SEOteka - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SEOteka

SEOteka – Strefa Edukacji Ogólnej.
Publikacje w wersji elektronicznej, w porównaniu z tradycyjnymi źródłami informacji czyli wydaniami papierowymi, pozwalają na szybszy dostęp do bieżących informacji i to bez względu na to gdzie się znajdujemy w danej chwili. Teoretycznie mamy możliwość dotarcia do elektronicznego odpowiednika publikacji wcześniej niż do jego drukowanej wersja. Bardzo dużym udogodnieniem przy korzystaniu z wersji elektronicznej jest możliwość przeszukiwania zawartości danej publikacji pod kontem interesujących nas słów kluczowych oraz proste przeglądanie archiwalnych tekstów.
W serwisie seoteka.pl znajdziesz sporą ilość prac, opracowań i artykułów przydatnych w edukacji.

Szczegóły strony www.seoteka.pl:

Podlinkuj stronę www.seoteka.pl:

SEOteka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 182 Odwiedziny netsprint 53 Odwiedziny msnbot 50 Odwiedziny googlebot 299

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy do Policji - Jak zostać policjantem »

  Test do Policji odbywa się co parę miesięcy. Testy do Policji są niezbędne aby dostać się do Policji. Dzięki nim egzaminy do Policji 2010 przejdziesz pozytywnie. Na stronie opisany jest cały przebieg rekrutacji do Policji.

  Data dodania: 19 02 2010 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prace »

  Zgromadziliśmy pokaźną bazę danych gotowych prac licencjackich, prac magisterskich, prac dyplomowych i innych. Część prac dostępna jest bezpłatnie, jednak większość z nich może być oglądana za pośrednictwem naszej strony po uiszczeniu drobnej opłaty. Podczas dostępu do pracy nie ma możliwości zapisu, skopiowania lub wydrukowania pracy. Większość prac można zamówić również w formacie DOC bez żadnych zabezpieczeń w odpowiednio wyższej kwocie.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edukacjastat »

  Korepetycje oraz profesjonalna pomoc naukowa w zakresie:
  - statystyki
  - SPSS
  - analiz jakościowych oraz ilościowych (także kodowania wyników)
  - metodologii badań społecznych
  - psychometrii
  - psychologii

  Elżbieta Fidler - magister nauk społecznych UW oraz magister psychologii SWPS. Od kilku lat prowadzi działalność gospodarczą w zakresie udzielania korepetycji oraz pracuje na uczelni. Posiada uprawnienia pedagogiczne (Dz. U. z 2002r., Nr 155, poz. 1288, z późn. zm.). Przeprowadziła z sukcesem kilkaset analiz ilościowych i jakościowych, stosuję również bardzo zaawansowane techniki analizy statystycznej.

  Zajęcia prowadzone są w samym centrum Warszawy lub u Klienta. Konkurencyjne ceny oraz terminy (np. możliwość spotkań w weekendy).

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na architekturę kreaKtywni - Gliwice, Bytom, Katowice »

  Kurs rozwijający zdolności architektoniczne potrzebne do zdania egzaminu na studia.
  Program obejmuje zasady działania aksonometrii, perspektywy, kompozycji i światłocienia. Oprócz rysunku na kursie poznasz podstawy projektowania oraz zasady i metody modelowania kompozycji przestrzennych. Poza ćwiczeniami odtwórczymi bardzo duży nacisk kładziemy na tematy projektowe aby rozwijać kreatywność oraz myślenie architektoniczne.
  Zajęcia prowadzone są w małych grupach i trwają cztery godziny. Ponieważ zależy nam na Waszych dobrych wynikach wymagamy wysokiej frekwencji oraz systematycznej pracy w domu.

  Data dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Internetowa rejestracja i obsługa uczestników konferencji i szkoleń »

  Syskonf to system elektronicznej rejestracji i obsługi uczestników konferencji, kongresów, sympozjów, szkoleń i innych tego typu eventów. System umożliwia m.in.: szybkie uruchomienie strony WWW oraz formularza rejestracji, łatwe i bezpieczne gromadzenie zgłoszeń gości, zarządzanie zapisami na wykłady, sesje, warsztaty, zarządzanie zakwaterowaniem uczestników i dodatkowymi atrakcjami, rozliczanie płatności i wystawianie faktur, definiowanie różnych cen i opcji dla poszczególnych typów uczestników, łatwą komunikację między organizatorem a uczestnikiem. Korzystanie z platformy Syskonf nie wymaga wdrożenia ani instalacji jakiegokolwiek oprogramowania, a założenie bezpłatnego konta organizatora zajmuje niecałą minutę. Po zalogowaniu, administrator może w ciągu kilku minut uruchomić rejestrację zgłoszeń na swoje wydarzenie. Prosty w obsłudze panel pozwala również łatwo edytować bezpłatną stronę eventu, a także przypisać do niej własną domenę internetową lub opcjonalnie wykorzytać sam formularz na własnej stronie WWW. Dzięki automatyzacji typowych zadań związanych z organizacją konferencji i innych wydarzeń wymagających rejestracji gości, system oszczędza organizatorom czas i pieniądze oraz pozwala uniknąć pomyłek. Na każdym etapie pracy organizator może skorzystać z bezpłatnego wsparcia technicznego. System powstał przy współfinansowaniu Unii Europejskiej ze środków EFRR i budżetu państwa w ramach działania 8.1 Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.

  Data dodania: 30 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs SQL »

  Sqlpedia to blog poświęcony tematyce bazodanowej i systemach opartych o jeden z najbardziej wydajnych na rynku produktów – Microsoft SQL Server. Na naszym blogu znajdziesz mnóstwo artykułów, opracowań opisujących wszystkie aspekty dotyczące SQL, administracją baz na przykładzie SQL Server. Informacje o konstrukcji języka T-SQL, czy praktyczne metody pobierania danych do bazy z różnych źródeł, czy też wszystko na temat wartości NULL. Znajdziesz tutaj również, kurs SQL od podstaw, jednak napisany w nieszablonowy sposób, kładący nacisk na fundament SQL czyli matematyczną teorię zbiorów. Wszystkie opisywane przez nas tematy, staramy się wyjaśniać w sposób maksymalnie prosty a zarazem wyczerpujący temat.Jeśli, więc szukasz kompletnej wiedzy z zakresu np. administracji SQL Server lub programowania baz danych – dobrze trafiłeś.Organizujemy szkolenia T-SQL na terenie całego kraju, w każdej lokalizacji wskazanej przez Klienta. Niezależnie czy w siedzibie jego firmy, czy w zaprzyjaźnionych ośrodkach edukacyjnych.Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniach SQL. Dostarczamy wysokiej jakości pomoce i przybory szkoleniowe. Szkolenia T-SQL, które prowadzimy, to nasze własne opracowania tematów poparte latami doświadczenia w pracy szkoleniowej a także praktyki. Prowadzimy współpracę z partnerami Microsoft z zakresu Learning Solutions, dlatego też w kooperacji z nimi przeprowadzamy również kursy autoryzowane Microsoft.

  Data dodania: 29 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła (nie tylko) rodzenia »

  Dobry Moment to miejsce rozwoju osobistego, w którym pomożemy Ci każdy moment Twojego życia uczynić wyjątkowym.nnZapraszamy na kameralne zajęcia SZKOŁY RODZENIA, podczas których uczymy w pełni przygotować się do porodu i opieki nad dzieckiem w duchu rodzicielstwa bliskości.nnOferujemy opiekę DOULI podczas ciąży i porodu.nnProwadzimy GIMNASTYKĘ dla pań w ciąży i mam z maluszkami, pod opieką fizjoterapeuty.nnZapraszamy na WARSZTATY DLA RODZICÓW, które pomogą odnaleźć się w nowej roli i rozwiązać rodzicielskie problemy. nnProponujemy wsparcie COACHA dla osób chcących zmienić coś w swoim życiu lub stojącym przed nowymi wyzwaniami.nnDzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy na ZAJĘCIA KREATYWNE pozwalające odkryć i rozwijać swoje pasje. Zajęcia polisensoryczne, projekty teatralne, taniec swobodnym, warsztaty twórcze i ekologiczne, odkrywanie siebie.nnOrganizujemy niebanalne PRZYJĘCIA na wyjątkowe okazje: brzuszkowe (tzw. baby shower) oraz (jako jedyni w Polsce) księżycowe przyjęcia (tzw. red party).nn nnPrzyjdź i poczuj się dobrze.

  Data dodania: 11 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adriangieres.pl - krok po kroku do celu »

  Czy ty również chcesz rozwijać się, wyznaczać cele i konsekwentnie je realizować? A może brakuje ci motywacji do działania, do pracy lub do odchudzania i odkładzasz sprawy na potem. Jeżeli tak to ten blog jest właśnie dla Ciebie! Przedstawię ci najlepsze sposoby na to, jak skutecznie wyznaczyć cel i realizować go oraz poznasz skuteczne ćwiczenia na kreatywność, dzięki czemu natychmiast pobudzisz ją do działania. Podzielę się z tobą sposobami na to, jak programować umysł i oszukiwać go, aby twoja podświadomość i przekonania pozwalały realizować twoje cele i marzenia. To nie wszystko, przedstawię ci również skuteczne sposoby na zmianę nawyków, również myślowych, dzięki czemu twoja efektywność wzrośnie i będziesz mógł osiągać ponadprzeciętne wyniki w pracy i nie tylko. Nauczysz się efektywnie zarządzać czasem pracy i w życiu prywatnym, przez co możesz oszczędzić nawet kilka godzin dziennie. Kto się nie rozwija, ten stoi w miejscu, więc wyznacz cel i skieruj wszystkie kroki ku niemu. Bo ten blog jest o rozwoju osobistym własnie dla takich osób jak ty, które chcą się rozwijać prywatnie lub zawodowo.

  Data dodania: 30 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dalej Razem Edu | Autyzm i Zespół Aspergera »

  Dalej Razem Edu - Nowoczesny portal edukacyjny poświęcony tematyce zaburzeń ze spektrum autyzmu.

  Aktualna oferta strony:
  - Szkolenia z zakresu tematyki autyzmu, Zespołu Aspergera
  - Filmy edukacyjne dla terapeutów, nauczycieli, rodziców a także trening umiejętności społecznych dla osób z autyzmem i Zespołem Aspergera.
  - Pomoce terapeutyczne i edukacyjne wykonywane przy udziale osób z autyzmem
  - "Edword" - System komunikacji alternatywnej

  Dalej Razem Edu jest marką Dalej Razem sp. z o.o. Dajemy pracę dorosłym Osobom z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a zysk z działalności inwestujemy w rozwój podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Osobom Autystycznym Dalej Razem.

  Data dodania: 03 02 2016 · szczegóły wpisu »