Sentencje o życiu | Sentencje | Aforyzmy o życiu | Motta - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

Sentencje o życiu | Sentencje | Aforyzmy o życiu | Motta

Niniejsza strona z poradami to miejsce, którego celem jest uchwycenie serca i rozumu nie tylko mężczyzny, ale również kobiety. Chcielibyśmy, aby sentencje o życiu i aforyzmy były lekcją dla współczesnego człowieka. Nasze opisy dedykujemy ludziom, którzy nie zapomnieli czym jest przyjaźń, szczerość, szacunek oraz własna godność. Zapraszamy i powodzenia w życiu.

Szczegóły strony www.brutaltruth.pl:

Podlinkuj stronę www.brutaltruth.pl:

Sentencje o życiu | Sentencje | Aforyzmy o życiu | Motta

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 137 Odwiedziny msnbot 3 Odwiedziny googlebot 149

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Uniwersytet Rodziców - Instytut Rozwoju Małego Dziecka »

  Weekendowe zajęcia dla rodziców dzieci od urodzenia do 9 roku życia. Każde małe dziecko jest geniuszem. Rozwiń zdolności swojego dziecka: pamięć fotograficzną, zapamiętywanie bez powtórzeń, szybkie czytanie, błyskawiczna kalkulację, słuch absolutny, znajomość jezyków obcych, a nawet telepatię i jasnowidzenie. I ty możesz mieć cudowne dziecko.

  Data dodania: 22 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • MATURA Z MATEMATYKI.pl, DZIĘKI NAM MATEMATYKA STAJE SIĘ PRZYSTĘPNIEJSZA »

  MATURA Z MATEMATYKI.pl, DZIĘKI NAM MATEMATYKA STAJE SIĘ PRZYSTĘPNIEJSZA
  Nowa matura - matematyka: z nami matura z matematyki nie sprawi Ci żadnych problemów, w końcu matematyka nie jest tylko dla orłów.
  Matura Z Matematyki.pl– to portal edukacyjny dla wszystkich interesujących się matematyka jak i tych którzy przygotowują się do matury z matematyki.

  Data dodania: 10 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadawaj.pl »

  Zadawaj.pl - Serwis poświęcony zadawaniu i rozwiązywaniu zadań domowych. Rejestrując się na stronie www.Zadawaj.pl, każdy użytkownik staje się członkiem internetowej społeczności skupiającej się wokół zadań domowych. Użytkownicy otrzymują bezcenną pomoc, dzięki której zadania domowe nigdy już nie będą sprawiały im kłopotu, ani zabierały cennego czasu!

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Jak pomóc dziecku z dysleksją? »

  Porady dla rodziców dzieci z dysleksją oraz problemami w czytaniu i pisaniu. Poczytasz tutaj o tym, jak pracować w domu ze swoim dzieckiem, które ma problemy w czytaniu i w pisaniu lub jest z ryzyka dysleksji. Dowiesz się, jak motywować siebie do pracy. Znajdziesz też gotowe ćwiczenia w czytaniu i pisaniu oraz teksty do czytania, które bardzo ułatwią Ci pracę z dzieckiem.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły policealne w Katowicach - Centrum Kształceania Menedżerów »

  Centrum Kształcenia Menedżerów w Katowicach
  to jednostka edukacyjna, która w swojej ofercie posiada kursy i szkolenia zawodowe oraz szkoły policealne jednoroczne - możliwość uzyskania tytułu specjalisty oraz szkoły dwuletnie, o uprawnieniach szkoły publicznej - możliwość uzyskania tytułu zawodowego technika. Atuty szkoły to: wykwalifikowana kadra pedagogiczna, atrakcyjne zajęcia w siedzibie szkoły, bezpłatne materiały szkoleniowe, liczne promocje, miła atmosfera oraz indywidualne podejście do Słuchacza. Segmentem docelowym naszej szkoły są osoby zaraz po szkole średniej lub osoby niepracujące, studenci, którzy chcą przed skończeniem studiów zdobyć zawód, pracownicy zmotywowani przez pracodawce, osoby planujące zdobyć drugi zawód lub rozwijać się w obecnej pracy, potwierdzić w sposób formalny swoje umiejętności,rozwinąć swoje zainteresowania i pasje lub poznać coś całkiem nowego. Nasza działalność obejmuje wiele obszarów nauczania: administrację, archiwistykę, bhp, reklamę, spedycję, ochronę środowiska, biurowość, zarządzanie personelem, kierowanie zespołem i inne.

  Data dodania: 27 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Niania wrocław »

  Niania Ania to opieka nad dziećmi w wieku od 20 tygodnia życia do 3 lat we Wrocławiu. Opieka odbywa się w kameralnej, spokojnej i rodzinne atmosferze wśród różnego rodzaju zabawek, zabaw, gier i wesołych piosenek dzięki czemu maluch nie odczuwa tęsknoty za rodzicami w najmniejszym stopniu. Niania Ani to troskliwe i czujne oko doświadczonego opiekuna, który doskonale wie o potrzebach najmłodszych i zna wszelkie metody jak radzić sobie w sytuacjach kryzysowych. Wysokiej jakości opieka we Wrocławiu.

  Data dodania: 06 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prace maturalne »

  Strona poświęcona firmie oferującej pisanie prac maturalnych na egzamin ustny z języka polskiego. Na zlecenie klienta firma tworzy gotowe opracowania wybranych tematów, które mogą zostać użyte jako wzór dla własnej pracy.

  Data dodania: 08 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niepubliczne, prywatne anglojęzyczne przedszkole montesorri - Bajtuś 3 »

  Strona opisująca jak wygląda opieka nad naszymi najmłodszymi wychowankami. Można znaleźć dużo informacji na temat przedszkola, a także galerie i informacje odnośnie imprez, dni szczególnych jakie organizujemy.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe gry dla dzieci online »

  Na stronie znajdziecie ponad 500 wyselekcjonoanych gier dla dzieci. Gry dla dziewczyn, dla chłopaków, gry na dwóch i wiele wiele innych kategorii. Każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Wszystkie gry na naszej stronie są zupełnie darmowe. Gry dla dzieci zostały sprawdzone pod kątem bezpieczeństwa dla Twojego malucha.

  Data dodania: 16 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna PL&T »

  Szkoła muzyczna PL&T to zespół profesjonalistów, który uczą gry na instrumentach. Nauczymy gry na trąbce, skrzypcach i pianinie. Odkrywaj z naszymi nauczycielami świat muzyki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »