Ptaki - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Ptaki

Opisy i ilustracje, przedstawiające ptaki, które przebywają w Polsce sezonowo oraz ptaków będących stałymi mieszkańcami Naszego kraju. Opisy zawierają takie informacje jak wygląd i budowa zewnętrzna ptaka, jego wielkość w odniesieniu do najpopularniejszych polskich ptaków, ubarwienie i gniazdowanie, okresy lęgowe, opisowe charakterystyczne dźwięki, rodzaj pożywienia, a także stopień ochrony gatunków ptaków, zarówno tych chronionych stale, jak i ptaków łownych.

Szczegóły strony ptaki.luzik.proste.pl:

Podlinkuj stronę ptaki.luzik.proste.pl:

Ptaki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 220 Odwiedziny netsprint 1 Odwiedziny msnbot 47 Odwiedziny googlebot 265

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Jak to zagrać - społecznościowy portal gitarowy »

  Jak to zagrać - gitarowy portal społecznościowy. Profesjonalne opracowane tabulatury z nutami, pozwolą Ci w prosty sposób zagrać nawet najbardziej skomplikowane utwory. Na naszej stronie znajdują się również diagramy akordów oraz chwyty do najpopularniejszych polskich przebojów. Z nami nauka gry na gitarze to przyjemność. Ponadto forum gitarowe, możliwość prowadzenia bloga oraz zamieszczania ogłoszeń. Wszystko to zupełnie za darmo.

  Data dodania: 07 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Testy na aplikacje - pravnik.pl »

  Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek on-line, ułatwiający przygotowanie się do egzaminu na aplikację adwokacką, radcowską czy notarialną.

  Wiedza akademicka to często za mało, by zdać egzamin wstępny na aplikację. Niezwykle istotna jest również umiejętność rozwiązywania testów, przy których najdrobniejsze szczegóły mają często decydujące znaczenie. Pravnik.pl to interaktywny system nauki i powtórek, oparty na rozwiązywaniu testów z różnych gałęzi prawa. Nauka poprzez rozwiązywanie testów ma szczególne znaczenie w kontekście egzaminów konkursowych na aplikacje.

  Po wybraniu przedmiotu testu (określona gałąź prawa lub test mieszany, zawierający kompilację pytań z różnych dziedzin) system generuje w losowej kolejności pytania oraz trzy odpowiedzi do każdego z nich, z których tylko jedna jest prawidłowa. Po udzieleniu odpowiedzi na każde pytanie - system sprawdza poprawność udzielonej odpowiedzi, a w przypadku gdy jest ona nieprawidłowa - podaje odpowiedź prawidłową. W każdym przypadku podawana jest także podstawa prawna.

  Odpowiedzi, jakich udzielasz, są zapamiętywane przez system. Umożliwia to śledzenie postępów w nauce oraz generowanie, w określonych odstępach czasu, powtórek materiału.

  Rozwiązywanie testów z zapisywaniem odpowiedzi na kartce, sprawdzaniem ich poprawności, wracaniem do pytań w których popełniło się błędy, wertowaniem kodeksów w poszukiwaniu podstawy prawnej - zajmuje mnóstwo czasu.

  Data dodania: 15 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • ARTE - Niepubliczna Szkoła Muzyczna I Stopnia »

  Szkoła muzyczna ARTE na warszawskim Ursynowie to połączenie klasycznego warsztatu i jazzowo-rozrywkowego brzmienia.
  W naszej szkole uczysz się u najlepszych muzyków gry na instrumentach takich jak: gitara elektryczna, gitara basowa, saksofon, flet, fortepian jazzowy, perkusja.
  Nasi nauczyciele, oprócz tego, że sami koncertują, potrafią nauczyć grać.
  Dla wokalistów wprowadziliśmy Laboratorium, nowatorską metodę opracowaną przez Ewę Kossak – znanego ze skuteczności pedagoga śpiewu rozrywkowego.
  U nas nauczysz się grać, śpiewać, nagrywać (home recording) słuchać i słyszeć!

  Data dodania: 14 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne 67: przygotowanie do matury z historii i wos »

  Kursy prowadzą nauczyciele renomowanego LXVII L.O im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (dawniej przy wydziale pedagogicznym UW) w Warszawie, którego uczniowie rok rocznie osiągają duże sukcesy podczas matur oraz egzaminów na studia (zobacz sondaż "Perspektyw").
  Podczas zajęć wykorzystywane są techniki multimedialne oraz inne materiały dydaktyczne opracowane podczas wieloletniej pracy dydaktycznej prowadzących. Ciekawy sposób prowadzenia kursów oraz efektywny system sprawdzianów w wysokim stopniu sprzyjają przyswojeniu, usystematyzowaniu oraz poszerzeniu wiedzy wymaganej podczas matury z historii lub wiedzy o społeczeństwie.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Montownia Projektów Sp. z o.o. »

  Montownia Projektów sp. z o.o. to wyspecjalizowany zespół do spraw zarządzania, organizacji i logistyki szkoleń. Firma świadczy usługi w realizacji złożonych projektów szkoleniowych, konferencyjnych na zasadzie outsourcingu. Jej oferta opiera się na: zarządzaniu projektami szkoleniowymi, obsługą trenerów, przygotowaniu i produkcji materiałów szkoleniowych, konfekcjonowaniu i dostarczaniu materiałów szkoleniowych w całej Polsce, wyposażeniu trenerów i sal szkoleniowych, koordynacji współpracy z ośrodkami konferencyjnymi, prowadzeniu dokumentacji szkoleniowej, opracowywaniu raportów z ankiet ewaluacyjnych i testów wiedzy, rozliczenie kosztów organizacji projektu szkoleniowego komercyjnego jak również w ramach dotacji unijnych.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkola Nemo - profesjonalna szkola plywania dla niemowlat Chorzow »

  Nauka pływania dla niemowląt. Jest to bezpieczna i rozwijająca forma aktywności ruchowej dla niemowląt. Pływanie już w tak młodym wieku przyspiesza rozwój psychomotoryczny i koordynacje ruchowe dzieci. Pozwala niemowlakowi na naukę pewnych wzorców ruchowych, a także zwiększa wydolność całego organizmu. Jest to wspaniała zabawa dla dzieci jak i rodziców.

  Nasze zajęcia prowadzone są przez magistrów wychowania fizycznego ze specjalnością nauki pływania.

  Nad państwa bezpieczeństwem czuwa ratownik WOPR

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Piaseczno »

  Jeżeli poszukujesz prywatnego przedszkola w Piasecznie (w Zalesiu Dolnym) dla swojego dziecka, koniecznie sprawdź ofertę punktu przedszkolnego Domek Elfów - to doskonałe miejsce dla Twojej pociechy! Nie tylko będzie ona obdarzona doskonałą opieką, ale również nauczy się języka angielskiego, który u nas jest codziennie! Nie wahaj się, sprawdź nas, a na pewno nie pożałujesz!

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Taniec Hula »

  Taniec hawajski Hula to zdecydowanie więcej niż tylko taniec w naszym rozumieniu. Tradycyjny taniec hula to opowiadanie historii i legend, gra na tradycyjnych instrumentach hawajskich, śpiew i praca z ciałem. Tego wszystkiego możesz doświadczyć uczestnicząc w naszych cyklicznych zajęciach i warsztatach. Więcej na temat tańca hawajskiego, zajęć i kultury hawajskiej możesz dowiedzieć się z naszej strony internetowej. Hulaj z Nami ! Zapraszamy.

  Data dodania: 22 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc w pisaniu prac magisterkich, licencjackich i maturalnych. »

  Oferujemy pomoc w pisaniu prac dyplomowych (magisterskich, inżynierskich, licencjackich) oraz tworzeniu prezentacji maturalnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i gwarantujemy zadowolenie z naszych usług. Tworzymy wzory prac, które klienci mogą dowolnie wykorzystać. Zapewniamy stały kontakt i pełne wsparcie w trakcie pisania pracy. Jeśli masz problemy z pracą dyplomową czekamy, żeby Ci pomóc. Aby zapoznać się z przykładowymi tematami prac zapraszamy na naszą stronę. Jeszcze nigdy zdobycie dyplomu nie było tak proste!

  Data dodania: 25 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • E-konsultacje - pisanie prac magisterskich »

  Profesjonalna pomoc w pisaniu prac zaliczeniowych z różnych dziedzin badawczych. Gwarancja rzetelnego podejścia do tematu oraz wsparcia w zbieraniu potrzebnych materiałów dydaktycznych. Fachowa pomoc wykwalifikowanych pracowników.

  Data dodania: 04 07 2014 · szczegóły wpisu »