SEOteka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SEOteka

SEOteka – Strefa Edukacji Ogólnej.
Publikacje w wersji elektronicznej, w porównaniu z tradycyjnymi źródłami informacji czyli wydaniami papierowymi, pozwalają na szybszy dostęp do bieżących informacji i to bez względu na to gdzie się znajdujemy w danej chwili. Teoretycznie mamy możliwość dotarcia do elektronicznego odpowiednika publikacji wcześniej niż do jego drukowanej wersja. Bardzo dużym udogodnieniem przy korzystaniu z wersji elektronicznej jest możliwość przeszukiwania zawartości danej publikacji pod kontem interesujących nas słów kluczowych oraz proste przeglądanie archiwalnych tekstów.
W serwisie seoteka.pl znajdziesz sporą ilość prac, opracowań i artykułów przydatnych w edukacji.

Szczegóły strony www.seoteka.pl:

Podlinkuj stronę www.seoteka.pl:

SEOteka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 182 Odwiedziny netsprint 53 Odwiedziny msnbot 50 Odwiedziny googlebot 299

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pisanie prac - ogłoszenia »

  W serwisie znajdziesz darmową bazę ogłoszeń o pisanie prac, korepetycje, tłumaczenia. Istnieje możliwość zamieszczenia płatnych ogłoszeń wyróżnionych, które emitowane są na stronie głównej serwisu w bardzo atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do odwiedzin oraz dodawania ogłoszeń.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • TESTY DO POLICJI - ZGODNIE Z PRAWEM JAKO JEDYNY FORUM POLICYJNE - MATERIAŁY »

  Testy do Policji z odpowiedziami ! Rekrutacja 2010! Wszystkie materiały na egzamin do policji. Praca w policji, Egzaminy testy do szkółek policyjnych, jak przejść multiselect, wywiad zorganizowany, poradniki, wszystko legalne,Sprawdzone w 100% - 100% pozytywnych opinii ! Sprawdź - Najlepsze testy do policji

  Data dodania: 17 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zadawaj.pl »

  Zadawaj.pl - Serwis poświęcony zadawaniu i rozwiązywaniu zadań domowych. Rejestrując się na stronie www.Zadawaj.pl, każdy użytkownik staje się członkiem internetowej społeczności skupiającej się wokół zadań domowych. Użytkownicy otrzymują bezcenną pomoc, dzięki której zadania domowe nigdy już nie będą sprawiały im kłopotu, ani zabierały cennego czasu!

  Data dodania: 07 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Edukacjastat »

  Korepetycje oraz profesjonalna pomoc naukowa w zakresie:
  - statystyki
  - SPSS
  - analiz jakościowych oraz ilościowych (także kodowania wyników)
  - metodologii badań społecznych
  - psychometrii
  - psychologii

  Elżbieta Fidler - magister nauk społecznych UW oraz magister psychologii SWPS. Od kilku lat prowadzi działalność gospodarczą w zakresie udzielania korepetycji oraz pracuje na uczelni. Posiada uprawnienia pedagogiczne (Dz. U. z 2002r., Nr 155, poz. 1288, z późn. zm.). Przeprowadziła z sukcesem kilkaset analiz ilościowych i jakościowych, stosuję również bardzo zaawansowane techniki analizy statystycznej.

  Zajęcia prowadzone są w samym centrum Warszawy lub u Klienta. Konkurencyjne ceny oraz terminy (np. możliwość spotkań w weekendy).

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Matura 2011 - przecieki maturalne, testy i wyniki matur »

  Publikujemy tematy maturalne, zadania maturalne i porady, a także polujemy na przecieki. Dodatkowo duża dawka humoru maturalnego. Trzymamy rękę na pulsie, aby dostarczać maturzystom najnowsze wieści i zadania. Nie bój się matury. Z nami przejdziesz maturę bez bólu. Wszyscy wam mówią, że matura wcale nie jest ciężka, ale was to nie przekonuje? To nie musi być kłamstwo. Dobre przygotowanie do egzaminu z matury to nie tylko wiedza wyniesiona ze szkoły, ale też świadomość czego można oczekiwać. Dlatego śledzimy dla was przecieki z matury.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia »

  Szkolenia w domenie szkolenia.nf.pl to zdecydowanie największa i najbardziej aktualna baza szkoleń na rynku szkoleń, dostępnych w internecie. Szkolenia darmowe, szkolenia EFS, unijne, dla firm i użytkowników indywidualnych. Zapraszamy serdecznie wszystkich żądnych wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace Licencjackie i Magisterskie - przykładowe prace. »

  Największy serwis Gotowych Prac Dyplomowych - kilka tysięcy przykładowych i wzorcowych prac w jednym miejscu.

  Na stronie można przeczytać tematy, spisy treści i plany prac.

  W serwisie znajdują się prace magisterskie, licencjackie, dyplomowe, inżynierskie, podyplomowe i semestralne.

  Dzięki naszej pomocy możesz zaoszczędzić przede wszystkim czas. Oferowane prace stanowią esencję interesującego Cię tematu. Uzyskujesz gotową pracę naukową poruszającą w obszerny sposób problematykę Twojej pracy. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy:
  - praca magisterska,
  - praca licencjacka,
  - praca inżynierska,
  - praca dyplomowa i inne.

  Masz możliwość przejrzenia planu pracy, dzięki czemu możesz mieć pewność, że materiał będzie pokrywał się z tematem Twojej pracy. Istnieje również możliwość zamawiania prac w ratach, wówczas możesz ocenić jakość i przydatność przekazywanego Ci materiału. Nasza oferta umożliwia zapoznanie się z interesującym Cię rodzajem pracy magisterskiej, licencjackiej czy dyplomowej. Dzięki temu możesz zobaczyć jak napisać wstęp, zakończenie, konspekt, badania, jak należy konstruować plan pracy, formatować tekst, tabele, rysunki, wykresy czy przypisy. Dzięki naszej pomocy oszczędzasz nie tylko czas ale i pieniądze.

  Data dodania: 30 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet diagnozy i terapii zaburzeń mowy Logo-Sens w Kielcach »

  Celem naszej pracy jest diagnoza i terapia zaburzeń mowy, diagnoza i terapia procesów integracji sensorycznej oraz terapia pedagogiczna i terapia psychologiczna. Pracujemy w oparciu o rzetelną diagnozę, według indywidualnie przygotowanych programów, dostosowanych do poziomu i możliwości pacjenta. Posiadamy szeroki asortyment ciekawych pomocy oraz fachową wiedzę i wieloletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej. Udzielamy instruktażu dla rodziców i opiekunów.

  Data dodania: 28 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Kora - doszkalanie pracowników medycznych »

  Kora przygotowuje szkolenia zakresie pierwszej pomocy i medycyny. Dla nas najbardziej istotne jest to, by doskonale nauczyć personel, dlatego szukamy najlepszych rozwiązań oraz oferujemy profesjonalną wiedzę. Profesjonalna obsada to gwarant najlepszej obsługi. Wprowadzamy do naszych artykułów dużo zagadnień praktycznych, które można później wykorzystać. Szkolenia z pierwszej pomocy dedykowane są dla osób, jakie chcą pomnożyć swoje umiejętności ratowania życia. Ich plan jest w dużym stopniu uzależniony od tego, dla jakiej dokładnie grupy uczestników został przeznaczony. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła tańca nowoczesnego w przemyślu zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży »

  Kreatywne zajęcia taneczne w szkole tańca nowoczesnego, breakdance, hiphop, dancehall dla dzieci i młodzieży w Przemyślu. Dodatkowe, pozalekcyjne, popołudniu, na ferie i wakacje. Celem przemyskiego stowarzyszenia jest zaproszenie dzieci i młodzieży do aktywnego, pozytywnego spędzania czasu. Łączymy graffiti, teatr, muzykę. Oferujemy ogromną możliwość ekspresji, umożliwiamy poszukiwanie nietypowych, ale odpowiadających emocjom środków wyrazu, dzięki którym można przekazać to, czego w inny sposób wyrazić się nie da. Sztuka stała się swoistym sposobem na nudę

  Data dodania: 22 09 2015 · szczegóły wpisu »