SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny - Katalog Stron - serwisu Gazeta.pl

SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

Drogi Artysto, drogi Widzu! Znajdziesz tu wszystkie potrzebne Ci informacje. W razie pytań zapraszamy do działu Kontakt!

9 kwietnia 2010 (piątek) w LXIV LO im. St. I. Witkiewicza odbędzie się jedyny w swoim rodzaju festiwal.

S O F A
Teatr
Muzyka
Film
Fotografia
Malarstwo
Rzeźba
Zapraszamy was wszystkich, w roli zarówno artystów jak i widzów.

Jakby nie było, nie co dzień ma się okazje wystąpić na sofie!

Dwie sceny, sale kinowe, wystawy.
Dyskusje i komentarze.
Konkursy.
Kawiarnia.

Szczegóły strony sofa.art.pl:

Podlinkuj stronę sofa.art.pl:

SOFA :: Sceniczny Otwarty Festiwal Artystyczny

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 161 Odwiedziny netsprint 2 Odwiedziny msnbot 28 Odwiedziny googlebot 620

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Konwersacje angielski, niemiecki, francuski Warszawa, Kraków »

  Generationschool - szkoła językowa oferuje konwersacje w takich językach jak angielski, francuski, niemiecki na terenie miast Warszawa i Kraków. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę. Zajęcia prowadzi native speaker francuski, niemiecki i angielski. Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów, korepetycji i konwersacji.

  Data dodania: 31 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy maturalne 67: przygotowanie do matury z historii i wos »

  Kursy prowadzą nauczyciele renomowanego LXVII L.O im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (dawniej przy wydziale pedagogicznym UW) w Warszawie, którego uczniowie rok rocznie osiągają duże sukcesy podczas matur oraz egzaminów na studia (zobacz sondaż "Perspektyw").
  Podczas zajęć wykorzystywane są techniki multimedialne oraz inne materiały dydaktyczne opracowane podczas wieloletniej pracy dydaktycznej prowadzących. Ciekawy sposób prowadzenia kursów oraz efektywny system sprawdzianów w wysokim stopniu sprzyjają przyswojeniu, usystematyzowaniu oraz poszerzeniu wiedzy wymaganej podczas matury z historii lub wiedzy o społeczeństwie.

  Data dodania: 25 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Maturalne »

  Edukus to profesjonalne Centrum Edukacyjne skutecznie przygotowujące uczniów do egzaminów.

  Doskonała lokalizacja, multimedialnie wyposażone, nowoczesne sale szkoleniowe, komfortowe warunki pracy w bardzo małych grupach a przede wszystkim starannie dobrana kadra nauczycieli sprawiają że zaufały nam setki uczniów podczas kursów maturalnych, gimnazjalnych oraz indywidualnych korepetycji.

  Wyróżnia nas jakość potwierdzona wynikami uczniów oraz rekomendacje naszych klientów oraz ich rodziców.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Liceum dla dorosłych w Bochni »

  Liceum dla dorosłych w Bochni w Nowym Wiśniczu (koło Bochni) umożliwia zdobycie wykształcenia średniego osobom, które ukończyły zasadniczą szkołę zawodową.

  Nasze liceum powstało w 2004 roku i posiada uprawnienia szkoły publicznej.

  Nauka w naszym szkole trwa dwa lata a przyjęcia odbywają się bez konieczności zdawania egzaminów wstępnych. Lekcje odbywają się w piątki i soboty dwa razy w tygodniu.

  Data dodania: 25 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • MegaMatma - Matematyka - rozwiązane zadania, przykładowe klasówki, egzaminy maturalne. »

  Dzięki MegaMatmie, mówiąc żartobliwie - matma stanie się łatwa. Portal skierowany jest do młodzieży, rodziców i nauczycieli. Tworzony przez wysokiej klasy specjalistów od matematyki, autorów podręczników i recenzentów książek. Gwarantujemy rzetelną wiedzę opartą na podstawach programowych. Nie wychodząc z domu, można przygotować się do lekcji, poznać rozwiązania zadań, nauczyć się do klasówki czy kolokwium.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski - słówka, wyrażenia, zwroty »

  Serwis MoreWords wspomaga naukę najczęściej używanego słownictwa angielskiego. Zawiera interaktywny zeszyt słówek z czterema rodzajami testów oraz wymową. Znajdziemy w nim listy, tabele, gry słowne, łamigłówki oraz wiele pomocnych dodatków. Serwis przeznaczony jest dla osób, które uczą się języka angielskiego samodzielnie, w szkołach lub na kursach, zamierzających uporządkować swoją wiedzę i umiejętności w zakresie najczęściej używanych słów, wyrażeń i zwrotów. Materiał językowy to ponad 5000 pozycji podzielonych na 20 grup tematycznych. Poziom w zakresie od „zera” do średniego zaawansowania (A1-B2). Serwis został stworzony i jest prowadzony przez osoby posiadające pełne kwalifikacje i duże doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego z wykorzystaniem technologii informatycznych.

  Data dodania: 17 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Angielski online - nauka słówek i gramatyki, dużo ćwiczeń »

  Ucz się angielskiego zupełnie za darmo na znamangielski.com. Naucz się setek przydatnych słów i zwrotów robiąc interaktywne ćwiczenia. Przygotuj się do egzaminu gimnazjalnego, matury lub FCE. Skorzystaj z licznych wyjaśnień, tabel i porad językowych. Pośmiej się z żartów tłumaczeniowych. Zobacz jakie testy gramatyczne rozwiązują studenci filologii angielskiej. Każdy uczący się angielskiego znajdzie tu coś dla siebie.

  Data dodania: 23 07 2013 · szczegóły wpisu »
 • Matura »

  MATURA 2014 – EGZAMIN DOJRZAŁOŚCI ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI

  Maj 2014 roku ponownie stanie się miesiącem najważniejszego egzaminu w życiu: matury. Tysiące młodych ludzi przystąpi do matury po to by zadbać o perspektywę pewnej przyszłości. Jak przygotować się do egzaminu? Które przedmioty wybrać by dostać się na wymarzone studia?Na te i kilka innych pytań odpowiemy w cyklu publikacji "matura 2014 - gotowi do egzaminu". Matura 2014 - czas zacząć przygotowania do najważniejszego egzaminu.

  Data dodania: 03 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje - Edukorki.pl »

  Serwis edukorki.pl to nowoczesny serwis ogłoszeń korepetycji. Znajdziesz w nim najlepszych którzy prowadzą korepetycje online, stacjonarne, a także w miejscu wyznaczonym przez ucznia. Dokładamy wszelkich starań, aby serwis ogłoszeń korepetycji spełniał wszelkie wymagania jakich potrzebuje poszukujący douczania uczeń. Mnóstwo przedmiotów z których każdy wybierze odpowiedniego dla siebie korepetytora. Zapraszamy zarówno uczniów którzy potrzebują przygotowanie do matury, nauczycieli i studentów którzy starają się dorobić poprzez prowadzenie korepetycji.

  Data dodania: 25 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Wideo kursy z matematyki - matura z matematyki »

  Przygotowanie do matury z matematyki i egzaminu gimnazjalnego. Wideo kursy z matematyki. Arkusze maturalne z matematyki.Pomoce maturalne: najnowszy informator do matury z matematyki, aktualna podstawa programowa, karta wzorów maturalnych.

  Data dodania: 28 04 2017 · szczegóły wpisu »