Redlinski - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Redlinski

Lekcje życia, czyli o tym jak być szczęśliwym. Zbiór porad, które pozwalają mądrze kierować swoim życiem. Zamieszczane treści mogą stać w opozycji do przekonań i wiedzy prezentowanej w naszym społeczeństwie i popularyzowanej przez główne media. To dobrze, bo rozwój wymaga odkrywania nowych lepszych rozwiązań.

Szczegóły strony redlinski.pl:

Podlinkuj stronę redlinski.pl:

Redlinski

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 2 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Skuteczna nauka i kurs szybkiego czytania - Intelektualnie.pl »

  Czytać potrafi każdy, nie każdy jednak potrafi robić to szybko i jednocześnie uważnie. A szybkie czytanie z pewnością przyda się każdemu. W szkole szybko przeczytacie niezbędne podręczniki. W pracy zaś szybko przyswoicie korespondencję i dokumenty. Naszym atutem jest profesjonalna nauka szybkiego czytania, naszą specjalnością – kurs szybkiego czytania. Intelektualnie.pl zajmuje się szkoleniami z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych i kreatywnych notatek. Podczas swojej wieloletniej działalności na rynku szkoleniowym przeszkoliła już ponad 2000 osób. Swoją ofertę kieruje do młodzieży gimnazjalnej i licealnej jak również do osób indywidualnych i firm. Proponując Państwu kurs szybkiego czytania, ściśle dopasowujemy go do Waszych potrzeb. Tylko współgrająca z Waszymi predyspozycjami, nauka szybkiego czytania przyniesie efektywne skutki.

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • JakTak.pl - poradniki online »

  JakTak.pl to serwis z poradnikami. Dodawane teksty są odpowiedzią na często zadawane przez internautów pytania. Każdy artykuł został napisany tak, by przekazać maksimum wiedzy użytkownikowi i jak najpewniej doprowadzić go do rozwiązania jego problemu. Na stronie znajdują się zarówno materiały dotyczące nowych technologii, jak i codziennych kłopotów związanych z prowadzeniem domu. Także osoby zainteresowane zdrowiem i sportem znajdą coś dla siebie - na stronie znalazły się porady dotyczące urody, medycyny domowej oraz odchudzania.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet diagnozy i terapii zaburzeń mowy Logo-Sens w Kielcach »

  Celem naszej pracy jest diagnoza i terapia zaburzeń mowy, diagnoza i terapia procesów integracji sensorycznej oraz terapia pedagogiczna i terapia psychologiczna. Pracujemy w oparciu o rzetelną diagnozę, według indywidualnie przygotowanych programów, dostosowanych do poziomu i możliwości pacjenta. Posiadamy szeroki asortyment ciekawych pomocy oraz fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Udzielamy instruktażu dla rodziców i opiekunów.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła nauki jazdy Fahrt - Warszawa »

  W ofercie szkoły nauki jazdy Fahrt znajdą Państwo kursy prawa jazdy kategorii "B", a także kursy doszkalające i jazdy dodatkowe. Wykłady w naszym ośrodku szkolenia kierowców prowadzą wykwalifikowani wykładowcy z wieloletnim stażem - dzięki nim bez problemu pojmą Państwo zawiłe kwestie przepisów ruchu drogowego. Posiadamy własny plac manewrowy, a nasza sala wykładowa jest w pełni przystosowana do przekazywania wiedzy.

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Utopia2 »

  Utopia 2 czyli nowy „kontrakt społeczny” – propozycjaZałożenie – Każdy jest bogaty i stać go na wszystko, czego zapragnie –Co jest zastanawiającego w tym założeniu???Bo dla mnie zastanawiające jest co znaczy bogaty…

  Data dodania: 28 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła pływania - Już pływam z Orką »

  Profesjonalna nauka pływania dla dzieci w wieku do 12 lat. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy w trakcie lekcji wchodzą z uczniami do wody i wykorzystują najwyższej jakości sprzęty - deski, rękawki, płetwy oraz makarony.

  Data dodania: 22 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • Badania genetyczne - Genlabtech »

  Firma Gendlabtech oferuje korepetycje chemia rzeszów, na bardzo wysokim poziomie. Pomagamy licealistom w przygotowaniu do egzaminu maturalnego, jak również gimnazjalistom w przygotowaniu do egzaminu gimnazjalnego. Korepetycje prowadzone są z przedmiotów ścisłych, takich jak chemia, biologia oraz matematyka. Istnieje możliwość udziału lekcji w domu klienta, jak również w naszej siedzibie. Ponadto chętnie uczestniczymy w różnego rodzaju spotkaniach np. na terenie szkoły i prezentujemy ciekawe pokazy naukowe, które są praktycznym obrazem, teorii wykładanej w szkołach. Wszystkie omawiane przez nas zagadnienia są w pełni zgodne z materiałem wykładanym na szkolnych lekcjach. Pomagamy również w szybkim w przygotowaniu do klasówek, kartkówek i egzaminów. Ponadto prowadzimy laboratorium badawcze, które prowadzi badania genetyczne, identyfikację gatunków roślin i ich odmian, jak również analizę markerów chorobotwórczych. Nasza firma tworzona jest przez wyspecjalizowaną kadrę, która chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

  Data dodania: 15 12 2014 · szczegóły wpisu »
 • Swseiz.pl »

  Szkoła Wyższa Ekonomii i Zarządzania w Łodzi jest niepubliczną uczelnią, która powstała w 1996 roku z inicjatywy salezjanina ks. Józefa Belniaka. Uczelnia posiada pełne uprawnienia akademickie i wpisana jest do rejestru szkół niepublicznych Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz na listę Istituzioni Universitarie Salesiane, czyli listę 60-ciu salezjańskich uczelni wyższych zlokalizowanych w różnych krajach świata. Szkoła kontynuuje dziedzictwo naukowego poszukwania prawdy z poszanowaniem chrześcijańskich wartości, dostosowując kierunki kształcenia do potrzeb i rozwoju gospodarczego oraz oczekiwań naszych studentów.
  Uczelnia oferuje studia pierwszego stopnia w trybie stacjonarnym i niestacjonarnym w zakresie nauk ekonomicznych, na takich kierunkach jak: administracja, finanse i rachunkowość, zarządzanie i marketing, europeistyka oraz pedagogika. Ofertę kształcenia uzupełniają liczne studia podyplomowe, kursy i szkolenia.

  Data dodania: 21 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Skutecznych Wniosków o Dofinansowanie - Badania Rynku - Dotacja z PUP »

  Firma Baggy.PL zajmująca się badaniem rynku, z siedzibą w północno-wschodniej Polsce, efektywnie współpracuje z klientami, w skali całego kraju. Historia jest stosunkowo młoda, jednak stu procentową skutecznością wyprzedza wiele podmiotów. Zespół pracowników posiada kwalifikacje z zakresu socjologii, rachunkowości, nowych technologii, ekonomii i reklamy, które są niezbędne do prawidłowo przeprowadzonych analiz i statystyk. Wyniki prac badawczych, oprawione są w przekonujący język, który często jest decydujący w pozytywnej ocenie Państwa wniosku o dotację.

  Data dodania: 12 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • IQ Szkolenia »

  IQ Szkolenia prowadzi kursy zawodowe i biznesowe zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej. Zajęcia indywidualne oferowane przez nas przygotowują do egzaminów i podnoszą kwalifikacje. Tworzymy własne programy szkoleniowe w oparciu o zapotrzebowanie kontrahentów.

  Oferta dla firm to: strony i sklepy internetowe, obsługa IT firmy, poradnictwo komputerowe, serwis informatyczny oraz prowadzenie mediów społecznościowych.

  Data dodania: 14 01 2016 · szczegóły wpisu »