SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

Drogi Artysto, drogi Widzu! Znajdziesz tu wszystkie potrzebne Ci informacje. W razie pytań zapraszamy do działu Kontakt!

9 kwietnia 2010 (piątek) w LXIV LO im. St. I. Witkiewicza odbędzie się jedyny w swoim rodzaju festiwal.

S O F A
Teatr
Muzyka
Film
Fotografia
Malarstwo
Rzeźba
Zapraszamy was wszystkich, w roli zarówno artystów jak i widzów.

Jakby nie było, nie co dzień ma się okazje wystąpić na sofie!

Dwie sceny, sale kinowe, wystawy.
Dyskusje i komentarze.
Konkursy.
Kawiarnia.

Szczegóły strony sofa.art.pl:

Podlinkuj stronę sofa.art.pl:

SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 162 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 621

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szkoły dla dorosłych im. M. Twaina, kursy maturalne »

  Liceum im. Marka Twaina, jest prywatną szkołą dla dorosłych, która została utworzona w 1998 roku. Placówka od początku istnienia posiada uprawnienia szkoły publicznej nadane przez Kuratorium Oświaty oraz realizuje programy w oparciu o podstawy programowe MEN. W ofercie edukacyjnej znajdziecie Państwo:

  - Liceum Ogólnokształcące Uzupełniające dla Dorosłych (dwuletnie - 4 semestry),
  - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych (trzyletnie - 6 semestrów).

  Nauka w liceach odbywa się w systemie Wieczorowym i Zaocznym. Szkoła poza typową realizacją programu organizuje dla Słuchaczy nieodpłatne szkolenia i warsztaty, a także prowadzi fakultety w semestrach programowo najwyższych. Dbając o komfort naszych podopiecznych proponujemy całą gamę usług m.in.: ubezpieczenia, pomoc w poszukiwaniu pracy, wsparcie psychologiczne, system stypendialny. Priorytetem w naszej działalności jest nie tylko odpowiedzialne przekazanie wiedzy przez doświadczonych pedagogów, ale również indywidualne podejście i budowanie przyjaznej, niekrępującej atmosfery wśród uczących się osób.

  Absolwentom innych szkół pomagamy przygotować się do matury - zapraszamy wszystkich chętnych na kursy maturalne.

  Data dodania: 30 04 2010 · szczegóły wpisu »
 • Matura dla dorosłych, jakie studia wybrać, kursy maturalne »

  Abiturienci.com to portal na temat edukacji, o maturze i o wyborze studiów.

  Portal tworzony jest we współpracy z firmą Kursy maturalne Abiturient.

  Zdajesz maturę? Stoisz przed ciężkim wyborem kierunku studiów? Ten portal jest dla Ciebie.

  Data dodania: 01 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie maturalne - prezentacje maturalne 29 zł »

  Matura to wyzwanie dla każdego ucznia. Kończy ona okres obowiązkowej nauki, a od jej wyników zależy przyszłość każdego maturzysty. Dlatego tak ważne jest solidne przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Dla wielu największym wyzwaniem jest przygotowanie prezentacji maturalnej z obowiązkowego przedmiotu – języka polskiego.

  Z myślą o takich licealistach powstał serwis pogotowiematuralne.pl. W swej przejrzystej strukturze zawiera kilkaset prezentacji maturalny na wiele popularnych i mniej popularnych tematów występujących na listach prac maturalnych szkół położonych w rożnych regionach Polski. Każda z nich zawiera pełną bibliografię, czyli literaturę przedmiotową i podmiotową, ramowy plan wypowiedzi oraz właściwą treść wystąpienia z tezą. Kolejne argumenty przedstawione są w konsekwentny i przejrzysty sposób, dlatego odpowiednie wystąpienie znajdzie tu zarówno ambitny maturzysta, jak i przeciętny uczeń, któremu zależy na pozytywnym wyniku z matury. Prace maturalne podzielono według odpowiadających im motywów literackich i haseł, dlatego odnalezienie właściwiej prezentacji maturalnej nie sprawia problemu.

  Data dodania: 02 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nova - Licea dla dorosłych i szkoły policealne »

  Nova to nowoczesne centrum edukacyjne oferujące swoim klientom szkoły policealne oraz licea dla dorosłych. Placówki znajdują się na terenie całego kraju, w miastach takich jak Kraków, Warszawa, Gdańsk czy Katowice. Licea dla dorosłych i szkoły policealne Nova odznaczają się wysoko wykwalifikowaną kadrą oraz indywidualnym podejściem do każdego klienta.

  Data dodania: 03 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Wypracowanie »

  Jeśli nie masz pomysłu na pracę pisemną zajrzyj na naszą stronę. Wypracowanie.net to wypracowania szkolne, streszczenia lektur, interpretacje wierszy oraz analizy utworów literackich i plastycznych. U nas znajdziesz oryginalne, dotychczas niepublikowane prace z Języka polskiego, Języka angielskiego, Historii sztuki, Historii i Filozofii. Są to prace pisemne z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i studiów. Baza tekstów na razie jest niewielka, ale będzie powoli rozbudowywana. Jeśli szukasz inspiracji lub chcesz zobaczyć jak prawidłowo napisać analizę dzieła literackiego lub plastycznego trafiłeś w odpowiednie miejsce. Jest to nowy serwis dlatego też prawdopodobieństwo, że trafi tu Twój kolega czy koleżanka poszukujący podobnego tematu jest znikome. Na stronie wypracowanie.net zamieszczamy tylko materiały na najwyższym poziomie merytorycznym. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie je wykorzystać twórczo i z pożytkiem.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Edukacja w Polsce »

  Masz zamiar znaleźć najwłaściwsze szkoły w twoim województwie? W takim wypadku już w tym momencie przeglądnij nasz serwis internetowy. Wyłącznie u nas możesz wytypować dla siebie dobrą szkołę. Jedynie z nami masz szansę na najodpowiedniejsze wyedukowanie swojej pociechy. Od wykształcenia jest uzależnione otrzymanie intratnej posady. Nie ważne czy poszukujemy szkół prywatnych. Wszystkie je możemy szybko odnaleźć.

  Data dodania: 03 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki szkolne »

  Mnóstwo rodziców zastanawia się nad tym, czy podręczniki do szkoły zawsze są odpowiednim wyborem? Niestety okazuje się, że czasami podręczniki, z których uczą się nasze dzieci wcale nie należą do tych najlepszych. Czyż tak powinno być? Oczywiście, że nie powinno, jak jednak pewnie przyzwyczaił się każdy z nas, w Polsce jest zupełnie inaczej niż byśmy chcieli. Dlatego, jeżeli określone podręczniki szkolne są średnie, a Twoje dziecko uważa, że ich jakość jest taka sobie, to w takim przypadku warto zdecydować się na zakup innych podręczników, z których Twoje dziecko będzie mogło korzystać dodatkowo. Dzięki temu będzie miało lepszy dostęp do pomocy szkolnych i naukowych, które na pewno przełożą się na wyniki w szkole. Oczywiście nie każdy z nas może sobie pozwolić na dodatkowy zakup książek, jeżeli ledwo wystarcza nam na zakupienie podstawowego kompletu. W takim wypadku warto po prostu dokupić książki używane, które kosztują niewiele, a mogą się naszemu dziecku bardzo przydać podczas codziennej nauki.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • PRYWATNE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE NR 32 HANNY BUŚKIEWICZ-PISKORSKIEJ niepubliczne gimnazjum warszawa »

  Monnet International School jako wyłączny zespół szkół w Polce proponuje swoim wychowankom możliwość uzyskania uznawanego w wielu krajach dyplomu IB. Dyplom IB, jest wydawany przez organizację International Baccalaureate Organization w Genewie i uznaje się go za dokument równorzędny świadectwu dojrzałości publicznych średnich szkół ogólnokształcących. Absolwenci legitymujący dyplomem IB, doskonale sprawdzają się jako studenci. W skład zespołu szkół, wchodzą: Prywatne Liceum Ogólnokształcące nr 32 im. Jeana Monneta, Prywatne Gimnazjum nr 33, Prywatna Szkoła Podstawowa nr 95 oraz Międzynarodowe Przedszkole Misia Paddingtona. Więcej szczegółów na stronie:

  Data dodania: 03 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Licea prywatne Łódź »

  Oferta naszego łódzkiego liceum to program nauczania dwujęzycznego opracowany przez Szkołę Europejską. W liceum język angielski jest drugim językiem wykładowym. Nauka w naszym liceum jest szansą na uzyskanie ponadstandardowych umiejętności językowych które mogą znacząco wpłynąć na kształt przyszłej kariery zawodowej. Zapewniamy możliwość uzyskania certyfikatów międzynarodowych z trzech języków obcych.

  Data dodania: 27 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Matematyka - Matura i Egzamin Gimnazjalny - Matfiz24.pl »

  Matematyka - Elearning. Matura z matematyki i egzamin gimnazjalny online bez stresu! W serwisie znajdziesz między innymi zadania z potęg, procentów, pierwiastków i funkcji.
  Ciekawie omówione zadania matematyczne bez zbędnej teorii w postaci wideo!

  Data dodania: 13 08 2014 · szczegóły wpisu »