem, gdzie pod czujnym okiem specjalistów, dziecko poprzez metodę prób i błędów dążyć będzie do osiągniecia samodzielności. Dzięki wykwalifikowanej kadrze oraz zajęciom dodatkowym z gronem specjalistów, dziecko nabędzie cenne umiejętności, które wykorzysta w przyszłych latach nauki. Dzięki indywidualnemu podejściu do podopiecznych, przedszkole umożliwia rozwój zainteresowań i dostosowanie zajęć do predyzpozycji dziecka.

  Data dodania: 05 06 2014 · szczegóły wpisu »