Redlinski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Redlinski

Lekcje życia, czyli o tym jak być szczęśliwym. Zbiór porad, które pozwalają mądrze kierować swoim życiem. Zamieszczane treści mogą stać w opozycji do przekonań i wiedzy prezentowanej w naszym społeczeństwie i popularyzowanej przez główne media. To dobrze, bo rozwój wymaga odkrywania nowych lepszych rozwiązań.

Szczegóły strony redlinski.pl:

Podlinkuj stronę redlinski.pl:

Redlinski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kurs rysunku Kraków »

  Kurs rysunku Kraków MDK-Kurs to szkoła rysunku odręcznego w Krakowie, prowadzi przygotowawcze kursy rysunkowe dla kandydatów na studia architektury: wydziały architektury i urbanistyki oraz architekturę krajobrazu na Politechnikę Krakowską. Tematyka lekcji to rysunek architektoniczny do egzaminów wstępnych na architekturę. Celem kursu jest praktyczne opanowanie techniki rysunkowej pod katem egzaminów na architekturze.
  Lekcje rysunku w małych grupach, w atmosferze pracowni artystycznej nie przypominają nauki w szkolnej ławce. By rozpocząć zajęcia nie jest konieczne wcześniejsze przygotowanie plastyczne czy rysunkowe. Rozwijanie umiejętności praktycznych, nauka rysunku od podstaw i kształtowanie umiejętności wypowiedzi artystycznej są tematem lekcji i ich celem.
  Szkoła rysunku MDK-Kurs to sprawdzony program nauki rysunku architektonicznego skupiony na zagadnieniach egzaminu na architekturę w Krakowie. Zapraszamy kandydatów na studia architektoniczne do odwiedzenia strony internetowej szkoły, na której prezentuje rysunki uczniów z poprzednich lat nauki, które powstały w trakcie zajęć w pracowni Szkoły MDK-Kurs.

  Data dodania: 10 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • EDUFUN - Centrum edukacyjne - interaktywna edukacja »

  Edufun jest centrum interaktywnej edukacji, mieszczącym się na skwerze kościuszki w gdyni. Prowadzimy miedzy innymi: warsztaty konstruktorskie, imprezy edukacyjne dla dzieci, efekty specjalne, pokazy z fizyki, chemii, elektryczności. Spędzisz tu miło czas z rodziną.nEduFun nowatorska oferta edukacyjno-rozrywkowannPodstawowa zasada: Nauka przez ZabawęnBazujący na doświadczeniach najlepszych Parków Edukacyjnych EuropynnTo obiekt:nstanowiący zupełnie nową atrakcję turystycznąnuaktywniający mieszkańców, w szczególności młodychnposzerzający horyzonty myślenia, patrzenia, tworzeniannEduFun to największe Centrum Edukacji w PolscennnEduFun to:nnNowatorskie, wielkogabarytowe interaktywne stanowiska edukacyjnenNamioty tematycznenPlansze edukacyjnenPrzestrzeń technicznanNamiot powitalnynWykwalifikowani animatorzynNajlepsza lokalizacjannOferta skierowana jest do osób w każdym wieku :nndzieci, młodzież i dorośli, ndo całych rodzin,ngrupy zorganizowane,nturyści i mieszkańcy Gdyni, TrójmiastannEduFun to misja społeczna:nUdział w nowatorskiej koncepcji edukacyjnejnProspołeczny wizerunek firmy i partnerównDziałania EduFun to świetna promocja w jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc Polski

  Data dodania: 12 07 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wydawnictwo Debit - księgarnia internetowa »

  Firma Debit traktuje wydawanie książek dla dzieci jako swoja misję. To duża odpowiedzialność wprowadzać rzeszę młodych polaków w magiczny świat literatury. Wydawnictwo Debit ma bardzo bogatą ofertę min. książki edukacyjne, książki dla dzieci oraz książki dla młodzieży.Jednym z najbardziej znanych tytułów wydawnictwa jest Franklin. Przygody tego małego sympatycznego żółwika mogliśmy oglądać również na ekranie telewizji. książki dla dzieci wydane przez Debit zawsze zachwycają starannym wydaniem oraz barwnymi i dopracowanymi ilustracjami. Ze wszystkimi tytułami można zapoznać się na stronie wydawnictwa gdzie umieszczona jest również księgarnia internetowa. Wybierając coś z oferty tej księgarni wysyłkowej można skorzystać z ciekawych rabatów i obniżek.

  Data dodania: 19 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski tłumaczenia »

  Tłumaczenia stron www czy tłumaczenia tekstów biznesowych lub ekonomicznych- tym właśnie między innymi zajmuje się firma Ftl Translations. Firma dzięki doświadczonym pracownikom z szeroką wiedzą może świadczyć najwyższej jakości usługi tłumaczeniowe wszelkiego rodzaju tekstów- od tekstów ekonomicznych, marketingowych, przez teksty humanistyczne, tłumaczenia książek po szeroko pojętą technologię informacyjną. Atrakcyjne ceny i przede wszystkim terminowość i gwarancja zawsze dokładnych tłumaczeń.

  Data dodania: 01 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek szkolenia kierowców - Max »

  Ośrodek szkolenia kierowców Max w Gdańsku oferuje kursy na prawo jazdy kategorii A, B, B+E, C, C+E, D, dostępne również w tańszych pakietach. Zajęcia teoretyczne do wyboru, raz lub razy w tygodniu, weekendowe lub indywidualne.

  Data dodania: 29 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hemoroidy »

  Hemoroidy - jak je wyleczyć? Zapraszamy do zapoznania się z eksperckimi tekstami portalu Leczymyhemoroidy.pl. Znajdziesz tu wszelkie informacje o żylakach odbytu. Prezentujemy najnowszą wiedzę medyczną na temat hemoroidów. Szczegółowo opisujemy metody leczenia oraz przyczyny powstawania tego schorzenia. Dowiesz się u nas również jak zapobiegać hemoroidom i kto ma największe tendencje do ich występowania. Opisujemy również sposób postępowania w przypadku hemoroidów w ciąży.

  Data dodania: 21 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia audyt wewnętrzny oferuje SEMPER centrum szkoleniowe. »

  SEMPER to firma zajmująca się przeprowadzaniem szkoleń dla urzędników, biznesmenów oraz ich pracowników. Naszą główną zaletą jest kompleksowość działania. Na naszych warsztatach aktywny udział biorą wszyscy zebrani, dzięki temu każdy ma możliwość przećwiczenia lub zbadania pewnych zjawisk w praktyce. Poza tym możemy pochwalić się doskonałą kadrą złożoną z praktyków mających spore doświadczenie w biznesie. Zachęcamy do kontaktu wszystkie osoby pragnące poszerzać swoje horyzonty i umiejętności.

  Data dodania: 04 05 2014 · szczegóły wpisu »
 • Porównaj warszawskie przedszkola i żłobki »

  Portal Operacja Edukacja pomoże Ci gdy:

  • szukasz żłobka / przedszkola z ciekawą ofertą edukacyjną za rozsądne pieniądze i nie wiesz co wybrać

  • chcesz poznać opinie innych rodziców o danym żłobku / przedszkolu

  • chcesz zostawić ocenę żłobka / przedszkola, do którego chodzi Twoje dziecko

  Data dodania: 29 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Obozy żeglarskie dla dorosłych »

  Żeglarskie obozy szkoleniowe dla dorosłych na Mazurach pozwalają zdobyć wymaganą wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu umiejętności sternika jachtowego lub sternika morskiego. Zajęcia prowadzone przez doświadczoną opływaną kadrą trenerską w stopniu kapitana kilku federacji żeglarskich na największych jachtach mazurskich jawister 36 czy Tes 32

  Data dodania: 12 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowania z angielskiego »

  5zanglika.pl to strona internetowa, na której można zamówić stworzenie lub sprawdzenie gotowego wypracowania z angielskiego. Zlecenie wykonują doświadczeni pracownicy dydaktyczni pracujący na co dzień w szkołach językowych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

  Data dodania: 26 08 2016 · szczegóły wpisu »