SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

Drogi Artysto, drogi Widzu! Znajdziesz tu wszystkie potrzebne Ci informacje. W razie pytań zapraszamy do działu Kontakt!

9 kwietnia 2010 (piątek) w LXIV LO im. St. I. Witkiewicza odbędzie się jedyny w swoim rodzaju festiwal.

S O F A
Teatr
Muzyka
Film
Fotografia
Malarstwo
Rzeźba
Zapraszamy was wszystkich, w roli zarówno artystów jak i widzów.

Jakby nie było, nie co dzień ma się okazje wystąpić na sofie!

Dwie sceny, sale kinowe, wystawy.
Dyskusje i komentarze.
Konkursy.
Kawiarnia.

Szczegóły strony sofa.art.pl:

Podlinkuj stronę sofa.art.pl:

SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 163 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 621

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Matura dla dorosłych, jakie studia wybrać, kursy maturalne »

  Abiturienci.com to portal na temat edukacji, o maturze i o wyborze studiów.

  Portal tworzony jest we współpracy z firmą Kursy maturalne Abiturient.

  Zdajesz maturę? Stoisz przed ciężkim wyborem kierunku studiów? Ten portal jest dla Ciebie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie maturalne - prezentacje maturalne 29 zł »

  Matura to wyzwanie dla każdego ucznia. Kończy ona okres obowiązkowej nauki, a od jej wyników zależy przyszłość każdego maturzysty. Dlatego tak ważne jest solidne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Dla wielu największym wyzwaniem jest przygotowanie prezentacji maturalnej z obowiązkowego przedmiotu – języka polskiego.

  Z myślą o takich licealistach powstał serwis pogotowiematuralne.pl. W swej przejrzystej strukturze zawiera kilkaset prezentacji maturalny na wiele popularnych i mniej popularnych tematów występujących na listach prac maturalnych szkół położonych w rożnych regionach Polski. Każda z nich zawiera pełną bibliografię, czyli literaturę przedmiotową i podmiotową, ramowy plan wypowiedzi oraz właściwą treść wystąpienia z tezą. Kolejne argumenty przedstawione są w konsekwentny i przejrzysty sposób, dlatego odpowiednie wystąpienie znajdzie tu zarówno ambitny maturzysta, jak i przeciętny uczeń, któremu zależy na pozytywnym wyniku z matury. Prace maturalne podzielono według odpowiadających im motywów literackich i haseł, dlatego odnalezienie właściwiej prezentacji maturalnej nie sprawia problemu.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Academio »

  Academio to nowoczesna placówka, w której doświadczeni pedagodzy zadbają o edukację i rozwój uczniów na każdym etapie kształcenia.

  Academio oferuje:
  - Korepetycje z wszystkich przedmiotów obowiązujących w szkole podstawowej, gimnazjum i szkole średniej
  - Kursy przygotowujące do sprawdzianu szóstoklasisty, egzaminu gimnazjalnego oraz matury
  - Odrabianie lekcji dla uczniów klas I-IV szkoły podstawowej.

  W ramach kompleksowej pomocy specjalistów Academio oferuje pomoc:
  - Psychologa
  - Logopedy
  - Pedagoga
  - Doradcy zawodowego

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi redakcyjne »

  Pegaz oferuje pomoc przy redakcji i korekcie prac studenckich (licencjackich, zaliczeniowych, magisterskich) oraz licealnych (wypracowań, recenzji, prezentacji maturalnych). Pisanie wzorcowych prac i korekta to wiodąca usługa serwisu. Wgląd w przykładowe realizacje. Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta i konkurencyjne ceny. Piszemy prace z różnych dziedzin i dyscyplin. Podejmujemy się korekty edytorskiej i merytorycznej. Pełna oferta firmy dostępna jest na stronie internetowej. Usługi świadczone są w ramach działalności gospodarczej. Pomoc edukacyjną świadczymy od kilku lat.

  Data dodania: 14 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - zdam maturę! »

  Interaktywne e-korepetycje z matematyki! Zbiór materiału lekcyjnego potrzebnego do zdania matury z matematyki plus ogromna baza zadań rozwiązywanych przez ucznia i ocenianych przez program.
  --- - - -
  e-math to interaktywny program do nauki matematyki przez Internet. Serwis jest przeznaczony dla wszystkich osób przygotowujących się do obowiązkowego egzaminu maturalnego z matematyki, a także dla tych, którzy przygotowują się do rozszerzonej matury i chcą ugruntować podstawy. Uczestnik kursu, po aktywowaniu konta, ma dostęp do zamieszczonego materiału w systemie 24/7. Program to nie tylko zbiór materiału lekcyjnego potrzebnego do zdania matury z matematyki, ale przede wszystkim ogromna baza zadań, które uczeń rozwiązuje za pomocą komputera – bez odręcznych notatek czy liczenia w głowie. Wszystkie działania wykonuje za pomocą klawiatury i myszki na ekranie monitora, program sprawdza poprawność wpisanych informacji, weryfikuje odpowiedzi i udziela wskazówek na każdym etapie rozwiązywanego zadania. Program śledzi tok rozumowania ucznia! Na tym polega jego innowacyjność i unikalność o zasięgu europejskim. e-math to przełom w nauczaniu matematyki! Program startuje już w październiku. Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

  Data dodania: 01 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie indywidualny tok nauczania lublin »

  Prywatne Katolickie Liceum i Gimnazjum im. ks. Kazimierza Gostyńskiego w Lublinie, jako liceum działa już od 1991 roku natomiast gimnazjum od 1996 roku. Na potrzeby kształcenia ukształtowaliśmy metodę dydaktyczną zainspirowaną równoczesną grą szachową, w której nauczyciel rozgrywa w tym samym czasie kilka albo kilkanaście odmiennych partii z różnymi graczami. Dzięki temu zdołamy w innowacyjny sposób oferować osobistą wiedzę z przedmiotów ścisłych i humanistycznych naszym uczniom. Gwarantujemy niesłychanie wysoki poziom edukowania oraz wysoką zdawalność egzaminów gimnazjalnych oraz maturalnych. Rodziców oraz uczniów zapraszamy na witrynę internetową szkoły.

  Data dodania: 02 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stronawiedzy.pl »

  Stronawiedzy.pl to serwis pomocny w przygotowaniu się do egzaminów z języków obcych i nie tylko. Mamy mnóstwo porad jak skuteczniej się uczyć i opanować stres przed egzaminem. Wszystko o najpopularniejszych kierunkach studiów w Polsce i Europie, podpowiadamy jaką szkołę wybrać oraz czy technikum to lepszy wybór od liceum. Ponadto matura 2015 i najnowocześniejsze metody skuteczniejszego przyswajania wiedzy.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kursy języka angielskiego na Malcie »

  Szkoła języka angielskiego Maltalingua jest jedną z niewielu szkół językowych na wyspie, które znajdują się w brytyjskim posiadaniu i oferuje program dla dorosłych, dla młodzieży oraz dla rodzin. Szkoła mieści się w niedawno odnowionym, zabytkowym budynku z widokiem na malowniczą zatokę St. Julian’s i basenem oraz kawiarnią na dachu. Maltalingua jest w pełni akredytowanym członkiem EAQUALS (Evaluation & Accreditation of Quality in Language Services), prestiżowej organizacji, która ocenia szkoły językowe za osiągnięcia w nauczaniu języków obcych. Szkoła oferuje kompletny pakiet zajęć pozalekcyjnych oraz szeroki wybór opcji zakwaterowania. Kursy odbywają się przez cały rok.

  Data dodania: 27 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje z matematyki Gdynia, Sopot, Gdańsk »

  Matematyka z klasą to profesjonalne korepetycje z matematyki dla mieszkańców Gdyni, Sopotu, Gdańska, Rumi, Redy i Wejherowa. Zapraszamy uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum oraz studentów i nie tylko. Najstarszy nasz uczeń miał ponad 45 lat.

  Pomagamy przezwyciężyć problem z zadaniami domowymi oraz przygotowaniem do trudnych egzaminów, w tym matury oraz egzaminów wstępnych na studia.

  Pomożemy Ci również nauczyć się logicznego myślenia, które przydaje się nie tylko na lekcjach matematyki.

  Zapraszamy na zajęcia,
  Matematyka z klasą!

  Data dodania: 08 09 2016 · szczegóły wpisu »